NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
mi történt egyébként chapmannel év végére?robiroboter
Semmi különös, pihentették és ez túl jól sikerült. Azért a 100-as fastball ott volt, amikor kellett 😊

Phillips=clutch, de az is nagyon meggyőző volt, hogy Cueto első inninges sérülése ellenére uralta a meccset a Reds.

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
mi történt egyébként chapmannel év végére?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
na most mindenkinek a fejébe lesz verve az infield fly rule 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Buster 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Terry Francona mint Indians coach? Nekem bejövős 😛Shawn84
Meglássuk. Nagy csodát nem várok.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Almighty is beköszönt 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Cain ezt nagyon benézte. Phillips meg köszönte szépen, és kivágta egy 2R HR-ra.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Navazz, Cueto lesérült az első néhány pitch után. Ez is jól kezdődik.

LeCure lehozott öt outot, igaz, a 2. inning kicsit rázós volt, de a lényeg, hogy nulla runnal adja át a labdát Latosnak.

Ami még jobb, hogy a 3. tetején sikerült kicsit elbizonytalanítani Caint, Phillips 2 run homer, és most is 2 ember bázison 1 out.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Verlander szokás szerint idővel egyre jobb lett, ez az igazán brutális benne. Bár a 8. inningben nem sok kellett az egyenlítő hr-hez, amúgy nagyon kevés volt ma az A's offense.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Terry Francona mint Indians coach? Nekem bejövős 😛
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jól át volt gondolva ez az egész akkor 😊

Verlander kicsit nagyobb strike zónát kap, mint Parker (milyen fasza trade volt az is a Dbacksnek...), ennek ellenére elég jól dolgozzák a pitch countját.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
A 2-3 azért van, mert az extra utazási nap nem fért volna bele a scheduleba, mivel mikor azt készítették, nem volt még a plusz WC meccs bejelentve, és azzal nem számoltak. Jövőre visszacsinálják.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csak én emlékszem rosszul, vagy ez a 2-3-2 meccseloszlás is új dolog a playoffban?

Szerintem faszság btwJakehomer
Ez elég régóta így van 😛
Nem kell annyit utazgatni, és minden nap lehet meccset rendezni.. valamilyen szinten ésszerű.Igor
Összekevertem a dolgokat. de talán te is 😊 Ezek a div seriesek csak három nyertig mennek, az zavart meg, hogy eddig itt 2-2-1 volt a forma, erre a 2-3-ra gondoltam, hogy baromság.

Az oké és megvolt, hogy a champ seriesek és a WS 2-3-2, azzal nincs is gond.Jakehomer
Igen, tényleg. Mindenben egyetértünk.. bocsánat 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Csak én emlékszem rosszul, vagy ez a 2-3-2 meccseloszlás is új dolog a playoffban?

Szerintem faszság btwJakehomer
Ez elég régóta így van 😛
Nem kell annyit utazgatni, és minden nap lehet meccset rendezni.. valamilyen szinten ésszerű.Igor
Összekevertem a dolgokat. de talán te is 😊 Ezek a div seriesek csak három nyertig mennek, az zavart meg, hogy eddig itt 2-2-1 volt a forma, erre a 2-3-ra gondoltam, hogy baromság.

Az oké és megvolt, hogy a champ seriesek és a WS 2-3-2, azzal nincs is gond.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csak én emlékszem rosszul, vagy ez a 2-3-2 meccseloszlás is új dolog a playoffban?

Szerintem faszság btwJakehomer
Ez elég régóta így van 😛
Nem kell annyit utazgatni, és minden nap lehet meccset rendezni.. valamilyen szinten ésszerű.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Csak én emlékszem rosszul, vagy ez a 2-3-2 meccseloszlás is új dolog a playoffban?

Szerintem faszság btw

Perception is reality.
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ezt is megéltem, élőben szoríthatok az A's-nek a rájátszásban.. 😊 Let's Go Oakland!
szerk: fasza kezdés, Coco homár!



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Az Usasportfan boltban múltkor láttam egy marha jó Orioles baseball sapit. Lehet el kellett volna hozni 😀
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
ÁJÁTSZÁS!!! Grat az O's-nak is. Robi gondolom ittál a győzelemre.Shawn84
It's a clown question, bro!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Az esti meccset jobban várom, mint az egyetemi foci rangadókat. Nem is értem mi történt. Ja igen. RÁJÁTSZÁS!!! Grat az O's-nak is. Robi gondolom ittál a győzelemre. Cél a World Series! 😀

Nyomják le a milliárdos Jenkiket aztán a döntőben a Washingtonnal játszanak egy 7 meccses szériát! Az kúrva nagy lenne 😀Shawn84
Valahogy most én is így vagyok ezzel, csak nálam az NFL helyett. Biztos még az újdonság ereje is (első szezon), de hatamas párharcok várhatóak.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Az esti meccset jobban várom, mint az egyetemi foci rangadókat. Nem is értem mi történt. Ja igen. RÁJÁTSZÁS!!! Grat az O's-nak is. Robi gondolom ittál a győzelemre. Cél a World Series! 😀

Nyomják le a milliárdos Jenkiket aztán a döntőben a Washingtonnal játszanak egy 7 meccses szériát! Az kúrva nagy lenne 😀
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
az O.co Coliseum felső karéjait a rájátszásra se nyitják meg? csak mert most nézem az esti meccsükről az összefoglalót és ott azt mondták, hogy telt ház volt, még az állójegyek is elkeltek, miközben a fenti szektorokban ugye nem ült senki...jjncaa
A's won't sell tarped-over seats for playoff games

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
@zavi27: Everything you always wanted to know about the Infield Fly Rule

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
nem csak te nem érted. infield fly rule-t.

 en.wikipedia.org/wiki/Infield_fly_rulerobiroboter
és még azt hittem tudok angolul 😊jjncaa
az MLB twitter bemutatkozó szövege pár napja ez volt:
'We don't understand infield fly rule, either'
hát visszaütött 😊rsk
itt van 😀
 www.sportsgrid.com/mlb/the-mlb-warned-you-they-dont-understand-the-infield-fly-rule-either/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Infield fly rule-t intettek be, ami okés is lett volna, ha kábé fél-egy perccel korábban mondják be, hogy a játékosok annak megfelelően mozoghassanak. Így meg az lett, hogy előbb lement a play, aztán jött az ítélet. egy lassú bíró eltotojázott egy elég fontos ítéletet. szvsz ennyi.

és mivel a braves ezzel eleve frusztráló hátrányban egy bases loaded szitut vesztett, plusz még out is lett, na erre pipultak be a nézők.

itt az első két bekezdésben egész jól leírják, mi volt a gond:
 hardballtalk.nbcsports.com/2012/10/05/anger-in-atlanta-after-controversial-infield-fly-call/

Az infield fly rule-ról elég ennyi?
 en.wikipedia.org/wiki/Infield_fly_rule

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.