Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Basszus! Ez nem ért földet. Slider középre és alulra, zseniális hívás.

Miközben ajnározzák Kurodát, nyomtak róla csendben egy homert 😊Jakehomer
Én szidtam.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Miközben ajnározzák Kurodát, nyomtak róla csendben egy homert 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kuroda egyelőre nem tetszik. Rengeteg olyan ballt dob, amit nem is lehet elnézni (nem is kalimpálnak rá).gdavid
Amíg jönnek a ground out-ok, addig nincs para. 😊
Tex viszont az ilyen dobásokat régebben a Bronxból is kiütötte. Most meg sima gidp. :S
...
Csak mondanom kellett... bahh
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Kuroda egyelőre nem tetszik. Rengeteg olyan ballt dob, amit nem is lehet elnézni (nem is kalimpálnak rá).

szerk.: szerintem Texnél még CC is gyorsabban fut, a sérülése előtt sem volt villám, de most...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Let's go Yan-kees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A mait nyerni kell, mert a Madárkák 1-2-ről behúzzák a harmadikat is lendületből. A-Rod maradt a lineup tagja, de már csak DH-ként. De, hogy miért maradt a 3. ütőhelyen az számomra rejtély. Tartok tőle, hogy Gonzalezzel sok gondunk lesz ma. Az utóbbi két hónapban 100 körül volt a pitch countja, ezt kéne minél hamarabb elérni (vagy gyorsan szétcsapkodni 😀).

Na, lássuk a medvét!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Dusty outmenedzselve van ma sajnos.

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
fura a freak setup manként.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
srácok, neketk nincs olyan gondotok, hogy az élő közvetítés egyetlen dobással mindig a gameday mögött jár? a legritkább esetben működik normálisan, hogy látom, aztán kiírja. nem. mindig fordítva. kiírja, aztán látom. nexdef, minden szuper, hiába klikkelem a live-ot, a gameday megelőzi.robiroboter
A vipbox-os stream-ek pont, hogy a gameday előtt járnak mindig két-három másodperccel. Eleinte meg is lepődtem rajta, mert ahhoz voltam szokva (stream torrent-es lejátszónál), hogy 1-2 perces késéssel van a videó, ezért sokszor ki is lőttem a gameday-t.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bazmeg Leake, két ilyen contact hitterről kapni homert, mint Pagan és Blanco (direkt megnéztem, együtt volt nekik egész évben 13 hr-jük), ez fail.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
In Zito we trust 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
all in.. :]

 divat-ruha.vatera.hu/ferfi_ruhazat/ferfi_sapka_sal_kesztyu/baseball_sapka/mlb_baseball_sapka_fullcap_1652669630.html
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
srácok, neketk nincs olyan gondotok, hogy az élő közvetítés egyetlen dobással mindig a gameday mögött jár? a legritkább esetben működik normálisan, hogy látom, aztán kiírja. nem. mindig fordítva. kiírja, aztán látom. nexdef, minden szuper, hiába klikkelem a live-ot, a gameday megelőzi.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Kicsit megkésve de én is írok. Nem merek felnézni ide mikor hazaérek, mert felvételről nézek mecscet és az eredményt nem akarom megtudni idő előtt. Tegnap én az Oriolest néztem. Chen nagyon faszán tolta. le a kalappal. 1 pont legalább benn maradt a meccsben, Hardy figyelmetlensége miatt, de legalább nem számított. New Yorkban nyerni kell az elsőt és nem lesz gond.
Ma a tegnapi Reds-Giants meccs volt napirenden Na hát Bailey sincs rossz formában. Elképesztő jól dobált. A Giantstől mondjuk ennél többet vártam azért. Remélem Phillips nem sérül le komolyabban.
Junkie Timmy kezd valamikor?

Ma meg most a Nats hazai meccsét nem hagynám ki. remélem odabasznak a Cardsnak.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
"In 28 postseason innings, the Giants have 12 hits." Szóval a másik oldal sem villog 😊

"A year ago, Miguel Gonzalez had one game above Double-A. On Wednesday he starts ALDS Game 3." 😀

Leo Mazzone rips Strasburg shutdown

"And basically I think it's the dumbest thing I've ever seen a Major League team do in my entire career, and I hope they pay the price for it. Because that's just not right."

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azért remélem, hogy nem lesz gond ezután sem és behúzza a Cincy.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szar így kikapni, de az első inninget leszámítva (ha Phillips nem ejti ki magát a rossz baserunninggal...) nem csinált semmit az offense, szóval benne volt.

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
szép kis no-hitter volt ez eddig azzal a hbp earned runnal 😊

The return of Homer Bailey, who never left
 sbn.to/ORGqnq

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Phillips nagy hülyeséget csinált az elején, így megúszták egy runnal, pedig több volt ebben az inningben.

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
nem sokat cicáznak a srácok.

más:  nationalpostsports.tumblr.com/post/33251487170/stylish-san-francisco-giants-pitcher-brian-wilson

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Máris előkerültek a seprűk 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Uh, srácok, haverokkal néztem a meccset, kicsit oda is vagyok, csak annyit akarok mondani: ying svee wong chitty rong kong chicken noodle soup wong 😀 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Fun fact: azokon az ALDS-eken, amikor a Yankees megnyeri az első meccset 10-ből 6-szor kiesett. Amikor viszont kikaptunk az elsőn, 6-szor továbbmentünk és csak 1-szer estünk ki. Jó lenne most javítani az első arányon. 😀
Jó volt Chen, meg hát a RISPfail működött most is sajnos.
NY-ban folytatás holnapután.
Go Yanks!
DS!Darksun3
Kint hagytunk vagy 10 embert a bázisokon, RISP fail csak a szokásos volt, sajnos. Szerdán mindenképp nyerni kell, mert utána jön Hughes, akinél bármi elképzelhető.

u.i.: az errorokra nem kéne rászoknunk, főleg nem a playoffban.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Fun fact: azokon az ALDS-eken, amikor a Yankees megnyeri az első meccset 10-ből 6-szor kiesett. Amikor viszont kikaptunk az elsőn, 6-szor továbbmentünk és csak 1-szer estünk ki. Jó lenne most javítani az első arányon. 😀
Jó volt Chen, meg hát a RISPfail működött most is sajnos.
NY-ban folytatás holnapután.
Go Yanks!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Megint milyen lehetőségeket hagyunk veszni... :/ Swish kijöhetne a playoff slump-ból.
Meg Grandy is felébredhetne, mert a foul-pop up-k kombóból nem lesz semmi jó.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/