Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=22851683&topic_id=17807232&c_id=mlb&tcid=vpp_copy_22851683&v=3

Yoouuuuuuk!!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Az egyiket én küldtem neked szenyó.

Én értettem rsk, hogy nem a perfectet dobó játékos a madár becenevű de azt találtam elsőre.

GRAFI annyira nem érdekel, hogy fizessek érte, de nyerni jó 😊 Mindenképpen csinálok neked facebook borító változatot, de lehet, hogy csak jövő hét lesz belőle.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
szenyo76 5
Fucu: én is perfect gamer játékost találtam akinek madár a beceneve, de szerintem nem ő a megoldás. Viszont én is a végére értem már az internetnek és nem találtam értelmes választ semmilyen kulcsszóra. Pedig jó lenne egy baseball kártya 😊Matthew99
ahogy Hurka is írta, totál félreértelmeztétek a kérdést.
nem a perfect game-et dobó játékos beceneve a keresett madár, hanem a relieveré.
a perfect game-t dobó játékos adta ezt a becenevet a relievernek.

kicsit áskálódni kell, de nem lehetetlen küldetés megtalálni :cool:rsk
Már két megfejtés is érkezett 😊
Szóval nem lehetetlen.

Mondjuk tényleg nehéz ez a kérdés, de volt egy extra kérdés is az adásban, ami tényleg gyorsan guglizhető😊
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért Papi elég jól bánik az ütővel ahhoz, hogy meggyőzze. És lehet, hogy akkor lóvéval próbálja meggyőzni. Bár szerintem ha ennyi mindent adna nekem személyesen egy ikon akkor ha nehezen is de ki tudná csavarni a kezemből a lasztit.

Fucu: én is perfect gamer játékost találtam akinek madár a beceneve, de szerintem nem ő a megoldás. Viszont én is a végére értem már az internetnek és nem találtam értelmes választ semmilyen kulcsszóra. Pedig jó lenne egy baseball kártya 😊Matthew99
Van egy mezdarabos (Yankees) Giambi kártyám, meg egy A-Rod ha érdekel. 😊
több mint 11 éve
rsk 66
Fucu: én is perfect gamer játékost találtam akinek madár a beceneve, de szerintem nem ő a megoldás. Viszont én is a végére értem már az internetnek és nem találtam értelmes választ semmilyen kulcsszóra. Pedig jó lenne egy baseball kártya 😊Matthew99
ahogy Hurka is írta, totál félreértelmeztétek a kérdést.
nem a perfect game-et dobó játékos beceneve a keresett madár, hanem a relieveré.
a perfect game-t dobó játékos adta ezt a becenevet a relievernek.

kicsit áskálódni kell, de nem lehetetlen küldetés megtalálni :cool:
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Azért Papi elég jól bánik az ütővel ahhoz, hogy meggyőzze. És lehet, hogy akkor lóvéval próbálja meggyőzni. Bár szerintem ha ennyi mindent adna nekem személyesen egy ikon akkor ha nehezen is de ki tudná csavarni a kezemből a lasztit.

Fucu: én is perfect gamer játékost találtam akinek madár a beceneve, de szerintem nem ő a megoldás. Viszont én is a végére értem már az internetnek és nem találtam értelmes választ semmilyen kulcsszóra. Pedig jó lenne egy baseball kártya 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az egyetlen öröm a tegnapi A's elleni meccsen Papi 400. HR-ja volt. Nagy mérföldkő.

Ő Paul Richard Cagle III, aki elkapta azt a bizonyos labdát. A labdáért cserébe 1-1 Papi által aláírt mezt, ütőt és labdát kapott.
Tudom, hogy ez így szokás, de mi van, ha valaki azt mondja, hogy nem adja vissza a labdát? 😀
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Megvan az első W a Trop-ban idén. Idegölő volt. És akkor most 4 meccs a BoSox ellen, jó lenne őket leszakítani még az All Star előtt.
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Tegnap Chen hozott le hét inninget két hittel, ma Tillman a hetedik végén egy hitnél tart + két séta. Vagy ezek nem érnek, mert Seattleben dobták? 😛 :cool: 😂

Tillman első idei startján lehozott 8.1 inninget két hit, két sétával. Wow. :cool:

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
A helyzet fokozódik: RHP Jesse Crain placed on the DL, RHP Deunte Heath called up from Charlotte.

A bullpen 6/7-e, a pitching staff 8/12-e, a roster 10/25-e rookie.

Ez azért már kezd túlzás lenni.
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
hétközben és Budán esélytelen.
A megfejtésre pedig legalább egy órát gugliztam múlt héten de nem jöttem rá pedig az összes perfect game-es pitchert megnéztem a hatvanas évekből és nem találtam egyezést és madaras becenevet egyet találtam de ő a hetvenes években volt. Szóval kíváncsian várom majd a következő pubcastet 😊Fucu
Az a baj, hogy elég nehéz kérdéseket találnak ki a srácok töbnyire. A guglin is csak marha nehezen lehet megtalálni őket. Ha kicsit egyszerűbb kérdéseket tennének fel, jóval több válasz is érkezhetne szvsz.Shawn84
viszont nem támogatja senki őket, így a saját gyűjteményükből adják az ajándékokat. Persze, hogy nehezek a kérdések 😊Fucu
most lehet én értelmezem félre a kérdést, de nem a perfect gamernek volt madár beceneve, hanem ő volt a névadó, aki ezt adta a csapattársának 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Holnap este PubFest a HBF pubcastes srácokkal: Megfejtéseket várunk – segítség a PubFestenrobiroboter
hétközben és Budán esélytelen.
A megfejtésre pedig legalább egy órát gugliztam múlt héten de nem jöttem rá pedig az összes perfect game-es pitchert megnéztem a hatvanas évekből és nem találtam egyezést és madaras becenevet egyet találtam de ő a hetvenes években volt. Szóval kíváncsian várom majd a következő pubcastet 😊Fucu
Az a baj, hogy elég nehéz kérdéseket találnak ki a srácok töbnyire. A guglin is csak marha nehezen lehet megtalálni őket. Ha kicsit egyszerűbb kérdéseket tennének fel, jóval több válasz is érkezhetne szvsz.Shawn84
viszont nem támogatja senki őket, így a saját gyűjteményükből adják az ajándékokat. Persze, hogy nehezek a kérdések 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Holnap este PubFest a HBF pubcastes srácokkal: Megfejtéseket várunk – segítség a PubFestenrobiroboter
hétközben és Budán esélytelen.
A megfejtésre pedig legalább egy órát gugliztam múlt héten de nem jöttem rá pedig az összes perfect game-es pitchert megnéztem a hatvanas évekből és nem találtam egyezést és madaras becenevet egyet találtam de ő a hetvenes években volt. Szóval kíváncsian várom majd a következő pubcastet 😊Fucu
Az a baj, hogy elég nehéz kérdéseket találnak ki a srácok töbnyire. A guglin is csak marha nehezen lehet megtalálni őket. Ha kicsit egyszerűbb kérdéseket tennének fel, jóval több válasz is érkezhetne szvsz.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Holnap este PubFest a HBF pubcastes srácokkal: Megfejtéseket várunk – segítség a PubFestenrobiroboter
hétközben és Budán esélytelen.
A megfejtésre pedig legalább egy órát gugliztam múlt héten de nem jöttem rá pedig az összes perfect game-es pitchert megnéztem a hatvanas évekből és nem találtam egyezést és madaras becenevet egyet találtam de ő a hetvenes években volt. Szóval kíváncsian várom majd a következő pubcastet 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Holnap este PubFest a HBF pubcastes srácokkal: Megfejtéseket várunk – segítség a PubFesten

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
"For the first time since 1998, the Orioles will enter the All-Star break with a winning record."

Matt Garza, Ryan Dempster, Brandon McCarthy, Bartolo Colon és Cole Hamels akikre megpróbálnak rárepülni.

@Hurka: Philadelphia Phillies: Top 10 Shocking Numbers at the Midway Point

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Colvin a mait is elintézte, a 3-run jack-jével 3-2-re ütöttük a Cards-t. Jó volt lerakni ezeket az önelégült buzikat, már csak 1-3 lehet a series, ami nekünk a maximumnál is több.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
19-2 az AL első Rangers ellen. Haha.

3 HR az első inningben, 9 run a hatodikban.
Youkilis első Cell-beli at batjén 2-run HR, első meccsén 4 RBI.

Sale 7.1 IP, 1 ER. Csak a szokásos.Mikey
Én is csak néztem reggel mikor megláttam. Durva mészárlás a ligaelső ellen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
"On May 30, the Texas Rangers lost to the Seattle Mariners, 21-8. On Tuesday, they lost to the Chicago White Sox, 19-2. No, it isn't a record. The Philadelphia Phillies allowed 19 runs or more three times in 1922 and 1929 both, and they did it six times in 1930."

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
19-2 az AL első Rangers ellen. Haha.

3 HR az első inningben, 9 run a hatodikban.
Youkilis első Cell-beli at batjén 2-run HR, első meccsén 4 RBI.

Sale 7.1 IP, 1 ER. Csak a szokásos.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Bell jó kis igazolás volt a Marlinsnak, isten tudja, hányadik meccs megy el rajta.

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Nem véletlenül emlegetik Cal Ripken Jr-t, ő is megkapta a 19. All-Starját az utolsó évében, pedig 2001-ben igencsak szerényen teljesített.

Ja, és így valszeg befér Harper is.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
"Chipper Jones selected to All-Star Game, replacing (injured) Matt Kemp"robiroboter
Életműdíj? 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Ez két hetes, bár szerintem sok minden nem változott, már azon kívül, hogy Thome azóta már rigó: Ranking All 25 Phillies Players by How Frustrated Fans Are with Them

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
"The seven teams currently more than six games out of a postseason spot are: Cubs, Astros, Rockies, Padres, Twins, Mariners... and Phillies." A többi 23 mind hat meccsen belül van.

"Chipper Jones selected to All-Star Game, replacing (injured) Matt Kemp"robiroboter
mintha valamikor linkeltél volna egy cikket a Philliesről (csak elfelejtettem elolvasni), teljes érthetetlenségben vagyok a csapat teljesítménye miatt..