Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
"The seven teams currently more than six games out of a postseason spot are: Cubs, Astros, Rockies, Padres, Twins, Mariners... and Phillies." A többi 23 mind hat meccsen belül van.

"Chipper Jones selected to All-Star Game, replacing (injured) Matt Kemp"

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Persze-persze. De mióta aktívabban követem, csak a reménykedésről szól, és a régi szép emlékekből él. Az elmúlt 2 szezonja katasztrófa volt, és ez is annak néz ki.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Jó drága remény 😛 Az első pár éve azért elég erős volt.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Dice-K mióta követem a Red Sox tevékenykedését csak az örök remény marad. Idén sem lesz belőle semmi.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Gavin Floyd nem kell??Mikey
Min balhézott össze AJ-vel a 4. meccsen? Amikor az öreg lement az inning után és átnézett Floyd-on, azt hittem bunyó lesz. 😀
DS!Darksun3
Nem tudom, de már kinőttem abból a korból, mikor ez még foglalkoztatott. Példának okáért nincs olyan Peavy kezdés, amelyen ne vitatkoznának egymással a dugoutban. 😊

---

Billy Hamilton, a shortstop for the Cincinannti Reds' High-A affiliate in Bakersfield, recorded his 100th stolen base of the season. He's 100-for-121 on the season. He's played in 78 games. That is awesome.

Az rendben van.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Orioles FLD% .977 - 70 E
Betemit+Andino+Reynolds = 32 E

jaaaaj. (it's so 2005)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Gavin Floyd nem kell??Mikey
Min balhézott össze AJ-vel a 4. meccsen? Amikor az öreg lement az inning után és átnézett Floyd-on, azt hittem bunyó lesz. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Három All-Star játékos az AL Central első helyezettjénél - avagy heti körkép a jobbik chicagói csapatról:

Lassan féltávnál...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
A blogodon az ok hogy mehet barmi, de itt fura nekem, hogy meg nem szoltak ezert azota sem.zavi27
Tudják, hogy beteg vagyok. 😀
De szerintem egészen visszafogom magam.TheMileHighCity
😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A blogodon az ok hogy mehet barmi, de itt fura nekem, hogy meg nem szoltak ezert azota sem.zavi27
Tudják, hogy beteg vagyok. 😀
De szerintem egészen visszafogom magam.TheMileHighCity
Akkor Charlie Sheen új sorozata pont neked való.
Anger Management 😀
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A blogodon az ok hogy mehet barmi, de itt fura nekem, hogy meg nem szoltak ezert azota sem.zavi27
Tudják, hogy beteg vagyok. 😀
De szerintem egészen visszafogom magam.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
Tényközlés forog fent, nem hinném, hogy egy hajszálnyit is egyoldalú lennék, hiszen korábban, amíg Tulo egészséges volt és toronymagasan vezetett az NL shortstopok közt (fúrkál who? kezdő szerelő? tuti első lett volna, ha nem esik ki végleg), és én magam jegyeztem meg, hogy egyáltalán nem érdemli meg, élete legrosszabb szezonja, semmit nem ér az All-Star választás, tavaly hiába mutatta meg, hogy a poszt tanítómestere, idén átlag alatti. Az már egy más kérdés, hogy egész évben sérüléssel küzd, és ezért megy neki rosszul.

A dobók kapcsán pedig komolyan gondoltam, hogy addig nem lesz senki All-Star, amíg denveri, elég csak Street példáját megnézni, de Hammel is ott van a Final Vote-on, csoda hogy Cook nem került oda.TheMileHighCity
Nem arra gondoltam az egyoldalusagot, hanem hogy ami denveri az mindig isten, a tobbi meg szemet, kocsog csapat/jatekos/liga stb. mindig minosithetetlen stilusban irva mas csapatokrol, jatekosokrol mindenfele sportagban, szituban. nekem anno meg egy hokis Toronto "meccselemzesed" maradt meg amiben konkretan az osszes torontoi jatekos+ Spiller is egy ...... volt az egesz "cikk" itt. A blogodon az ok hogy mehet barmi, de itt fura nekem, hogy meg nem szoltak ezert azota sem.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tényközlés forog fent, nem hinném, hogy egy hajszálnyit is egyoldalú lennék, hiszen korábban, amíg Tulo egészséges volt és toronymagasan vezetett az NL shortstopok közt (fúrkál who? kezdő szerelő? tuti első lett volna, ha nem esik ki végleg), és én magam jegyeztem meg, hogy egyáltalán nem érdemli meg, élete legrosszabb szezonja, semmit nem ér az All-Star választás, tavaly hiába mutatta meg, hogy a poszt tanítómestere, idén átlag alatti. Az már egy más kérdés, hogy egész évben sérüléssel küzd, és ezért megy neki rosszul.

A dobók kapcsán pedig komolyan gondoltam, hogy addig nem lesz senki All-Star, amíg denveri, elég csak Street példáját megnézni, de Hammel is ott van a Final Vote-on, csoda hogy Cook nem került oda.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Béke testvérek 😀 Én sem vagyok boldog a Yanks-Rangers AL csapattól 😛

És nem először kerülnek be olyan játékosok, akik nem igazán szolgáltak rá abban az idényükben: 40 Most Undeserving MLB All-Stars of All Time

Vámos Atti a magyar baseballról: Play ball! via Hathárom.hu: Nem csak ácsorgunk a baseballpályán – videó

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
Undorító az All-Star névsor, sok szerencsétlen balfasz, aki évek óta a nevéből él. CarGo meghívása teljesen érthetetlen, szkeptikus vagyok miatta, oké simán AS-szezon az idei is, de a közelébe nincs annak sem támadásban, sem védekezésben, amit 2010-ben csinált, amikor lejáratta őt egy ország, s konkrétan NL legjobbjaként fel sem merült senkiben, hogy el kéne vinni. Most ez kicsit olyan kegyelemdöntésnek tűnik, nekem így nem kéne. A HR Derby-re is elhívta a buziarcú Kemp, az áruló Holliday óta nem volt denveri résztvevője, szerintem nem igazán fekszik neki, de biztos jó szórakozás lesz, valamelyik köcsögöt fejbe lehetne lendíteni igazán.

Belisle persze idén se került oda, amíg nálunk játszik, esélye nincs rá, holott évek óta a liga legjobb reliever-ei közé tartozik. Roenicke is simán megérdemelte volna a legtöbbet terhelt RP-ként, persze, neki még akkora neve sincs, de a Giants-ből biztos megint elvitték az egész rotation-t, az kell a népnek.

Közben elvesztettük a SD elleni seriest, nincs miről beszélni, nem reménykedem többet semmiben, csak nevetségessé tesszük magunkat idén, legyünk utolsók a gecibe.

http://denversports.blog.hu/2012/07/02/rockies_padres_1_2_l_546TheMileHighCity
Egy All star szavazas mindig nepszerusegi lista, nem csak szakmai. Persze a szokasos egyoldalu, es erdekes stilusu megfogalmazasodon nem lepodtem meg. :/
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Undorító az All-Star névsor, sok szerencsétlen balfasz, aki évek óta a nevéből él. CarGo meghívása teljesen érthetetlen, szkeptikus vagyok miatta, oké simán AS-szezon az idei is, de a közelébe nincs annak sem támadásban, sem védekezésben, amit 2010-ben csinált, amikor lejáratta őt egy ország, s konkrétan NL legjobbjaként fel sem merült senkiben, hogy el kéne vinni. Most ez kicsit olyan kegyelemdöntésnek tűnik, nekem így nem kéne. A HR Derby-re is elhívta a buziarcú Kemp, az áruló Holliday óta nem volt denveri résztvevője, szerintem nem igazán fekszik neki, de biztos jó szórakozás lesz, valamelyik köcsögöt fejbe lehetne lendíteni igazán.

Belisle persze idén se került oda, amíg nálunk játszik, esélye nincs rá, holott évek óta a liga legjobb reliever-ei közé tartozik. Roenicke is simán megérdemelte volna a legtöbbet terhelt RP-ként, persze, neki még akkora neve sincs, de a Giants-ből biztos megint elvitték az egész rotation-t, az kell a népnek.

Közben elvesztettük a SD elleni seriest, nincs miről beszélni, nem reménykedem többet semmiben, csak nevetségessé tesszük magunkat idén, legyünk utolsók a gecibe.

http://denversports.blog.hu/2012/07/02/rockies_padres_1_2_l_546


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Update: ez nem tartott sokáig, Matusz lezavarták triple-A-be.

Ritka szimpatikus AL-csapat :/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
2012 All-Star Game @ Kauffman Stadium

American League Starters

C Mike Napoli, TEX
1B Prince Fielder, DET
2B Robinson Cano, NYY
3B Adrian Beltre, TEX
SS Derek Jeter, NYY
OF Josh Hamilton, TEX
OF Curtis Granderson, NYY
OF Jose Bautista, TOR

National League Starters

C Buster Posey, SF
1B Joey Votto, CIN
2B Dan Uggla, ATL
3B Pablo Sandoval, SF
SS Rafael Furcal, STL
OF Melky Cabrera, SF
OF Carlos Beltran, STL
OF Matt Kemp, LADMikey
Hát ez szinte egy az egyben megegyezik a szavazatommal amit leadtam az mlb.com-on. 😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Hé, tavasszal (március?) szó is volt róla, hogy vinnénk, azóta kicsit leadott a vonzerejéből, nem?

Torontoban a 3B Lawrie egy fielding errorból a hármasról megindulva könyékkel földre vitte az Angels catcher Hestert, majd visszalépve a homera befutott, aminek eredményeképp természetesen kivágták a meccsről Sciosciat 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Gavin Floyd nem kell??
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Meddig kell még néznünk, hogy Matuszt négy inning után le kell kapni? Meddig "hisznek" még a csávóban? A fejére van írva, hogy kevés a májer ligához. Egyetlen jó éve volt, két éve mélyrepül. Matusz tragédia, Arrieta tragédia, Huntert már le is pakolták AAA-ba, Hummel meg Chen hullámzó, de oké.

Izibe de kezdődobót Baltimoreba.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
AL Wild Card race első öt: a négy AL East csapat és az Angels 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
2012 All-Star Game @ Kauffman Stadium

American League Starters

C Mike Napoli, TEX
1B Prince Fielder, DET
2B Robinson Cano, NYY
3B Adrian Beltre, TEX
SS Derek Jeter, NYY
OF Josh Hamilton, TEX
OF Curtis Granderson, NYY
OF Jose Bautista, TOR

National League Starters

C Buster Posey, SF
1B Joey Votto, CIN
2B Dan Uggla, ATL
3B Pablo Sandoval, SF
SS Rafael Furcal, STL
OF Melky Cabrera, SF
OF Carlos Beltran, STL
OF Matt Kemp, LAD
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Állítólag meccs után bejelentik, hogy Jim Thome Baltimoreban folytatja.

Update: hivatalos, két kisprospect meg a Phillieshez, nálunk meg rendben a DH poszt.

"At 41 years of age, Thome hasn't been able to be a consistent producer in the National League. He'd appeared in just 30 games, with a batting average of .242 in 62 at-bats. However, when he stepped up against more familiar American League pitching in the DH role, Thome flourished. In nine interleague games, he batted .333 in 36 at-bats. He hit four of his five home runs in those games while adding 14 of his 15 RBI."

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Jake Peavy minden egyes mai K után - mind a 15 meccsről - 100 dollárt ajándékoz egy rákkutatást végző egyesületnek.

Szép.