Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
ESPN-en volt erről egy hosszabb cikk (Force of habit), és a 4. HBF pubcastben a srácok is szóba hozták a témát. (Ezek főleg a Tommy Johnra kihegyezve.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Egyébként, lehet csak a Sox peche miatt érzem így, de csak szerintem indokolatlanul sok a pitcher sérülés és DL-re helyezés, vagy tényleg sok?
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Dickey hihetetlen, mennyire dominál.
Több K-je van, mint ütés és walk összesen, előbbi statban csak Verlander és Strasburg előzi meg, K/BB-ben 6.; annak ellenére, hogy knuckleballt dob, groundballarányban 12. És mindezt olyan hatékonyan, hogy sokáig a dombon tud maradni, mindössze Verlander és Cain dobott nála több inninget.marci
A legjobb pitcher jelenleg a ligában, elképesztő mit művel.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Dickey hihetetlen, mennyire dominál.
Több K-je van, mint ütés és walk összesen, előbbi statban csak Verlander és Strasburg előzi meg, K/BB-ben 6.; annak ellenére, hogy knuckleballt dob, groundballarányban 12. És mindezt olyan hatékonyan, hogy sokáig a dombon tud maradni, mindössze Verlander és Cain dobott nála több inninget.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Cook elég jó napot fogott ki. Mindössze 81 pitchre volt szüksége a 9 inning befejezéséhez. Ezalat mindössze 2 ütést csináltak róla.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
LHP Leyson Séptimo promotálásával a White Sox pitching staffjének 50%-a rookie.
Vagy ha úgy jobb, a bullpen 4/7-e.
És ez a csapat 2.5 meccsel vezeti a divízióját.
:cool:Mikey
58.3%
RHP Brian Bruney placed on DL, RHP Brian Omogrosso promoted from Charlotte.

Újabb két rookie a csapatban
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ez az extra inninges walk-off győzelem azért kicsit feldobott, megint úgy érzem, hogy még lehet keresnivaló. Hétvégén a Padres végre verhető, hozni kell legalább két meccset most bármi áron. A legnagyobb Tyler Colvin fan leszek, egész évben remekül megy neki, tegnap 4/6 és 5 RBI, egy double hiányzott a cycle-hoz, játszatni kell folyamatosan. :cool:

http://denversports.blog.hu/2012/06/29/rockies_nationals_2_2_t_289


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
LHP Leyson Séptimo promotálásával a White Sox pitching staffjének 50%-a rookie.
Vagy ha úgy jobb, a bullpen 4/7-e.
És ez a csapat 2.5 meccsel vezeti a divízióját.
:cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Mi volt tegnap ez a hit&runparádé mindenhol? Miket láttatok? Én 7-1-nél feladtam az O's meccset (13-1-ig ütöttek minket), és az előző napi Angels mészárlást is figyelembe véve inkább álomba zokogtam magam, minthogy még kapcsolgassak ide-oda, de ahogy nézem, mindenhol ERA-kat tiportak.

És most már tök egyértelmű, hogy az Orioles rá fog menni pár jónevű starterre, mert az .500+ szezont nem hagyják veszni. Meglincselné a nép a tulaj Angelost is, a GM Duquettet is.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
ahha.
köszi 😉
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hi.
nagyon alap kérdés;
Run batted in mit jelent?
msot nyomom facebook-on a Baseball Heros-t?
valaki? :rolleyes: 😀ZoliZoltán
RBI: az ütő által "behozott" pontok (runok)
tehát magyarul: amikor futó van mondjuk 2-esen és az ütő nyom egyet outfieldre és a futó pontot csinál (runt szerez) akkor az ütő kap egy RBI-t mivel az ő ütéséből sikerült pontot (runt) szereznie a csapatnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
hi.
nagyon alap kérdés;
Run batted in mit jelent?
msot nyomom facebook-on a Baseball Heros-t?
valaki? :rolleyes: 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt, hogy hívják: 0-8, 0-2 és 0-3 a Giants elleni series? Mészárlás? Kb. 😕
Elmegyek nyaralni és ez fogad, hogy még egy rohadt győzelmet sem tudtunk a SF ellen. Győzelem? Még egy retves pontot sem tudtunk szerezni. 😕
Húúú de mérges vagyok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
@DKnobler Terrible day for injuries. Diamondbacks announce Daniel Hudson has torn UCL (which likely means Tommy John surgery)

Hátbazmeg. 😕 😕
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Freddy Garcia kezd pénteken a Whte Sox ellen, mert CC DL-re ment. Előreláthatólag 2 meccset hagy ki, All-Star break után már munkára kész lesz.gdavid
Pettitte pedig kapott egyet bokára, hat hétig minimum kidőlt. 😕
Sovány vigasz, hogy legalább a söprés meglett, bár a végén nagyon rezgett a léc Soriano-nak.
...
Pedig még Superman is az Indiansben nyomta és még ez sem volt elég. 😀

DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Apodaca-t kirúgtuk, két dobóedzőnk lesz, és marad a négy emberes rotation. A mai meccsen mutatkozik be az MLB-ben, a hatalmas Double-A ace Edwar Cabrera, nem várok túl sokat tőle, de bizakodó vagyok, tavaly Nicasio-t is a semmiből húztuk elő. Végre csinálunk valamit, és nem csak várjuk a csodát, próbálok reménykedni benne, hogy még nincs vége a szezonunknak, és ha a sérültek hamarosan visszatérnek, még talán lehet keresnivalónk az év második felében.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Freddy Garcia kezd pénteken a Whte Sox ellen, mert CC DL-re ment. Előreláthatólag 2 meccset hagy ki, All-Star break után már munkára kész lesz.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Most meg kiugrott a nézők közé bal szélen a labdáért, ami lepattant a kesztyű éléről, majd elgurult, egyik néző fel is vette és mutatta, aztán a bíró odament és megítélte az elkapást. 😀 😀 De az mondjuk nem tűnt fel neki, hogy 1) a néző ott ugrál mellette a labdával; 2) Wise mikor visszakocogott a fűre, nem dobott vissza labdát a pitchernek (mivel nála sem volt)? 😀
DS!Darksun3
Ez beszarás. Nem is értem, hogy lehetséges, hogy a bírónak nem kell megmutatni a labdát, főleg egy ilyen elkapás után.

http://deadspin.com/5921597/the-greatest-trick-dewayne-wise-ever-pulled-was-convincing-the-world-he-caught-this-ball

Sírva röhögök.Maka
Hiába no, akkora tehetség, hogy neki elhiszik hogy ez elkapás volt, nem kell megmutatnia... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Most meg kiugrott a nézők közé bal szélen a labdáért, ami lepattant a kesztyű éléről, majd elgurult, egyik néző fel is vette és mutatta, aztán a bíró odament és megítélte az elkapást. 😀 😀 De az mondjuk nem tűnt fel neki, hogy 1) a néző ott ugrál mellette a labdával; 2) Wise mikor visszakocogott a fűre, nem dobott vissza labdát a pitchernek (mivel nála sem volt)? 😀
DS!Darksun3
Ez beszarás. Nem is értem, hogy lehetséges, hogy a bírónak nem kell megmutatni a labdát, főleg egy ilyen elkapás után.

http://deadspin.com/5921597/the-greatest-trick-dewayne-wise-ever-pulled-was-convincing-the-world-he-caught-this-ball

Sírva röhögök.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Kint a blogon a tizedik, jubileumi podcast: HBF Pubcast #10

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Wise kalandjai a Yankeesben. 😀 Előző meccsen ütött egy majdnem triplát, simán kiejtették, de a bíró nem vette észre a tag-et, pedig jó szögben állt ---> tripla.
Most meg kiugrott a nézők közé bal szélen a labdáért, ami lepattant a kesztyű éléről, majd elgurult, egyik néző fel is vette és mutatta, aztán a bíró odament és megítélte az elkapást. 😀 😀 De az mondjuk nem tűnt fel neki, hogy 1) a néző ott ugrál mellette a labdával; 2) Wise mikor visszakocogott a fűre, nem dobott vissza labdát a pitchernek (mivel nála sem volt)? 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az utóbbi időben sajnos nem volt időm foglalkozni a baseballal, kicsit elmaradtam. Youklison kívül volt más komolyabb csere is már?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Egy nappal azután, hogy időszerű lett volna, de hát a munka nagy úr, heti CWS összefoglaló:
Túl az Interleague meccseken

Mattnek köszönet a lelkes kattintgatásért, és kommentelésért. Well done, Matt. 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Meg is van Youklis első base hitje Chicagoban 😀

Viszont azon csodálkozok, hogy alig van kép róla. Tán mindenki aludt Mikey-n kívül?Matthew99
Egész tetszetős at bateket hozott Youk. Jó lesz ő...
BTW, én is aludtam meccs közben, nem tudom miről beszélsz. 😀

Ja és a 8. inningben konkrétan szurkoltam a Grand Slamnek, ha már Ohman olyan ügyesen feltöltötte a bázisokat. Erre a szerencsétlen nem hazaküldte K-val Morneau-t?? 😕
több mint 11 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Play ball! Ma 20 éves a magyar baseball.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.