Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 934 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Újraindítottad már a gépet?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tudom, hogy vannak innen páran mlb.tv-sek, azok felé egy kérdés.

Miután installáltam a NextDefet, bármit csinálok az alábbi hibaüzenetet kapom (és nem érzékeli, hogy fel lenne telepítve):
"exception occurred during initialization". Próbálkoztam mindennel, a google végére is értem, de nem reagál semmire. Esetleg más is találkozott ezzel a problémával?

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
A Yomiuri Giants-nek szurkolsz ?Cubehor
Ezt nem igazan ertem😊zavi27
A nyitómeccs jappánban lesz 😊fetomy
Jaa, értem, akkor nekik is, igen! 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Trükközünk, hogy nem jelenik meg nálad a "szerkesztés"? 😀 😀

Egyébként jót írtál a március 28-cal, mert lesz 3 előrehozott meccs!gdavid
Ugye, én is ezért keveredtem meg. Akkor márc 28. Köszi! Oh, és ráadásul az egyik kedvencnek ígérkező csapatom otthonába látogat az egyik bandwagon, fasza kis nyitány lesz. Na ezt tutira megnézem majd!zavi27
Na és ki is lett a kedvenc?Shawn84
Mivel most ismerkedtem meg a sporttal,alig lattam meg par meccset,imerek par erdekesebb egyeniseget,igy meg nem tudok kedvencet mondani. Oakland,Sharks drukker leven (+Moneyball film) Athleticsnen tuti drukkolni fogok a tobbi majd kialakul. Egyelore van sok szimpatikus videojatek alapjan, stadion,logok alapjan de majd meglatjuk.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ugye, én is ezért keveredtem meg. Akkor márc 28. Köszi! Oh, és ráadásul az egyik kedvencnek ígérkező csapatom otthonába látogat az egyik bandwagon, fasza kis nyitány lesz. Na ezt tutira megnézem majd!zavi27
A Yomiuri Giants-nek szurkolsz ?Cubehor
Ezt nem igazan ertem😊zavi27
A nyitómeccs jappánban lesz 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Ugye, én is ezért keveredtem meg. Akkor márc 28. Köszi! Oh, és ráadásul az egyik kedvencnek ígérkező csapatom otthonába látogat az egyik bandwagon, fasza kis nyitány lesz. Na ezt tutira megnézem majd!zavi27
A Yomiuri Giants-nek szurkolsz ?Cubehor
Ezt nem igazan ertem😊
több mint 12 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Ugye, én is ezért keveredtem meg. Akkor márc 28. Köszi! Oh, és ráadásul az egyik kedvencnek ígérkező csapatom otthonába látogat az egyik bandwagon, fasza kis nyitány lesz. Na ezt tutira megnézem majd!zavi27
A Yomiuri Giants-nek szurkolsz ?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
április 5. csütörtök 01:05
annyira nem bonyolult az mlb.com 😊Fucu
Trükközünk, hogy nem jelenik meg nálad a "szerkesztés"? 😀 😀

Egyébként jót írtál a március 28-cal, mert lesz 3 előrehozott meccs!gdavid
Ugye, én is ezért keveredtem meg. Akkor márc 28. Köszi! Oh, és ráadásul az egyik kedvencnek ígérkező csapatom otthonába látogat az egyik bandwagon, fasza kis nyitány lesz. Na ezt tutira megnézem majd!zavi27
Na és ki is lett a kedvenc?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Most pontosan mikor kezdődik az alapszakasz, mert nekem olyan fura a schedule az mlb honlapján?zavi27
április 5. csütörtök 01:05
annyira nem bonyolult az mlb.com 😊Fucu
Trükközünk, hogy nem jelenik meg nálad a "szerkesztés"? 😀 😀

Egyébként jót írtál a március 28-cal, mert lesz 3 előrehozott meccs!gdavid
Ugye, én is ezért keveredtem meg. Akkor márc 28. Köszi! Oh, és ráadásul az egyik kedvencnek ígérkező csapatom otthonába látogat az egyik bandwagon, fasza kis nyitány lesz. Na ezt tutira megnézem majd!
több mint 12 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Itt a tuti a szezonról: http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Major_League_Baseball_season

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Most pontosan mikor kezdődik az alapszakasz, mert nekem olyan fura a schedule az mlb honlapján?zavi27
április 5. csütörtök 01:05
annyira nem bonyolult az mlb.com 😊Fucu
Trükközünk, hogy nem jelenik meg nálad a "szerkesztés"? 😀 😀

Egyébként jót írtál a március 28-cal, mert lesz 3 előrehozott meccs!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
azert nektek se megy... 😛

marc. 28., mariners @ athletics
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most pontosan mikor kezdődik az alapszakasz, mert nekem olyan fura a schedule az mlb honlapján?zavi27
április 5. csütörtök 01:05
annyira nem bonyolult az mlb.com 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Most pontosan mikor kezdődik az alapszakasz, mert nekem olyan fura a schedule az mlb honlapján?zavi27
Szerintem április 5., csütörtök.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Most pontosan mikor kezdődik az alapszakasz, mert nekem olyan fura a schedule az mlb honlapján?
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény


😀
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
PETTITTE IS BACK!!! Nr. 46 BABYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :cool:
DS!Darksun3
Tavaly augusztusra vártam, de jobb későn, mint soha 😀 :cool:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
PETTITTE IS BACK!!! Nr. 46 BABYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :cool:
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
en meg mindig orulok, hogy messze van aprilis 6.
3-8...Mikey
Akkor ez ma biza rangadó lesz: 3-7!! 😀 😀Vokey
:rolleyes:Vokey
ezek a AAA es AA pitcherek nem az igaziak, no.

---

dunn pedig az utolso 3 meccsbol 2-t kihagyott, mert vasarnap este elaludt a kanapen, elfekudte a nyakat es faj neki... 😂
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Édes istenem Wang :o

http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=20189279&topic_id=26650176Matthew99
Én is most akartam belinkekni. Hihetetlen.
...
Pineda changeup-ja viszont egyre jobb. Ezt ellensúlyozandó persze most neki van 90-91 mph körül a fastball-ja...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Édes istenem Wang :o

http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=20189279&topic_id=26650176Matthew99
Ez nom volt gyenge 😀 Azért bravúr, hogy még oda tudta tenni a lábát. Remélem a szalagjai nem mentek szarrá.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Édes istenem Wang :o

http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=20189279&topic_id=26650176


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
en meg mindig orulok, hogy messze van aprilis 6.
3-8...Mikey
Akkor ez ma biza rangadó lesz: 3-7!! 😀 😀Vokey
:rolleyes:
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A Cubs továbbar is jobbnak tűnik mint az várható volt, de van mit javítani.
Komolyan mondom, DeJesus annyira szar, hogy ha nem játszik fel se tűnik. Eddig:
AB H BB SO Avg.
15 2 4 5 .133

Csak a Fieldingje miatt lehet kezdő. Jó lesz ha a következő 2 hétben összekapja magát. Egyenlőre Joe Mather a meglepetés ember. 8 meccs után .457 az átlaga, 1 HR 5 RBI, 1 SO, 3 SB. Ezek után nem csodálkoznék ha simán keretben lenne a szezonban.Shawn84
Nem kell pánikolni. 😊 DeJesus nem hogy kezdeni fog, de leadoff lesz addig, amíg nincs jobb alternatíva. A statisztikák spring training alatt kis híján semmitmondóakn (pl a breaking ballok szinte használhatatlanok ilyen környezetben a rendes alapszakaszhoz összehasonlítva). A manager a nüanszokból (mit valósít meg a kért stratégiából a roster határán lévő játékos, mennyire keményen próbál "feltörni" egy DPt, stb) leszűri azt, amire kíváncsi, aztán kezdődhet a normális felmérő, az alapszakasz.

A SP helyzet viszont egyre érdekesebb. Wood kiszállni látszik a maradék 2 spotért folyó versenyből, Samardzija nagyon impresszív, így lehet Volstad csatlakozik mellé kezdetben, Wells pedig pechére közülük a legjobb long releiver alternatíva, így neki irány a bullpen.Escalade
Én igazából most a többiekhez viszonyítottam. Ennél azért SP alatt is több kell. SP kérdés meg nem baj, ha sok jó van. Én mondjuk Wells preferálnám jobban.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A Cubs továbbar is jobbnak tűnik mint az várható volt, de van mit javítani.
Komolyan mondom, DeJesus annyira szar, hogy ha nem játszik fel se tűnik. Eddig:
AB H BB SO Avg.
15 2 4 5 .133

Csak a Fieldingje miatt lehet kezdő. Jó lesz ha a következő 2 hétben összekapja magát. Egyenlőre Joe Mather a meglepetés ember. 8 meccs után .457 az átlaga, 1 HR 5 RBI, 1 SO, 3 SB. Ezek után nem csodálkoznék ha simán keretben lenne a szezonban.Shawn84
Nem kell pánikolni. 😊 DeJesus nem hogy kezdeni fog, de leadoff lesz addig, amíg nincs jobb alternatíva. A statisztikák spring training alatt kis híján semmitmondóakn (pl a breaking ballok szinte használhatatlanok ilyen környezetben a rendes alapszakaszhoz összehasonlítva). A manager a nüanszokból (mit valósít meg a kért stratégiából a roster határán lévő játékos, mennyire keményen próbál "feltörni" egy DPt, stb) leszűri azt, amire kíváncsi, aztán kezdődhet a normális felmérő, az alapszakasz.

A SP helyzet viszont egyre érdekesebb. Wood kiszállni látszik a maradék 2 spotért folyó versenyből, Samardzija nagyon impresszív, így lehet Volstad csatlakozik mellé kezdetben, Wells pedig pechére közülük a legjobb long releiver alternatíva, így neki irány a bullpen.