Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szerencsétlen Burnett szeme körül csont(ok) tört(ek), műteni kell. :/marci
Nem szóltak neki, hogy az ütőt is használhatja? Ennyire szerencsétlen...Matthew99
Kell keresni egy monoklis képet és abból egy jó siget csinálni nem? 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szerencsétlen Burnett szeme körül csont(ok) tört(ek), műteni kell. :/marci
Mennyi kihagyás lesz ez neki? Nem írták?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Szerencsétlen Burnett szeme körül csont(ok) tört(ek), műteni kell. :/marci
Nem szóltak neki, hogy az ütőt is használhatja? Ennyire szerencsétlen...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerencsétlen Burnett szeme körül csont(ok) tört(ek), műteni kell. :/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Yankees egy hét után megvált Burt Reynolds-tól. Kár, pedig kíváncsi lettem volna a srácra. 😊
Burnett meg Pittsburgh-ben gyakorolta a buntolást és szemen verte magát egy labdával.
DS!Darksun3
😂 😂
De már csak 1 nap és kezdődnek a spring meccsek.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Yankees egy hét után megvált Burt Reynolds-tól. Kár, pedig kíváncsi lettem volna a srácra. 😊
Burnett meg Pittsburgh-ben gyakorolta a buntolást és szemen verte magát egy labdával.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Akit esetleg érdekel, FIFA , NHL, NFL után MLB változatban is van ilyen facebookos játék http://apps.facebook.com/worldseriesuperstars/?ref=games_ego
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na végre, úgy hírlik megvan a Yadi-hosszabbítás (5 év 75 millió környéke)Rammer
Na ő meg is érdemli. Nem mondhatnám, hogy a Cards a szívem csücske, de Yadiert még én is bírom.
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Na végre, úgy hírlik megvan a Yadi-hosszabbítás (5 év 75 millió környéke)


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Pinedának mekkora lapát kezei vannak, atyaég. Elveszik benne a labda. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
kicsit OFF, nem tudom mennyi baseball lesz ezen az oldalon szezon közben, de a hoftorrents.com holnapután délután 1kor megnyitja kapuit(ha tényleg úgy van ahogy írják)JoeyB
Nagyon sok baseball lesz rajta. Évek óta fenn vagyok és szezononként legalább 3-400 meccset felpakolnak. Spring Training meccseket is szoktak feltenni, bár azt kisebb mennyiségben, úgy heti 4-5 meccset. Aki nincs fenn és van lehetősége annak mindenképpen ajánlom. Már csak a napi 7 NHL meccs miatt is. Nem beszélve arról, hogy az összes NFL meccset is felteszik minden szezonban és ez jobb mint a TYT, mivel seed bonus is jár óránként.Shawn84
Én is fenn vagyok, jó kis oldal. Anno én az NHL miatt mentem fel, de van sokminden.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
kicsit OFF, nem tudom mennyi baseball lesz ezen az oldalon szezon közben, de a hoftorrents.com holnapután délután 1kor megnyitja kapuit(ha tényleg úgy van ahogy írják)JoeyB
Nagyon sok baseball lesz rajta. Évek óta fenn vagyok és szezononként legalább 3-400 meccset felpakolnak. Spring Training meccseket is szoktak feltenni, bár azt kisebb mennyiségben, úgy heti 4-5 meccset. Aki nincs fenn és van lehetősége annak mindenképpen ajánlom. Már csak a napi 7 NHL meccs miatt is. Nem beszélve arról, hogy az összes NFL meccset is felteszik minden szezonban és ez jobb mint a TYT, mivel seed bonus is jár óránként.
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
kicsit OFF, nem tudom mennyi baseball lesz ezen az oldalon szezon közben, de a hoftorrents.com holnapután délután 1kor megnyitja kapuit(ha tényleg úgy van ahogy írják)


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 627
Athletics third baseman Scott Sizemore will miss the entire 2012 season after tearing a ligament in his left knee last weekend during Oakland’s first full-squad workout. - yahoo

kegyetlen erzes lehet.

---

The Boston Red Sox are saying goodbye to their captain.

Catcher Jason Varitek has decided to retire after 15 seasons with the Red Sox, a person familiar with the decision told The Associated Press on Monday night. - szinten yahoo
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 627


tenyleg fogyott.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
David "Shoelace" Wright


New York Mets third baseman David Wright lost a bet with CEO Jeff Wilpon...
He had to rock a Denard Robinson jersey this afternoon on the diamond...
All you need to know is Mr. Wright is from Virginia & a Hokies fan..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 627
Twins RP Joel Zumaya lasted 13 pitches. MRI confirms torn UCL, heading to Andrews for consult, likely Tommy John surgeryFucu
akkor a twinsnel ott folytatjak, ahol szeptemberben abbahagytak.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Twins RP Joel Zumaya lasted 13 pitches. MRI confirms torn UCL, heading to Andrews for consult, likely Tommy John surgeryFucu
valaki odafönt nagyon nem akarja hogy Zumaya bédbódozzon :/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Twins RP Joel Zumaya lasted 13 pitches. MRI confirms torn UCL, heading to Andrews for consult, likely Tommy John surgery



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 627
a legutáltabb csapat tuti hogy a Yankees,mert mindenki féltékeny és irigy rájuk
Joci
jo latni, h a yankeest meg az oceanok elolenyei is utaljak.

szerk.: amugy nekem az egvilagon semmi bajom veluk, azon kivul, h neha meg sox meccseken is hol jeterrol, hol teixeirarol, hol rodriguezrol pofaznak harrelsonek... a valtozatossag kedveert neha sabathiarol vagy riverarol... mikor oszinten megvallva qrvara leszarom, mikor melyik milyen rekordot dont meg, es inkabb hallgatnam a kedvenceimrol az eszmefuttatasokat...
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megvan a tavasz első monster hosszabbítása. Ryan Zimmerman 6+1 évet rátolt a maradék két évére, full no-trade-del (2015 augusztusa kapja majd meg a 10-and-5 jogait, szóval addig volt igazán érdekes, hogy legyen cserevédelme).
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Annyi hely nincs itt... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem tudom esetleg mennyire lenne autentikus, ha felsorolnám kiket utálok... 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Köszönöm mindenkinek a választ 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
a legutáltabb csapat tuti hogy a Yankees,mert mindenki féltékeny és irigy rájuk
Joci
De egyben a legkedveltebb is szerintem. Tiszta Fradi.