Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Gondolkozom, hogy be kéne szerezni a Sugar című filmet. Valaki látta, érdemes megnézni?Escalade
Nagyon jó. Komoly a történet, szerintem közel reális képet ad arról, min megy keresztül egy átlag latin minor ligás srác.

szerk.: nekem van hozzá angol feliratom. bezippelem és felteszem a dropboxra. 1,4 giga, úgyhogy várnotok kell majd egy kicsit a linkre. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
PHOENIX (AP) — Manny Ramirez found a taker in Oakland—at a bargain price.

The suspended slugger agreed on a minor league contract Monday with the Athletics that is worth approximately $500,000 if he’s added to the big league roster.

...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én nem de legalább jó tippet adtál 😊 Kár hogy sehol sem találom. Se szinkronosan se feliratosan. De felirat sincs hozzá ahogy nézem.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Gondolkozom, hogy be kéne szerezni a Sugar című filmet. Valaki látta, érdemes megnézni?

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Megneztem a Major League filmet, aranyos, vicces, jo volt. Ez a tavaszi edzotabornal piros lap jelzi az oltozoben ki nem kerul be a csapatba tenyleg letezik?zavi27
Van ám még 2 része 😊 A piros lap dolog szerintem nem létezik. Inkább szemtől szembe mondják meg mi van. Az tisztességesebb. De aztán ki tudja. Gondolom edzője válogatja a módszereket.Shawn84
Megnezem majd azokat is mindenkepp!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Megneztem a Major League filmet, aranyos, vicces, jo volt. Ez a tavaszi edzotabornal piros lap jelzi az oltozoben ki nem kerul be a csapatba tenyleg letezik?zavi27
Van ám még 2 része 😊 A piros lap dolog szerintem nem létezik. Inkább szemtől szembe mondják meg mi van. Az tisztességesebb. De aztán ki tudja. Gondolom edzője válogatja a módszereket.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Megneztem a Major League filmet, aranyos, vicces, jo volt. Ez a tavaszi edzotabornal piros lap jelzi az oltozoben ki nem kerul be a csapatba tenyleg letezik?
több mint 12 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
zseton az NFLben vs MLBben 2 vicces percben:

A short essay animated from the audio recording of 'The New New Rules: A Funny Look at How Everybody but Me Has Their Head Up Their Ass'. It was originally performed on 'Real Time with Bill Maher'.

Bill Maher - Irritable Bowl Syndrome : http://www.youtube.com/watch?v=bNbMPz5CPY8&feature=share

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kíváncsi vagyok hogy alakulnak a dolgok, a pletykák és az idei offseason alapján már a Yankees sem akar nagyon luxusadót fizetni (idén még fognak bőven), 1-2 éven belül bemehetnek a luxusadó határa alá.

Valóban nagyon szűklátókörű, amit az amatőr tehetségek megfizetésének korlátozásával csináltak (de sajnos ez van, amikor a játékosok és a tulajdonosok tárgyalnak olyanról is, amiben csak egyik érintett), bár 1-2 szakértő szerintem túl negatív képet fest.marci
NFL-hez hasonló fizetési sapkáról nem akarnak tárgyalni? Akkor több esélye lehetne a kisebb csapatoknak is, és gyakrabban változnának az erőviszonyok. Izgalmasabb lenne a liga.Shawn84
Szerintem ez hibás következtetés, de az idő és a hely is rövid, hogy kifejtsem/összeszedjem erről a gondolataim. Megpróbálok hétvégén összedobni valamit erről a blogomra.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, azok a tulajok, akik spórolni akarnak, mindig akarnak sapkát. Belátható időn belül semmi esély rá, mert a sport erős, senki sem veszít pénzt és felesleges lenne ezt kockára tenni (a játékosok simán sztrájkba lépnének, ha ilyesmit komolyan erőltetne a liga).
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kíváncsi vagyok hogy alakulnak a dolgok, a pletykák és az idei offseason alapján már a Yankees sem akar nagyon luxusadót fizetni (idén még fognak bőven), 1-2 éven belül bemehetnek a luxusadó határa alá.

Valóban nagyon szűklátókörű, amit az amatőr tehetségek megfizetésének korlátozásával csináltak (de sajnos ez van, amikor a játékosok és a tulajdonosok tárgyalnak olyanról is, amiben csak egyik érintett), bár 1-2 szakértő szerintem túl negatív képet fest.marci
NFL-hez hasonló fizetési sapkáról nem akarnak tárgyalni? Akkor több esélye lehetne a kisebb csapatoknak is, és gyakrabban változnának az erőviszonyok. Izgalmasabb lenne a liga.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kíváncsi vagyok hogy alakulnak a dolgok, a pletykák és az idei offseason alapján már a Yankees sem akar nagyon luxusadót fizetni (idén még fognak bőven), 1-2 éven belül bemehetnek a luxusadó határa alá.

Valóban nagyon szűklátókörű, amit az amatőr tehetségek megfizetésének korlátozásával csináltak (de sajnos ez van, amikor a játékosok és a tulajdonosok tárgyalnak olyanról is, amiben csak egyik érintett), bár 1-2 szakértő szerintem túl negatív képet fest.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Most akkor itt fizetési sapka nem is nagyon van, hogy akkor a gazdagabbak sok jó játékost megvehetnek mindig?zavi27
Úgyvalahogy. :cool:Vokey
Azért nem feltétlenül. Való igaz, hogy jóval nagyobb büdzsével (ebből fakadóan nagyobb hibaszázalékkal) gazdálkodhatnak, azonban pont idén ütközött plafonba a leggazdagabb klubok közül kettő is. A Yankees (Burnett) illetve a Red Sox (Scutaro) is olyan játékost cserélt el szinte semmilyen ellenértékért, aki egyértelműen hasznos tagja lehetett volna a csapatnak, viszont nem fért bele a költségvetésbe. Az idén érvénybe lépett CBA próbálja kicsit összébb húzni a különbségeket, kár hogy több szakértő véleménye szerint is ezzel nagyobb kárt téve magának a ligának, mint a nagyhalaknak.

több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Most akkor itt fizetési sapka nem is nagyon van, hogy akkor a gazdagabbak sok jó játékost megvehetnek mindig?zavi27
Úgyvalahogy. :cool:
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Raul Ibanez --> Yankees, 1 év 1,1 millió dolcsi. DH platoon másik fele pipa akkor.
DS!Darksun3
Sok lesz ez már a jenkiknek. A Boston meg a Tampa megint le fog szopni 😕Shawn84
Most akkor itt fizetési sapka nem is nagyon van, hogy akkor a gazdagabbak sok jó játékost megvehetnek mindig?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Raul Ibanez --> Yankees, 1 év 1,1 millió dolcsi. DH platoon másik fele pipa akkor.
DS!Darksun3
Sok lesz ez már a jenkiknek. A Boston meg a Tampa megint le fog szopni 😕
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Raul Ibanez --> Yankees, 1 év 1,1 millió dolcsi. DH platoon másik fele pipa akkor.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Az Oaklandel egyébként mi a helyzet? Lesz valamikor költözés vagy elkészül végre az a kúrva stadion?Shawn84
A mostani hírek szerint az idény kezdete előtt meglesz a döntés, hogy költözhetnek-e vagy sem. A lease egyébként 2013 után jár le, de mivel ugye stadionnal sehogy sem állnak, azt mondják az okosok, hogy lehet, hogy akár 2015-ig is maradniuk kell majd a Coliseumban.

Cikkek erről itt: http://www.mercurynews.com/oakland-as-movemarci
Nagy kár. A Cisco Field tervei elég jól sikerültek. Kicsit a régi stílust idézi.Shawn84
Igen, elméletben akkor költöznének, amikor az elkészül. Szép ballpark lesz majd. Mondjuk már egy-két évvel előrébb lennének, ha nem tökölne ennyit a liga a döntéssel. (Persze nem sima költözésről van szó, mert a Santa Clara county a Giants "területe"; látva mennyire elhúzzák az Esptein-kompenzáció ügyét, nem meglepetés, hogy egy kényes ügy ennyi ideig eltart.)
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Az Oaklandel egyébként mi a helyzet? Lesz valamikor költözés vagy elkészül végre az a kúrva stadion?Shawn84
A mostani hírek szerint az idény kezdete előtt meglesz a döntés, hogy költözhetnek-e vagy sem. A lease egyébként 2013 után jár le, de mivel ugye stadionnal sehogy sem állnak, azt mondják az okosok, hogy lehet, hogy akár 2015-ig is maradniuk kell majd a Coliseumban.

Cikkek erről itt: http://www.mercurynews.com/oakland-as-movemarci
Nagy kár. A Cisco Field tervei elég jól sikerültek. Kicsit a régi stílust idézi.Shawn84
Én is sajnálom, jó lenne már egy új stadion a Raidersnek is.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Egy link a stadionokhoz elsősorban. http://www.ballparksofbaseball.com/Shawn84
Oh, ezt nagyon köszi!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Van pár helyen még ilyen hülyeség, pl a nagy kedvencem, a houstoni stadion, ott ilyen narancsokat szállító vonat megy a tetőszerkezeten. Vagy a Mets új stadionjában felbukik egy bazi nagy alma 😀Rammer
Ez a houstoni vonat jópofa, az alma elég béndzsó volt. 😊zavi27
Igen, az almának inkább hagyománya van, ez lesz a 33. éve. 😊marci
Az szép! 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az Oaklandel egyébként mi a helyzet? Lesz valamikor költözés vagy elkészül végre az a kúrva stadion?Shawn84
A mostani hírek szerint az idény kezdete előtt meglesz a döntés, hogy költözhetnek-e vagy sem. A lease egyébként 2013 után jár le, de mivel ugye stadionnal sehogy sem állnak, azt mondják az okosok, hogy lehet, hogy akár 2015-ig is maradniuk kell majd a Coliseumban.

Cikkek erről itt: http://www.mercurynews.com/oakland-as-movemarci
Nagy kár. A Cisco Field tervei elég jól sikerültek. Kicsit a régi stílust idézi.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Az Oaklandel egyébként mi a helyzet? Lesz valamikor költözés vagy elkészül végre az a kúrva stadion?Shawn84
A mostani hírek szerint az idény kezdete előtt meglesz a döntés, hogy költözhetnek-e vagy sem. A lease egyébként 2013 után jár le, de mivel ugye stadionnal sehogy sem állnak, azt mondják az okosok, hogy lehet, hogy akár 2015-ig is maradniuk kell majd a Coliseumban.

Cikkek erről itt: http://www.mercurynews.com/oakland-as-move
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Van pár helyen még ilyen hülyeség, pl a nagy kedvencem, a houstoni stadion, ott ilyen narancsokat szállító vonat megy a tetőszerkezeten. Vagy a Mets új stadionjában felbukik egy bazi nagy alma 😀Rammer
Ez a houstoni vonat jópofa, az alma elég béndzsó volt. 😊zavi27
Igen, az almának inkább hagyománya van, ez lesz a 33. éve. 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az Oaklandel egyébként mi a helyzet? Lesz valamikor költözés vagy elkészül végre az a kúrva stadion?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egy link a stadionokhoz elsősorban. http://www.ballparksofbaseball.com/