Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
új poszt a Play ball!-on: MLB csapatok sörnyelvenrobiroboter
Cubs 😕 😀
több mint 12 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
új poszt a Play ball!-on: MLB csapatok sörnyelven

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ismer valaki közületek olyan oldalakat ahonnan sok baseball meccset lehet begyűjteni?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Yankees leigazolta Burt Reynolds-t. 😀 (Mellesleg a srác Cano unokatesója)
DS!Darksun3
De minek nekünk egy 75 éves színész? 😐 😀Matthew99
Minek még oda egyáltalán bárki is??
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
A Yankees leigazolta Burt Reynolds-t. 😀 (Mellesleg a srác Cano unokatesója)
DS!Darksun3
De minek nekünk egy 75 éves színész? 😐 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Yankees leigazolta Burt Reynolds-t. 😀 (Mellesleg a srác Cano unokatesója)
Ja meg Aardsma-t is, aki most lábadozik Tommy John-ból.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
nekem igy is megfelel. mondjuk kotchman kifejezetten szimpatikus jatekos.
ennek oromere gondolom majd iden allatkodik parat a white sox ellen, az olyan jellemzo lenne.Mikey
Én is bírom a Kocsma gyereket. A végén még nem is lesz olyan reménytelen a Tribe. A lényeg hogy a bocsok ellen senki ne állatkodjon.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
nekem igy is megfelel. mondjuk kotchman kifejezetten szimpatikus jatekos.
ennek oromere gondolom majd iden allatkodik parat a white sox ellen, az olyan jellemzo lenne.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Közben Santana a DH poszt felé tart, ...Vokey
mer'?? mirol maradtam le?Mikey
"Indians manager Manny Acta does not view Casey Kotchman as a platoon player. On Monday, he made it clear that Cleveland added Kotchman to the fold to serve as the everyday first baseman.

That fact could mean that catcher Carlos Santana will see more time as a designated hitter this year.

"You do have a first baseman now," Acta said. "What it does is -- probably this year more times than in the past -- we're going to have to take a chance and probably DH Santana, and take the chance that, if [backup catcher Lou Marson] goes down during the game, that we lose the DH.

The situation is such that the Indians want to keep Santana's bat in the lineup as much as possible. That means that, on days he is not catching, the switch-hitter could either work as a first baseman or a DH. It is most likely that those starts would come against left-handed pitching.

Cleveland wants to feature Marson against lefties, considering the catcher hit .297 against southpaws last season. Santana, who belted a team-high 27 homers last season, hit .318 against lefties in 2011. The left-handed-hitting Kotchman handled both righties (.313) and lefties (.289) well last season.

Overall, Kotchman hit .306 with 10 homers and 48 RBIs in 146 games for the Rays last season. The Indians signed him to a one-year, $3 million contract this offseason.

If Santana does see more time in the DH role, that would mean more days off for left-handed DH Travis Hafner.

Last year, Hafner hit .233 against lefties, compared to .302 against righties. Over the past three years combined, the DH has hit .240 with a .298 on-base percentage and a .382 slugging percentage against left-handers. In that same period against righties, Hafner hit .290/.387/.483.

All of these numbers come into play due to one simple revelation.

"Kotchman comes in and he's our first baseman," Acta said. "He had a good season and he's a guy that we see as a very important part of our club."

Bocs, így egyszerűbb volt.. 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Royals catcher #28

menni pinya. hm...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Közben Santana a DH poszt felé tart, ...Vokey
mer'?? mirol maradtam le?
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
..elkezdtem maxon seedelni, húzzátok. 😊marci
Én is loptam, nagy köszi! 😊

Közben Santana a DH poszt felé tart, Kotchman viszi az egyest, az öreg Guzman bepróbálkozik a Springen, az 5. spotért a rotációban pedig megindulóban a harc a Tribe háza táján.. :cool:
több mint 12 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
szenyo, brecsi, és mako g nagyot gurítottak: baseball podcast vol 1.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Amúgy tényleg várjuk az írásokat oda is. Bármiről ami baseball.robiroboter
ez csak videó, de hátha valaki még nem látta
Montreal Canadiens Pay Tribute to Gary Carter
gyönyörű


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Chavez 1 év, 900k. Növekszik a variációs lehetőségek száma azt hiszem. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Amúgy tényleg várjuk az írásokat oda is. Bármiről ami baseball.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
koszonet rsk-nak a play ball! blog ingyenreklamjaert. 😊

---

holnap kezdodik!!! :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Gondolkozom, hogy be kéne szerezni a Sugar című filmet. Valaki látta, érdemes megnézni?Escalade
Nagyon jó. Komoly a történet, szerintem közel reális képet ad arról, min megy keresztül egy átlag latin minor ligás srác.
marci
Én véletlenül csíptem el hónapokkal ezelőtt (Cinemax?) és nekem is tetszett. Főleg a végén a sok ex-prospect milyen kis grundligát alkot és így sorolják, hogy ki melyik farm-systemről lépett meg.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
KösziShawn84
mégsem dropbox, inkább p2p-zünk. torrent fájl: http://dl.dropbox.com/u/17869854/Sugar.torrent
elkezdtem maxon seedelni, húzzátok. 😊marci
Már le is jött a kalózkikötőből, 4.4 gigás formában. Azért köszi, lehet ma benevezek rá.

Közben (kis híján) megoldódott a Theo-kompenzáció. Chris Carpenter megy Bostonba egy később megnevezett játékosért, valamint az utóbbihoz hasonló képességű ellenérték jönni is fog a Cubsba (mert muszáj játékost tartalmaznia mindkét fél részéről). Először nem gondoltam volna, hogy ennyire komoly ellenértéket kap majd a Boston, aztán persze már lehetett érezni, Henry és Lucchino is sértett kisgyerekként fog egy komoly játékosért harcolni. Alapjába véve nem hatalmas veszteség, Theo bőven ér ennyit (van potenciál Carpenterben, viszont pontatlan, nincs kiforrott másodlagos pitch, illetve sérülékeny), csak konkrétan szinte semmivel nem kellett volna tartozni nekik (utolsó éve+rossz kapcsolat+előléptetésért váltott klubot), és ez szimplán a bostoni befolyás miatt történt. Meg lehet majd nézni, a Padres Hoyerért mennyit fog kapni a híres San diego-i lobbival, pedig ő mindössze klubot cserélt, nem is léptették elő.Escalade
Nem volt egy olcsó biznisz összességében, de nagyon remélem, hogy meghozza a várva várt eredményt néhány éven belül.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
KösziShawn84
mégsem dropbox, inkább p2p-zünk. torrent fájl: http://dl.dropbox.com/u/17869854/Sugar.torrent
elkezdtem maxon seedelni, húzzátok. 😊marci
köszi! én még szedem még 40 perc van vissza 😊Fucu
Nyugodtan, holnap délutánig tuti nem kapcsolom ki, hátha valaki később talál rá. 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagyon jó. Komoly a történet, szerintem közel reális képet ad arról, min megy keresztül egy átlag "tucat" latin minor ligás srác.

szerk.: nekem van hozzá angol feliratom. bezippelem és felteszem a dropboxra. 1,4 giga, úgyhogy várnotok kell majd egy kicsit a linkre. 😊marci
KösziShawn84
mégsem dropbox, inkább p2p-zünk. torrent fájl: http://dl.dropbox.com/u/17869854/Sugar.torrent
elkezdtem maxon seedelni, húzzátok. 😊marci
köszi! én még szedem még 40 perc van vissza 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyon jó. Komoly a történet, szerintem közel reális képet ad arról, min megy keresztül egy átlag "tucat" latin minor ligás srác.

szerk.: nekem van hozzá angol feliratom. bezippelem és felteszem a dropboxra. 1,4 giga, úgyhogy várnotok kell majd egy kicsit a linkre. 😊marci
KösziShawn84
mégsem dropbox, inkább p2p-zünk. torrent fájl: http://dl.dropbox.com/u/17869854/Sugar.torrent
elkezdtem maxon seedelni, húzzátok. 😊marci
Már le is jött a kalózkikötőből, 4.4 gigás formában. Azért köszi, lehet ma benevezek rá.

Közben (kis híján) megoldódott a Theo-kompenzáció. Chris Carpenter megy Bostonba egy később megnevezett játékosért, valamint az utóbbihoz hasonló képességű ellenérték jönni is fog a Cubsba (mert muszáj játékost tartalmaznia mindkét fél részéről). Először nem gondoltam volna, hogy ennyire komoly ellenértéket kap majd a Boston, aztán persze már lehetett érezni, Henry és Lucchino is sértett kisgyerekként fog egy komoly játékosért harcolni. Alapjába véve nem hatalmas veszteség, Theo bőven ér ennyit (van potenciál Carpenterben, viszont pontatlan, nincs kiforrott másodlagos pitch, illetve sérülékeny), csak konkrétan szinte semmivel nem kellett volna tartozni nekik (utolsó éve+rossz kapcsolat+előléptetésért váltott klubot), és ez szimplán a bostoni befolyás miatt történt. Meg lehet majd nézni, a Padres Hoyerért mennyit fog kapni a híres San diego-i lobbival, pedig ő mindössze klubot cserélt, nem is léptették elő.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Gondolkozom, hogy be kéne szerezni a Sugar című filmet. Valaki látta, érdemes megnézni?Escalade
Nagyon jó. Komoly a történet, szerintem közel reális képet ad arról, min megy keresztül egy átlag "tucat" latin minor ligás srác.

szerk.: nekem van hozzá angol feliratom. bezippelem és felteszem a dropboxra. 1,4 giga, úgyhogy várnotok kell majd egy kicsit a linkre. 😊marci
KösziShawn84
mégsem dropbox, inkább p2p-zünk. torrent fájl: http://dl.dropbox.com/u/17869854/Sugar.torrent
elkezdtem maxon seedelni, húzzátok. 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
PHOENIX (AP) — Manny Ramirez found a taker in Oakland—at a bargain price.

The suspended slugger agreed on a minor league contract Monday with the Athletics that is worth approximately $500,000 if he’s added to the big league roster.

...Mikey
Igen ez várható volt már pár napja. Remélem az öreg még azért mutat valamit.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Gondolkozom, hogy be kéne szerezni a Sugar című filmet. Valaki látta, érdemes megnézni?Escalade
Nagyon jó. Komoly a történet, szerintem közel reális képet ad arról, min megy keresztül egy átlag "tucat" latin minor ligás srác.

szerk.: nekem van hozzá angol feliratom. bezippelem és felteszem a dropboxra. 1,4 giga, úgyhogy várnotok kell majd egy kicsit a linkre. 😊marci
Köszi