Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ezt a holnapi Yankees-Tigers meccsre értetted? Mert a ma estieket sajnos nem tudom nézni, mert reggel utazok (aludni meg muszály 😕 ). Én holnap leszek, de csak itt - twitterem nincs.gdavid
ó baszki azt hittem ma játszik a 2 mega team,de igen arra gondolok 😊Joci
Csütörtök este 8h, nálunk péntek hajnali 2, írd fel 😉 . Rám számíthatsz.gdavid
na akkor már ketten vagyunk 😊

remélem leszünk többen is


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
hajnalban cset/twitter a meccs alatt?Joci
Ezt a holnapi Yankees-Tigers meccsre értetted? Mert a ma estieket sajnos nem tudom nézni, mert reggel utazok (aludni meg muszály 😕 ). Én holnap leszek, de csak itt - twitterem nincs.gdavid
ó baszki azt hittem ma játszik a 2 mega team,de igen arra gondolok 😊Joci
Csütörtök este 8h, nálunk péntek hajnali 2, írd fel 😉 . Rám számíthatsz.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hajnalban cset/twitter a meccs alatt?Joci
Ezt a holnapi Yankees-Tigers meccsre értetted? Mert a ma estieket sajnos nem tudom nézni, mert reggel utazok (aludni meg muszály 😕 ). Én holnap leszek, de csak itt - twitterem nincs.gdavid
ó baszki azt hittem ma játszik a 2 mega team,de igen arra gondolok 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
hajnalban cset/twitter a meccs alatt?Joci
Ezt a holnapi Yankees-Tigers meccsre értetted? Mert a ma estieket sajnos nem tudom nézni, mert reggel utazok (aludni meg muszály 😕 ). Én holnap leszek, de csak itt - twitterem nincs.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hajnalban cset/twitter a meccs alatt?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Csak mi tököltünk vele 😀

Holnap Nova kezd, ezt eddig is tudtuk, de (!) CC ott lesz a bullpenben. CC, Colon, Hughes, Wade, Soriano, Robertson, Rivera, erős RP sor.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Látom, Te nem csináltál erkölcsi kérdést a nevének a pontos leírásával kapcsolatban. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Albökörkivel kapcsolatban: a balk szabályt nem bánnám, ha megváltoztatnák, mert nagyon haszontalan. Eredetileg ugye az a cél, hogy a futókat ne tudd becsapni, de a balkok 80%-ánál csak egy technikai hibát vét a dobó, egyik futót sem "csapja be".
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A győzelmen kívül annak örülök igazán, hogy Hughes simán dobta a 94-95 mph-s fastball-okat. Úgy néz ki csak rendbe jött 😊

Csütörtökön folyt. köv.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jah, közben megnéztem 😀
Úgy látszik, ez ennyi volt. Kösz, hogy kijöttetek, a Bronxban találkozunk, jóéjt.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Montero és a plate discipline 😊 Respekt a kölyöknek!
...
Azért ennek az Alburquerque srácnak a helyében tökönrugdosnám párszor az öreget. Ilyen szemét helyzetekben behozni őt (Cano ellen telebázis az első meccsen, most is telebázis, ráadásul 0 out) újoncként és várni a csodát. Há'nemtom.
DS!Darksun3
Gondolom a "teher alatt nő a pálma" elv alapján küldte be mindkétszer. Újonc a srác, de idén jól nyomta. A nevét majdnem eltaláltad: Alburquerque, egy "r" híja volt csak 😊 Közben javítva lett 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Montero és a plate discipline 😊 Respekt a kölyöknek!
...
Azért ennek az Alburquerque srácnak a helyében tökönrugdosnám párszor az öreget. Ilyen szemét helyzetekben behozni őt (Cano ellen telebázis az első meccsen, most is telebázis, ráadásul 0 out) újoncként és várni a csodát. Há'nemtom.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A hatodikra már nem kellett volna AJ-t kiengedni. Remélem nem lesz belőle gond.

szerk.: 5.2-nél csere.

szerk. 2: Curtis lassacskán a vérét adja. Remélem nem sérült meg.

szerk. 3: innen már csak nem basszuk el, top of 8, bases loaded, 0 out. Ja, és 4-1 ide.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De magas az a zóna Porcellonak egész meccsen...
Jeter végre clutch volt picit, épp itt volt az ideje már.
Rodriguez meg amilyen szép védekezéseket mutat be egész DS során, ütésben annyira érthetetlen (kosárlabda méretű dobásokra nem üt rá, olyan, mint aki meg van szeppenve).
Granderson, atyaúristen!
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Néhány hete olvastam egy AJ interjút valahol. Ott azt mondta, hogy "I'm built for playoff", az idei szezonjára vonatkozott. Hát lássuk!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Beltre közben kiütötte a Tampát. Kár értük.
...
Gyerünk AJ, dolgozz meg a pénzedért... 😀
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Lidge hozta magát 😊 Érdekes volt, ahogy a catcher a jeleket leadta neki.
Nagy hiba Craigtől, legalább egy runt illett volna hozni ebből, innen már nehéz lesz.Jakehomer
Fogalmam sincs, miért hozták le Bastardot. Végül nem lett belőle gond, de emiatt Madsont "túl kellett terhelni", illetve ütnie is kellett. Bastardora simán rá lehetett volna bízni azt a nyolcast.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Lidge hozta magát 😊 Érdekes volt, ahogy a catcher a jeleket leadta neki.
Nagy hiba Craigtől, legalább egy runt illett volna hozni ebből, innen már nehéz lesz.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Cry me a river 😛 Jobb volt a Tigers.Jakehomer
Tegnap jobbak voltak, ma nem. Az alapszakaszban még elnézegettem az éppen aktuális HPU baromságait, de amikor már minden meccs számít, nehezen bírom. Mellesleg Red Wings és Pistons szurkolóként kedvelem a város másik két csapatát is, szóval nem vagyok teljesen elvakult 😉

Holnap kiesünk. Max. akkor van esélyünk, ha Burnett nem dob többet 4 inningnél (nagyon esetleg 5), abban az esetben is lecserélném az ötödikre-hatodikra, ha addig fasza, mert képes két másodperc alatt összeesni és onnantól nincs megállás. A lineup esetében is kéne egy kicsit kavarni.

Holnap folyt. köv.gdavid
Nemcsak Sabathiát szopatta az umpire. Verlander sokkal jobban dobált, mint CC, feltételezem, egy más felfogású bírónál ő se kap négy runt, de tök mindegy, adottak voltak a körülmények. A Yankees offense elég halott volt, azzal a Young hr-rel mindenképp jobb volt a Detroit. Porcello se egy ász, gyanítom, hogy a bullpenek döntik majd el a mait.

Ruiz sétáltatását se értettem, rá is csesztek.

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Info azoknak, akik túlságosan a TBS zónájára hagyatkoznak. Akár 1-2 inccsel is tévedhet. PitchFX alapján rajzolódik, ami Mike Fast (PitchFX guru) számításai szerint egyes stadionokban átlagosan 1-2 inccsel pontatlanabbá vált a szezon eleje óta.

Comericában a zóna valójában kicsit jobbra van ahhoz képest, ami a TV-s grafikán látszik. Könnyű ezt megállapítani a 9. inninges Jeter K 4. dobásánál (amit a HPU elkúrt): grafika szerint inside volt, replayből látszik, hogy a plate széle felett repült.marci
Igen, sokszor lehet látni, hogy pl lefelé csal. Viszont amint kitalálnak egy 100%osan pontos rendszert, nem lennék meglepve, ha kivennék az "emberi tényezőt". Meglepően sokan lobbiznak érte.Escalade
Én a legkevésbé sem bánnám, akkor sem, ha ezzel csomó jó catcher (főleg a labdát jól elkapók, egyébként nullák) állástalan lenne. Mondjuk ebből a szempontból a fő ítész, B. Selig kifejezetten tradicionalista arc, szóval várhatunk.

szerk.: amikor a szombatra halasztott 1. meccs során HPU-t tucatszor eltalálta a labda, megemlítették a kommentátorok, hogy régen, amikor még más volt a HPU védőfelszerelése, nem a catcher külső/belső válla mögül kandikáltak ki, hanem maradtak a plate mögött. ez is mondjuk egy jó ötletnek tűnne, mert most az a strike, amikor eltalálod a kesztyűt, néha még akkor is, ha az 10 centivel a plate mellett van.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Hát naggyon jó lenne, ha minél előbb sikerülne kiküszöbölni azt a bizonyos emberi tényezőt. Mert vagy én tudom egyre jobban megítélni hogy mi strike és mi ball, vagy a HPU-k egyre gyökerebbek, de a lényeg, hogy egyre zavaróbb amit művel egyik-másik. 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Info azoknak, akik túlságosan a TBS zónájára hagyatkoznak. Akár 1-2 inccsel is tévedhet. PitchFX alapján rajzolódik, ami Mike Fast (PitchFX guru) számításai szerint egyes stadionokban átlagosan 1-2 inccsel pontatlanabbá vált a szezon eleje óta.

Comericában a zóna valójában kicsit jobbra van ahhoz képest, ami a TV-s grafikán látszik. Könnyű ezt megállapítani a 9. inninges Jeter K 4. dobásánál (amit a HPU elkúrt): grafika szerint inside volt, replayből látszik, hogy a plate széle felett repült.marci
Igen, sokszor lehet látni, hogy pl lefelé csal. Viszont amint kitalálnak egy 100%osan pontos rendszert, nem lennék meglepve, ha kivennék az "emberi tényezőt". Meglepően sokan lobbiznak érte.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Info azoknak, akik túlságosan a TBS zónájára hagyatkoznak. Akár 1-2 inccsel is tévedhet. PitchFX alapján rajzolódik, ami Mike Fast (PitchFX guru) számításai szerint egyes stadionokban átlagosan 1-2 inccsel pontatlanabbá vált a szezon eleje óta.

Comericában a zóna valójában kicsit jobbra van ahhoz képest, ami a TV-s grafikán látszik. Könnyű ezt megállapítani a 9. inninges Jeter K 4. dobásánál (amit a HPU elkúrt): grafika szerint inside volt, replayből látszik, hogy a plate széle felett repült.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Cry me a river 😛 Jobb volt a Tigers.Jakehomer
Tegnap jobbak voltak, ma nem. Az alapszakaszban még elnézegettem az éppen aktuális HPU baromságait, de amikor már minden meccs számít, nehezen bírom. Mellesleg Red Wings és Pistons szurkolóként kedvelem a város másik két csapatát is, szóval nem vagyok teljesen elvakult 😉

Holnap kiesünk. Max. akkor van esélyünk, ha Burnett nem dob többet 4 inningnél (nagyon esetleg 5), abban az esetben is lecserélném az ötödikre-hatodikra, ha addig fasza, mert képes két másodperc alatt összeesni és onnantól nincs megállás. A lineup esetében is kéne egy kicsit kavarni.

Holnap folyt. köv.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jeter kritikán alulit teljesít. 😕
Gardner ütésénél leginkább ordítottam volna. A lehetőség megint megvolt, megint nem élt vele a Yankees. Innen azért elég nehéz lesz. 😀
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/