Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát fetomy sajna ez nem jött be. Ichiro is csak 1 hitet hozott.Matthew99
Hát igen, elég nagy köcsögség is már ne is haragudj, azt hittem megbeszéltük... De legalább tudom, hogy így bízzak egy jenkiben... 😀
Hát sajna nem jött össze a királynak, ez van. Majd ma és holnap a szarabb picsereink legyaláznak titeket bosszúból. Vagy Ichiro lesz a picser, és úgy akkor simán lesz neki 15-20 hit egy meccsen 😂

Jocó: Most filmet nézek, majd 7-8 körül. Addig játsz a Molnár Balázzsal 😉
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hát fetomy sajna ez nem jött be. Ichiro is csak 1 hitet hozott.Matthew99
sanszos volt hogy felix megveri a Yankeest-de szerencsére nem így lett 😊
hajléktalan fetomy: haha 😛 (ja és gyere msn-re,rég mvp-ztünk)

a Tigers pedig elég simán ütötte a CWS-t,ma pedig jön Verlander és remélhetőleg az újabb W.
így a végére szépen otthagytuk a többi csapatot


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Hát fetomy sajna ez nem jött be. Ichiro is csak 1 hitet hozott.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
2-2 a cleveland ellen... persze, mert series győzelmet vártam...
a múlt heti twins elleni zseniális performansz után most humber és stewart sem volt olyan jó, de még így is hoztak egy jó allgemeine startot.
nagyon remélem, hogy jövőre mindketten a rotation tagjai lesznek.
az offense most már igazán bekaphassa, azért az, hogy a harmadik meccsen 4 (!!!) inningben is kihasználatlan maradt az aktuális bases loaded szitu, az mindennek a legalja. szégyen és gyalázat. még akkor is, ha a 10. inningben az 5. bases loadednál ríos (walk-off) grand slamet lőtt.
az első meccsen egyébként konerko szerzett egy grand slamet, ami azért említésre méltó, mert ez volt a 10. slamje white sox mezben, és ezzel beállította robin ventura franchise rekordját.
rhp addison reed két meccsen is dobott 1-1 inninget, le is hozta earned run (és walk) nélkül, és 4 strikeouttal. eddig 3.2 inning és 7 k. még nekem is feltűnt, mennyire tehetséges a srác, tényleg nagyon sokra viheti.

mától tigers... porcello vs danks, verlander vs floyd, penny vs axelrod.
gőzöm sincs mit várjak, de legalább fosok rendesen h csúnya lesz megint a vége.
az egyetlen ami érdekel, hogy rhp dylan axelrod hozzon egy korrekt játékot első ml startja alkalmából. mindenesetre nem semmi sztori az övé, 2009-ben még a frontier league-ben dobott, ami nem is része a minor league-nek, most meg kezd a ml-ben.

go sox!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Hát sajnos semmi jó hír. Spirális törés a gyűrűs ujjam alatt a kézfejemen. 3-4 hét gipsz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azzal a tartalékcsapattal is győztünk, így megvan a series:

http://denversports.blog.hu/2011/09/12/rockies_reds_2_1_w

Ennyit ér ez a csicska Reds, már tavaly is nyilvánvaló potya volt 15 év alatt az egyetlen PO, mint ahogy (faszszí)Votto tombola MVP-je is, örökloserek.

Megyünk a Screwers-hez, mondanám, hogy remélem őket is meg tudjuk lepni a tulsai bombázókkal, de úgyis beszáll majd Cory Blaser superman-es tangában, és megmenti a ligakedvenc csapat szaros seggét, ha netán gondjuk lenne. Pedig látom kezd szoros lenni a csoport, hátha legalább néhány sérüléssel tudunk segíteni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A Red Soxnál nem tudom mi történthetett, de az elmúlt majd 2 hétre nem találok szavakat. Tragédia
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Nem gondoltam volna, hogy meglesz a győzelem, Pomeranz-ot a tapasztalatlan infield két double play-el is kisegítette, támadásban meg pont hoztunk eleget. 5 inning 2 hit 0 R/ER 2 SO, egész jó bemutatkozás. Hammel meg nagyon szépen lehozta a végét. Most jön egy nap phi, lesz idő egy kicsit összedrótozni a csapatot, már csak pár hétre kell csak úgyis... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Söprés a Braves ellen is, úgy látszik a legvégsőkig fenntartják a szurkolókban a bizakodást...

Valamint közben hosszabbítottunk Carpenterrel, 2 év 21 millió, szerintem nem rossz, és jobb struktúra mint a jövőre esedékes 15 milliós opcióval (így a hírek szerint 11 millió körül keres majd jövőre). Viszont ez azt is jelenti, hogy Edwin Jackson rövid időn belül ismét csapatot vált majd a szezon végén.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Gratulálok én is! 😊
Remélem nem komoly a sérülés.
DS!Darksun3
Köszönöm. De sajnos annak néz ki. Holnap megpróbálok eljutni a dokihoz és utána tudok pontosat mondani.Matthew99
Gratulálok én is a döntőhöz!

A dokitól kérdezd meg, hogy van-e rá lehetőség, hogy a meccs idejére injekciót adjon fájdalomcsillapítás céljából. Csak azért ajánlom, mert gondolom szeretnél játszani. Ha nem tört el, nem ugrott ki vagy nincs szakadás és tudod mozgatni, akkor egy jól irányzott szurival elvileg tudsz majd játszani 😊 A doppinglistát előtte azért nézesd meg, nehogy gebasz legyen.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Gratulálok én is! 😊
Remélem nem komoly a sérülés.
DS!Darksun3
Köszönöm. De sajnos annak néz ki. Holnap megpróbálok eljutni a dokihoz és utána tudok pontosat mondani.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Pomeranz ma mutatkozik be a Reds elleni series finale-on 9-től, 70 dobásra tervezünk vele.
Parádés infield lesz mögötte, mert hiányzik: Helton (fáj az öreg háta); Giambi (egymás után két nap nem tud játszani 40 évesen); Ellis (tegnap fejbe dobták iszonyat keményen); Tulo (a dereka és a vádlija fáj), Herrera (eltörte az ujját, miközben a gyerekével játszott); Nelson (tegnap megsérült).
Úgy szalajtottunk négy embert, hogy a C/2B/3B újonc Pacheco most 1B lesz, EYJR az outfield-ről bejön, a SS az első MLB-meccsét játszó Field lesz, csak Kouzmanoff játszik a megszokott helyen. Plusz a catcher a zöldfülű Rosario lesz.
Ki kell pucolniuk minket, de legalább jól nézünk ki a fiatalokkal, kemények vagyunk. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ééééésss igen. Na ki van bent az NB 3 döntőjében. Az első meccsen kikaptunk Mikepércsen és meg is sérültem, de a második hoztuk, így Nemesvámos- 424 döntő lesz. Sajnos úgy néz ki nélkülem mert egy becsúszásnál megsérült a kézfejem meg a gyűrűs ujjam. Holnap szerintem ügyelet.Matthew99
Gratulálok én is! 😊
Remélem nem komoly a sérülés.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Star Wars a Comericában
http://rm.awarenessnetworks.com/6465889460579488150.JPG

Inge walk off homer,újabb győzelem,innen már művészet lenne elbukni a csoportot


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Jó kis fiesta lesz 24-én az óbudai pályán. Akit érdekel a döntő szívesen várjuk. Ha nem is tudok játszani, valószínű akkor is ott leszek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ééééésss igen. Na ki van bent az NB 3 döntőjében. Az első meccsen kikaptunk Mikepércsen és meg is sérültem, de a második hoztuk, így Nemesvámos- 424 döntő lesz. Sajnos úgy néz ki nélkülem mert egy becsúszásnál megsérült a kézfejem meg a gyűrűs ujjam. Holnap szerintem ügyelet.Matthew99
Grat és egyúttal sajnálom. Ott már nem szabad kikapni!

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Ééééésss igen. Na ki van bent az NB 3 döntőjében. Az első meccsen kikaptunk Mikepércsen és meg is sérültem, de a második hoztuk, így Nemesvámos- 424 döntő lesz. Sajnos úgy néz ki nélkülem mert egy becsúszásnál megsérült a kézfejem meg a gyűrűs ujjam. Holnap szerintem ügyelet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
És itt az új munkám:
Matthew99
MVP


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Augusztusban az 5 újoncunk ütőátlaga .300 fölött volt 😊 Csak mivel rookiek sajna nem túl konzisztensek, és 1-1 meccsre teljesen leülnek plusz hibák is előfordulnak, viszont láttam az elmúlt 20-22 meccset, és 1-2 kivételtől eltekintve inkább a pitchingen mennek el a meccsek. Sajna ha jól sejtem Furbush-al is találkozhattok majd, szóval 1 W-tek tuti lesz 😀 Meg a legvalósznűbb, hogy Vargas lesz a harmadik P-nk, szerintem az igazi "döntő" lesz 1-1 után (Felixben nagyon bízom), mert Vargas azért tud nagyon jól játszani, csak sajna nagyon rosszul is 😊

De azért az nem semmi lenne, ha félig újonc kerettel elvernénk mégegy egyértelműen top csapatot 😊
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hát ahogy vártam Weaverrel nem nagyon tudtak mit kezdeni az ütők. Utóbbi három meccsen elfelejtettek ütni. És akkor most jön Haren és Santana... jessz. Három pozitívum azért volt: Montero ismét HR (Weaverről), Colon nagyon jó volt megint, és a Boston ismét vereséget szenvedett. Ha az O's ellen nem cseszik el ezek a hülyék, akkor már elég szép előnye lenne a NY-nak keleten...
@fetomy: Hernandez általában nagyon dominálja a Jenkiket, szóval ha kicsit is összeszeditek magatokat majd ütésben, akkor azt a meccset hozzátok simán. Főleg, ha Burnett dob majd ellene. 😀 Aztán az azt követő két meccsre viszont kössétek fel a gatyát. 😛 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezaz!!! Végre nagyszerű meccs volt! A 3. inningben majdnem 3 Homert ütöttünk, de csak 2 lett, mert Ackley-ét Francoeur a falon túl kapta el -ráadásul az ichimeteres csaj kesztyűjét érintette is a labda, kb. 2 centin múlott, hogy nem HR-, ráadásul Francour kicsit később szintén egy szép elkapással cseszett ki Ackley-vel, aki amúgy double-t ütött volna, viszont a lényeg, hogy fasza meccs volt. Olivonak csak egy single kellett volna a biciklihez, a tegnapot másolva Ichiro 2, Ryan 1 steal. S ha már icsiróóó, csávó nagy formába kezd lendülni, tegnap 3-ból 2 hit, ma 5-ből 4, ráadásul tegnap is homer ma is homer, egyszerűen király! 167 hitnél jár, 18 meccsen kell 33 hit hát elég necces, de tőle még ez is kitelik 😊 Ja, és Stolen Base statoknál már 4. ráadásul neki van a legkevesebb caught stealingje is.

Ezen kívül Liddi néni második meccsén megcsinálta az első hitet, ami rögtön dábbüüüll (majdnem homer), ráadásul runja is lett és fieldingben is egész ígéretes, szóval egy újabb bíztató rukki.

Mivel holnap valószínű kikapunk Vasquezzel, ma pedig úgyis Pineda dobál, remélem ma nyerünk, és így meg is lesz 3W-vel a series a Royals ellen, aztán hétfőn jöhet King Felix-el a Yankees series első meccse, amiért már most bocsánatot kérek az itteni sok Yanks fantól, hogy kikaptok 😛😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Holnap szorítsatok. Ha megverjük a Mikepércset, akkor bent vagyunk a döntőben.

És itt az új munkám:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Josh Judy, szakadjon rád 100 tonna szar, amiért eltörted Lillibridge csuklóját.

Pierre 2000 career hits. 😊
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Köszi Toronto! Nagyon nagyon köszi.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
De bizony, Todd.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.