NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Info azoknak, akik túlságosan a TBS zónájára hagyatkoznak. Akár 1-2 inccsel is tévedhet. PitchFX alapján rajzolódik, ami Mike Fast (PitchFX guru) számításai szerint egyes stadionokban átlagosan 1-2 inccsel pontatlanabbá vált a szezon eleje óta.

Comericában a zóna valójában kicsit jobbra van ahhoz képest, ami a TV-s grafikán látszik. Könnyű ezt megállapítani a 9. inninges Jeter K 4. dobásánál (amit a HPU elkúrt): grafika szerint inside volt, replayből látszik, hogy a plate széle felett repült.marci
Igen, sokszor lehet látni, hogy pl lefelé csal. Viszont amint kitalálnak egy 100%osan pontos rendszert, nem lennék meglepve, ha kivennék az "emberi tényezőt". Meglepően sokan lobbiznak érte.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Info azoknak, akik túlságosan a TBS zónájára hagyatkoznak. Akár 1-2 inccsel is tévedhet. PitchFX alapján rajzolódik, ami Mike Fast (PitchFX guru) számításai szerint egyes stadionokban átlagosan 1-2 inccsel pontatlanabbá vált a szezon eleje óta.

Comericában a zóna valójában kicsit jobbra van ahhoz képest, ami a TV-s grafikán látszik. Könnyű ezt megállapítani a 9. inninges Jeter K 4. dobásánál (amit a HPU elkúrt): grafika szerint inside volt, replayből látszik, hogy a plate széle felett repült.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Cry me a river 😛 Jobb volt a Tigers.Jakehomer
Tegnap jobbak voltak, ma nem. Az alapszakaszban még elnézegettem az éppen aktuális HPU baromságait, de amikor már minden meccs számít, nehezen bírom. Mellesleg Red Wings és Pistons szurkolóként kedvelem a város másik két csapatát is, szóval nem vagyok teljesen elvakult 😉

Holnap kiesünk. Max. akkor van esélyünk, ha Burnett nem dob többet 4 inningnél (nagyon esetleg 5), abban az esetben is lecserélném az ötödikre-hatodikra, ha addig fasza, mert képes két másodperc alatt összeesni és onnantól nincs megállás. A lineup esetében is kéne egy kicsit kavarni.

Holnap folyt. köv.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jeter kritikán alulit teljesít. 😕
Gardner ütésénél leginkább ordítottam volna. A lehetőség megint megvolt, megint nem élt vele a Yankees. Innen azért elég nehéz lesz. 😀
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Cry me a river 😛 Jobb volt a Tigers.

Perception is reality.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Na ezért vagy a kedvenc játékosom BRETT!!!

Tényleg érdekes a hpu, egy at baten belül is mozog a zóna elég rendesen 😊 Mondjuk csak félszemmel nézem az mnf miatt, de nem igazán kedvez ezzel senkinek.Jakehomer
CC 6 walkjából legalább 3 nem volt az, ebből kaptunk 2 runt.gdavid
Verlandernek is volt négy pitch walkja két -elvileg - strike-kal. Erre mondják, hogy az a strike, amit a bíró annak mond, de az biztos, hogy CC rosszul kezelte a tényleg fura zónát.Jakehomer
Persze, hogy rosszul kezelte. Nem is lehet máshogy, ha az első dobásod strike, majd 3-mal később ugyanoda dobod, ugyanúgy és láss csodát, ball és walk. Ezt 2-szer szopta be.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na ezért vagy a kedvenc játékosom BRETT!!!

Tényleg érdekes a hpu, egy at baten belül is mozog a zóna elég rendesen 😊 Mondjuk csak félszemmel nézem az mnf miatt, de nem igazán kedvez ezzel senkinek.Jakehomer
CC 6 walkjából legalább 3 nem volt az, ebből kaptunk 2 runt.gdavid
Verlandernek is volt négy pitch walkja két -elvileg - strike-kal. Erre mondják, hogy az a strike, amit a bíró annak mond, de az biztos, hogy CC rosszul kezelte a tényleg fura zónát.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Fura volt, hogy Verlander egyik pillanatról a másikra szétesett, kicsit elvesztette a kontrollt, pedig nagyon sima inningnek tűnt.

Young elég jó igazolás volt 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Na ezért vagy a kedvenc játékosom BRETT!!!

Tényleg érdekes a hpu, egy at baten belül is mozog a zóna elég rendesen 😊 Mondjuk csak félszemmel nézem az mnf miatt, de nem igazán kedvez ezzel senkinek.Jakehomer
CC 6 walkjából legalább 3 nem volt az, ebből kaptunk 2 runt.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Tényleg érdekes a hpu, egy at baten belül is mozog a zóna elég rendesen 😊 Mondjuk csak félszemmel nézem az mnf miatt, de nem igazán kedvez ezzel senkinek.

Perception is reality.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
CC szenved rendesen, de amellett nem tudok szó nélkül elmenni, hogy mennyire mozog a zóna :/gdavid
Nem tudom nézted-e az előtte lévő meccset, ott közröhej volt. Ez a TBSes állandó elektronikus zóna felér egy baseballreform kampánnyal.Escalade
Nemcsak a TV-s, hanem az ESPN-es zónát is nézem. A HPU-t ütném, ahol érem. Két eshetőség van: 1) nem lát jól, de akkor nem alkalmas a munkája elvégzésére; 2) nincs baj a szemével, ez esetben viszont...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
CC szenved rendesen, de amellett nem tudok szó nélkül elmenni, hogy mennyire mozog a zóna :/gdavid
Nem tudom nézted-e az előtte lévő meccset, ott közröhej volt. Ez a TBSes állandó elektronikus zóna felér egy baseballreform kampánnyal.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
CC szenved rendesen, de amellett nem tudok szó nélkül elmenni, hogy mennyire mozog a zóna :/

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Basszus persze hogy elaludtam ezt a győzelmet... Összefoglaló alapján meg első ránézésre le a kalappal a (sokat szidott) bullpen előtt, 6 SO inning mindössze egy ütéssel, a nap hősei, na meg Jay!

Azt hiszem elégedettek lehetünk, ahogy kint is sokan írják, hazajönni Phillyből 1-1-es állással, úgy hogy Doc és Lee ellen mentünk, abszolút teljesen elfogadható dolog 😊Rammer
Jaja, sajnos elég aggasztó, hogy a két legjobbunk ellen ilyen jól mentetek (még ha Doc a közepétől kezdve a szokásos volt, de az eleje elég nyögvenyelős volt neki is). Mondjuk számunkra annyi pozitívum azért van, hogy az offense abszolút nem impotens, és hát a pitching matchupok így vagy úgy de elvileg végig nekünk kedveznek.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ezt a meccset Girardi vesztette el nekünk. 4 éve van itt, de még mindig nem érzi, hogy mikor kell dobót cserélni. Holnap folyt. köv.gdavid
Nekem az szúrt szemet, hogy Eric Chavezt betette Gardner helyett, meg valamiért 4-1-nél Luis Ayalát hozta a 9.-re, nem a teljesen pihent Soriano-Robertson duó egyikét.

Amúgy a meccsek közbeni "interjúk" alapján is Girardi a gyengébb, már csak azért is, mert Leylandet kurvára nem lehet érteni, csak morog. 😀marci
Leyland úgy néz ki mint valami szakadt alkoholista úgy hogy pont bele illik a profiljába hogy semmit nem értesz meg belőle amit mondd 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ez Manuel lelkén szárad, ahogy írtátok is, ekkora faszságot itt a 7. inningben, hihetetlen... 4-0-nál azt gondoltam, hogy milyen sima lesz, errefel... na nem baj, biztos vagyok benne, hogy 1-et minimum nyerünk St. Louisban
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
A 424 óriási harcra kényszerítette a Vámost, de végül összesítésben 2-1-re alulmaradt és így második lett az NB III-ban. A srácok szombaton az első meccset 17-14-re nyerték a másodikon viszont 15-10-re kikaptak. Sajnos nélkülem...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ezt a meccset Girardi vesztette el nekünk. 4 éve van itt, de még mindig nem érzi, hogy mikor kell dobót cserélni. Holnap folyt. köv.gdavid
Nekem az szúrt szemet, hogy Eric Chavezt betette Gardner helyett, meg valamiért 4-1-nél Luis Ayalát hozta a 9.-re, nem a teljesen pihent Soriano-Robertson duó egyikét.

Amúgy a meccsek közbeni "interjúk" alapján is Girardi a gyengébb, már csak azért is, mert Leylandet kurvára nem lehet érteni, csak morog. 😀
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Basszus persze hogy elaludtam ezt a győzelmet... Összefoglaló alapján meg első ránézésre le a kalappal a (sokat szidott) bullpen előtt, 6 SO inning mindössze egy ütéssel, a nap hősei, na meg Jay!

Azt hiszem elégedettek lehetünk, ahogy kint is sokan írják, hazajönni Phillyből 1-1-es állással, úgy hogy Doc és Lee ellen mentünk, abszolút teljesen elfogadható dolog 😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Értem, hogy Lee simán dob 120-at, de sehogy se tűnt jó ötletnek kiküldeni a 7. inningre.Jakehomer
Worley melegített, nekem eszembe nem jutott volna kirakn Leet még egyre, mikor ott van mögötte Vance. És még a triple után is bennmaradt...

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Értem, hogy Lee simán dob 120-at, de sehogy se tűnt jó ötletnek kiküldeni a 7. inningre.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Inkább lett volna sima 5-1 a vége, mint ez a drámás lóf.sz... öregedtem 20 évet minimum... :/
Meg kell verni Zsüsztint, nincs mese.
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ezt a meccset Girardi vesztette el nekünk. 4 éve van itt, de még mindig nem érzi, hogy mikor kell dobót cserélni. Holnap folyt. köv.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Más is észrevette, hogy a CF-kamerából nézve a dobók mögötti reklám mintha digitálisan lenne odatéve? Olyan kontúrja van Halladaynek és Lohse-nak is, mintha egy green/bluescreen előtt állnának.marci
2001-ben használtak ilyet először az All-Star meccs japán közvetítésén. azóta széles körben használja az MLBI, gondold el milyen "pénzcsináló", hogy különböző országokban az átvett közvetítéseken a helyi érdekeltségű cégek hirdethetnek.rsk
Jaj, ne is mondd/írdd! 😀

Köszi az infót.
több mint 12 éve
rsk 66
Más is észrevette, hogy a CF-kamerából nézve a dobók mögötti reklám mintha digitálisan lenne odatéve? Olyan kontúrja van Halladaynek és Lohse-nak is, mintha egy green/bluescreen előtt állnának.marci
2001-ben használtak ilyet először az All-Star meccs japán közvetítésén. azóta széles körben használja az MLBI, gondold el milyen "pénzcsináló", hogy különböző országokban az átvett közvetítéseken a helyi érdekeltségű cégek hirdethetnek.