Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Yeah baby 😊
Na még egyet, meg vannak fogva.

Hill-lel is buntoltattam volna, nagyobb esély lett volna 3. bázisra juttatni a futót.

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hál istennek időben levették a buntot Burroughsnál.

szerk.: még meccs végén is utálom a -2- 0 outnál a sac buntot 😊
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na, tessék, Parra, amikor már senki se számít rá.

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Boom, Parra!!!!
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Egyébként, és itt is az első láma kérdés, 4 meccs során mely csapat volt jobb, illetve mi várható ma?Deny
Egál.

Ma az várható szerintem, hogy ... senki nem tudja, ezért jó a baseball. 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Na, Esc, kérésedre Gibson is hibázott, mert ott hagyta a padon a leftyjeit K-Rod ellen, akinek idén brutális, karrierje során OPS-ben 100-as eltérés van a platoon splitjeiben.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Roenickenek nem kéne hozni Axfordot?marci
Én hoztam volna, de megúszta. Asszem ez ennyi volt, ebből hozni kellett volna legalább egy runt, Goldy elbaszta.

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ezzel ez sztem eldőlt, 8-9-1 lesz a 9. tetején.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor megnézem, de előre szólok, biztosan lesz láma kérdésem 😀

De legalább holnap büszke lehet rám Joci, hogy college helyett baseballt néztem 😊


Egyébként, és itt is az első láma kérdés, 4 meccs során mely csapat volt jobb, illetve mi várható ma?
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Roenickenek nem kéne hozni Axfordot?
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha K-Rod 1-2-3 inninget hoz, nincs igazság.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Pár hete (hónapja) megértettem pár meccs alatt szabályokat, most gondolkodom, hogy Phillies 5. meccsét megnézzem. De annyira nem szimpatikus, hogy live247 szerint háromnegyed hétig fog tartani. Tényleg elhúzódhat addig vagy szerintetek meddig, mert azért reggelig nem akarok ébren lenni, belenézni meg akkor NCAA-be fogok.Deny
Elhúzódhat, de nem valószínű, két jó SP, valszeg gyors meccs lesz, már ha nem lesz extra inning 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Pár hete (hónapja) megértettem pár meccs alatt szabályokat, most gondolkodom, hogy Phillies 5. meccsét megnézzem. De annyira nem szimpatikus, hogy live247 szerint háromnegyed hétig fog tartani. Tényleg elhúzódhat addig vagy szerintetek meddig, mert azért reggelig nem akarok ébren lenni, belenézni meg akkor NCAA-be fogok.Deny
Az első négy meccs átlagban 3 óra és 1 perc hosszú volt, szóval kb. fél 6 körül lesz vége.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Pár hete (hónapja) megértettem pár meccs alatt szabályokat, most gondolkodom, hogy Phillies 5. meccsét megnézzem. De annyira nem szimpatikus, hogy live247 szerint háromnegyed hétig fog tartani. Tényleg elhúzódhat addig vagy szerintetek meddig, mert azért reggelig nem akarok ébren lenni, belenézni meg akkor NCAA-be fogok.Deny
Valószínűtlen, számolj inkább kb. ötös-fél hatos befejezéssel.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pár hete (hónapja) megértettem pár meccs alatt szabályokat, most gondolkodom, hogy Phillies 5. meccsét megnézzem. De annyira nem szimpatikus, hogy live247 szerint háromnegyed hétig fog tartani. Tényleg elhúzódhat addig vagy szerintetek meddig, mert azért reggelig nem akarok ébren lenni, belenézni meg akkor NCAA-be fogok.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A legjobb abban, amikor a borderline 2-strike dobásokat nem kapja meg a Brewers ... Front Row Amy ugráló csöcsei. 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Csak nekem tűnnek annak, vagy tényleg sokkal idiótábbak idén az edzők?

Szerencsére Roenecke kretén buntjára Gibson lehet a szezont dobta el azzal, hogy nem sétáltatták Betacourt.Escalade
Lucroy nálam jobb ütő, mint Yuni, ha Kennedy megcsinálja azt, amit Lucroy ellen, Yuni sem tudja megütni. Csak hát ott hagyott egyet neki.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Parra helyett akár én is üthetnék

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Greinke nem jön, jól jár a DBacks, Axfordon kívül tényleg üthető a 'pen.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csak nekem tűnnek annak, vagy tényleg sokkal idiótábbak idén az edzők?

Szerencsére Roenecke kretén buntjára Gibson lehet a szezont dobta el azzal, hogy nem sétáltatták Betacourt.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Na, lassan utolérem az élőt (meg kellett nézni David Brentet az m1-en 😀). Weeks buntját nem értem. Oké, hogy JHairstonnak most épp megy, de inkább Weeks üssön, mint ő. Buta Roenicke.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Így se volt rossz, de Fieldert is ki lehetett volna ejteni.

Young wow. Kurvára kellett.

Bmeg a nehezén már túl volt Kennedy, nagy hiba.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
milehigh, esetleg. 😊marci
Ő azért drukkol, hogy egy meteor becsapódjon a stadionba 😊

Megint kimászott a jamből Gallardo, de az ő meccsének legalább vége. A Milwaukee middle rp-k annyi nem jók szerintem, persze ott van Greinke is, hát érdekes lesz.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
én is hajrá dbacks. 😊marci
Ki nem?Rajna
milehigh, esetleg. 😊marci
Szerintem Ork is.
Kár ezért, azt hittem Roberts megoldja...

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Lets go DBacks! Utálom a screwerst 😊Jakehomer
én is hajrá dbacks. 😊marci
Ki nem?Rajna
milehigh, esetleg. 😊