Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/ben_reiter/11/01/reiter.50.free.agents/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a1


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Lackey állítólag TJS, egész 2012-re kiesik.
Toronto meg gondolkodik, hogy leigazolja Ortizt. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én most jutottam géphez, ez volt az első, amit csekkoltam. Örömörömbódóccsá!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
CC marad a Yanksben, 5év 122misi


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Reggel írták, hogy ma sajtótájékoztatót tartanak a csapatnál. Gondoltam, hogy nem opciók lehívása meg ilyesmi, és nem is Albert, mert biztos megnézi az ajánlatokat.

Szóval kicsit sokk:

TLR visszavonult...

Pedig biztos voltam benne, hogy marad még egy évet. Sajnálom azért, akár mennyi hülyesége is volt, meg minden egyéb, azért valahogy csak megszokta már az ember, ráadásul a tegnapi ünneplésen is remekül beszélt, nagyon szimpatikus volt. Viszont így legalább a csúcson hagyja abba, ami érthető. 16 sikeres évet húzott le nálunk, folyamatosan erős, versenyképes csapatokat rakott össze, nyert két bajnoki címet. És ez csak St. Louis. HOF? Tuti. Mezének visszavonultatása? Igen valószínű.

Még mindig sokkol azért...



Take a deep breath now and consider Tony La Russa's place in managerial history:

• This man has won three World Series. Eight other managers in history have won three or more -- but only one of those eight (Joe Torre) ever faced the challenge of winning a World Series in an era where that required winning THREE postseason series.

• La Russa took his team to the World Series six different times -- all during the divison-play era. He and Torre are the only managers to reach the World Series that many times in an age where finishing first didn't automatically advance your team to the World Series.

• Just two other managers who ever lived -- Connie Mack (3,731) and John McGraw (2,763) -- won more regular-season games than the 2,728 that La Russa won. Neither of those two managed a game in the last 60 years.

• La Russa won 500 games as a manager with three different teams (Cardinals, A's, White Sox). The only other manager in history to do that? Leo Durocher.

• And La Russa is one of only four managers in history to win a World Series with more than one team. Of the other four -- Bucky Harris, Bill McKechnie and Sparky Anderson -- only Anderson managed a game in the last half-century.

What's amazing about La Russa's career is how easily he could have a few more World Series titles:

• His 1983 White Sox, his first division winner, won 99 games and the first game of the ALCS, but then lost the next three to the Orioles, including Game 4 when Tito Landrum hit a one-out home run in the 10th inning off Britt Burns. To show how things have changed since then: Burns was the Chicago starter that day and threw 150 pitches. In 2011, La Russa set a record for most pitching changes in a single postseason.

• His 1988 A's won 104 games and reached the World Series only to lose to the Dodgers in one of the biggest upsets in World Series history.

• His 1990 A's won 103 games but were swept by the 91-win Reds.

• His 2004 Cardinals might have been the best team in the past 10 years, winning 105 games behind an offense led by Albert Pujols, Jim Edmonds, Scott Rolen and Larry Walker. But Chris Carpenter got hurt in September and missed the postseason and the red-hot Red Sox swept the Cardinals in the World Series. His 2005 club won 100 games only to lose to 89-win Houston in the NLCS.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
http://www.patheos.com/blogs/bibleandculture/2011/10/29/the-beauty-of-baseball/


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Grat és nagy respekt a Cardinalsnak! Durva amit végigvittek. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
The next time the White Sox are 10 1/2 games back in September, we can say, "But... the Cardinals..."

Végre vége a szezonnak, és jöhetnek a - számomra - érdekesebb történések.
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Nálam mondjuk már elég régóta bőven előrébb van a Cardinals, mint a Rams… (ahogy a baseball is)
Rammer
Mondjuk nálam is a baseball és a hoki is a Rams előtt van, jó ideje.
Egyébként szép kis értékelést kerekítettél, melynek minden gondolatával egyetértek.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megy kint a rinya, hogy mit tett a Cards a hazai pályáért, stb. Van benne igazság, de amíg az AL nyerte rendre az ASGet, senki nem szólt egy szót sem. Ilyenkor azért örülök, hogy nincsenek a környezetemben Cards szurkolók jövő októberig... 😊Escalade
Illetve a baseball az a major sport, ahol a legkevésbé számít a hazai pálya. Az, hogy neked/ellened szurkolnak a nézők a játékosok 95%-ánál nem számít. Az egyetlen konkrét előny, hogy a hajrában a hazai csapaté az utolsó szó. De ez a széria, ahogy te is írtad, nem ezen ment el a Rangersnek.

Az én minimális hiányérzetem az okozza, hogy a két skipper annyiszor hozta hátrányba csapatát, hogy néha ez beárnyékolta a játékosok kiváló teljesítményeit.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Épp kezdtem megbarátkozni a győztessel, erre a második kép közepén meglátom azt a gnóm törpét... Na sebaj, gratulálok a Cardinalsnak és minden itthoni szurkolójuknak! Kicsit sajnálom a Rangerst, de a 6. meccs végén többször is mindent megtettek, hogy ne legyenek bajnokok. Washingtonra hosszú hónapok várnak, nem tudom valaki elnézi-e neki (a sok egyéb hiba mellett) azt, hogy Holland 5 napja üthetetlen volt, és vasárnapot követően egy labdát nem dobott a WS alatt. edit: dobott, csak ahelyett, hogy egy kérdéses meccsen normal resten Harrison ugrott volna be, teljesen eltaktikázta magát.

Megy kint a rinya, hogy mit tett a Cards a hazai pályáért, stb. Van benne igazság, de amíg az AL nyerte rendre az ASGet, senki nem szólt egy szót sem. Ilyenkor azért örülök, hogy nincsenek a környezetemben Cards szurkolók jövő októberig... 😊

több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Végre egy kis siker a St. Louis híveknek, még ha nem is a Rams szolgáltatja. 😀Al
Nálam mondjuk már elég régóta bőven előrébb van a Cardinals, mint a Rams… (ahogy a baseball is)

Néhány gondolat az egész kapcsán ami eszembe jut(ott) most:

Először is, ki gondolta volna mindezt (mert én aztán biztos nem), amikor
- Waino, a liga egyik legjobb dobója már a szezon előtt kidőlt egész évre…
- a bullpen katasztrófa volt szinte azonnal, a Franklin-Batista-Tallet-Miller társaságot gyakorlatilag pár hét után lehúzhattuk a wc-n, a második legtöbb blown save, ha jól emlékszem 16 walk-off vereség...
- Pujols úgy kezdte az évet, ahogy, és a többieknél is főleg a szokásos kisebb-nagyobb sérülések miatt nem produkáltak olyat, amit személy szerint gondoltam, vagy pusztán emiatt kihagytak relatíve sokat (ennek ellenére az NL legjobb csapata voltunk ütésben)
- augusztusban totális összeomlásunk volt (ki is fakadtam én is itt egy hosszú írásban), pedig a tervek szerint a Brewerst kellett volna elkapnunk nem is az akkor masszívabb előnyből játszó Bravest…
- a playoffban olyan szitukból álltunk fel, amik után szégyenkezés nélkül ki is eshettünk volna akár és egy rossz szavunk nem lehetett volna, mint az a brutál duel Doc ellen Philly-ben az 5. meccsen, vagy ez a hatodik WS meccs, amikor többször voltunk 1 jó dobásra a vereségtől, de így is felálltunk és nyertünk

Így, és mindezek ellenére lett a Cardinals a 2011-es bajnok, hihetetlen, „Team Of Destiny” 😊

- Freese: NLCS & World Series MVP – legends are born in october, és tényleg 😊, elképesztő, 21 RBI a playoffban, ami új rekord egyébként. Aranyos volt, ahogy mutatták, hogy a 6. meccs után Jimmy Edmonds fiával (Jim, aki az egyik nagy példaképe, és érte kaptuk anno San Diegoból Freeset amikor elpasszoltuk az öreget) fotózkodik meg aláír neki 😊
- Carpenter: egy Isten! Lehet őt nem szeretni, de hogy egy vérbeli bajnok, az tagadhatatlan, ahogy hozzááll, harcol, fel tud állni a ___ból, és kihozza a legjobbkor a legjobbat magából. Az újkori Cards-történelem egyik legnagyobb húzása volt az ő megszerzése anno.
- Furcal: mennyire megszerettem ezt a törpét, szenzációs védő, nem gondoltam volna hogy ennyire, rengetegszer mentette ki a csapatot a bravúros védekezéseivel, örülnék ha meg tudnánk tartani.
- Pujols: könyörgünk, maradj! Mi más kéne? Már most van 3 döntőből 2 gyűrű, pénzben sem lehet majd olyan lényegi eltérés, persze így is úgy is korszakának legjobb játékosaként megy majd Cooperstown-ba, de a legenda, a szobor, a Stan The Man utáni El Hombre státusz stb., nem éri meg elmenni!
- Rasmus-csere: amennyire nem volt szimpatikus, annyira nem érdekel ez most. EJ, Dotel és Zsepi kulcsszerepet vállalt ebben a menetelésben, és ha ki is jön a potenciál Rasmusból, akkor is WS > Colby.
- Berkman: szegény, le lett írva év elején, és persze logikus dolognak tűnt. Én bíztam benne, persze nem gondoltam volna, hogy ez lesz, de azt hiszem írtam is, hogy rendkívül imponált az az elszántság és a tűz ami benne volt, ahogy melózott, vállalta az OF-et, lepucolt magáról télen egy csomó fölösleget, és gyakorlatilag az idei baseball szezon egyik nagy meglepetéseként tért vissza, kulcsjátékos lett, és megvan így pályafutása vége felé élete első bajnoki címe. Megérdemelte!
- és itt kicsit genyónak kell lennem 😊 Ki hitte volna, hogy Lance Berkman, aki pár éve még az előző évtized közepén a nagy rivális Houston arca volt, pont itt, St. Louisban szerez bajnoki címet, hogy aztán elmondhassa, hogy ez a legjobb csapat amiben életében játszott. Szegény Astros-fanok, nem elég hogy leépült az 5-6 éve még rettegett csapatuk és valószínűleg el is hagyják a Centrált, még nézniük is kell ahogy az ikonjuk a nagy riválisnál jut csúcsra és ilyeneket mond 😊 Houstonon túl külön pikantéria még ugye a Brewers elleni NLCS, na meg ahogy a Cubs fórumokat olvasom… na de ezt a részét tényleg lezárom, mert a győzelem a lényeg, de a puffogást is jó látni a riválisoknál.
- Meg persze mindenki más akit valamiért most nem emeltem ki, a heroikus bullpentől kezdve az összes kiegészítő emberig akik egytől egyig fontos szituációkban hozzátették a magukét, egyszóval az egész csapat. Le a kalappal!
- Ja és, ez volt a csapat történetének 11. bajnoki címe, szóval, reszkess Yankees, mert jövünk! 😊

Elnézést ha kicsit önfényezős meg sok lett, de ezeket mindenképpen ki szerettem volna írni magamból, talán így pár órával a győzelem mámorában megbocsátható. Fantasztikus élmény volt ez a rájátszás, remélem minden ide író hazai szurkoló átél majd egy ilyet, már akinek még nem volt benne része a csapatával. Kivéve persze Esc 😊 😉






I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gratulálok a győztesnek! Örülök, hogy végre egy szimpatikus NL-csapat nyert (pedig nem sok van belőle), a fénypont az volt, amikor a hat hónapon át gátlástalanul tolt, rongyos csaló Screwers-t kicsapták. 😊

Viszont a Rangers-t jobban sajnálom, mint amennyire a Cards-nak örülök, két egymást követő évben WS-t bukni kegyetlen lehet, főleg hogy most a hatodik meccsen kétszer is egyetlen strike-ra voltak tőle. Nem irigylem a szurkolóikat, ezt egy offszezon kevés lesz feldolgozni. Szerencse, hogy minket ez a veszély nem fenyeget a következő évtizedekben. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Csodálatos rájátszás volt, gratula a győztesnek. 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 851 — SB 50 Champion @ Grund
Gratula a Cardinalsnak és a hazai drukkereknek! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Gratulálok én is a Cardinalsnak. Ezek után maximálisan megérdemelték.

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=360356#p360356


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Igen, megvan!!!!!!!!!!!! 😊 😊 😊 😊 😊 😊

Kicsit utógyújtásom van, mert képtelen voltam 2-kor felkelni, de kit érdekel. Végre egy kis siker a St. Louis híveknek, még ha nem is a Rams szolgáltatja. 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Grat a Cardsnak, megdolgoztak érte két hónapon keresztül. Innen látszik az MLB furcsasága, kb. mindegy, hogy mit csinálsz öt hónapon keresztül, ha a szeptember-október kettőst megnyomod. Ki kellett volna kapni a Braves-től az utsó napon 😊 én ettől még a Rangers-nek drukkoltam, több a szimpi srác ott, jobban megérdemelték volna az egész szezon alapján is, meg kétszer szívni egymás után nagydöntőben igen rossz.

Egyébként az elmúlt négy évben az a csapat nyert, amelyik kiverte a Phillies-t.

több mint 12 éve
triangle 1 283
World Series Champions! 😀 :cool:
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
MEGVAN!!!!!!!

vááááááááááááá 😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Na CJ ezért megérte bejönni 😊

Persze aztán le is darálta gyorsan a következő inninget...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Már megint kezdik... 😀
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Freese!!!


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Freese brutális. Mekkora karriert csinált pár hét alatt.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt nem hiszem el milyen meccs volt, végignéztem az ismétlést és direkt nem néztem meg az eredményt (és sikerült el is kerülnöm, pedig neteztem és rádiót is hallgattam ma), hát nem hittem el.
Local Hero David Freese 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter