Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Önreklám-update: Decemberben végleg megszűnik a theamazins.net-en lévő minden cucc (nem nagyon írogattam oda, úgyhogy lemondtam 😊), viszont Gaál Sanyi jó kis focis blogja inspirált arra, hogy csináljak egy hasonló blogot. ezen a címen elérhető: http://baseballpenzugyek.blogspot.com/
Meglátjuk, mi sül ki belőle. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Zseniális contract extension volt, az egyszer biztos. 😊

Egyébként jelenleg 3-4 ember kivételével bárki vihető...
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szegény Mikey csapatánál is előrelátó a főnökség.

Buster Olney
White Sox have been trying to move reliever Matt Thornton (owed two years,$12 m.) since July, sources say, and are still trying to move him.


Azt a Matt Thorntont akarják július óta elbugázni, akinek márciusban ők maguk adták azt a 2/12-es hosszabbítást. 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 192 — Saturday Night Lights
http://index.hu/tudomany/urkutatas/2011/11/28/egyszemelyes_baseball_az_urben/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Aránylag off, de ugye offseason van. Leugrottam nagyjából 20 percre a boltba, erre ahogy kilépek a lépcsőházajtón, egy Pirates télisapis ember jött velem szembe, majd félúton hazafelé egy Cubs melegítőfelsős srácot láttam. Ha valaki magára ismer, tegye fel a kezét! 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Lemaradtam kissé, meg tudná mondani valaki, hogy Grady végül mennyiért írt alá?
Az rémlik, hogy a Tribe nem kérte a klub opciót, és volt utána pár érdeklődő, de hogy mi lett a vége, az nincs meg..
Valbuena közben ment Torontóba. Nem nagy veszteség. 😛Vokey
5 milla az alap, ha egészséges és játszik 9 milla körül fog keresni.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Lemaradtam kissé, meg tudná mondani valaki, hogy Grady végül mennyiért írt alá?
Az rémlik, hogy a Tribe nem kérte a klub opciót, és volt utána pár érdeklődő, de hogy mi lett a vége, az nincs meg..
Valbuena közben ment Torontóba. Nem nagy veszteség. 😛
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Olvasgatom a South Side Sox blogon az új CBA-vel életbe lépő változtatásokat... sok minden mellett nagyon tetszik, hogy a doubleheaderek idejére úgy lehet majd felhívni egy spot startert/extra fieldert a minor ligából, hogy nem kell miatta kirakni senkit a 25-ös keretből. Magyarán arra a két meccsre 26-os rosterek lesznek.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Esc (és mindenki, akit érdekel a Cubs-farm), a Hálaadás alkalmából ingyenes Baseball Prospectuson a Cubs-prospect cikk.
http://www.baseballprospectus.com/article.php?articleid=15574marci
Köszi, nagyon jó elemzés. Kíváncsi vagyok, kb 3 év múlva mi valósul meg belőle.Escalade
Én remélem sok minden. Jackson már következő szezonban helyet követelhet magának a nagyoknál, és a többieket is remélem minél előbb sikerül arra a szintre hozni. Jó lenne ha az új vezetőség nem cserélgetné el őket pár hónap alatt.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esc (és mindenki, akit érdekel a Cubs-farm), a Hálaadás alkalmából ingyenes Baseball Prospectuson a Cubs-prospect cikk.
http://www.baseballprospectus.com/article.php?articleid=15574marci
Köszi, nagyon jó elemzés. Kíváncsi vagyok, kb 3 év múlva mi valósul meg belőle.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Esc (és mindenki, akit érdekel a Cubs-farm), a Hálaadás alkalmából ingyenes Baseball Prospectuson a Cubs-prospect cikk.
http://www.baseballprospectus.com/article.php?articleid=15574
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
1-2 szavazó biztos azt hitte, Matt Kemp AL játékos... Nem is értem.Escalade
Ez mekkora vicc. Szerintem elfelejtették a nevét a papírra nyomtatni... Mondjuk én Verlander helyett is Grandersont mondtam volna 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
1-2 szavazó biztos azt hitte, Matt Kemp AL játékos... Nem is értem.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
19:00-kor jelentik be az új CBA-ról szóló megegyezést. Szokás szerint lesz élő feed az mlb.com-on.

Selig megjelenése egy vicc. Pofázik miközben más beszél, orrát túrja, tölcsért csinál a kezéből és a füléhez tartja a Q&A alatt. Komolytalan a koma.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Wigginton jön a Coloradóból később megnevezendő játékosért. Jó kis utility player, érdekes, hogy először a padot foltozzuk be, mikor még vannak lyukak a kezdőben is.Rajna
Ahhoz képest, hogy tavaly még Giambi-t akartátok, kicsit lejjebb adtátok a szintet. 😛
Örülök, hogy ledobtuk a vasmacskát, csak a helyet foglalta Pacheco elől, és az őrületbe kergetett a RISP "hatékonyságával". Nem volt szimpatikus a feje.
De állítólag nektek jó lesz Howard cseréjének, meg ha Polanco nem olyan megbízható, akkor 3B is simán lehet.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Wigginton jön a Coloradóból később megnevezendő játékosért. Jó kis utility player, érdekes, hogy először a padot foltozzuk be, mikor még vannak lyukak a kezdőben is.

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Justin Verlander is the 1st pitcher to win MVP since Dennis Eckersley in 1992 & the 1st SP to win since Roger Clemens in 1986.
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Greg Halman-t (Mariners OF) halálra szúrta a testvére ma Hollandiában. 😕

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Meglepett, hogy RHP Terry Doyle-t hagyja a Rule 5 draftra menni a White Sox. Egész évben jókat olvastam róla, és az Arizona Fall League-ben is korrekt számokat hozott.Mikey
Amiatt hagyták szerintem, mert már öreg. 26 évesen a AA-ben már dominálni kell, ő meg 6,6 K/9-ével ezt nem mondhatja el magáról. Az lehet, hogy valaki elviszi és az is lehet, hogy bekerül majd áprilisban a 25-ös keretbe, de aligha "húzza ki" az egész évet, akkor meg ugye viszakapja a Sox.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Meglepett, hogy RHP Terry Doyle-t hagyja a Rule 5 draftra menni a White Sox. Egész évben jókat olvastam róla, és az Arizona Fall League-ben is korrekt számokat hozott.

Legalább LHP Charlie Leesman 40-man rosterre került, ami jó dolog. Simán esélyes is lehet megcsinálni a rostert a Spring Training során.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Most megy a Sveum-sajtótájékoztató. Fő megfigyelésem: Theo Epstein = Arnold Rothstein (Boardwalk Empire)
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Astros az AL Westbe, hatcsapatos playoffok, átalakul kicsit a liga, de mindkét move örvendetes.Rajna
Egyetértek, számomra egyedül az lesz fura, hogy így minden nap lesz interleague meccs.

szerk.: az már kevésbé örömteli, hogy a hamarosan bejelentésre kerülő új CBA-ban plafont szabnak az amatőr játékosokra költhető pénznek ... ami csak azt segíti elő, hogy kevesebb tehetséges amerikai "atléta" választja a baseballt a foci/kosár helyett.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Astros az AL Westbe, hatcsapatos playoffok, átalakul kicsit a liga, de mindkét move örvendetes.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
😊 ...



... ill. leginkább még most is sírni tudnék azon, amit művelt idén.
Na de majd 2012-ben!
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A stadionról én nem is mertem ezek után még olvasni sem. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/