Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 944 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Valahogy nem lep meg, hogy Theriot nem kapott tendert.. :cool:Vokey
Ezt, mint a hazai "The Riot" fanclub vezetője, kikérem magamnak! WS győztes shortstop!

Nagyon meglepődtem, hogy a mai világban (twitter, stb) még nem tudódott ki, ki nyerte el Darvish jogát. A Blue Jays, Mariners, Rangers és a Cubs a fő kérők, de állótólag egy franchise bőven várakozások fölött licitálva nyert. Szeretném is hogy a Cubs legyen, meg nem is.Escalade
Miért nem? Mert eddig a japán pitcherek nem tudtak igazán jól játszani az MLB-ben?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valahogy nem lep meg, hogy Theriot nem kapott tendert.. :cool:Vokey
Ezt, mint a hazai "The Riot" fanclub vezetője, kikérem magamnak! WS győztes shortstop!

Nagyon meglepődtem, hogy a mai világban (twitter, stb) még nem tudódott ki, ki nyerte el Darvish jogát. A Blue Jays, Mariners, Rangers és a Cubs a fő kérők, de állótólag egy franchise bőven várakozások fölött licitálva nyert. Szeretném is hogy a Cubs legyen, meg nem is.

több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Valahogy nem lep meg, hogy Theriot nem kapott tendert.. :cool:
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Willingham --->Twins, jobb helyre már nem is kerülhetett volna..
Gondolom végül simán behúzzák majd Cuddyert, meg Kubelt is.. :cool: Vokey
Ha Cuddyert meg Kubelt hagyják elmenni, akkor tele lesznek draftpickekkel, úgyhogy én kíváncsian várom a fejleményeket. 😊
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Willingham --->Twins, jobb helyre már nem is kerülhetett volna..
Gondolom végül simán behúzzák majd Cuddyert, meg Kubelt is.. :cool:
A Tribe jobbos ütőt keres változatlanul, de úgy néz ki a legtökösebb igazolásunk Pie marad.. 😂 😂 😂
(de legalábbis nagyon remélem, hogy nem Jose Lopez..) :mad:
Mindensetre LaPortának változatlanul nem áll jól a szénája..
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Amúgy kevesebbért írt alá, mint hittem. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog annyira jól elsülni, ez ezzel együtt tényleg nem lesz jó ellenfélként látni.Escalade
Zambranoval most mif@sz van?Shawn84
Kap egy n+1. esélyt. Véleményem szerint ő közel sem akkora métely, mint amilyennek be van állítva, csak hát nehéz ember. Az nagyobb probléma, hogy tavaly már gyenge is volt, és ezt nem bírja elviselni ez a rotáció...Escalade
Nálam akkor ő a nagy kedvenc, ha szarul is játszik. A rotációban én várok változást még. Garza cseréről is lehetett hallani már. Igazából nem akarom, hogy teleigazoljuk a csapatot öregedő sztárokkal, hanem inkább a céltudatos csapatépítésben hiszek, ahol a fiatalok is szerephez juthatnak. 1-2 évet rá lehet szánni egy jó csapat felépítésére.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Na ez 100%. Kár, hogy valószínűleg a többire se.Shawn84
Amúgy kevesebbért írt alá, mint hittem. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog annyira jól elsülni, ez ezzel együtt tényleg nem lesz jó ellenfélként látni.Escalade
Zambranoval most mif@sz van?Shawn84
Kap egy n+1. esélyt. Véleményem szerint ő közel sem akkora métely, mint amilyennek be van állítva, csak hát nehéz ember. Az nagyobb probléma, hogy tavaly már gyenge is volt, és ezt nem bírja elviselni ez a rotáció...

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Majd amikor ott játszanak nem mész ki 😀Matthew99
Na ez 100%. Kár, hogy valószínűleg a többire se.Shawn84
Amúgy kevesebbért írt alá, mint hittem. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog annyira jól elsülni, ez ezzel együtt tényleg nem lesz jó ellenfélként látni.Escalade
Zambranoval most mif@sz van?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hú ez nem tetszik. Pont oda? Szar lesz nézni a Wrigleyn Brewerként.Shawn84
Majd amikor ott játszanak nem mész ki 😀Matthew99
Na ez 100%. Kár, hogy valószínűleg a többire se.Shawn84
Amúgy kevesebbért írt alá, mint hittem. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog annyira jól elsülni, ez ezzel együtt tényleg nem lesz jó ellenfélként látni.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Aramis --> Brewers

Na ezt is szokni kell majd.Rammer
Hú ez nem tetszik. Pont oda? Szar lesz nézni a Wrigleyn Brewerként.Shawn84
Majd amikor ott játszanak nem mész ki 😀Matthew99
Na ez 100%. Kár, hogy valószínűleg a többire se.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Továbbra is Josh Willinghamről, meg Derek Leeről hallani a Tribenál, de nem lesz itt semmise. :cool:
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Aramis --> Brewers

Na ezt is szokni kell majd.Rammer
Hú ez nem tetszik. Pont oda? Szar lesz nézni a Wrigleyn Brewerként.Shawn84
Majd amikor ott játszanak nem mész ki 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Aramis --> Brewers

Na ezt is szokni kell majd.Rammer
Hú ez nem tetszik. Pont oda? Szar lesz nézni a Wrigleyn Brewerként.
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Aramis --> Brewers

Na ezt is szokni kell majd.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
- a Hoffmann által játszott edző miért nem vesz részt a GM és a megfigyelők végső csapatösszeállító megbeszélésén? Ez általános tendencia a ligában?

- a filmben bemutatott "baseballforradalom" mikor fújt ki, van csapat, aki még működteti a moneyballt? Itt a fórumban csak igazolási pénzhegyekről olvasok 😊Dzsokijuing
Az edzőről: nem, ez szerintem a könyv és a film túlzása volt. Persze nincs ott napi szinten, nem vesz részt annyira a roster kialakításában, mint egy assistant GM, de azért az edző véleményét is kikérik általában.

A Moneyball nagyon a Hatterbergekre koncentrál (ez már a könyvre is igaz volt), pedig voltak ott "tradicionális" sztárok is, egytől egyig jobb játékosok, mint akiket Beane összekukázott (Zito-Mulder-Hudson rotation, akik azért voltak olcsók, mert fiatalok voltak; Tejada-Chavez az infield bal oldalán). Alapvető vetülete az lett, hogy keresd meg, mit értékel alul a piac és tankolj fel belőle, használj új statisztikákat (ne az AVG/HR/RBI statok alapján ítélj meg egy játékost). Amit szerintem fontos kiemelni: a Moneyball A's utáni 3-4 évben ugyan voltak olyan csapatok, akik átvették a "csak egyetemistákat igazolunk" és "scoutok hülyék" stílust, de bele is buktak, a "tudomány" mai állása szerint a scoutok is rohadtul fontosak.

A topikban azért sok a nagy szám, mert nem írjuk be a campbe meghívott emberkéket, mert ők kit érdekelnek. 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Remélem, a feliratozás jobb lesz.Dzsokijuing
A magyar szövetség segítségével készült, úgyhogy bízhatunk benne.marci
Megnéztem a filmet, összességében tetszett. Mondjuk megdöbbentő, hogy moziforgalmazásra vitték, aki kicsit sem konyít a sportághoz, az az első 10 percben meghalt. A fordítás okés, néhány apróság (pl. "kiválóan üt és lopni is tud") zavaró a laikus nézőnek.

1-2 kérdés a szakértő urakhoz:

- a Hoffmann által játszott edző miért nem vesz részt a GM és a megfigyelők végső csapatösszeállító megbeszélésén? Ez általános tendencia a ligában?

- a filmben bemutatott "baseballforradalom" mikor fújt ki, van csapat, aki még működteti a moneyballt? Itt a fórumban csak igazolási pénzhegyekről olvasok 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ian Stewart mekkora erősítésnek számít a Cubsnál?Shawn84
Minimálisnak. Lehet hogy kezdő lesz, és üt pár HRt/kicsit jobb 3rd baset játszik, mint Aramis, de nem kell tőle sokat várni.Escalade
Teljesen kiszámíthatatlan játékos. Az elmúlt években elszürkült, ezért kellett mennie, de szerintem még mindig benne van a lehetőség bármikor egy 30 HR-es szezonra, ellenünk szerintem biztos sziporkázni fog. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ian Stewart mekkora erősítésnek számít a Cubsnál?Shawn84
Minimálisnak. Lehet hogy kezdő lesz, és üt pár HRt/kicsit jobb 3rd baset játszik, mint Aramis, de nem kell tőle sokat várni.Escalade
Idén azért én nagyobb mozgolódást vártam Epsteinéktől. Igazán pletykák sincsenek, hogy kiket szeretnének Chicagoba hozni.Shawn84
Nekem OK. Nem 1-2 nagy FAtől van ez a csapat a sikerességtől, úgy pedig kidobott pénz/megköti a csapat kezét. A rotációt újra kell építeni, OF kaotikus, nincs normális 1st/2nd/3rd baseman. Darvishnak örülnék, Cespedes is érdekes igazolás lenne, viszont ki vagyok békülve ezekkel a low risk-medium reward igazolásokkal.

Ezzel együtt túl nagy a csend, Fieldert szerintem megpróbálják idehozni.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ian Stewart mekkora erősítésnek számít a Cubsnál?Shawn84
Minimálisnak. Lehet hogy kezdő lesz, és üt pár HRt/kicsit jobb 3rd baset játszik, mint Aramis, de nem kell tőle sokat várni.Escalade
Idén azért én nagyobb mozgolódást vártam Epsteinéktől. Igazán pletykák sincsenek, hogy kiket szeretnének Chicagoba hozni.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ian Stewart mekkora erősítésnek számít a Cubsnál?Shawn84
Minimálisnak. Lehet hogy kezdő lesz, és üt pár HRt/kicsit jobb 3rd baset játszik, mint Aramis, de nem kell tőle sokat várni.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ian Stewart mekkora erősítésnek számít a Cubsnál?
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ryan Braun megbukott állítólag a doppingvizsgálaton (PED). 50 meccsen eltiltás vár rá.gsn
Ennyi, mindig mondtam, hogy köcsög csaló Screwers, de csak a seggnyalás ment nekik.
Az MVP-címet nyugodtan el lehet venni. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Pujols Angels mezben... sugárban hánynék ha már nem zártam volna le magamban a sztorit.

Közben Furcal marad az SS, 2 év 14 milka körül, sokkal tetszetősebb mint az első hírek arról hogy mit is akar. Rollinsnak örültem volna, de ő nyilván drága lett volna és túl sok év.

Még kb. 16 milliónk van költeni, látnék fantáziát ebben a sokat hangoztatott Beltran-projektben is, persze csak okosan.Rammer
Beltran elég jó ötletnek tűnik, egyelőre nem tűnik úgy, hogy sok évbe vagy dollárba kerülne.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
NL MVP Kemp helyett, nesze neked. Kell valakinek Angelses Pujols sig? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ryan Braun megbukott állítólag a doppingvizsgálaton (PED). 50 meccsen eltiltás vár rá.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness