Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 944 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Tényleg mindent megtesznek, hogy megnyerjék végre a WS-t... Mondjuk én majd csak akkor hiszem el ha alá is ír.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
51,7 milliós posting money. A szerződés is valószínűleg Daisuke szerződése felett lesz, de ott nagyobb különbséget sejtek. A megegyezés nem kérdés.
Ami érdekes lesz, hogy mit kezdenek a dobásaival, leépítik-e a nagyobb hatékonyság érdekében a 7-8 pitches arzenálját.gsn
Nagyon meglepne, ha nem redukálná le 3-4 pitchre (ha a fastballjait 2/4seamer/cutter egynek vesszük). Már megint itt ez a szerencsétlen gyroball... 😊

Örülök, hogy a Rangers vitte el, mert egyrészt szimpatikusak, másrészt pedig a Blue Jays nagyobb kérője Garzanak, így lehetnének simán 3. csapat egy Padres-Cubs trade-ben.

több mint 12 éve
gsn 3 548
51,7 milliós posting money. A szerződés is valószínűleg Daisuke szerződése felett lesz, de ott nagyobb különbséget sejtek. A megegyezés nem kérdés.
Ami érdekes lesz, hogy mit kezdenek a dobásaival, leépítik-e a nagyobb hatékonyság érdekében a 7-8 pitches arzenálját.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Darvish Tex lesz végül, alighanem.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
alakul a csapat phoenixben.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Kubel ---> Arizona 2y :rolleyes:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nem kell a Yanksbe Darvish,majd jön KingFelix egy megatréd keretében 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Én a Marlinsra tippelek. Jó fit is lenne oda.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Én is a Jayst olvastam valahol. Viszont az érdekes, hogy se rá se Cespedesre nem nyomul hangosan a Yankees. Lehet, hogy a végén robbantanak bankot?Matthew99
Nekem is fura, hogy nem nyomtak egy monster bidet Darvish-ra. Pláne úgy, hogy idén a rotációra meg a bullpenre tudnak igazán költeni, mert az ütőknél minden posztra van ember (ha nem is jó, de sokat kereső).marci
Ezért is nagyon fura ez a kuss. De Texnél is ez volt. Yoenis hol landol szerintetek?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Én is a Jayst olvastam valahol. Viszont az érdekes, hogy se rá se Cespedesre nem nyomul hangosan a Yankees. Lehet, hogy a végén robbantanak bankot?Matthew99
Nekem is fura, hogy nem nyomtak egy monster bidet Darvish-ra. Pláne úgy, hogy idén a rotációra meg a bullpenre tudnak igazán költeni, mert az ütőknél minden posztra van ember (ha nem is jó, de sokat kereső).
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Én is a Jayst olvastam valahol. Viszont az érdekes, hogy se rá se Cespedesre nem nyomul hangosan a Yankees. Lehet, hogy a végén robbantanak bankot?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Úgy néz ki egyenlőre a Cubs áll jobban a Darvish megszerzéséért folyó harcban.Shawn84
Honnan az info? A Blue Jays tűnik befutónak.

Jól is elsülhet a csere, kicsit rizikós a Latos deal, és már megjelentek a pletykák Rizzo->Cubs témában.Escalade
Már meg nem mondom. Egy csomó hír közt láttam. Persze ez nem jelent semmit. Én azért örülnék neki, de inkább költsük a lóvét olyan emberekre akik biztosan hozzák amit megszokhattunk tőlük.Shawn84
Félre ne érts, én is örülnék neki. Érdekes lenne, de komoly rizikót foglal magában.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Úgy néz ki egyenlőre a Cubs áll jobban a Darvish megszerzéséért folyó harcban.Shawn84
Honnan az info? A Blue Jays tűnik befutónak.

Jól is elsülhet a csere, kicsit rizikós a Latos deal, és már megjelentek a pletykák Rizzo->Cubs témában.Escalade
Már meg nem mondom. Egy csomó hír közt láttam. Persze ez nem jelent semmit. Én azért örülnék neki, de inkább költsük a lóvét olyan emberekre akik biztosan hozzák amit megszokhattunk tőlük.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Úgy néz ki egyenlőre a Cubs áll jobban a Darvish megszerzéséért folyó harcban.Shawn84
Honnan az info? A Blue Jays tűnik befutónak.

Jól is elsülhet a csere, kicsit rizikós a Latos deal, és már megjelentek a pletykák Rizzo->Cubs témában.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Úgy néz ki egyenlőre a Cubs áll jobban a Darvish megszerzéséért folyó harcban.
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
J-Roll pedig marad Phillyben, 3+1 éves deal.

Strauss közben arról tweetel, hogy ne kapkodjunk Beltrannal, várjuk meg a Prince sztori végét, mert mintha hogyha...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
És a pluszok: Yasmani Grandal meg Volquez! Komoly csomag.
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Hoppá

Mat Latos <-> Yonder Alonso+ csere!

Két ígéretes fiatal, hosszú távon dől majd el, viszont én annyira nem örülök neki...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Hálisten Lopez is minort kapott. Jött Cunningham a Tribehoz. Felejthető. :cool:
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
He's back!!!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vldWUKNgfIg#! (hang sajnos nincs)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Cuddyer --> 3y; Rockies 😛Vokey
orulok, h nem csak az al centralbol, hanem az egesz konfbol is elhuzott.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Cuddyer --> 3y; Rockies 😛
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Egy kis Freese:

http://espn.go.com/mlb/story/_/id/7350005/mlb-st-louis-cardinal-david-freese-overcame-indifference-injuries-become-world-series-legend

Down to his last strike

David Freese overcame his own indifference, injuries and three brushes with the law



😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Azt olvasom a Nippon megvárja a keddi határidőt a bejelentéssel. Elég fura, tekintve, hogy biztosan rábólintanak az ajánlatra.

Btw, én sem tudom hova tenni, hogy még mindig nem szivárogtatták ki a győztest, nem ehhez vagyunk szokva. 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valahogy nem lep meg, hogy Theriot nem kapott tendert.. :cool:Vokey
Ezt, mint a hazai "The Riot" fanclub vezetője, kikérem magamnak! WS győztes shortstop!

Nagyon meglepődtem, hogy a mai világban (twitter, stb) még nem tudódott ki, ki nyerte el Darvish jogát. A Blue Jays, Mariners, Rangers és a Cubs a fő kérők, de állótólag egy franchise bőven várakozások fölött licitálva nyert. Szeretném is hogy a Cubs legyen, meg nem is.Escalade
Miért nem? Mert eddig a japán pitcherek nem tudtak igazán jól játszani az MLB-ben?Shawn84
Bosszantó lenne, ha 10-15 millióval túllőnének a többi csapaton (még ha nem is az én zsebemből fizetnék ki). Kíváncsian várom, mit tud ebben a feszítettebb tempóban teljesíteni, de én kiegyeztem volna egy Buehrle rotációerősítéssel...