Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kíváncsi vagyok tényleg lesz-e Cashnerből closer és Naból valami értelmes (most hallom először a nevét), mert első blikkre ez nagyon Cubsnak álló csere.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem rajongok ezért Volstad = Zambrano +15/16 milliós dealért. Tudom hogy sokan csak tehernek tartották és tiszta lappal akartak kezdeni, viszont ez édeskevés szerintem egy karrier 3.60as ERAval rendelkező dobóért. Legfőképp azért zavar, mert megszellőztették, hogy esetleg Dominguez is részese lehet az üzletnek (ami nyilván homlokegyenest máshogy nézett volna ki).

Már sokszor megsírtam itt Zambranot, és tartom a korábbiakat. Tipikus olyan játékos, aki miatt megkedveled a sportot, követsz egy csapatot.

A Marlinst azért nem irigylem így sem: Ozzie+Hanley+LoMo+Big Z... Nem tűnik klasszikus bajnokcsapat clubhouse-nak.Escalade
Az egyik szemem sír a másik nevet. Mint írtad olyan játékos aki miatt megkedveled ezt a sportot. Én miatta voltam Cubs szurkoló. Ő a kedvencem mióta MLB-t nézek. Nagy kár, hogy ez lett a vége. A jó oldala viszont az, hogy a második kedvencem a Marlins, és vártam már egy ideje, hogy végre klasszisokat igazoljanak. Azt nem gondoltam volna, hogy pont Big-Z lesz az egyik, de így talán idén lesz kiért kijárni Miamiban is a meccsekre.
A másik kedvenc dobóm Gio Gonzalez is csapatot cserélt. Washingtonban remélem idén több sikert fognak elérni végre.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
The Cubs have acquired first baseman Anthony Rizzo and right-hander Zach Cates from the Padres for right-hander Andrew Cashner and outfielder Kyung-Min Na, the teams announced. The move provides the Cubs with a potential long-term first baseman and clears up first base in San Diego.

Ez mi? 😀
Most őszintén, én kedvelem Cashnert, de ez annyira egyoldalú trade, amennyire lehet. Még a két PTBNL-szintű játékos közül is simán Catest választanám.

Mondanám, hogy tökéletes Cubs nap, ha nem vádolták volna meg reggel a 20-éves Castrot szexuális zaklatással... Ezzel együtt az Epstein/Hoyer páros eddig minden várakozást felülmúl (papíron).

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
F##k, Brackman elhúzott a Cincybe.
Jó lett volna a Yankee rotationben látni később 😕
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem rajongok ezért Volstad = Zambrano +15/16 milliós dealért. Tudom hogy sokan csak tehernek tartották és tiszta lappal akartak kezdeni, viszont ez édeskevés szerintem egy karrier 3.60as ERAval rendelkező dobóért. Legfőképp azért zavar, mert megszellőztették, hogy esetleg Dominguez is részese lehet az üzletnek (ami nyilván homlokegyenest máshogy nézett volna ki).

Már sokszor megsírtam itt Zambranot, és tartom a korábbiakat. Tipikus olyan játékos, aki miatt megkedveled a sportot, követsz egy csapatot.

A Marlinst azért nem irigylem így sem: Ozzie+Hanley+LoMo+Big Z... Nem tűnik klasszikus bajnokcsapat clubhouse-nak.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mora visszavonul. Számomra az alap O's örök hármasa. Sajnálom, hogy már nem láthatom játszani.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 691
The Chicago White Sox traded outfielder Carlos Quentin and his potential $8 million salary to the San Diego Padres for a pair of pitching prospects.

The Sox received right-hander Simon Castro and lefty Pedro Hernandez, ...

nem vagyok elajulva az ellenertektol.
de legalabb most mar biztos a de aza, rios, viciedo outfield.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Andruw marad még egy évet. Yippie!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Jó kis film ez a Moneyball és én nem találtam a fordításban hibát, szóval nagyon kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 691
laurie emlitett konyve zsenialis!!

h ne legyek off: danks jovore 8, az azt koveto 4 evben 14,25-14,25 milliot keres majd.
naggyon komoly penz, de minden megvan johnnyban, h raszolgaljon - magyaran elit lefty legyen.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Astros Interview Keith Law

Ken Rosenthal and Jon Paul Morosi of FOX Sports report that the Astros have interviewed ESPN's Keith Law for a number of front office roles, including the position of scouting director.

"sources say the interview did not go well, with law providing only single-sentence answers and then demanding that the astros become "insiders" to hear the rest"

😀Rammer
Hehe. 😀

Én idén konkrétan a blogján ajánlott könyvekből írtam listát és küldtem el levélben a Jézuskának. Egyelőre 1.000 az ütőátlaga, mert a Laurie-könyv (A Balek néven fut) bejön. 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Astros Interview Keith Law

Ken Rosenthal and Jon Paul Morosi of FOX Sports report that the Astros have interviewed ESPN's Keith Law for a number of front office roles, including the position of scouting director.

"sources say the interview did not go well, with law providing only single-sentence answers and then demanding that the astros become "insiders" to hear the rest"

😀Rammer
😀

Pont múltkor olvasgattam a főzős oldalát, és elég érdekes figura. Sok helyen megemlíti Magyarországot/Budapestet, ír bejegyzést pl. Márai a gyertyák csonkig égnek című regényéről, vagy a Whiskys rabló könyvéről (benne Ganxtáról... 😊 ).

több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Astros Interview Keith Law

Ken Rosenthal and Jon Paul Morosi of FOX Sports report that the Astros have interviewed ESPN's Keith Law for a number of front office roles, including the position of scouting director.

"sources say the interview did not go well, with law providing only single-sentence answers and then demanding that the astros become "insiders" to hear the rest"

😀


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Sziasztok!

Elkészült a fordítás. Ha valaki megtenné, hogy összenézi a filmmel, azzal sokat segítene. Nem vagyok benne biztos, hogy minden kifejezést, meccsszituációt pontosan értelmeztem. Innen letölthető:
magyar: http://www.mediafire.com/?gw292dmd3yw64c4
angol: http://www.mediafire.com/?vldvp9fo8aiwiud
Az avs720 és az FTW release-ekhez biztosan jó az időzítés.

Aki letölti, azt kérem, hogy ezt a változatot ne terjessze, még nem végleges.

Kösz!

karakk - karakksub@gmail.comkarakksub
Majd meglesem ezzel valamikor mostanában, úgyis már meg akarom nézni egy ideje de sosincs rá időm.

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
...karakksub
köszönjük szépen.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
gsn 3 548
Andrew Bailey Bostonban
Okajima meg New Yorkban

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Elkészült a fordítás. karakksub
Hát akkor először is fogadj el tőlem egy nagy-nagy köszönömöt!! 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Elkészült a fordítás. Ha valaki megtenné, hogy összenézi a filmmel, azzal sokat segítene. Nem vagyok benne biztos, hogy minden kifejezést, meccsszituációt pontosan értelmeztem. Innen letölthető:
magyar: http://www.mediafire.com/?gw292dmd3yw64c4
angol: http://www.mediafire.com/?vldvp9fo8aiwiud
Az avs720 és az FTW release-ekhez biztosan jó az időzítés.

Aki letölti, azt kérem, hogy ezt a változatot ne terjessze, még nem végleges.

Kösz!

karakk - karakksub@gmail.com
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Új GM van, valamint elég gyér a SP piac (és amennyire tudom, jövőre sem lesz másképp), szóval magas az értéke a jó kezdőknek. Főleg azoknak, akik megállták már a helyüket az AL Eastben.Escalade
Eddig oké. De nekünk se világverő a rotációnk.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Új GM van, valamint elég gyér a SP piac (és amennyire tudom, jövőre sem lesz másképp), szóval magas az értéke a jó kezdőknek. Főleg azoknak, akik megállták már a helyüket az AL Eastben.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Minek kellett akkor Garzáért annyit adni tavaly, ha most rögtön el lesz passzolva?

A Phils egyébként elég jó holtszezont csinál eddig, csak Francisco ment el, de az ő helyére jött Nix, aki jobb is. J-Roll marad, igazából kábéra megvan a csapat, Brown amrad valsz a triple-A-ben, és Mayberry/Nix fog kezdeni, ez jó döntés szvsz. Az infield is rendben lesz, ha Howard visszajön és jó állapotban lesz, addig ott van Wigginton és Thome, esetleg Nix és Mayberry, hogy beszálljanak. A dobóknál Blanton lesz Oswalt helyén az ötödik dobó, mondjuk annak elég drága, ezzel még lehet, hogy lesz kezdve valami. A penbe jött Dontrelle, ami érdekes kísérlet, akár be is jöhet, és persze Madson helyett Papelbon. Mondjuk még mindig csak két balkezes reliever van, ez kevéske, pláne, ha Dontrelle gáz lesz, amie van esély. Még Polanco és Blanton helye kérdéses lehet, de igazából megvan a csapat, és elég jónak tűnik megint.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sonnanstine a Cubs új szerzeménye.Shawn84
Meg Corpas. Egyik sem garantált deal, szóval kicsi a rizikó.
Nagyon érik egy Soto/Garza csere. Jó ellenértékért mindketten mehetnének felőlem.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sonnanstine a Cubs új szerzeménye.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem az inning simán elmegy játékrésznek (hazai/vendég támadás, esetleg mellétéve hogy 3. játékrész a 9-ből, stb). A pöci értelmileg jó, még ha kicsit furcsán is hangzik.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...Rajna
3.
itt kihagytam egy fontos infót, amit már a többiek is mondtak, hogy Hatteberg korábban catcher volt, és így már valóban van is értelme a home plate mögül dobásnak, ezzel azt mondja Beane, hogy a catcher pályafutásának már vége, de egyes védőnek még jó lesz.

11.
valószínűleg akkor mégsem dobó. a jelentben csak profilból látszik egy elsötétített szobában, ahol ülnek egy monitor előtt, így csak tippeltem, hogy Bradford lehet, de akkor nem ő lesz. így viszont már érthető.

12.
aha, így már világos. azt tudtam, mi a bunt, csak nem állt össze, hogy ez pontosan milyen kapcsolatban is lehet a hármas védővel, ennyire mélyen nem ismerem az egyes trükköket. A buntot egyébként én pöcinek fordítottam, az nagyon béna? Nem nagyon szeretnék benne hagyni angol szavakat, eddig csak az inninget nem fordítottam.

A többihez is kösz a segítséget, neked és a többieknek is!

Egy rövidebb listával valószínűleg még jelentkezem holnap.