Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Oakland reportedly will receive four players in the deal, including three top prospects: right-handers A.J. Cole and Brad Peacock, lefty Tom Milone and catcher Derek Norris.

leborulok az oakland gm-e elott. 2 heten belul elcserelni cahillt es gonzalezt, nem kis dolog.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Gonzalez a Natsben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Beltran -> Cards, 2 év. edit: 26 millió. Wow.

LoMo elhíresztelte, hogy Prince megegyezett a Seattle-lel. Bér lehet csak a fejében duruzsolták a hangok...

több mint 12 éve
gsn 3 548
Marci: Nem írsz a blogba egy kicsit a posting systemről, annak pénzügyi vonatkozásairól, illetve arról, hogy mennyire jöttek be ezek a japán dolgok? Szerintem érdekes téma lenne, és Darvish után ki tudja mikor lesz ennyire középpontban ez az egész.

Egyébként abban van valami, amit többen mondanak, hogy szinte kizárt a Jays 50 milliós ajánlata. Ha Daisuke 51,1 millióra árazta a piacot, akkor nehezen elképzelhető, hogy Darvish kapcsán, aki még nála is nagyobb ígéret, egy csapat pontosan a korábbi csúcs ALÁ ígérjen 1 millióval.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
NYY 50 40 80% 8
BOS 50 37 74% 2
LAD 50 35 70% 4
STL 50 34 68% 5
SFG 50 30 60% 1
CIN 50 29 58% 3
ATL 50 29 58% 1
ARI 14 8 57% 1
TOR 34 19 56% 2
BAL 50 27 54% 3


Rammer
Ez alapján mi k**** jók vagyunk. Milyen kár, hogy ebből nem megyünk messzire 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
most nezem, hogy a blue jays is beujit dizajn teren.
ill. retrosit, mert valami hasonlo volt az eredeti is.
http://sportslogos.net/logo.php?id=2559d7603ouedg7ldhw0br4fn
mivel az elozo logo/dizajn kifejezetten nem tetszett, igy orulok ennek. 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Bár én már nyárra vártam ezt, örülök, hogy végre a Reds sem tököl, hanem kihasználja a farmot és keményen erősít. Ha nem is a legjobb csoport, a verseny mindenképpen jó lesz az NL Centralban.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Most akkor mégsem rebuild van a White Soxnál?marci
speciel johnny 26 eves, siman belefer a rebuild fogalmaba a hosszabbitas vele.
aztan ki tudja, lehet ugy jar, mint santos. szeptemberben extension, decemberben trade.
lehet danks is megy februarban.
btw, ezt a santos trade-et amugy meg mindig nem tudtam megerteni.
bar, igazabol en semmit sem ertek. [gm] williams ezt nyilatkozza, [owner] reinsdorf azt, majd williams az ellenkezojet teszi annak amit mond...

...mindegy, st-ig nem is nagyon akarom probalni megerteni.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem is kicsit zavaros ez a hosszabbítás.

Közben úgy néz ki, ma lezárul a Marshall -> Wood+2 prospect csere. Amennyiben nem két teljesen nímand jön át, szerintem ez win-win trade. Szinte biztosan utolsó éve ez Seannak nálunk, Wood helye kérdéses a Reds rotációjában. Ezzel együtt hiányozni fog Marshall, az egyik legjobb és legmegbízhatóbb Cub volt az elmúlt 5 évben.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Most akkor mégsem rebuild van a White Soxnál?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
johnny danks alairt 5 evre 65 millioert.
egy majdnem elit leftyert jo penz.
nagyon orulok.
ezutan nem lepne meg egy floyd trade.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Andy Laroche jött a Tribehoz. Depth. Nem lesz itt semmise. :/
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Baseball-rajongóknak ajánlanám az év denveri sportolója választást! Tulo ádáz harcban áll a győzelemért az égiek bizalmasával, Tebow-val. Ha támogatni akarjátok a legjobb földi embert, akkor ma éjfélig voksoljatok! 😛

http://denversports.blog.hu/2011/12/07/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2011


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
..anno még a Tribe-ban szerettem...TheMileHighCity
Na ja, én is, nagyon, aszem 2007 volt az az utolsó tökös év Clevelandben és az sem ért sokat.. 😕
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, Blake is Denveri lett. 😛Vokey
Nem tudom mire fogja vinni, anno még a Tribe-ban szerettem, a Dodgers-ben annyira nem, amikor minket szopatott, mára inkább egy kiégett öregúrral hasonlít. Az ilyen igazolásokkal szkeptikus vagyok Lopez és Wigginton tavalyi mellényúlása óta - azért Cuddyer-ben bízok. A Sky Sox-ba jó lesz, inkább Pacheco-t tolnám a hot corner-be, vagy Arenado-t, aki Tulo óta a legnagyobb tehetségű saját draftolt position player-ünk.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Az egyik Cards fórumon került elő ez a téma, valamelyik arc dobta össze ezt, berakom ide, egynek jó lesz a holtszezonban:

A lényege az előző 50 évben a csapatok eredményessége, fő mutatók nála a WS sikerek, valamint az, hogy a csapatok ez alatt az 50 (vagy kevesebb) év alatt hányszor tudtak 50% fölött lenni (W-L), és ez hogyan aránylik az összes szezonjukhoz.

csapat - szezonok száma - 50%+ szezonok száma - % - WS

NYY 50 40 80% 8
BOS 50 37 74% 2
LAD 50 35 70% 4
STL 50 34 68% 5
SFG 50 30 60% 1
CIN 50 29 58% 3
ATL 50 29 58% 1
ARI 14 8 57% 1
TOR 34 19 56% 2
BAL 50 27 54% 3
PHI 50 27 54% 2
DET 50 26 52% 2
MIN 50 24 48% 2
OAK 50 23 46% 4
NYM 50 22 44% 2
LAA 50 21 42% 1
CWS 50 21 42% 1
KCR 41 17 41% 1
PIT 50 20 40% 1
HOU 50 19 38% 0
TEX 50 19 38% 0
COL 19 7 37% 0
CCB 50 18 36% 0
SDP 41 14 34% 0
SEA 34 11 32% 0
WAS 41 13 32% 0
FLA 19 6 31% 2
CLE 50 15 30% 0
MIL 41 12 29% 0
TBR 14 4 28% 0

Persze még sok dologgal ki lehetne egészíteni. Az alsó 15 csapat mindössze 6 bajnoki címet szerzett, és csak 14-et azok, akik az idejük nagy részében negatív mérleget hoztak. Mai szemmel feltűnhet, hogy a Yankees milyen sokszor csinált 50% alatti szezont, vagy hogy a "Curse of the Bambino" mennyire frusztrálhatta az amúgy igen eredményesnek látszó bostoniakat, szemben mondjuk Cubs-szal, ahol szintén nem volt bajnoki cím ugye, de még olyan sok jó szezon sem. Vagy hogy szerencsétlen clevelandiek többet szívnak az 50 évben mint mondjuk a lekonyuló Pittsburgh, illetve, hogy a Brewers kevés jó évéből talán a két legjobbat (82-es WS és idén) a Cards tette tönkre, nem csoda hogy utálják a csapatot 😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Na, Blake is Denveri lett. 😛
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A hírek szerint a Toronto is 50 millió felett licitált. Szoros lehetett. 😊
több mint 12 éve
gsn 3 548
Visszanéztem Jim Bowden FA beárazását ESPN insideren, igen durván közelében volt eddig szinte mindennek, alig van pár szerződés, ami jelentősen eltér átlagban. http://insider.espn.go.com/mlb/story/_/id/7182272/putting-price-albert-pujols-prince-fielder-other-top-free-agents

NFL FA nyitás előtt majd megcsinálom én is mondjuk a top 20-at, kedvet kaptam hozzá. Mondjuk biztos nem ilyen lista születik majd, mint Bowdené, és remélhetőleg nagyon nem égek meg. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Shawn: a Cubs szempontjából mindenképpen, mert 5 évig az övék lenne és hiányposzton játszik, miközben Garzának a 2012 az utolsó éve és mivel úgysem lesznek Central-győztesek, érdemesebb a jövőt építeni.marci
Jaja, habár a pitching is gyenge, Rizzo nagy prospect.
http://www.baseball-reference.com/minors/player.cgi?id=rizzo-001ant
Amúgy Theo draftolta még Bostonban (mellesleg a szintén azóta Cubshoz szerződött McLeod tanácsára), és Hoyer cserélte el Gonzalet érte.

több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Hát ha olyanra gondolsz mint a THN (szóval nem egy brutál bőséges cucc), akkor a TSN oldalán van. (Itt régen a hokisokról is volt)

http://tsn.ca/mlb/teams/players/bio/?id=1572Rammer
Jaja, ez teljesen jó, köszi, a TSN-t amúgy ismerem persze, csak sosem használtam, nemtom mért.. :cool:
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Hát ha olyanra gondolsz mint a THN (szóval nem egy brutál bőséges cucc), akkor a TSN oldalán van. (Itt régen a hokisokról is volt)

http://tsn.ca/mlb/teams/players/bio/?id=1572


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Nem tudtok valami oldalt, ahol az MLB plaják jellemzését lehetne megtalálni?
Erősségek, hibák, potenciál, statok, effélékre gondolok.
Mint NHL-ben a THN, olyasmire gondolok. 😉
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Azt olvastam, hogy Darvish dobásai közül jó néhány nem állja meg a helyét MLB-ben (van egy lassú curve-je meg a changeupja sem az igazi, ezt a kettőt tuti leépítik majd). Szerintem is simán alá fog írni. Egyrészt jönni akar, másrészt a japánok elkötelezettek a csapatuk iránt és ha nem ír alá, a saját csapata hatalmas pénzt bukik.

szerk.: nem lesz rossz, hogy a két Maddux fogja mentorálni a srácot. 😊

Shawn: a Cubs szempontjából mindenképpen, mert 5 évig az övék lenne és hiányposzton játszik, miközben Garzának a 2012 az utolsó éve és mivel úgysem lesznek Central-győztesek, érdemesebb a jövőt építeni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
51,7 milliós posting money. A szerződés is valószínűleg Daisuke szerződése felett lesz, de ott nagyobb különbséget sejtek. A megegyezés nem kérdés.
Ami érdekes lesz, hogy mit kezdenek a dobásaival, leépítik-e a nagyobb hatékonyság érdekében a 7-8 pitches arzenálját.gsn
Nagyon meglepne, ha nem redukálná le 3-4 pitchre (ha a fastballjait 2/4seamer/cutter egynek vesszük). Már megint itt ez a szerencsétlen gyroball... 😊

Örülök, hogy a Rangers vitte el, mert egyrészt szimpatikusak, másrészt pedig a Blue Jays nagyobb kérője Garzanak, így lehetnének simán 3. csapat egy Padres-Cubs trade-ben.Escalade
Rizzoról mit érdemes tudni?