Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valamint most már trade-ek lesznek, akár csak Gonzonál. Az pedig, hogy ilyen mély farm rendszerük van, talán nem felróható.

Amúgy nem is értem, mit tököl a Yanks Leevel. Két kézzel szórták a pénz még tavaly is, erre 6-7 év, 140 milliókkal "cigánykodnak". Sok pénz, de az ilyen CC kontraktusok után kicsit fura, hogy 15 millión garasoskodnak.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Yankeest én akkor utáltam, amikor úgy tűnt, mindenkire rárepülnek, mert miért ne. Most ez a Cashman vonal nekem szimpatikus, nem olyan "arrogánsak", mint régen.

Szerk.: Tibi, Beltre szabadügynök.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amúgy a mostani offseason után akik a soxal szimpatizálnak már nem nagyon fikázhatják a yankeestOrk
Ilyen alapon a Nats is köcsög. 1-1 túlfizetett elit FA elvitele mindig benne van. Fizetésben majdnem ugyan ott lesznek.Escalade
lesz még bostoni igazolás. Catcherük még nincs. Ha Martin-ra rábólintanak az orvosok akkor ő szerintm a Fenwaybe költözik.

Mondjuk még eladásuk is lesz. Igen komoly luxus a padon melengetni Cameront meg Beltre-t.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
amúgy a mostani offseason után akik a soxal szimpatizálnak már nem nagyon fikázhatják a yankeestOrk
Ilyen alapon a Nats is köcsög. 1-1 túlfizetett elit FA elvitele mindig benne van. Fizetésben majdnem ugyan ott lesznek.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
1 db Crawford miatt?

Tudom, hogy vitték még Gonzálezt is, de mivel az trade volt, így amiatt én nem tudok rájuk rosszat mondani.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
amúgy a mostani offseason után akik a soxal szimpatizálnak már nem nagyon fikázhatják a yankeest
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A baseball-rajongók figyelmét külön felhívnám az év denveri sportolója választásra, mivel itt liga szinten is kimagaslóan teljesítettek a Rockies-os jelöltek, szóval bátran tessék voksolni. 😉

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010TheMileHighCity
természetesen CarGo 😊Hurka
Szerintem is... 😀
De ötös listára kell szavazni e-mailben, ha elolvastad a fenti linken a 20 jelölt egyéni kampányát. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
A baseball-rajongók figyelmét külön felhívnám az év denveri sportolója választásra, mivel itt liga szinten is kimagaslóan teljesítettek a Rockies-os jelöltek, szóval bátran tessék voksolni. 😉

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010TheMileHighCity
természetesen CarGo 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A baseball-rajongók figyelmét külön felhívnám az év denveri sportolója választásra, mivel itt liga szinten is kimagaslóan teljesítettek a Rockies-os jelöltek, szóval bátran tessék voksolni. 😉

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Jay Bruce agrees to six-year, $51 million deal with Reds

szeon végén nagyon beindult Bruce kár hogy a szezon során sokszor volt sérült
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Marci, a valamikori közeljövőben várható Heti visszapillantás jellegű írás a blogodon a free agent igazolásokról?Mikey
Karácsony előtti hétig sajnos nagyon sok a suli. Azon a héten viszont tuti összedobok valamit, ha nem is mindenkiről (ilyen Melvin Mora, Matt Diaz féle emberekkel nem akarok foglalkozni), a komolyabb igazolásokról mindenképpen. És köszi az érdeklődést. 😊marci
Rendben. Várom. 😊
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Egyszerűen félelmetes szerintem ez a Red Sox így.Escalade
++
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
http://www.mlbtraderumors.com/2010/12/carl-crawford-signing-reactions.html

Carl Crawford Signing Reactions

😊Rammer
Akkor jól tippeltem. 😀

Viccen kívül, meg kéne próbálniuk rábeszélni RF-re (ha nem most, akkor jövőre, amikor JD Drew elmegy/lejár), mert ahogy Esc is írta, pazarlás a Green Monster előtt játszatni.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Marci, a valamikori közeljövőben várható Heti visszapillantás jellegű írás a blogodon a free agent igazolásokról?Mikey
Karácsony előtti hétig sajnos nagyon sok a suli. Azon a héten viszont tuti összedobok valamit, ha nem is mindenkiről (ilyen Melvin Mora, Matt Diaz féle emberekkel nem akarok foglalkozni), a komolyabb igazolásokról mindenképpen. És köszi az érdeklődést. 😊

szerk.: karácsony előtti hét = az a hét, amikor karácsony van.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
http://www.mlbtraderumors.com/2010/12/carl-crawford-signing-reactions.html

Carl Crawford Signing Reactions

😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Marci, a valamikori közeljövőben várható Heti visszapillantás jellegű írás a blogodon a free agent igazolásokról?
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A Boston 40 millától már megszabadult:
- Beltre 10
- Lowell 12,5
- Martinez 7,7
- Lugo 9,3 (😀)
Szerintem sem kis pazarlás, ha Crawfordot a Green Monster elé rakják. Habár JD nem egy rossz fielder, a tavalyi 1 assist halovány teljesítmény, jó lesz az leftre...

Egyszerűen félelmetes szerintem ez a Red Sox így. HR, avg, OBP, SB, defense, pitching. Ha idén nem sülnek be annyira a sztár SPek (Beckett, Lackey, Dice-K), csúnya lehet a vége.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vannak dolgok, amik sosem változnak. A Nap mindig keleten kel fel, a Royals mindig a leszarabb szabadügynököket igazolja le. Most éppen Jeff Francoeurt. 😀marci
úgy tűnik KC-ben összeállhat a rettegett Melky Cabrera-Francoeur OF 😊


valamiért elveszett a válaszom. Szoktam olvasni a blogod de leginkább a payrollos részt mert a máshol sokkal szarabb 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
valamelyik szakértő elmagyarázhatná ezt a rule 5 draftot hogy micsodaharomt
Ezek szerint nem olvasod a blogomat? 😀 😛 (http://www.theamazins.net/2010/11/toltik-fel-a-40-eseket/)

Minden profi játékost legkésőbb első szerződésének aláírását követő 4. vagy 5. idény után (attól függően, hogy az adott első szerződést 19. évének betöltése után, ill. előtt írta alá) hozzá kell adni a 40 fős kerethez, különben a draft keretében a másik 29 csapat kiválaszthatja.

A draft sorrendjét az előző évi győzelmi mutató dönti el, minden választás után $50,000-t kell fizetni a játékos volt csapatának. A ledraftolt játékost új csapata köteles az egész idény során a 25 fős aktív keretben tartani, ellenkező esetben waiverre kell tenni (hiába nincsenek kihasználva a játékos opciói, amivel simán le lehetne küldeni AAA-be). Aki waiverről felveszi a játékost, szintén köteles egész évben az aktív keretében tartani. Ha senki sem veszi fel, fel kell ajánlani egykori klubjának $25,000-ért. Utóbbi esetben a két klubnak lehetősége van kidolgozni egy cserét amivel a játékos új csapata megtarthatja és leküldheti a minor ligákba.
Régen a 4, ill. 5 év helyett asszem 3 év volt a limit, ezért könnyebben kikerültek egyébként jó játékosok (Santana, Dicktorino, stb.), mostanság annak is örül az ember, ha egy jó RP-t kifog.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valamelyik szakértő elmagyarázhatná ezt a rule 5 draftot hogy micsoda
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Bartlett elcserélése annyira nem vészes szerintem. Nem csak a fizetése nagyobb, mint a fent (vagy lent, fórumbeállítástól függ 😛) említett Brignacnak, de a 2009-es karrierévet leszámítva nagyjából az a szint, mint Brignac most, utóbbinak pedig van még lehetősége fejlődni.

Rammer, Crawforddal kapcsolatban leginkább arra gondoltam, hogy a Werth-bejelentés után olvasni lehetett, hogy a Rosenthaloknak, Heymanoknak, Olneyknak nyilatkozó "baseball official"-ok, meg hasonló arcok lehordták a sárga földig a Washingtont (asszem olvastam ilyet, hogy "batshit crazy", Alderson is poénkodott az őket kérdezőkkel az esetről). Kíváncsi vagyok most miket mondanak majd nekik, hogy a nagy Theo csinálta a bizniszt, nem Rizzo. Persze ne értsetek félre, nem valami kisebbségi komplexus miatt akarom, hogy a Red Soxot is lehúzzák vagy valami, csak ritkán olvasom, hogy ők valamit elcsesznek. (Aztán persze lehet, hogy mégis rühellem a Bostont és ez abból ered, hogy amikor Bayt leigazolta a Mets, egyből jöttek a következtetések, hogy ha nem tartotta meg a Boston, akkor biztosan tényleg szar a válla, ill. mikor még a két csapat versengett érte, Gammons írt egy olyat, hogy Bay privát körökben ilyesmikkel dobálózott, hogy előbb játszana Bejrútban, mint Queensben. 😀)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jövőre rodriguez és brignac is kezdő lesz elvileg az infielden. megmondták a vezetők h spórolni fognak az új stadion miatt ami a világ legnagyobb hülyesége volt amikor megépítették. (florida-ba fedett stadion. atyauristen)a.kacsa
floridában folyamatosan esik az eső amikor nem tűz a nap. szóval ezért kellett fedett.

Ezt a Crawfordot nem tudom. Drew fog menni LF-re? Azért Crawford range-ét hülyeség lenne elpazarolni arra hogy a green monsterről lepattogó labdákat szedegesse össze, ami még Mannynek is sikerült...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jövőre rodriguez és brignac is kezdő lesz elvileg az infielden. megmondták a vezetők h spórolni fognak az új stadion miatt ami a világ legnagyobb hülyesége volt amikor megépítették. (florida-ba fedett stadion. atyauristen)
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Nyilván túlzás ez is, 20M+ egy Crawfordért megdöbbentően sok, de szerintem emészthetőbb is mint a Werth-deal, ha lesz is pörgés miatta, biztos kisebb, mert: egyrészt az előbb volt 😊 mindenki kiőrjöngte magát, másrészt szerintem Crawford > Werth, és még fiatalabb is két évvel, továbbá egy klasszikus pénzeszsák csapat húzta be ennyiért, akik általában kétszeres payrollal mennek mint a Nats, ott kvázi "belefér". Ettől még sok, csak más élbírálása lesz szvsz.

Amúgy arra kíváncsi lennék, hogy a Werth-szerződés mennyire hajtotta fel Crawford árát, úgy konkrétan, számszerűen, 1-2-3 miller körül, vagy mennyi?

Meg aztán, egy offseasont szívesen eltöltenék Boras mellett, kíváncsiságból 😀

---

Épül le a Rays amúgy, Jason Bartlett el lett cserélve San Diegoba, sokáig volt téma a Cards fórumokon, de végül mi letettünk róla, utána meg az Oriolest mondták, de oda meg valószínűleg Hardy megy. Mondjuk lehet jobban jártak volna ha megtartják, és vagy év közben cserélik, vagy hagyják pattanni és a kompenzációs pick-ekkel alkotnak, talán mindkettő többet ért volna mint amiért most eladták.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Eddig nem néztem utána tüzetesen, de látva mekkora backlash volt a Werth-szerződés után, kíváncsi vagyok a Crawford-szerződésre mit mondanak az okosak. Mert bármekkora sztár, jelenleg Werth powerben és on-base-ben veri Crawfordot. Persze utóbbi gyorsaságát remekül használja a bázisokon, de akkor is, ha Werth szerződésén kiakad valaki, akkor Crawfordét sem kell megtapsolnia. 😊