Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 934 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ezek szerint Choo-nak sokat hozhat az aranyérem amivel megúszta a katonai szolgálatot 😊
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Scott Boras, agent for Shin-Soo Choo, said he will meet with GM Chris Antonetti to discuss a multiyear deal. He said such a deal will be difficult because the rebuilding Indians don't have a clear picture of where they'll be in two or three years. :cool:
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Boston Globe reports that the Red Sox have reached agreement on a seven-year, $142 million contract with Carl Crawford.Ork
Azt a mindenit, ez sem semmi! :o
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Most akartam én is benyesni.

Pedig hogy mondták mindenhol, eleve elrendeltetés szerűen, hogy Angels lesz belőle...Rammer
6-7 órával előtte még az volt, hogy

Two sources told ESPN Los Angeles on Wednesday that free agent Carl Crawford will almost certainly wind up with the Angels. 😀
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Most akartam én is benyesni.

Pedig hogy mondták mindenhol, eleve elrendeltetés szerűen, hogy Angels lesz belőle...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a red sox nem állt meg Gonzaleznél

Boston Globe reports that the Red Sox have reached agreement on a seven-year, $142 million contract with Carl Crawford.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Carlos Penának örülök, hogy hozzánk írt alá. Nagyon kellet már valaki a 1B-re.Shawn84
1 évre 10 millát kap. Esc, hogy értékeled a megszerzését?Matthew99
Pena -> Cubs. 1 év, 10 millió.
Kicsit túlfizettük, de örülök neki. Pocsék átlaga volt az előző szezonban, BABIP alapján peches éve volt. Contract year + Wrigley, elég jó szezont várok tőle. Balos, jó védő.
Kicsit bepánikoltam, amikor LaRoche-t emlegették az elmúlt napokban. Őt nagyon nem láttam volna szívesen. Sokkal olcsóbb sem lett volna, cserébe ez a 172 K /48 BB arány elrettentő élete legjobb évében.

1 starter és egy releiver még minimum kell. Akár egy kettes is.Escalade
Előbb Garzat, most pedig Greinke-t csiripelik a madarak. Előbbinek jobban örülnék, mert jóval emberibb áron hozzá lehetne jutni. Mindenesetre meglep, milyen aktívak lettünk hirtelen.Escalade
Én Greinkét jobban bírom, de baromi drága. Garza se lesz olcsó senkinek. Nagyjából bármelyikükkel kiegyeznék, de egy brutál jó releiver az kéne még nagyon, aztán kb. be is fejezzük a pénzszórást.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ja bocs ez elkerülte a figyelmem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Carlos Penának örülök, hogy hozzánk írt alá. Nagyon kellet már valaki a 1B-re.Shawn84
1 évre 10 millát kap. Esc, hogy értékeled a megszerzését?Matthew99
Pena -> Cubs. 1 év, 10 millió.
Kicsit túlfizettük, de örülök neki. Pocsék átlaga volt az előző szezonban, BABIP alapján peches éve volt. Contract year + Wrigley, elég jó szezont várok tőle. Balos, jó védő.
Kicsit bepánikoltam, amikor LaRoche-t emlegették az elmúlt napokban. Őt nagyon nem láttam volna szívesen. Sokkal olcsóbb sem lett volna, cserébe ez a 172 K /48 BB arány elrettentő élete legjobb évében.

1 starter és egy releiver még minimum kell. Akár egy kettes is.Escalade
Előbb Garzat, most pedig Greinke-t csiripelik a madarak. Előbbinek jobban örülnék, mert jóval emberibb áron hozzá lehetne jutni. Mindenesetre meglep, milyen aktívak lettünk hirtelen.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Pena -> Cubs. 1 év, 10 millió.
Kicsit túlfizettük, de örülök neki. Pocsék átlaga volt az előző szezonban, BABIP alapján peches éve volt. Contract year + Wrigley, elég jó szezont várok tőle. Balos, jó védő.
Kicsit bepánikoltam, amikor LaRoche-t emlegették az elmúlt napokban. Őt nagyon nem láttam volna szívesen. Sokkal olcsóbb sem lett volna, cserébe ez a 172 K /48 BB arány elrettentő élete legjobb évében.

1 starter és egy releiver még minimum kell. Akár egy kettes is.Escalade
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Carlos Penának örülök, hogy hozzánk írt alá. Nagyon kellet már valaki a 1B-re.Shawn84
1 évre 10 millát kap. Esc, hogy értékeled a megszerzését?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Carlos Penának örülök, hogy hozzánk írt alá. Nagyon kellet már valaki a 1B-re.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Indians reportedly interested in Jeff Francoeur.Vokey
Phillies meg a Royals is állítólag nyomul érte. (Istenem, kérlek legyen a Philly. 😀)marci
Nincs akkora mákod 😛 különben sem játszana, ha itt lenne, csak a pénznyelő funkcióját töltené be. Mondjuk Ibanezt elnézve akár még játszhatna is a helyén valahogy. Manuel azt mondta, hogy meg tudja javítani 😂

Ami viszont tényleg vicces, az az, hogy állítólag tárgyalunk Cliffel is. Ugyan semmi esély rá, de egy Doc-Cliff-Oswalt-Hamels-Blanton rotation karcolna 😊Rajna
ez az, Royals lett 😀 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Konerko marad, 3 év, $37,5M.
$12M 2011-12-ben, $13,5M 2013-ban.

Szerény számításaim szerint 110 millánál tart a White Sox, szóval ők nagyjából kész kell, hogy legyenek a komoly költekezéssel.marci
Elmondani nem tudom, mennyire örülök ennek.

Kész kellene hogy legyen a Sox ezzel, de szerintem még egy 8. inninges reliever érkezni fog. Ill. Williams elmondása szerint is.
Aztán tényleg kész lesz a csapat. (Megérzés, de szerintem Teahen le lesz pattintva. 5 millió sok egy cserének.)

Amúgy Kerry Woodot pletykálták tegnap, és mivel chicagói, így nem is tűnik ördögtől való ötletnek.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Vannak dolgok, amik sosem változnak. A Nap mindig keleten kel fel, a Royals mindig a leszarabb szabadügynököket igazolja le. Most éppen Jeff Francoeurt. 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Konerko marad, 3 év, $37,5M.
$12M 2011-12-ben, $13,5M 2013-ban.

Szerény számításaim szerint 110 millánál tart a White Sox, szóval ők nagyjából kész kell, hogy legyenek a komoly költekezéssel.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Vagy mint Cliff Lee volt idén.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Pontosan.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tehát olyasmi lesz mint mondjuk CC volt anno amikor eljött az indiansből?
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Rammer akkor te is azt gondolod mint sok elemző hogy a Brewers túl sokat akar Fielderért így tuti nem lesz semmilyen trade és majd jövőre lelép?Ork
Hát én azt nem zárom ki, hogy elcseréli majd a Brewers (bár azt is inkább év közben valami contenderhez tudom elképzelni, sem mint most), de hogy Prince kimegy majd a piacra és megméreti magát az szerintem tuti.Rammer
Szerintem sem lesz hajlandó hosszabbítani, akár marad, akár elcserélik egy contenderhez. Én azt valószínűsítem, hogy nyáron fogják elcserélni, mert akkor a kérők is tudni fogják, hogy ott lesznek-e a legjobbak között és Prince akár a bajnoki címet is jelentheti nekik és így hajlandóbbak lesznek megválni a jobb fiataljaiktól. Most hiába cserél érte valaki, ha esetleg 50% alatt lesz mondjuk augusztusban egy durva sérüléshullám miatt, a semmiért cserélte el a farmjának éljátékosait, több a kockázat, mint július közepén lesz.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Rammer akkor te is azt gondolod mint sok elemző hogy a Brewers túl sokat akar Fielderért így tuti nem lesz semmilyen trade és majd jövőre lelép?Ork
Hát én azt nem zárom ki, hogy elcseréli majd a Brewers (bár azt is inkább év közben valami contenderhez tudom elképzelni, sem mint most), de hogy Prince kimegy majd a piacra és megméreti magát az szerintem tuti.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Brutális költekezésbe kezdett a Mets, Ronny Paulino 1,3, DJ Carrasco 2 évre 2,5 milláért. Paulino backupnak, platoonnak jó lesz, Carrascoval meg végre nem flyball pitchereket hozunk a bullpenbe (mégha a Citi meg is engedi a sok fly-t), de persze az ember RP-knél mindig jobban örülne az 1 évnek.

A Pena-igazolás nekem is tetszik, de nem szabad túlértékelni a BABIP szerencsefaktorát, ha karrierátlagának megfelelő lett volna, akkor is csak .231-es ütőátlagot hozott volna. Szóval jó átlagra nem, sok sétára lehet számítani, ütővel szerintem olyan NL-átlag körül lesz. A legjobban az tetszik, hogy egy éves a szerződés, mert 2011 után el lehet küldeni Aramist, Fukudomet és Silvát. Vagy nem kell elküldeni, de nem fognak irreálisan sokat keresni. (Persze ha Aramis hozza a 2004-09-es formát, őt nem kell lepattintani majd. 😊)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Rammer akkor te is azt gondolod mint sok elemző hogy a Brewers túl sokat akar Fielderért így tuti nem lesz semmilyen trade és majd jövőre lelép?
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Kicsit bepánikoltam, amikor LaRoche-t emlegették az elmúlt napokban. Escalade
Én meg örültem nagyon, de sajnos nem jött be. 😊

Penáról olvastam korábban, hogy több éves szerződést akar, ezért zártalak ki titeket, de így hogy aláírt 1 évre, ez szerintem remek húzás, egyrészt szerintem is baromi jó éve lesz, másrészt nem vagytok elköteleződve, jövőre rá tudtok menni Fielderre (valamiért van egy nagyon erős érzésem, hogy ő Cubbie lesz).


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ha Werthnek annyit adtak akkor a Nationals mennyit kínál most Leenek? 😊