Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Azt nem értem, hogy miért sietett ezzel a Rockies. 2-3 év alatt rengeteg minden történhet, ezt a szerződést szerintem 2013-ban is szívesen aláírta volna Tulowitzki.marci
Minek kockáztatni? Tulo kijelentette, hogy Rockie-ként akar visszavonulni, a csapat is ezt akarja, fölösleges várni, nyélbe kell ütni az ilyet, amint lehet... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt nem értem, hogy miért sietett ezzel a Rockies. 2-3 év alatt rengeteg minden történhet, ezt a szerződést szerintem 2013-ban is szívesen aláírta volna Tulowitzki.marci
Vsz a Jeter tárgyalások miatt
Nehogy begőzöljön a yankees nekiálljon nyomulni. és a mézesmadzagját huzogatni tulo előtt
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Azt nem értem, hogy miért sietett ezzel a Rockies. 2-3 év alatt rengeteg minden történhet, ezt a szerződést szerintem 2013-ban is szívesen aláírta volna Tulowitzki.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
végre valami jó hír.
azért az 5 év 119 misi elég kemény 😊
Bár lényegében 9 év 157 milla, ami már kicsit mérsékeltebb. Nem sajnálom tőle. A liga legjobb SSének ennyi jár.

Jövőre CarGo-val is kell majd valami hasonlót kötni, na meg Ubaldo
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
senki se írja, hogy Tulo 2020 denverben marad?Ork
Még csak ma jelentjük be hivatalosan.
Nagyobb hír, hogy DLR maradni fog, elvileg 3 év, 32 millió, és további 11 milla option egy negyedik évre, de még ez sem a végleges.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
senki se írja, hogy Tulo 2020 denverben marad?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ha a Dodgers nem tednereli akkor vinnénk Esc személyes kedvencét Theriot. Vélemény? 😛haromt
Ha felmegy Tulo után SSnak, azt hiszitek valami tesiből felmentett srác kapta meg az esélyét egy a "Play 60" és a Három kívánságot vegyítő showban, olyan range-e és karja van... Kettesnek szódával elmegy, nulla power (még double power sem!), nagyjából megbízható avg, ingadozó OBP. Ehhez jön még egy (szerintem) roppant irritáló fej és kész is a kedves mikulásajándék.Escalade
2B-nek jönne elvileg, mert oda Barmes távozásával csak fiataljaink vannak (EYJR, Herrera, Nelson), és nem ártana egy rutinosabb ember, bár nála értelmesebbre gondoltam, akkor inkább a fiatalok mellett maradnék. 😊

Szerintetek Larry Walker-nek milyen esélyei vannak idén a HoF-re?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
ha a Dodgers nem tednereli akkor vinnénk Esc személyes kedvencét Theriot. Vélemény? 😛haromt
Ha felmegy Tulo után SSnak, azt hiszitek valami tesiből felmentett srác kapta meg az esélyét egy a "Play 60" és a Három kívánságot vegyítő showban, olyan range-e és karja van... Kettesnek szódával elmegy, nulla power (még double power sem!), nagyjából megbízható avg, ingadozó OBP. Ehhez jön még egy (szerintem) roppant irritáló fej és kész is a kedves mikulásajándék.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha a Dodgers nem tednereli akkor vinnénk Esc személyes kedvencét Theriot. Vélemény? 😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Garland --> Dodgers

Kershaw - Billingsley - Lilly - Kuroda - Garland, nem rossz.Rammer
Szép kis sor. A Cubsról nem hallani, hogy kiket környékeztek meg?
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Garland --> Dodgers

Kershaw - Billingsley - Lilly - Kuroda - Garland, nem rossz.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Menjen csak a Sox-ba, de akkor jöjjön a Jeter átok a Yankees-re 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
érdekes kép 😀
Ork
Na hát ez csúnya is lenne.Matthew99
annó 3-4 éve Favreos Vikingsos képeket is csináltak poénból 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
érdekes kép 😀
Ork
Na hát ez csúnya is lenne.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
érdekes kép 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Kíváncsi lennék, hogy vajon csak a +2 millió miatt választotta a Tigerst, vagy van-e egyéb oka is.

Amúgy nem sajnálom, hogy ennyiért nem jött.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez furcsa. Nem akarom megkérdőjelezni az újságírót, de ez akkora hülyeségnek tűnik, hogy gyanús, hogy rossz az adat.marci
@MLBTradeRumors: MLBTR has learned that the White Sox offered Victor Martinez $48MM over four years, not $48MM over three as some reports suggested

Indulok a lottózóba. 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez furcsa. Nem akarom megkérdőjelezni az újságírót, de ez akkora hülyeségnek tűnik, hogy gyanús, hogy rossz az adat.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
...és visszadobta, wow.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Victor Martinez aláírt Detroitba, 4 év 50 millió.

A Boston is tett neki ajánlatot, 3 év 36 és 4 év 42 milliót, de értelemszerűen nem fogadta el ezeket, viszont ami számomra meglepőbb:

According to Ignacio Serrano of El Nacional, who broke the story, Martinez turned down a four-year, $48MM offer from the Orioles and a three-year, $48MM contract from the White Sox.

16M per, wow...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Vagy én, hogy miért nem Konerko.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ahogy várni lehetett Hamilton az MVPOrk
mindjárt jön TMHC és beírja, hogy miért nem CarGo kapta ezt 😛
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ahogy várni lehetett Hamilton az MVP
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
az sokkal jobb arc lehetett aki Tulo-ra szavazott CarGo helyett.
Rendben van hogy jól küldte tulo nagyon, de kihagyta az idény harmadát, majdnem a felét.
Mindegy. Kapott sok díjat a Rockies, elvileg még filipnek sem kéne rinyálnia, ha már én nem teszem, de neki csak az lenne a jó, ha még az AL díjakat is a Rockies kapná 😛haromt
Nem hagyott ki Tulo olyan sokat, kb csak 100-zal volt kevesebb PA-je, mint Gonzaleznek, emellé shortstop (jóval értékesebb, mint egy 2/3 arányban corner outfielden játszó játékos) és posztján jobb védő. Meg ne felejtsük el, hogy pár szavazót biztos megnyert magának a brutális szeptemberi formájával.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az sokkal jobb arc lehetett aki Tulo-ra szavazott CarGo helyett.
Rendben van hogy jól küldte tulo nagyon, de kihagyta az idény harmadát, majdnem a felét.
Mindegy. Kapott sok díjat a Rockies, elvileg még filipnek sem kéne rinyálnia, ha már én nem teszem, de neki csak az lenne a jó, ha még az AL díjakat is a Rockies kapná 😛