Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Örülök Ubaldo harmadik helyének, azt hittem befuttatják elé Timmy-t szembrebbenés nélkül, ha már Giants year volt, és Posey is nyerhetett tombolán egy RoY-t...


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Roy Halladay -> NL Cy Young.Escalade
Papírforma, egyhangú volt, meg is érdemli.

Arra mondjuk kíváncsi lennék hogy melyik újságíró rakta Wainot 5. helyre egyszer...

---

Közben Westbrook marad, 2+1 év, 8M 8.5M + 8.5M az opció, örülök neki, muszáj volt megtartani és nem is rossz szerződés.

De most már Pujols hosszabbításáról szeretnék hallani, minél előbb annál jobb!


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
Ha már Marlins. Állítólag John Buck is közel van ahhoz, hogy aláírjon hozzájuk 3 évre évente átlag 6 milláért.

Ez mondjuk engem csak azért foglalkoztat, mert pletykálták, hogy Pierzynski oda mehet...

Szerk.: egyébként érdekes számomra ez a csoporton belüli cserebere...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nincs lacafaca, Crasnick szerint már meg is egyeztek az első cseréről.
2B Dan Uggla for 2B Omar Infante, LHP Mike Dunn
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Roy Halladay -> NL Cy Young.Escalade
Jaja, ez egyébként is szinte biztos volt, de azért örülök.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Roy Halladay -> NL Cy Young.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
RoY:

NL: Buster Posey 129 (Jason Heyward 107, Jaime Garcia 24)

AL: Neftali Feliz 122 (Austin Jackson 98, Danny Valencia 12)Rammer
Korrekt, bár a Posey vs heyward vita eldönthetetlen. Két hónap minusz az két hónap minusz, mégha átlagteljesítményben jobb is Posey, de a WS-győzelem is bejátszhatott.

több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
RoY:

NL: Buster Posey 129 (Jason Heyward 107, Jaime Garcia 24)

AL: Neftali Feliz 122 (Austin Jackson 98, Danny Valencia 12)


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Matthew ment privát üzenet.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez érdekes.

Most olvasom, hogy (Alexei) Ramírez jelenlegi szerződésében van egy olyan pont, hogy ha akar, december 1-ig elállhat a jövő évre szóló 1,1 millió dolláros utolsó, 2011-es évétől, és arbitrátorhoz mehet. A klubnak pedig van egy 2,75 milliós csapatopciója erre az esetre.

Ilyenről sem hallottam még.Mikey
Mennyi érdekességet bele tudnak írni ezekbe a szerződésekbe. 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Coors-faktorral meg csak az olyanok jönnek elő, mint Chipper, akinek savanyú a szőlő a három évvel ezelőtti batting title óta. 😛TheMileHighCity
Aha.. meg barki aki figyeli/ismeri a statokat kicsit 😛
Igor
Arra gondoltam, hogy felesleges a meglévő földrajzi tényezők vitatása, mert megváltoztathatatlan tény, kb mint hogy a Yankees divat, vagy hogy a Giants köcsög banda. 😀
Ha jól emlékszem pl Chipper beszólása kapcsán éppen Votto mondta azt, hogy nem szeretné kommentálni, ez a korrekt állásfoglalás. 😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
Ez érdekes.

Most olvasom, hogy (Alexei) Ramírez jelenlegi szerződésében van egy olyan pont, hogy ha akar, december 1-ig elállhat a jövő évre szóló 1,1 millió dolláros utolsó, 2011-es évétől, és arbitrátorhoz mehet. A klubnak pedig van egy 2,75 milliós csapatopciója erre az esetre.

Ilyenről sem hallottam még.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amúgy ez a Coors-dolog annyira nagy különbségeket okoz, hogy pl. a The Book című statisztikás könyvben, amikor megnézték, hogy érdemes-e foglalkozni a hot streakekkel és várható-e jobb teljesítmény a hot streakben lévő játékosoktól, a használt mintából egyenesen kivették a Coors Fielden összehozott statokat, akkora "zajt" okozott volna az eredményben.

Magával a jelenséggel kapcsolatban amúgy legtöbbször azt olvasom, hogy leginkább a breaking ballok szenvedik meg a ritka levegőt, kevésbé mozognak és leginkább ennek köszönhető, hogy szinte minden játékos jól üt ott.marci
jó de az a vicces hogy a mi dobóink is otthon jobbak. Pedig nekik is szar a breaking ball akkor.haromt
Hiszen tudjuk, hogy csalunk a labdákkal a Coors Field-en, és mással dobnak a mi dobóink, és mással az ellenfelekéi. A Giants-esek megmondták... 😂
A Coors-faktorral meg csak az olyanok jönnek elő, mint Chipper, akinek savanyú a szőlő a három évvel ezelőtti batting title óta. 😛TheMileHighCity
Aha.. meg barki aki figyeli/ismeri a statokat kicsit 😛
Nagyon jo jatekos CarGo, de ezt a splitet azert.. ha Seattle-ben jatszana, akkor meg utne ugy mint Franklin Gutierrez.

Ettol fuggetlenul egy TOP 3-ba be lehet rakni mutatoba 😛 de ez Votto vs. Pujols lesz (es sztem is elso nyeri, mert Phat Albertnak kifejezetten "gyenge" eve volt 😉) sajna 😕


By Breakdown AB R H 2B 3B HR RBI BB HBP SO SB CS AVG OBP SLG OPS
Home 300 70 114 19 5 26 76 25 2 54 10 3 0.380 0.425 0.737 1.162
Away 287 41 83 15 4 8 41 15 0 81 16 5 0.289 0.322 0.453 0.775

otthon kevesebbet futtatjatok, mert ugyis beuti valaki a humidor miatt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
CarGo-val kapcsolatban ez volt már?

Rammer
Én ebből annyit látok, hogy SB-ben jobb idegenben, szóval még mi lehetünk felháborodva, hogy az oxigénhiány miatt nem tud annyit rabolni hazai pályán. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Amúgy ez a Coors-dolog annyira nagy különbségeket okoz, hogy pl. a The Book című statisztikás könyvben, amikor megnézték, hogy érdemes-e foglalkozni a hot streakekkel és várható-e jobb teljesítmény a hot streakben lévő játékosoktól, a használt mintából egyenesen kivették a Coors Fielden összehozott statokat, akkora "zajt" okozott volna az eredményben.

Magával a jelenséggel kapcsolatban amúgy legtöbbször azt olvasom, hogy leginkább a breaking ballok szenvedik meg a ritka levegőt, kevésbé mozognak és leginkább ennek köszönhető, hogy szinte minden játékos jól üt ott.marci
jó de az a vicces hogy a mi dobóink is otthon jobbak. Pedig nekik is szar a breaking ball akkor.haromt
Hiszen tudjuk, hogy csalunk a labdákkal a Coors Field-en, és mással dobnak a mi dobóink, és mással az ellenfelekéi. A Giants-esek megmondták... 😂
A Coors-faktorral meg csak az olyanok jönnek elő, mint Chipper, akinek savanyú a szőlő a három évvel ezelőtti batting title óta. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
gsn 3 548
Hát, jó nagy kamu lesz, ha megnyeri faszszíVotto az MVP-t, de tulajdonképpen nem érdekel. Megvan a két GG és a két SS, legalább ezt nem csalták el. 😊TheMileHighCity
Neked célod, hogy mások beskatulyázzanak, mint elviselhetetlen homár?marci
Én már csak akkora köcsög vagyok, hogy nem felejtem el az All-Star megaláztatását... max majd akkor, amikor a világon az összes CarGo ellen szavazó szurkoló, expert, edző aláírásával kapok egy kegyelemért esedező levelet, melyben szíves bocsánatomat kérik, és biztosítanak a teljes mértékű támogatásukról a világhatalmi terveim megvalósítására vonatkozóan. Na, esetleg ekkor elgondolkozom rajta... 😛

Tulo&CarGo hype:
Gold Glove Awards: http://denversports.blog.hu/2010/11/11/gold_gloves_2010
Silver Slugger Awards: http://denversports.blog.hu/2010/11/12/silver_sluggers_2010TheMileHighCity
Szerintem senki nem szavazott ellene, szimplán csak nem szavaztak rá.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Amúgy ez a Coors-dolog annyira nagy különbségeket okoz, hogy pl. a The Book című statisztikás könyvben, amikor megnézték, hogy érdemes-e foglalkozni a hot streakekkel és várható-e jobb teljesítmény a hot streakben lévő játékosoktól, a használt mintából egyenesen kivették a Coors Fielden összehozott statokat, akkora "zajt" okozott volna az eredményben.

Magával a jelenséggel kapcsolatban amúgy legtöbbször azt olvasom, hogy leginkább a breaking ballok szenvedik meg a ritka levegőt, kevésbé mozognak és leginkább ennek köszönhető, hogy szinte minden játékos jól üt ott.marci
jó de az a vicces hogy a mi dobóink is otthon jobbak. Pedig nekik is szar a breaking ball akkor.haromt
A csapat home/away splitjében az utóbbi 3 évben (B-Ref szarakodik, nincs kedvem kivárni a többi oldal betöltését) mindig a hazai ERA volt nagyobb. Néha pár ponttal, néha több tízzel. A győzelmi arányuk lehet, hogy jobb, de a teljesítményük szerintem nem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy ez a Coors-dolog annyira nagy különbségeket okoz, hogy pl. a The Book című statisztikás könyvben, amikor megnézték, hogy érdemes-e foglalkozni a hot streakekkel és várható-e jobb teljesítmény a hot streakben lévő játékosoktól, a használt mintából egyenesen kivették a Coors Fielden összehozott statokat, akkora "zajt" okozott volna az eredményben.

Magával a jelenséggel kapcsolatban amúgy legtöbbször azt olvasom, hogy leginkább a breaking ballok szenvedik meg a ritka levegőt, kevésbé mozognak és leginkább ennek köszönhető, hogy szinte minden játékos jól üt ott.marci
jó de az a vicces hogy a mi dobóink is otthon jobbak. Pedig nekik is szar a breaking ball akkor.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Amúgy ez a Coors-dolog annyira nagy különbségeket okoz, hogy pl. a The Book című statisztikás könyvben, amikor megnézték, hogy érdemes-e foglalkozni a hot streakekkel és várható-e jobb teljesítmény a hot streakben lévő játékosoktól, a használt mintából egyenesen kivették a Coors Fielden összehozott statokat, akkora "zajt" okozott volna az eredményben.

Magával a jelenséggel kapcsolatban amúgy legtöbbször azt olvasom, hogy leginkább a breaking ballok szenvedik meg a ritka levegőt, kevésbé mozognak és leginkább ennek köszönhető, hogy szinte minden játékos jól üt ott.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Nekem nem kell bemutatni a Coors-faktort, azért raktam be ezt mert CarGo idei évének hazai-idegenbeli különbsége még durvább is mint Holliday 2007-es kettőssége, és ő se lett MVP, hiába átlagban a remek számok...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
így nem volt berakva, de általában az egész Rockies-ra igaz hogy sokkal szarabbak vagyunk idegenben. De viszont általában az ellenfelek ütői is élvezik a Coors Fieldet, így ha ott nyerni akarunk akkor még extrább kell a mieinktől.

Hollidaynek is hasonló számai voltak amíg itt játszott. Ez van. Nem faraghatjuk le a Sziklás hegységet hogy mi is tengerszinten legyünk 😛

Mint ahogy a Yankees, a Phillies meg a Reds sem fog nagyobb stadiont csinálni, hogy ne legyen 10x annyi homár mint a Citi Fielden
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Sajnos nekem az jön le a GG és SS szavazásokból, hogy nem Votto lesz az MVP, hanem Pujols. Ami nem azért para, mert Pujolsnak szar szezonja lett volna, hanem mert Votto 12 pontot vert rá AVG-ben 10-et OBP-ben, 4-et SLG-ben, kurva jó védő volt és egy deka díjat nem fog kapni. (Érdekesség: valamikor augusztus-szeptember táján ütött először Votto infield popupot. Tekintve, hogy az kb. egyenlő a strikeouttal, még Pujols kevés K-je sem annyira egyértelmű fölény. 😊)
szerk.: Persze ne feledjük (én se feledjem 😀), hogy míg a GG-t és SS-t edzők ítélik oda, az MVP a médiáé.marci
😉

Meglátjuk amúgy, én mindenesetre tartom, hogy Votto lesz az MVP és meg is érdemli majd természetesen. (és így jól eloszlik majd a dolog, Pujols GG és SS, Votto MVP meg Hank Aaron) Pujols második lesz, CarGo meg harmadik, ahogy ezt tippeltem a szezon végén is.

szerk:

CarGo-val kapcsolatban ez volt már?



I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hát, jó nagy kamu lesz, ha megnyeri faszszíVotto az MVP-t, de tulajdonképpen nem érdekel. Megvan a két GG és a két SS, legalább ezt nem csalták el. 😊TheMileHighCity
Neked célod, hogy mások beskatulyázzanak, mint elviselhetetlen homár?marci
Én már csak akkora köcsög vagyok, hogy nem felejtem el az All-Star megaláztatását... max majd akkor, amikor a világon az összes CarGo ellen szavazó szurkoló, expert, edző aláírásával kapok egy kegyelemért esedező levelet, melyben szíves bocsánatomat kérik, és biztosítanak a teljes mértékű támogatásukról a világhatalmi terveim megvalósítására vonatkozóan. Na, esetleg ekkor elgondolkozom rajta... 😛

Tulo&CarGo hype:
Gold Glove Awards: http://denversports.blog.hu/2010/11/11/gold_gloves_2010
Silver Slugger Awards: http://denversports.blog.hu/2010/11/12/silver_sluggers_2010


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
Jól van, azért van némi önérzetük a díjat odaítélőknek. Túl nagy pofátlanság lett volna a SS-t is Jeternek adni. 😛

Egyébként jókat mosolygok magamban, mert eszembe jut Guillén azon interjúja, amiben fejtegette, hogy anno, amikor Alexei még rookie volt, mondta neki, Gold Glove-ra igen jó esélyei lesznek pár éven belül, de Silver Sluggert aligha fog nyerni. Örülök, hogy Ozzie tévedett, és remélem, jövőre meglesz a GG is. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hát, jó nagy kamu lesz, ha megnyeri faszszíVotto az MVP-t, de tulajdonképpen nem érdekel. Megvan a két GG és a két SS, legalább ezt nem csalták el. 😊TheMileHighCity
Neked célod, hogy mások beskatulyázzanak, mint elviselhetetlen homár?