Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Brain Wilson harmadik 😂 az is vicces kedvében volt.

több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
http://bbwaa.com/2010/11/2010-nl-mvp/

Azért arra megint kíváncsi lennék, hogy ki rakta Pujolst a 6. helyre, és hogy miként is nézett ki a komplett szavazólapja...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez a nagy különbség nekem azt mondja, hogy sokan a Reds eredményesebb szereplése miatt szavaztak Vottora. Kár, hogy még előfordul ez a felfogás.marci
Szerintem Pujols egymás utáni 2 címe jobban közrejátszott benne. Valamint leírni is röhejes, de magához képest ez gyengébb szezon volt...

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez a nagy különbség nekem azt mondja, hogy sokan a Reds eredményesebb szereplése miatt szavaztak Vottora. Kár, hogy még előfordul ez a felfogás.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Még Doc is kapott szavazatokat, helyes. És a média ismét ármánykodott a Rockies ellen.Rajna
Két Rockie a top5-ben! :cool:
Ha Tulo nem hagy ki másfél hónapot, megnyerhette volna, ahogy vártam tőle az év elején...
Amúgy szerintem durva, hogy 32-ből 31 első helyet megszerzett, nyilván összebeszéltek, hogy Albert viszi a GG-t és a SS-t, Votto meg az MVP-t. Közben pedig az egész világ tudja, hogy ez csak egy citromdíj, hiszen CarGo volt a szezon legjobbja, a játékosok is őt választották meg. Igen, köcsög vagyok, de én akkor is így gondolom. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Még Doc is kapott szavazatokat, helyes. És a média ismét ármánykodott a Rockies ellen.

több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Meg, amúgy azt hittem szorosabb lesz.

Joey Votto 443
Albert Pujols 279
Carlos Gonzalez 240

1st Place Votes
31 Votto
1 Pujols


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Vottoé az NL MVP. A többi díj után nagyon érett ez a döntés, meg is érdemli.

több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
http://www.chicagotribune.com/news/columnists/ct-oped-1118-chapman-20101118,0,677123.column

Is it time to tear down Wrigley Field?


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mivel az MLB.com-on szerintem egy hangyafasznyi vázlatnak sem lehetett nevezni a NL MVP preview-t, gondoltam én is összedobok egyet. Annyira nem voltam elfogult, és alpári sem, de azért egy párszor odamondtam. 😛

http://denversports.blog.hu/2010/11/19/nl_mvp_2010_elozetes


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 629
Play of the year - Vote for Buehrle! 😊

http://mlb.mlb.com/mlb/awards/y2010/tyib/index.jsp?cat=play
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Na vegre, van igazsag a foldon... most az egyszer kivetelesen nem csak a W-k szamat neztek.Igor
Már tavaly sem volt akkora súlya a győzelmek számának.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na vegre, van igazsag a foldon... most az egyszer kivetelesen nem csak a W-k szamat neztek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért Paulino nem feltétlen lesz egyből rotationben. egyelőre hasonló mint Hammel volt. Nem standard kezdő. Sőt.
Ez inkább annak szólt hogy Barmes nem lett volna olcsó arbitator után, de kaptunk valakit érte.
Az 5,11-es ERA-ja nem túl bíztató a srácnak. Valószínű hogy még jön valaki FA SP, vagy Floyd trade.
Akikel szóba hoztak minket ütőkkel csak pár szimpatikus van. például Willingham
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem túl hiteles forrásból olvastam én is, hogy Kenny hajlandó meghallgatni a Floydra és Beckhamre érkező ajánlatokat.
De nehezen tudom elhinni, hogy tényleg így lehet. Meg igazából nem is nagyon akarom.

Szintén állítólag azon négy csapat egyike a Sox, amely komolyan szeretné szerződtetni Olivót.
Ezt csak azért írom, mert ugye Rockies playa (volt).Mikey
Annál is inkább kizárhatjuk, mert most kötöttünk egy Barmes-for-Paulino cserét. Több SP-t nem hiszem, hogy hozunk trade-ben, még FA igazolás szóba kerülhet, DLR vagy az ő helyére valaki.
Olivo nem rossz játékos, bár nem tudom hogy álltok catcher-ekkel. Nálunk kicsit furcsálom, hogy a tavalyi .200-as Iannetta-ra stabil starter-ként akarunk számítani, és nem nagyon akaródzik hozni senkit mellé, még ha Pacheco és Rosario nagy tehetség is.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
zsír. bár biztos voltam benne hogy CC kapja.

jöhetnek a tippek hány éven belül lesz King Felix jenki 😛 szerintem már idén 😊haromt
Szerintem meg idén csak Lee-t húzzuk be.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hoppá! Megkapta Felix (Price 2., CC 3.). Nem kis dolog, bár Lester eléggé el lett felejtve.Escalade
zsír. bár biztos voltam benne hogy CC kapja.

jöhetnek a tippek hány éven belül lesz King Felix jenki 😛 szerintem már idén 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hoppá! Megkapta Felix (Price 2., CC 3.). Nem kis dolog, bár Lester eléggé el lett felejtve.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 629
Nem túl hiteles forrásból olvastam én is, hogy Kenny hajlandó meghallgatni a Floydra és Beckhamre érkező ajánlatokat.
De nehezen tudom elhinni, hogy tényleg így lehet. Meg igazából nem is nagyon akarom.

Szintén állítólag azon négy csapat egyike a Sox, amely komolyan szeretné szerződtetni Olivót.
Ezt csak azért írom, mert ugye Rockies playa (volt).
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Állítólag érdeklődünk Floyd iránt, mert nagyon fit lenne a rotation-be, de Stewart-ot kérik érte. Így nem szeretném, hiába hullámzó, mégis a mi korcsunk, és ha csak egyszer elkapja igazán a ritmust, akkor MVP-szinten lesz. Tudom, három éve ez a helyzet. 😀 Nem szabad elcserélni, mert akkor Nelson/EYJR és Herrera egyszerre lenne az infielden, úgy meg kicsit húzós lenne neki vágni a szezonnak.

DLR egyre esélytelenebb, hogy velünk hosszabbít. 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 629
Hm, Peavy minden bizonnyal csak májusban térhet vissza a jelenlegi állás szerint.

Azért az komoly. Ráadásul ki tudja, mennyire fog meglátszódni rajta ez a sérülés.
Legalább az alakul, hogy Sale a rotation ötödik tagja lesz.

(Egyébként nyugi, idén nem fogok a tavalyihoz hasonló rendszerességgel írni a Soxról, sőt, de azért Peavy elég nagy nevű pitcher, így talán érdekes lehet ez.)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
5 második hely után végre nyert egy Manager of the Yeart Gardenhire és Black is megérdemelte, a Giantsnek meg ott van a WS 😊
csak Baker szomorkodhat
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csak gondoltam beszólok... 😀
Nálam Chacin és Herrera nyertek volna megosztva. 😛
TheMileHighCity
Tudom, és Tulo is csak azért nem lehetne 2., mert a liga újra negatívan diszkriminált.

Nem tudom elképzelni, hogy Cliff Lee ne a Yankeesben kössön ki. Kivételesen kellene is nekik, bár remélem nem lesz igazam.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Örülök Ubaldo harmadik helyének, azt hittem befuttatják elé Timmy-t szembrebbenés nélkül, ha már Giants year volt, és Posey is nyerhetett tombolán egy RoY-t...TheMileHighCity
Tombolán?
.308, 18 HR, 67 RBI, 58 run. Heyward 36-tal több meccset játszott, ugyan annyi HR, mindössze 5-tel több RBI, .028-al rosszabb átlag (aki azért jóval erősebb OBP-t és SLG-ot hozott össze).
Még ha ezek a számok nem is lennének egyértelműek, Posey a liga legjobb ERA-val rendelkező pitching staffjét catchelte, ami egy fiatal C-nél nem kis szó...Escalade
Csak gondoltam beszólok... 😀
Nálam Chacin és Herrera nyertek volna megosztva. 😛

DLR-t vinné a Yankees, nem tudom, hogy Cliff-fel együtt, vagy esetleg helyette akarják, de mindenhogy borzalmasan hangzik, mert amúgy szívesen szurkolnék annak a csapatnak egy kicsit, ahova kerül, ha távozna, nyilván nekik azért nem. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Örülök Ubaldo harmadik helyének, azt hittem befuttatják elé Timmy-t szembrebbenés nélkül, ha már Giants year volt, és Posey is nyerhetett tombolán egy RoY-t...TheMileHighCity
Tombolán?
.308, 18 HR, 67 RBI, 58 run. Heyward 36-tal több meccset játszott, ugyan annyi HR, mindössze 5-tel több RBI, .028-al rosszabb átlag (aki azért jóval erősebb OBP-t és SLG-ot hozott össze).
Még ha ezek a számok nem is lennének egyértelműek, Posey a liga legjobb ERA-val rendelkező pitching staffjét catchelte, ami egy fiatal C-nél nem kis szó...