EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 189 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Demiral nem okos.

 telex.hu/sport/2024/07/03/futball-foci-eb-torokorszag-demiral-uefa-vizsgalat
Mikey
Jó, török vagy, így lehet benne valami, de bazdmeg, ezt a jelzést nem egy nem két helyen láttam és nem volt ilyen kontextusa.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Demiral nem okos.

 telex.hu/sport/2024/07/03/futball-foci-eb-torokorszag-demiral-uefa-vizsgalat
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
Egyébként azon gondolkoztam, hogy nem nézek ugyan sok meccset, de az elég ritka, hogy egy védő egy meccsen kettőt rúgjon, nem?

Hirtelen egy meccs ugrik be, a Pool-Arzenál 5:1, amikor az első húsz percben Skrtel kettőt vállalt 😮
slowmotion
Helló-helló, van Dijknak is volt egy duplája a Brighton ellen hasonlóan a meccs elején, asszem abban az évben amikor bajnok lett a csapat.

Ja és most nézem hogy egy évvel korábban a Watford ellen is.
Mikey
nem rémlik. meg nem is láttam minden meccset. na majd utánanézek.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Egyébként azon gondolkoztam, hogy nem nézek ugyan sok meccset, de az elég ritka, hogy egy védő egy meccsen kettőt rúgjon, nem?

Hirtelen egy meccs ugrik be, a Pool-Arzenál 5:1, amikor az első húsz percben Skrtel kettőt vállalt 😮
slowmotion
Helló-helló, van Dijknak is volt egy duplája a Brighton ellen hasonlóan a meccs elején, asszem abban az évben amikor bajnok lett a csapat.

Ja és most nézem hogy egy évvel korábban a Watford ellen is.

Szerkesztette: Mikey
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 403 — Слава Україні! Героям слава!
 hvg.hu/elet/20240704_labdarugo-Eb-roman-valogatott-tiszta-oltozo-koszonolevel

Ríszpekt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 280 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Csak úgy szólok h CR '16-ban is kihagyta a 11-est, a portugálok megnyerték az EB-t.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
remélem mindenki az angol-szlovák meccset nézi az m4-en 😀
NB2
Viccen kívül néztem belőle, mert a kocsmában ez ment, mikor kértünk a pultnál.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
Lilian Thuram vs Croatia

 youtu.be/rkU2SfDKR3k?si=TY70mvNnhQUJFDSO
Willie Parker
jatélleg, ráadásul vb-előröntő volt. de az '98, Skrtel meg 201... valamennyi. talán 2013-14.

szerk: '14 február, hát persze, amúgy nem szoktuk túl sűrűn 5:1-re gyalázni az Arzenált.
fun fact, pont Arteta szerezte a becsületgólt. És Skrtel az első kettőt szerezte. az első tíz percben 😊

Szerkesztette: slowmotion
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 393 — nabege2@yahoo.com
remélem mindenki az angol-szlovák meccset nézi az m4-en 😀
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Szünnapokra, hamár úgyis a 2004-es volt az utolsó jó EB

zacknorb
Fantasztikus, hogy vannak még ilyenek.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Szünnapokra, hamár úgyis a 2004-es volt az utolsó jó EB
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Lilian Thuram vs Croatia

 youtu.be/rkU2SfDKR3k?si=TY70mvNnhQUJFDSO
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Egyébként azon gondolkoztam, hogy nem nézek ugyan sok meccset, de az elég ritka, hogy egy védő egy meccsen kettőt rúgjon, nem?

Hirtelen egy meccs ugrik be, a Pool-Arzenál 5:1, amikor az első húsz percben Skrtel kettőt vállalt 😮
slowmotion
A Milanban Maldininek és Nestának is volt kétgólos meccse a 2000-es években.



2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Egyébként azon gondolkoztam, hogy nem nézek ugyan sok meccset, de az elég ritka, hogy egy védő egy meccsen kettőt rúgjon, nem?

Hirtelen egy meccs ugrik be, a Pool-Arzenál 5:1, amikor az első húsz percben Skrtel kettőt vállalt 😮
slowmotion
Erre van az örök klasszikus
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 393 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/i/status/1808229287603884534
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
Egyébként azon gondolkoztam, hogy nem nézek ugyan sok meccset, de az elég ritka, hogy egy védő egy meccsen kettőt rúgjon, nem?

Hirtelen egy meccs ugrik be, a Pool-Arzenál 5:1, amikor az első húsz percben Skrtel kettőt vállalt 😮
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Tegnap szóba került itt a repoharak dobálása, erre írta valaki, hogy suttyóság vs élelmesség, ő annyi ilyet váltott vissza, hogy a meccsjegy fele megvolt a visszatérítésből 😀 (én ezt itthon csak repohár tokenért teszem, de az meg mindig jól jön)
zacknorb
OFF: a token a green washing legundorítóbb terméke, adják vissza a pénzt.
Én az összes poharat elrakom és ahová megyek, azt viszem, kapják be.
Dzsokijuing
1. Egyszer voltam BME napokon, legjobb része, hogy volt külön sátor, ahol tokent váltottak kp-ra official.
2. Ezért szeretem a Volán meccseket, ott mindig viszünk egy repoharat, ami onnan van, és akár tavalyi, akár 3 szezonnal ezelőtti, elveszik, és kapsz helyette tisztát.
zacknorb
Abszolút kedvencem a Fishing, ahol 2-3 éves poharakba is simán töltenek.
Mondjuk átszoktam a sétáló palackra, de ez már más kérdés.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
a torok kapus vedese,parade volt.iszonyat milyen mentalis allapotban lehetett.fejes,kozelrol, elottr le is pattan es eso is volt.
YoungZeeZee
meg még szerencséje is volt, nekem úgy tűnt, hogy Baumgartner nem tudott annyi erőt beletenni a fejesbe, amit egy szemből érkező labdába lehet. ettől függetlenül hatalmas védés volt tényleg.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Tegnap szóba került itt a repoharak dobálása, erre írta valaki, hogy suttyóság vs élelmesség, ő annyi ilyet váltott vissza, hogy a meccsjegy fele megvolt a visszatérítésből 😀 (én ezt itthon csak repohár tokenért teszem, de az meg mindig jól jön)
zacknorb
OFF: a token a green washing legundorítóbb terméke, adják vissza a pénzt.
Én az összes poharat elrakom és ahová megyek, azt viszem, kapják be.
Dzsokijuing
1. Egyszer voltam BME napokon, legjobb része, hogy volt külön sátor, ahol tokent váltottak kp-ra official.
2. Ezért szeretem a Volán meccseket, ott mindig viszünk egy repoharat, ami onnan van, és akár tavalyi, akár 3 szezonnal ezelőtti, elveszik, és kapsz helyette tisztát.
2 hónapja
YoungZeeZee 8 393
a torok kapus vedese,parade volt.iszonyat milyen mentalis allapotban lehetett.fejes,kozelrol, elottr le is pattan es eso is volt.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Tegnap szóba került itt a repoharak dobálása, erre írta valaki, hogy suttyóság vs élelmesség, ő annyi ilyet váltott vissza, hogy a meccsjegy fele megvolt a visszatérítésből 😀 (én ezt itthon csak repohár tokenért teszem, de az meg mindig jól jön)
zacknorb
OFF: a token a green washing legundorítóbb terméke, adják vissza a pénzt.
Én az összes poharat elrakom és ahová megyek, azt viszem, kapják be.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Plusz visszanézés után csak egy gondolat, de szerintem Güler az első szögletet amúgy túl hosszan rúgta. Ott is a rövid oldali érkezés volt a cél (ami amúgy szintén gólt eredményezhetett volna, most többszöri visszanézés után). Így pedig depláne szerencse-balszerencse az erre történő reakció és kavarodás, valamint Demiral gólja.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Tegnap szóba került itt a repoharak dobálása, erre írta valaki, hogy suttyóság vs élelmesség, ő annyi ilyet váltott vissza, hogy a meccsjegy fele megvolt a visszatérítésből 😀 (én ezt itthon csak repohár tokenért teszem, de az meg mindig jól jön)
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Stílusedző csak az lehet, aki rendíthetetlenül kitart egy és csak egy taktika mellett, attól függetlenül, hogy BL-aranyhoz vagy másodosztályhoz vezet?
Kampman
Huuuh, ez igazából marha komplex. Az én jelenlegi gondolataim alapján igazából a stílus alapú játékban le van fektetve a fociról alkotott gondolkodás, és minden áron ezen alapelvek mentén kell játszani.
zacknorb
És ez minden edzőnél így működik.
Vagy van olyan, akinél nincs a fociról alkotott gondolkodás, csak felküldi a csapatot, hogy labdázgassanak?
Őszentsége Sobri Jóska


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Stílusedző csak az lehet, aki rendíthetetlenül kitart egy és csak egy taktika mellett, attól függetlenül, hogy BL-aranyhoz vagy másodosztályhoz vezet?
Kampman
Huuuh, ez igazából marha komplex. Az én jelenlegi gondolataim alapján igazából a stílus alapú játékban le van fektetve a fociról alkotott gondolkodás, és minden áron ezen alapelvek mentén kell játszani.
zacknorb
És ez minden edzőnél így működik.
Vagy van olyan, akinél nincs a fociról alkotott gondolkodás, csak felküldi a csapatot, hogy labdázgassanak?