NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Két és fél perc alatt ez a meccs felülmúlta a teljes francia-belgát.
Kampman
Meg a spanyol meccs kivételével az összes nyolcaddöntőt is szerintem
kapitnono
az összes olyan meccs, ahol hamar jön a gól és a két csapat között nincs hatalmas különbség jó lesz a meccs
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Mimagyarok izgulo szemmel figyelhetjuk ezt az ujabb Habsburg-Ottomán osszecsapast.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
szinpatikus ez a török csapat... ja ezt nem ide
slowmotion
Mi a baj már velük?


2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
szinpatikus ez a török csapat... ja ezt nem ide
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
amikor már a nyolcadik percben húzod az időt... az priceless.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Két és fél perc alatt ez a meccs felülmúlta a teljes francia-belgát.
Kampman
Meg a spanyol meccs kivételével az összes nyolcaddöntőt is szerintem
kapitnono
a holland-román azért nem volt rossz. Bár lehet csak azért, mert a többihez mérten volt valami értékelhető is.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
vajon nem az osztrák lábát lőtte el a csávó? és ha igen, akkor az nem tizi?
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Két és fél perc alatt ez a meccs felülmúlta a teljes francia-belgát.
Kampman
Meg a spanyol meccs kivételével az összes nyolcaddöntőt is szerintem


2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Így néz ki egy focimeccs 😃
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
aztakurva, ezt hogy???? fél méterre a gólvonal előtt végig gurul a labda és nem gól
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Két és fél perc alatt ez a meccs felülmúlta a teljes francia-belgát.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Csak nem egy jó kieséses meccs is lesz végre?


2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
hoppá, így lesz jó a meccs
2 hónapja
csipkelli 3 948
Ne már, ezek akarnak.
Kampman
Jó ötlet volt.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ne már, ezek akarnak.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Mondjuk ez a spanyol-német reklám. Sokan ezt a döntőt várták. Hát bazdmeg, nyilvánvaló volt 1 meccs után kb. hogy már itt fognak találkozni. Megint megy a parasztvakítás és a hülyének nézés.
zacknorb
A svájciak elleni 92. perces német gól miatt jött össze ez az ág, egyébként alakulhatott volna máshogy is.
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na gyerunk torokok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Igazából eddig mind a 7 nyolcaddöntőben az esélyesebb ment tovább.
Az utolsónak viszont nincs egyértelmű esélyese.
Kampman
Ausztria pedig elég egyértelműnek tűnik.
deyell
Annyira azért nem, bőven jobb játékosai vannak a törököknek. Engem konkrétan meglepne ausztria továbbjutása
kapitnono
nemááár, nem láttad eddig a meccseket? 😊
NB2
Dehogynem az összeset.Egy ultra gyenge lengyelek elleni győzelem meg egy Hollandok elleni ki ki meccsen győzelem szerintem nem nagy történet. Tekintve hogy Hollandia is max egy erős közepes csapat. A franciák ellen meg úgy alig volt közük a meccshez (0,5xg) hogy a franciákon lászott beleszarnak az egészbe.
kapitnono
Mondjuk a törökök is megszenvedtek Georgiával, és a csehek ellen 20 perc után emberelonyben voltak. A portugálok elleni meccshez meg sok közük nem volt.
zacknorb
Grúzia elleni meccs elég sima volt szerintem, portugál meccsel nem tudok vitatkozni valóban gyengék voltak. De én csak arra írtam hogy egy ausztriánál mindenképpen erősebbek szerintem. Mondjuk most nézem hogy Calhanoglu nem játszik, de szerintem így is jobbak lesznek.


2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk ez a spanyol-német reklám. Sokan ezt a döntőt várták. Hát bazdmeg, nyilvánvaló volt 1 meccs után kb. hogy már itt fognak találkozni. Megint megy a parasztvakítás és a hülyének nézés.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Igazából eddig mind a 7 nyolcaddöntőben az esélyesebb ment tovább.
Az utolsónak viszont nincs egyértelmű esélyese.
Kampman
Ausztria pedig elég egyértelműnek tűnik.
deyell
Annyira azért nem, bőven jobb játékosai vannak a törököknek. Engem konkrétan meglepne ausztria továbbjutása
kapitnono
nemááár, nem láttad eddig a meccseket? 😊
NB2
Dehogynem az összeset.Egy ultra gyenge lengyelek elleni győzelem meg egy Hollandok elleni ki ki meccsen győzelem szerintem nem nagy történet. Tekintve hogy Hollandia is max egy erős közepes csapat. A franciák ellen meg úgy alig volt közük a meccshez (0,5xg) hogy a franciákon lászott beleszarnak az egészbe.
kapitnono
Mondjuk a törökök is megszenvedtek Georgiával, és a csehek ellen 20 perc után emberelonyben voltak. A portugálok elleni meccshez meg sok közük nem volt.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 281 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Rüstü ma lehúzza a rolót ⛔️ 😄
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Igazából eddig mind a 7 nyolcaddöntőben az esélyesebb ment tovább.
Az utolsónak viszont nincs egyértelmű esélyese.
Kampman
Ausztria pedig elég egyértelműnek tűnik.
deyell
Annyira azért nem, bőven jobb játékosai vannak a törököknek. Engem konkrétan meglepne ausztria továbbjutása
kapitnono
nemááár, nem láttad eddig a meccseket? 😊
NB2
Dehogynem az összeset.Egy ultra gyenge lengyelek elleni győzelem meg egy Hollandok elleni ki ki meccsen győzelem szerintem nem nagy történet. Tekintve hogy Hollandia is max egy erős közepes csapat. A franciák ellen meg úgy alig volt közük a meccshez (0,5xg) hogy a franciákon lászott beleszarnak az egészbe.


2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Nem hiszem, hogy sokakat zavarna, ha minden meccs végén, ami nem dőlt el tizenegyesek döntenének végül.
Őszentsége Sobri Jóska
Szurkolók egy része, TV társaságok, játékosok(?)...
Szerintem bőven nagyobb lenne az ellenállás, mint gondolod.
zacknorb
Az NB1-ben volt egy ilyen kísérlet a nyolcvanas évek végén, gyorsan eltörölték.
Az MLS-ben is volt rávezetés eleinte.
Kampman
jaja, '88-89-ben.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
ennyire nem jó ez a holland válogatott
NB2
nem, ez már garbage time scoring volt
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Nem hiszem, hogy sokakat zavarna, ha minden meccs végén, ami nem dőlt el tizenegyesek döntenének végül.
Őszentsége Sobri Jóska
Szurkolók egy része, TV társaságok, játékosok(?)...
Szerintem bőven nagyobb lenne az ellenállás, mint gondolod.
zacknorb
Az NB1-ben volt egy ilyen kísérlet a nyolcvanas évek végén, gyorsan eltörölték.
Az MLS-ben is volt rávezetés eleinte.