NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
beszarás vezet Georgia
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
melyiket érdemesebb nézni?
Fontos_Vidra
cseh-török talán
Negritis, a vajda
Én is azt nyomtam be

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
melyiket érdemesebb nézni?
Fontos_Vidra
minden mást 😀
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
melyiket érdemesebb nézni?
Fontos_Vidra
cseh-török talán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 591
hajrá Güler, Yildiz és Conceicao.

choose life
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 963 — Giants fan
Nagypénzes mai ingyen tippem Joao Felix kaput eltaláló gólszerzési kísérlet 0,5 over - 1,42

Szóval fixen leszakad a lába a 6. percben 😃
Hanni
az jönni fog
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
melyiket érdemesebb nézni?
Fontos_Vidra
török-cseh meccsen több izgalom várható
2 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 435
melyiket érdemesebb nézni?
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagypénzes mai ingyen tippem Joao Felix kaput eltaláló gólszerzési kísérlet 0,5 over - 1,42

Szóval fixen leszakad a lába a 6. percben 😃
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Gyerünk Güler basszad szét őket!


2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Warrb lesen volt

Sixo
Fasza 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Warrb lesen volt

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
törökök azért nem győztek meg a portugál meccs alatt, igaz hamar lehűtötték őket
remélem jönnek a tini zsenik és bedarálják a cseheket, akiket amúgy bírnék 😕
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
összefoglalná vki mit akarunk ma?
Kúrfürst briareos
Békét, aztán pedig hogy harcba vonulhassunk Portugália ellen. Ne kapjon ki Portugália és Törökország, ha jól tudom
Gergőbácsi
a törökök ha kikapnak akkor az 3 góllal legyen legalább
Negritis, a vajda
Nem fognak a törökök ma homalyt tolni es kikapni 3al. Lehet egygólos meccs lesz, remeljuk nem a csehek rugjak. Vagy rugjak, a sajat kapujukba.
Zsellér van de Vrij
Vagy legyen egy 2008-as meccs.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
összefoglalná vki mit akarunk ma?
Kúrfürst briareos
Békét, aztán pedig hogy harcba vonulhassunk Portugália ellen. Ne kapjon ki Portugália és Törökország, ha jól tudom
Gergőbácsi
a törökök ha kikapnak akkor az 3 góllal legyen legalább
Negritis, a vajda
Nem fognak a törökök ma homalyt tolni es kikapni 3al. Lehet egygólos meccs lesz, remeljuk nem a csehek rugjak. Vagy rugjak, a sajat kapujukba.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
összefoglalná vki mit akarunk ma?
Kúrfürst briareos
Békét, aztán pedig hogy harcba vonulhassunk Portugália ellen. Ne kapjon ki Portugália és Törökország, ha jól tudom
Gergőbácsi
a törökök ha kikapnak akkor az 3 góllal legyen legalább
Negritis, a vajda
Nincsenek álmaim sajnos

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
összefoglalná vki mit akarunk ma?
Kúrfürst briareos
Békét, aztán pedig hogy harcba vonulhassunk Portugália ellen. Ne kapjon ki Portugália és Törökország, ha jól tudom
Gergőbácsi
a törökök ha kikapnak akkor az 3 góllal legyen legalább

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
összefoglalná vki mit akarunk ma?
Kúrfürst briareos
Békét, aztán pedig hogy harcba vonulhassunk Portugália ellen. Ne kapjon ki Portugália és Törökország, ha jól tudom

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
A tegnapi sima osztrák elődöntő take-em egyre Inkább ül
2 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 454
A román-szlovákon abszolút adta magát a döntetlen, de hogy az ukránokban ennyi életösztön nem volt, azt azért nem gondoltam.
Kampman
Az ukránoknak üzenjük meg, h jobban kell harcolni
Willie Parker
Sajnos nem érkezett meg időben az amerikai csatárszállítmány
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
A roman-szloven/holland osztrak-torok/cseh egy agon van tehat ezekbol lesz egy elodonto.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
azt hiszik, hogy csak azért vannak ott, hogy leboruljanak előttük... nekem ez a teljes szereptévesztés, amikor azt kell elhitetni, hogy nem a sportolók vannak a szurkolókért, hanem fordítva, és aki megfogalmaz bármilyen kritikát, akkor ő nem is igazi fan...

De hát mégis, mindig a labdarúgás lesz a legnépszerűbb sportág, hiába történik bármi..
Hurka
Ez annyira ismerős? Hogy honnan? Ja, hát a politikából 😀 Ahol nem a pártok vannak az emberekért, hanem az emberek a pártokért. Ha meg ellenvéleményed van, nem vagy magyar, nem vagy keresztény, vagy akármi. Mégis baromira népszerű dolog, főleg itthon.
shagi0206
 mandiner.hu/belfold/2024/06/vasarhelyi-maria-az-ellenzeki-szavazok-elarultak-cseh-katalint-es-donath-annat

😀
Kampman
mogyorószár... te vagy a szívemnek zsírja
(ahogy a nótta is mondja)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
azt hiszik, hogy csak azért vannak ott, hogy leboruljanak előttük... nekem ez a teljes szereptévesztés, amikor azt kell elhitetni, hogy nem a sportolók vannak a szurkolókért, hanem fordítva, és aki megfogalmaz bármilyen kritikát, akkor ő nem is igazi fan...

De hát mégis, mindig a labdarúgás lesz a legnépszerűbb sportág, hiába történik bármi..
Hurka
Ez annyira ismerős? Hogy honnan? Ja, hát a politikából 😀 Ahol nem a pártok vannak az emberekért, hanem az emberek a pártokért. Ha meg ellenvéleményed van, nem vagy magyar, nem vagy keresztény, vagy akármi. Mégis baromira népszerű dolog, főleg itthon.
shagi0206
 mandiner.hu/belfold/2024/06/vasarhelyi-maria-az-ellenzeki-szavazok-elarultak-cseh-katalint-es-donath-annat

😀
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 613
azt hiszik, hogy csak azért vannak ott, hogy leboruljanak előttük... nekem ez a teljes szereptévesztés, amikor azt kell elhitetni, hogy nem a sportolók vannak a szurkolókért, hanem fordítva, és aki megfogalmaz bármilyen kritikát, akkor ő nem is igazi fan...

De hát mégis, mindig a labdarúgás lesz a legnépszerűbb sportág, hiába történik bármi..
Hurka
Ez annyira ismerős? Hogy honnan? Ja, hát a politikából 😀 Ahol nem a pártok vannak az emberekért, hanem az emberek a pártokért. Ha meg ellenvéleményed van, nem vagy magyar, nem vagy keresztény, vagy akármi. Mégis baromira népszerű dolog, főleg itthon.
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
A fiammal nem tudtam ma megszerettetni a soccer nevű sportot
Willie Parker
Az egész harmadik kör (1-1 meccstől eltekintve) konkrétan a labdarúgás megcsúfolása.
Bálesz
Ugy latom jol teszem, hogy csak a csoportkor utan kezdem el nezni, sejtettem, h ez lesz. Alapbol a 24 csapatos EB vicc, de ez a x db legjobb csoportharmadik tovabbjuto is rohej. Lemegy egy rakás meccs es kiesik ossz-vissz a mezony egyharmada 😀 naná, h nincs szinvonal.
Duff
Ez nem erre vezethető vissza szerintem, hanem hogy az utolsó fordulóban sok csapatnak nem kellett megszakadni hogy csoportelső legyen pl angolok.
Nem rossz ez a lebonyolítás sztem, első 2 körben sok jó meccs volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal