NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Ahogy nézem a törökök győzelemre rendezkedtek be.
A portugálok B csapata meg csak szimplán érdekes.
Sztem meglesz, bízva bízom.
zacknorb
Az angolokon kívül még ez volt ami számunkra reálisan jól sülhet el, egy xre minimum jók a törökök.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
A fiammal nem tudtam ma megszerettetni a soccer nevű sportot
Willie Parker
Az egész harmadik kör (1-1 meccstől eltekintve) konkrétan a labdarúgás megcsúfolása.
Bálesz
Ugy latom jol teszem, hogy csak a csoportkor utan kezdem el nezni, sejtettem, h ez lesz. Alapbol a 24 csapatos EB vicc, de ez a x db legjobb csoportharmadik tovabbjuto is rohej. Lemegy egy rakás meccs es kiesik ossz-vissz a mezony egyharmada 😀 naná, h nincs szinvonal.
Duff
Innen csak rosszabb lesz, nehogy azt hidd.
Sixo
Első kör szinte minden meccse kifejezetten jó volt
2 hónapja
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
És akkor a belga játékosok csodálkoznak, hogy a szurkolók fújolják őket, meg tegnap az angolok is lenyilatkozzák, hogy nem értik a szurkolók miért nem tudnak ilyenkor is támogatóak lenni.. ezért is mondom mindig, hogy teljesen párhuzamos valóság a sport (a foci különösen), amire a média rá is tesz.. a játékosok fel sem fogják, hogy szurkolók mekkora energiákat ölnek bele abba, hogy el tudjanak menni egy meccsre, és azt hiszik, hogy csak azért vannak ott, hogy leboruljanak előttük... nekem ez a teljes szereptévesztés, amikor azt kell elhitetni, hogy nem a sportolók vannak a szurkolókért, hanem fordítva, és aki megfogalmaz bármilyen kritikát, akkor ő nem is igazi fan...

De hát mégis, mindig a labdarúgás lesz a legnépszerűbb sportág, hiába történik bármi..
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
A fiammal nem tudtam ma megszerettetni a soccer nevű sportot
Willie Parker
Az egész harmadik kör (1-1 meccstől eltekintve) konkrétan a labdarúgás megcsúfolása.
Bálesz
Ugy latom jol teszem, hogy csak a csoportkor utan kezdem el nezni, sejtettem, h ez lesz. Alapbol a 24 csapatos EB vicc, de ez a x db legjobb csoportharmadik tovabbjuto is rohej. Lemegy egy rakás meccs es kiesik ossz-vissz a mezony egyharmada 😀 naná, h nincs szinvonal.
Duff
Innen csak rosszabb lesz, nehogy azt hidd.

2 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 108
A fiammal nem tudtam ma megszerettetni a soccer nevű sportot
Willie Parker
Az egész harmadik kör (1-1 meccstől eltekintve) konkrétan a labdarúgás megcsúfolása.
Bálesz
Ugy latom jol teszem, hogy csak a csoportkor utan kezdem el nezni, sejtettem, h ez lesz. Alapbol a 24 csapatos EB vicc, de ez a x db legjobb csoportharmadik tovabbjuto is rohej. Lemegy egy rakás meccs es kiesik ossz-vissz a mezony egyharmada 😀 naná, h nincs szinvonal.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Ahogy nézem a törökök győzelemre rendezkedtek be.
A portugálok B csapata meg csak szimplán érdekes.
Sztem meglesz, bízva bízom.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
 en.wikipedia.org/wiki/2019_UEFA_European_Under-21_Championship

3,7-es gólátlag, khm.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
A fiammal nem tudtam ma megszerettetni a soccer nevű sportot
Willie Parker
Az egész harmadik kör (1-1 meccstől eltekintve) konkrétan a labdarúgás megcsúfolása.
Bálesz
Őszintén, nekem az elmúlt 12 évben 1-2 egy beteg csoporttól eltekintve ez rémlik, mint haramdik kör
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Ki kell találni valamit az UEFA-nak az ilyen meccsek ellen, mert szörnyű ezt nézni.
Lúdas Solymi
16 csapatos EB
Sixo
Sokáig 12 csapatos U21-es EB-k is voltak, talán még most is vannak.
4 továbbjutóval, csoportkör után rögtön elődöntővel.

Nem feltétlenül igazságos, de az biztos, hogy támadófutballra ösztönöz.
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Ki kell találni valamit az UEFA-nak az ilyen meccsek ellen, mert szörnyű ezt nézni.
Lúdas Solymi
Beszüntetni a sportot?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 435
Ki kell találni valamit az UEFA-nak az ilyen meccsek ellen, mert szörnyű ezt nézni.
Lúdas Solymi
16 csapatos EB
Sixo
vagy csak a csoportelsők jutnak fixen tovább és a többiek meg egy tabelláról kerülnek be
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
A fiammal nem tudtam ma megszerettetni a soccer nevű sportot
Willie Parker
Az egész harmadik kör (1-1 meccstől eltekintve) konkrétan a labdarúgás megcsúfolása.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Ki kell találni valamit az UEFA-nak az ilyen meccsek ellen, mert szörnyű ezt nézni.
Lúdas Solymi
16 csapatos EB

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
A fiammal nem tudtam ma megszerettetni a soccer nevű sportot
Willie Parker
Ilyenkor azért örülök kicsit, hogy a 98-as vb alatt voltam kisgyerek, ég és föld.
Ott is voltak persze szar meccsek, de hogy kétszer egymás után összesen 8 csapat totálisan beleszarjon mindenbe, olyan nem.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Ki kell találni valamit az UEFA-nak az ilyen meccsek ellen, mert szörnyű ezt nézni.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
jól játszottak az ukránok???
ki ez a fasz a stúdióban???
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
A fiammal nem tudtam ma megszerettetni a soccer nevű sportot
2 hónapja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 501 — Bowl Winner
Ukránok se lehetnek büszkék, 80 percig az égvilágon semmit se csináltak, így jár az, aki nem győzelemre megy.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Francia-belga akkor

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 613
A román-szlovákon abszolút adta magát a döntetlen, de hogy az ukránokban ennyi életösztön nem volt, azt azért nem gondoltam.
Kampman
Az ukránoknak üzenjük meg, h jobban kell harcolni
Willie Parker
asszem ez a komment a mai legjobbra erős pályázó 😀 Legalábbis nekem
2 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 435
hányás volt, amit a belgák csináltak ezzel a két szöglettel
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Wazzeg, ez szornyu volt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
De legalább a földhöz vágódásukban volt energia.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Ukránokat is ki lehet húzni
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
mit akartak az ukránok???