Autóbalesetben elhunyt Khyree Jackson, a Vikings újonc cornerbackje

EB 2024 - eredményközvetítő

25 feliratkozó

23 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 336 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Franciaország: Bálesz, Drip, eaglesmcnabb, gamerkr, gyurczi, iktriad, Kampman, nagir, Negritis, petey, Reggio1914, rob3r7o, törölt kristof, Vrij, warr_b, YoungZeeZee, zacknorb
Hollandia: JC6
Spanyolország: csi77, dande, Heisman
Németország: alatriste, Bence94, briareos, csebi, dancogo, Löfli, Toto21 (negyeddöntő)
Portugália: beltazor, deyell, kapitnono, Kenny, miilann, r.baggio, Sebii, Stoki, zemanla (negyeddöntő)
Belgium: Tito05 (nyolcaddöntő)
Dánia: Fattyu (nyolcaddöntő)
Olaszország: Mikey, peach, steelwolf (nyolcaddöntő)
Horvátország: Tactful Cactus (csoportkör)
Magyarország: KoporShow, Sobri Jóska, ThundersNFL (csoportkör)


Ki nyerje? Magyarország: Bowl.hu mínusz mustaine (csoportkör)

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Franciaország: törölt kristof
Hollandia: alatriste, Drip, peach, deyell, Stoki, Willie Parker
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Svájc: empty taxi, r.baggio
Németország: beltazor, Bence94, briareos, iktriad, rob3r7o, Vrij (negyeddöntő)
Portugália: eaglesmcnabb, kapitnono, miilann, Toto21, zemanla (negyeddöntő)
Belgium: Tony Adams (nyolcaddöntő)
Georgia: Kampman, KoporShow, Löfli (nyolcaddöntő)
Olaszország: gyurczi, Mikey, petey, Reggio1914, Sixo, Tito05 (nyolcaddöntő)
Szlokia: Sobri Jóska (nyolcaddöntő)
Szlovénia: Sebii, YoungZeeZee (nyolcaddöntő)
Lengyelország: Tactful Cactus (csoportkör)
Skócia: Fattyu, JC6, warr_b (csoportkör)
Szerbia: dancogo, mustaine (csoportkör)
Ukrajna: Hanni (csoportkör)

Szerkesztette: Heisman nádor
18 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 455 — Kinek mit intézett a kormánya
Basszus, végül átírtam török W-re hogy cégesen tartsam az előnyt, erre a "közvetlen üldözők" mind Georgia keteselyt húztak.
So hajrá törökök
18 napja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 644 — TODDHERREMANS79
szerintem is jó lesz ez a török csapat, de szanyó karcsi csak kitalált valamit mára is, mint a görögök ellen.
eaglesmcnabb
török mely csapatrésze alapján gondolod, hogy ezek jók lehetnek?
Sixo
az arda meg a güler

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
18 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 926
A Mikautadze gyereket láttam idén sok meccsen: az Ajaxban olyan balfasz volt, mint Lukaku, a Metzben meg Kane/Halaand-ra itta magát
18 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 826 — LIGHTS OUT!
szerintem is jó lesz ez a török csapat, de szanyó karcsi csak kitalált valamit mára is, mint a görögök ellen.
eaglesmcnabb
török mely csapatrésze alapján gondolod, hogy ezek jók lehetnek?

18 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 926
Dvali, Zivzivadze micsoda Mennyei Allstars!
18 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 826 — LIGHTS OUT!
Továbbra is kivagyok ettől a Georgia kifejezéstől, én tuti grúzoznék ha szpiker vagyok
Stoki
Ez olyan mintha a törökök miután elfoglalták Magyarországot, adtak volna a magyaroknak egy gúny nevet, amit a lakói nem szeretnek, mondjuk cigányok, és azon hívták volna a lakókat. Majd amikor megszabadultak a bilincstől a magyarok, azzal kell szembesülniük, hogy a világ a törökök által emlegetett cigány néven referálnak rájuk, mert nekik az jobban tetszik, hiába kérték, hogy ő bizony magyarok.

18 napja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 644 — TODDHERREMANS79
szerintem is jó lesz ez a török csapat, de szanyó karcsi csak kitalált valamit mára is, mint a görögök ellen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
18 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 926
Abdulkerim úgy néz ki mint Ryan Searle és mint Gabo
18 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 926
Továbbra is kivagyok ettől a Georgia kifejezéstől, én tuti grúzoznék ha szpiker vagyok
Stoki
Ők maguk kérték az elnevezést, sztem nk-i szinten nem szabad megsérteni őket hivatalos fórumokon.
18 napja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 346 — Colts Fan
Erős török hazai pálya. Brutális hangulat.
18 napja
Kenny Atlanta Falcons 9 508 — Omar's Coming Yo!
törökök hazai pályán kb.

18 napja
NB2 New England Patriots 23 040 — nabege2@yahoo.com
nem igaz, hogy a himnuszig nem tudja valaki befogni
18 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 926
Max hangerőn a grúz himnusz, h ne hallatszódjon a fütty
18 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 167 — Слава Україні! Героям слава!
Remelem a georgiaiak nem lesznek pofozógépek, hajra Szakartvelo!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv,
18 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 455 — Kinek mit intézett a kormánya
Mi az a grönlandi zászló egy UEFA sorozatban? XDD
18 napja
Kenny Atlanta Falcons 9 508 — Omar's Coming Yo!
én érzek egy kis grúz meglepetést, meg is húztam, persze nem 2 ezer euróval.

18 napja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 590 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Továbbra is kivagyok ettől a Georgia kifejezéstől, én tuti grúzoznék ha szpiker vagyok
18 napja
warr_b Washington Commanders 21 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez jó buli lesz 😄

 www.reuters.com/sports/soccer/fans-fight-stadium-before-turkey-v-georgia-euro-2024-match-2024-06-18/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
18 napja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 803 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Semmi képpen sem javaslom senkinek a sportfogadást, de ha esetleg nem tűnt volna fel, a török-grúz meccset argentin bíróra bízta az UEFA....

"Players will have to be on their best behaviour as Tello is known for his strict disciplinary approach. In November 2022, he sent off a staggering 10 players in Argentina’s Champions Trophy final between Racing Club and Boca Juniors."
"Tello continued his reputation by showing nine yellow cards and a red card during his three World Cup matches. He dismissed Morocco’s Walid Cheddira late in their shock 1-0 quarter-final victory over Portugal."
"In 22 matches this season across several competitions, Tello has shown 102 yellow cards and five red cards. "[/i]
Tony Adams
Durrantottam is egy 4.5 lap overt
zacknorb
Fogadásépítőben húztam is egy Grúzia - 2,5 gól over - 4,5 lap over triót 21x szorzóért. AJándék pezeta lesz 😀
18 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 455 — Kinek mit intézett a kormánya
Semmi képpen sem javaslom senkinek a sportfogadást, de ha esetleg nem tűnt volna fel, a török-grúz meccset argentin bíróra bízta az UEFA....

"Players will have to be on their best behaviour as Tello is known for his strict disciplinary approach. In November 2022, he sent off a staggering 10 players in Argentina’s Champions Trophy final between Racing Club and Boca Juniors."
"Tello continued his reputation by showing nine yellow cards and a red card during his three World Cup matches. He dismissed Morocco’s Walid Cheddira late in their shock 1-0 quarter-final victory over Portugal."
"In 22 matches this season across several competitions, Tello has shown 102 yellow cards and five red cards. "[/i]
Tony Adams
Durrantottam is egy 4.5 lap overt
18 napja
warr_b Washington Commanders 21 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/ellenorzo/2024/06/18/futball-foci-eb-romania-ukrajna-vlagyimir-putyin-skandalas


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
18 napja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 388
hangulat tuti lesz és ha az egyik vezetni fog, iszonyat nagy cigánykodás az idővel 😊
NB2
amugy angolokat leszamitva mki ezt tolta egy golos elonyben.
csebi
Igaz, ők végig cigánykodtak.
18 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 808 — Lucas Scott
hangulat tuti lesz és ha az egyik vezetni fog, iszonyat nagy cigánykodás az idővel 😊
NB2
amugy angolokat leszamitva mki ezt tolta egy golos elonyben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
18 napja
NB2 New England Patriots 23 040 — nabege2@yahoo.com
hangulat tuti lesz és ha az egyik vezetni fog, iszonyat nagy cigánykodás az idővel 😊
18 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 459 — The Mathematician
Hát ezt a török meccset ma kihagyom
Inkább bad boys haverral 😊

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!