EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
,Egy meg nem nevezett forrásra hivatkozva Makkelie Soros rokonságába tartozik'
- Index
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként csak èn gondolom vagy látom úgy hogy Szobi egèsz egyszerűen rosszul, rossz pozícióban van játszatva? Ki van rakva a szèlre illetve kicsit beljebb ès be van szorítva egy területre egy körbe. Azzal együtt hogy ő maga sincs jó formában. De hagyni kellene hadd focizzon ahogy valójában a legjobban tud szabadon ès akkor újra szárnyalna. Lehet most is így van csak nem megy neki, de nekem ez tűnt fel. Szerintem 🤷
3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tierney IR, annyival jobb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van baj...

 telex.hu/zacc/2024/06/19/magyar-nemzet-szurkolok-futball


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Faszomat a bírózásba Rossi mester....
Willie simán csak lepattant Gündoganról....de minden emberünk leállt integetni....faszért nem mentünk tovább....volt sípszó nem....akkor miért állunk meg emberek...89 percben alig volt Willie ellen kontakt már esett össze....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
Bakker, azert nem szarok.
Mennek mint a mergezett eger.
Szerinted ezt a tempot nalunk birni fogjak?
Hacsak nem tudjuk iranyitani a meccset, akkor ezek bedaralnak minket, aztan majd lehet magyarazni a 0 pontot.
Lúdas Solymi
Most rohantak, mert mindenképp nyerni kellett és tudták h gólokat kell lőni. Ellenünk sztem csak akkor kezdenek el így rohanni ha a 70.perc után is X lesz. Én Rossi helyében berendezkednék kontrára, lehet keresnivalónk ha kellően masszívak leszünk.
davemayer
Jo kerdes, mert a nemetek ellen is mentek ezerrel.
Nekunk rohadtul nem lenne jo ha kontrazgatnanak, mert lefutnak meg lenyomnak erobol.

Meglassuk h mit alkotnak a sracok, de vasarnap ki kell adniuk magukbol mindent.

Az is teny h rohadt nagy volt az elvaras veluk szemben es hat a Svajc elleni meccset beneztek nagyon.

Jo lesz ez a valogatott, de kell meg tobb megbizhato es jo jatekos, mert nemhogy a kispad rovid, de a palyan levok kozul is fejvakaros nem egy.
Lúdas Solymi
Aztán honnan lesz?

Behívják Szivacskit meg Radót?
warr_b
A komplett Vasast és Gera lesz Rossi utódja 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
Bakker, azert nem szarok.
Mennek mint a mergezett eger.
Szerinted ezt a tempot nalunk birni fogjak?
Hacsak nem tudjuk iranyitani a meccset, akkor ezek bedaralnak minket, aztan majd lehet magyarazni a 0 pontot.
Lúdas Solymi
Most rohantak, mert mindenképp nyerni kellett és tudták h gólokat kell lőni. Ellenünk sztem csak akkor kezdenek el így rohanni ha a 70.perc után is X lesz. Én Rossi helyében berendezkednék kontrára, lehet keresnivalónk ha kellően masszívak leszünk.
davemayer
Jo kerdes, mert a nemetek ellen is mentek ezerrel.
Nekunk rohadtul nem lenne jo ha kontrazgatnanak, mert lefutnak meg lenyomnak erobol.

Meglassuk h mit alkotnak a sracok, de vasarnap ki kell adniuk magukbol mindent.

Az is teny h rohadt nagy volt az elvaras veluk szemben es hat a Svajc elleni meccset beneztek nagyon.

Jo lesz ez a valogatott, de kell meg tobb megbizhato es jo jatekos, mert nemhogy a kispad rovid, de a palyan levok kozul is fejvakaros nem egy.
Lúdas Solymi
Aztán honnan lesz?

Behívják Szivacskit meg Radót?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
Bakker, azert nem szarok.
Mennek mint a mergezett eger.
Szerinted ezt a tempot nalunk birni fogjak?
Hacsak nem tudjuk iranyitani a meccset, akkor ezek bedaralnak minket, aztan majd lehet magyarazni a 0 pontot.
Lúdas Solymi
Most rohantak, mert mindenképp nyerni kellett és tudták h gólokat kell lőni. Ellenünk sztem csak akkor kezdenek el így rohanni ha a 70.perc után is X lesz. Én Rossi helyében berendezkednék kontrára, lehet keresnivalónk ha kellően masszívak leszünk.
davemayer
Jo kerdes, mert a nemetek ellen is mentek ezerrel.
Nekunk rohadtul nem lenne jo ha kontrazgatnanak, mert lefutnak meg lenyomnak erobol.

Meglassuk h mit alkotnak a sracok, de vasarnap ki kell adniuk magukbol mindent.

Az is teny h rohadt nagy volt az elvaras veluk szemben es hat a Svajc elleni meccset beneztek nagyon.

Jo lesz ez a valogatott, de kell meg tobb megbizhato es jo jatekos, mert nemhogy a kispad rovid, de a palyan levok kozul is fejvakaros nem egy.
3 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
"Csak emlékeztetőül írjuk, hogy a 2016-os franciaországi világbajnokságot úgy nyerte meg a portugál válogatott, hogy nem nyert meccset a csoportjában, csak három döntetlent tudott összekaparni, így végül három ponttal, nullás gólkülönbséggel jutott tovább."
2024, origo.
 www.origo.hu/sport/sport-futball/2024/06/magyar-valogatott-tovabbjutas-forgatokonyv
Gergőbácsi
Origo a világ egyetem söpredék firkászainak gyűjtőhelye.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
kövezzetek meg, nem érzem h magyaro megbassza a skótokat
Kúrfürst briareos
ők is feljavultak láthatóan.
akár egy sima kiszenvedett győzelem is elég lehet a továbbjutáshoz.
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
Bakker, azert nem szarok.
Mennek mint a mergezett eger.
Szerinted ezt a tempot nalunk birni fogjak?
Hacsak nem tudjuk iranyitani a meccset, akkor ezek bedaralnak minket, aztan majd lehet magyarazni a 0 pontot.
Lúdas Solymi
Most rohantak, mert mindenképp nyerni kellett és tudták h gólokat kell lőni. Ellenünk sztem csak akkor kezdenek el így rohanni ha a 70.perc után is X lesz. Én Rossi helyében berendezkednék kontrára, lehet keresnivalónk ha kellően masszívak leszünk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Briáék akkor így továbbjutottak
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=gFLF300I0ps

3 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
"Csak emlékeztetőül írjuk, hogy a 2016-os franciaországi világbajnokságot úgy nyerte meg a portugál válogatott, hogy nem nyert meccset a csoportjában, csak három döntetlent tudott összekaparni, így végül három ponttal, nullás gólkülönbséggel jutott tovább."
2024, origo.
 www.origo.hu/sport/sport-futball/2024/06/magyar-valogatott-tovabbjutas-forgatokonyv

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Briáék akkor így továbbjutottak


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
jah, csak nekünk azért több góllal kéne nyerni, hogy legyen esély, a skótoknak meg elég egyet bekotorni
és igen mindkét válogatott javult, de a skótok sokkal többet, konkrétan én 70-30 esélyt érzek és a skótoké a 70
3 hónapja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
kövezzetek meg, nem érzem h magyaro megbassza a skótokat

3 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 641
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
annyiból szar hogy fix csoport harmadik max
Negritis, a vajda
az nem volt kérdés szerintem. sok esély nem volt rá, hogy három góllal verjük a skótokat, ami a csoport második helyéhez kellett volna, ha ma a skótok nyernek.

choose life
3 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
Bakker, azert nem szarok.
Mennek mint a mergezett eger.
Szerinted ezt a tempot nalunk birni fogjak?
Hacsak nem tudjuk iranyitani a meccset, akkor ezek bedaralnak minket, aztan majd lehet magyarazni a 0 pontot.
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
annyiból szar hogy fix csoport harmadik max
Negritis, a vajda
Eleve ennek volt csak realitása

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
ahogy ma fociztak, baromira nem lesz ez könnyű nekünk
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Bárcsak mindegyik X ilyen jó meccs lenne

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 414 — The Mathematician
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.
deyell
annyiból szar hogy fix csoport harmadik max

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnap előre a csoport 3. helyéért. Ahogy a mindenki várta...
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nyeh, nyomi iksz


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 641
jó nekünk ez a skót - svájci döntetlen szerintem. ezzel a skótok elhiszik, hogy még továbbjuthatnak, remélhetőleg jobban kinyílnak így ellenünk.

choose life