EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 189 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
3 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
en egy sima 2-0 , 3-0 szamitok, nulla szansszal.tehat nem nyerunk es eselyunk sem lesz.
en innen indulok, minden mas + lesz nekem.
YoungZeeZee
én 2-0-ra tippelek. sokáig tartjuk az 1-0-ás eredményt, aztán a hajrában kapunk még egyet.
deyell
ha jól tartjuk magunkat, akkor majd beáll jól Fullkrug, neki meg a füléről is bepattan mostanában
slowmotion
Hát a név kötelez
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
en egy sima 2-0 , 3-0 szamitok, nulla szansszal.tehat nem nyerunk es eselyunk sem lesz.
en innen indulok, minden mas + lesz nekem.
YoungZeeZee
én 2-0-ra tippelek. sokáig tartjuk az 1-0-ás eredményt, aztán a hajrában kapunk még egyet.
deyell
ha jól tartjuk magunkat, akkor majd beáll jól Fullkrug, neki meg a füléről is bepattan mostanában
3 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 569
en egy sima 2-0 , 3-0 szamitok, nulla szansszal.tehat nem nyerunk es eselyunk sem lesz.
en innen indulok, minden mas + lesz nekem.
YoungZeeZee
én 2-0-ra tippelek. sokáig tartjuk az 1-0-ás eredményt, aztán a hajrában kapunk még egyet.

choose life
3 hónapja
YoungZeeZee 8 393
en egy sima 2-0 , 3-0 szamitok, nulla szansszal.tehat nem nyerunk es eselyunk sem lesz.
en innen indulok, minden mas + lesz nekem.
3 hónapja
ozibozi New York Giants 16 549
az 1.30-ért csak lehajolni kell,
ha meg véletlen nem, akkor az is megérné

Szerkesztette: ozibozi
3 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 569
For the first time in history, the first 31 goals (own goals excluded) in a major international tournament (EUROs+World Cup) have been scored by 31 different scorers.
zacknorb
fantasyban jól meg is szívta ezzel csomó ember, nálam senki nem volt aki gólt lőtt volna.

choose life
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
For the first time in history, the first 31 goals (own goals excluded) in a major international tournament (EUROs+World Cup) have been scored by 31 different scorers.
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
zacknorb
benne vagy a bowl.hu-sba? nem látom a neved
Sixo
Toronymagasan vezetek álnéven xdd
zacknorb
akkor te vagy másik csaló Warrb mellett
Sixo
Én most miért? 😊

| Mondd nyugodtan a szemembe, hogy utálod a búrám |
warr_b
Tudod ki hiszi el, hogy szabályos körülmények között egy forduló alatt 27 ponttal többet tudsz gyűjteni, mint én.
Sixo
Látod? Nem csak a biszem-baszom premierlíget néznéd, akkor jobban értenél hozzá.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 086 — The Mathematician
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
zacknorb
benne vagy a bowl.hu-sba? nem látom a neved
Sixo
Toronymagasan vezetek álnéven xdd
zacknorb
akkor te vagy másik csaló Warrb mellett
Sixo
Én most miért? 😊

| Mondd nyugodtan a szemembe, hogy utálod a búrám |
warr_b
Tudod ki hiszi el, hogy szabályos körülmények között egy forduló alatt 27 ponttal többet tudsz gyűjteni, mint én.
Sixo
bárki?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
zacknorb
benne vagy a bowl.hu-sba? nem látom a neved
Sixo
Toronymagasan vezetek álnéven xdd
zacknorb
akkor te vagy másik csaló Warrb mellett
Sixo
Én most miért? 😊

| Mondd nyugodtan a szemembe, hogy utálod a búrám |
warr_b
Tudod ki hiszi el, hogy szabályos körülmények között egy forduló alatt 27 ponttal többet tudsz gyűjteni, mint én.

3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
zacknorb
benne vagy a bowl.hu-sba? nem látom a neved
Sixo
Toronymagasan vezetek álnéven xdd
zacknorb
akkor te vagy másik csaló Warrb mellett
Sixo
Én most miért? 😊

| Mondd nyugodtan a szemembe, hogy utálod a búrám |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 672
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.

iktriad
Így, hogy Lang elmondta, biztosan nem lesz kezdő, nem igazán maradt más oda, mint Fiola.
ervinator
Bocs hogy ezzel jövök, de Botka akkor már inkább. Fiola 90 percet játszott a svájciak ellen (hogy lehetett ez nem tudom...) tuti nincs még 90 perc a lábában.
Amúgy szar volt de én visszatettem volna Langot, volt egy gyenge meccse (ahogy másnak is) szombaton, de alapból ok volt eddig Orbánnal.
davemayer
Alapból én is inkább Langot kezdetném, nem tudom mi a mögöttes ok, amiért inkább Fityó kezd.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
zacknorb
benne vagy a bowl.hu-sba? nem látom a neved
Sixo
Toronymagasan vezetek álnéven xdd
zacknorb
akkor te vagy másik csaló Warrb mellett

3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
zacknorb
benne vagy a bowl.hu-sba? nem látom a neved
Sixo
Toronymagasan vezetek álnéven xdd
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 847
és a Bernardószilva még mindig a pályán
slowmotion
Keretbe hogy kerül sosem értettem. Jó meccse ritka mint a fehér holló, többin alibikirály, mint ma is volt
kapitnono
Ennek a portugál csapatnak nagyon sok baja volt... de ha Bernardo Silva nem lett volna a pályán, biztos hogy nem dominálják így a possessiont.
Sőt, ha kiveszed ebből a csapatból, simán benne van hogy összeomlik az egész túlértékelt kártyavár.

Arról nem is beszélve, hogy nem egyszer ő mentett tizenhatoson belül uccsó 10 percben is... ő hajlandó volt visszamenni is. Bruno Fernandes is gyenge volt, a támadóembereket meg inkább hagyjuk... Silva legalább vázat adott a csapatnak. Ja, és ki adta be a labdát középre az első gólnál? Hiába van tele kb 6 szélsővel ez az egész csapat, se beadni, se lőni nem tud senki...

Nem egy nyolcadik Leao vagy Cancelo kell ebbe a csapatba, meg nem Vitinhák-nak kéne lövöldözni...

Én amúgy ki nem állhatom se a Cityt, se a portugálokat, de amit ma mutattak az édeskevés lenne/lesz komolyabb csapatok ellen... és pont nem BSilva-t kéne elővenni sztem.
Igor
Pedig Silva előre fele elég kutyaütő volt ezen a meccsen. Majd minden portál (portugál is) Dalot mellett a leggyengébb láncszemnek vélte. Az elejétől a végéig érződött hogy dekoncentrált. Lassította a játékot, a passzai ütemtelenek és lassúak voltak, emellett pontatlanok is. Nem volt egy ritmusban a többiekkel jó 70-80 percig.
Egy ilyen védekezés ellen alkalmatlan arra, hogy a szélen megbontsa a betömörülő védelmet, mert csak befele tud cselezni ahol több védő is várja, ráadásul nem volt mélységbe bemozgó kp, akinek egy ilyen befele cselezés után egy mélységi passzt adhatott volna. Így ő nettó emberhátrány volt a tegnapi formájával és rendszerben, nem véletlenül nem volt jobb oldala a portugáloknak a teljes első félidőben.
topin
4-3-3-ba kéne úgy felállni, hogy nem a 41 éves Pepe az egyik CB hanem A. Silva, meg kéne egy szürö. Neves pl. aki a védelem és a támadók között tisztogat visszafele is.

B.Fernandes inkább illik 4-2-3-1-be, de az nem jó ehhez a kerethez. Csak az edzö hülye...
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
zacknorb
benne vagy a bowl.hu-sba? nem látom a neved

3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 189 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azt mondjatok meg van kiskapu amivel még be lehet hívni AirSanyit centerbe?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?

3 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 725
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.

iktriad
Szerintem teljesen mindegy lesz hogy állunk fel, ha a németek ilyen formában tolják, meglepne ha 3 alatt megúsznánk sajnos...
kapitnono
Épp ezért nyerünk 😊
NB2
Bárcsak úgy lenne. De nagyon rottyon van a csapat, túl nagy volt az elvárás.. félek ebből zakó lesz.
Fityo vagy Lang? Fuh.. inkább Lang..
3 hónapja
topin New England Patriots 2 002
és a Bernardószilva még mindig a pályán
slowmotion
Keretbe hogy kerül sosem értettem. Jó meccse ritka mint a fehér holló, többin alibikirály, mint ma is volt
kapitnono
Ennek a portugál csapatnak nagyon sok baja volt... de ha Bernardo Silva nem lett volna a pályán, biztos hogy nem dominálják így a possessiont.
Sőt, ha kiveszed ebből a csapatból, simán benne van hogy összeomlik az egész túlértékelt kártyavár.

Arról nem is beszélve, hogy nem egyszer ő mentett tizenhatoson belül uccsó 10 percben is... ő hajlandó volt visszamenni is. Bruno Fernandes is gyenge volt, a támadóembereket meg inkább hagyjuk... Silva legalább vázat adott a csapatnak. Ja, és ki adta be a labdát középre az első gólnál? Hiába van tele kb 6 szélsővel ez az egész csapat, se beadni, se lőni nem tud senki...

Nem egy nyolcadik Leao vagy Cancelo kell ebbe a csapatba, meg nem Vitinhák-nak kéne lövöldözni...

Én amúgy ki nem állhatom se a Cityt, se a portugálokat, de amit ma mutattak az édeskevés lenne/lesz komolyabb csapatok ellen... és pont nem BSilva-t kéne elővenni sztem.
Igor
Pedig Silva előre fele elég kutyaütő volt ezen a meccsen. Majd minden portál (portugál is) Dalot mellett a leggyengébb láncszemnek vélte. Az elejétől a végéig érződött hogy dekoncentrált. Lassította a játékot, a passzai ütemtelenek és lassúak voltak, emellett pontatlanok is. Nem volt egy ritmusban a többiekkel jó 70-80 percig.
Egy ilyen védekezés ellen alkalmatlan arra, hogy a szélen megbontsa a betömörülő védelmet, mert csak befele tud cselezni ahol több védő is várja, ráadásul nem volt mélységbe bemozgó kp, akinek egy ilyen befele cselezés után egy mélységi passzt adhatott volna. Így ő nettó emberhátrány volt a tegnapi formájával és rendszerben, nem véletlenül nem volt jobb oldala a portugáloknak a teljes első félidőben.
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!

3 hónapja
NB2 New England Patriots 24 393 — nabege2@yahoo.com
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.

iktriad
Szerintem teljesen mindegy lesz hogy állunk fel, ha a németek ilyen formában tolják, meglepne ha 3 alatt megúsznánk sajnos...
kapitnono
Épp ezért nyerünk 😊
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.

iktriad
Szerintem teljesen mindegy lesz hogy állunk fel, ha a németek ilyen formában tolják, meglepne ha 3 alatt megúsznánk sajnos...
kapitnono
Ment is a duplázó fenteziben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.

iktriad
Szerintem teljesen mindegy lesz hogy állunk fel, ha a németek ilyen formában tolják, meglepne ha 3 alatt megúsznánk sajnos...