NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 184 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Érdekesség: 2002-ben nyaralás alatt Törökországbsn török adón néztük a vébét.
Hasan Şaş nevét, ilyen Haszan Cöc-nek ejtették, ami nyilván csöcs magyarul. Vagyis hasán csöcs
Willie Parker
Playoff eredménykövető-kompatibilis holiday. Az igen.
Tactful Cactus
Elvonták a figyelmem

images
Willie Parker
Kampman kérdezi a hölgy nevét.
warr_b
Írd be Google-be, hogy big muslim boobs és szűrd ki Mia Khalifát, biztos köztük lesz.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 399 — Слава Україні! Героям слава!
Ha ez így marad és a spanyol-olasz döntetlen lesz, a horvátok biztosan utolsók lesznek a 3. körtől függetlenül.
Kampman
A horvátok az új szerbek
Willie Parker
Ezt ne nagyon hangoztasd nekik. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Árad a Löfli
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 399 — Слава Україні! Героям слава!
Ülök melóban, és közben beveszem a horvát kaput, ezt csinálja utánam valaki 😊
Stoki
köszkösz, mondjuk cs-vel se mondták még a nevem
Sixo
Jelentkezzen még, aki Laci.
Iktriad, a te nevedet már tudjuk.
Kampman
A második nevem László, de nem azt használom. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 565
Sutalo amúgy hű a nevéhez.

choose life
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
albánok le is parkolhatják a buszt
deyell
Olaszok ellen se sikerült
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kedves feleségem a tegnapi telitalálata után megkérdezte, hogy mit raktam erre a meccsre, mondom neki, hogy mindkét csapat lő gólt. Azt mondja, kár volt, mert az albánok nem fognak... erre 10 sec múlva Laci gól. Néz rám, hogy hát jó nem találhatok el mindig mindent... 😃
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Ha ez így marad és a spanyol-olasz döntetlen lesz, a horvátok biztosan utolsók lesznek a 3. körtől függetlenül.
Kampman
A horvátok az új szerbek
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
albánok le is parkolhatják a buszt
deyell
az nem lesz elég.
szerintem nem is ezt akarják.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Ha ez így marad és a spanyol-olasz döntetlen lesz, a horvátok biztosan utolsók lesznek a 3. körtől függetlenül.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 565
albánok le is parkolhatják a buszt

choose life
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Ülök melóban, és közben beveszem a horvát kaput, ezt csinálja utánam valaki 😊
Stoki
köszkösz, mondjuk cs-vel se mondták még a nevem
Sixo
Jelentkezzen még, aki Laci.
Iktriad, a te nevedet már tudjuk.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 696 — LIGHTS OUT!
köszkösz, mondjuk cs-vel se mondták még a nevem

2 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 768 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ülök melóban, és közben beveszem a horvát kaput, ezt csinálja utánam valaki 😊
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 184 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
LACIIIIII GÓL!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
LACIIIII
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
LACIIIIII
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
zacknorb
Sporttv NBA bracket 5.helyedhez gratula!
Willie Parker
Danke
Lehetett volna 6 meccs akkor lehet dobogó, de így is szép, igazából csak a döntőt kellett eltalálni (bár nyugati első kör eléggé jól sikerült)

Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Az UEFA predictorában több, mint 14 ezer magyar van. Abból az első hét után a 3. helyen "Telefosott szar" áll. Melyikőtök az? Thunder?
Sixo
Engem meg nem dobott be az overall magyar ligába, lol
zacknorb
Sporttv NBA bracket 5.helyedhez gratula!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Pedig ezzel a woke mezzel lehetne igazán triggerelni a kisgömböcöt
Sebii
A woke németeket meg ezzel

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 846
Amúgy szerintem baromi jól néz ki ez a mez. 😀
Mikey
sztem a rózsaszín mezek közül a jobbak közé tartozik
a palermonak volt asszem 2010 környékén egy baromi menő meze
Negritis, a vajda
Amúgy akiknek fotóról elsőre nem tetszik, nekem se tetszett, de amikor láttam adidas boltban nagyot változott a véleményem, elég jó lett
Heisman nádor
legtöbb eladott mez a németek rózsaszín dress-e. Pedig elöször nagy felháborodás volt belöle. 😀
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
Közbe ia, ia, Albánia!
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 184 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amúgy szerintem baromi jól néz ki ez a mez. 😀
Mikey
sztem a rózsaszín mezek közül a jobbak közé tartozik
a palermonak volt asszem 2010 környékén egy baromi menő meze
Negritis, a vajda
Amúgy akiknek fotóról elsőre nem tetszik, nekem se tetszett, de amikor láttam adidas boltban nagyot változott a véleményem, elég jó lett

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szerintem nagyon király ez a pink német mez, simán játszanék benne baráti/fórum focsin 😀
2 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
Pedig ezzel a woke mezzel lehetne igazán triggerelni a kisgömböcöt