EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 189 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
3 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 506
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.

iktriad
Tegnap már az M4-en is ez volt a várt.
És amúgy még el is fogadom, hogy akkor Bolla oldalán próbálnánk Mittelstadtot támadni
zacknorb
Szalain remélhetőleg már Rossi is észrevette a meccsrutin hiányát, jelenleg Dárdai sokkal jobban illik ebbe a formációba még úgy is, hogy neki meg válogatott rutinja nincs. Talán ez a legjobb hátsó hármas, amit pályára lehet küldeni, még úgy is, hogy Fiolán látszik, hogy inkább a szíve viszi előre, mintsem az állóképessége.

Kár, hogy már nincs egy jó Orban-Kádár tengelyünk, legalábbis ami a focit illeti. 😊
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Egy kis kiegészítő 2004 nosztalgia
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.

iktriad
Tegnap már az M4-en is ez volt a várt.
És amúgy még el is fogadom, hogy akkor Bolla oldalán próbálnánk Mittelstadtot támadni
3 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Mellesleg a covid lecsengése óta mi a rosseb indokolja az öt cserét a megszokott három helyett?

Azon kívül, hogy ezzel is az erősebb csapatok szekerét tolják.
warr_b
A cserék számának megnövelése már a kovid előtt is állandóan téma volt, tulajdonképpen csak kapóra jött, hogy végre lehetett mire hivatkozva bevezetni.
3 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ki ívelte át az első gólnál? Vitinha.
Silvánál én azt látom, hogy nem csak továbbpasszolja a labdát, hanem csinál egy 360 fokos kört a labdával, és csak aztán passzolja - ugyanoda. értem én, hogy kb ugyanazt kellene csinálnia, mint mondjuk Iniestának, csak nem jöttek a kulcspasszok. ha pedig azok nincsenek...
simán meg lehetne (lehetett volna) bontani ezt a védelmet kényszerítőzős körömpasszokkal, ehelyett körbe-körbe adogatták a labdát, széleken ez annyiban változott, hogy ott két cselt megcsináltak, és csak aztán adták tovább.
slowmotion
Azért azt ne felejtsük el, hogy szinte végig szakadt az eső. Csúszós fű és labda nem barátja a technikás focinak.
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mellesleg a covid lecsengése óta mi a rosseb indokolja az öt cserét a megszokott három helyett?

Azon kívül, hogy ezzel is az erősebb csapatok szekerét tolják.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.

iktriad
Így, hogy Lang elmondta, biztosan nem lesz kezdő, nem igazán maradt más oda, mint Fiola.
ervinator
Bocs hogy ezzel jövök, de Botka akkor már inkább. Fiola 90 percet játszott a svájciak ellen (hogy lehetett ez nem tudom...) tuti nincs még 90 perc a lábában.
Amúgy szar volt de én visszatettem volna Langot, volt egy gyenge meccse (ahogy másnak is) szombaton, de alapból ok volt eddig Orbánnal.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
első kör lement, nálam a top 3 meccs eddig:

1. Törökország-Georgia,

2. Lengyelország-Hollandia,

3. sokat vaciláltam, de legyen a Német-Skót.
Zsellér van de Vrij
Természetesen ezt a 3 meccset nem tudtam nézni.... 😀
3 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 672
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.

iktriad
Így, hogy Lang elmondta, biztosan nem lesz kezdő, nem igazán maradt más oda, mint Fiola.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egy eléggé vad hátsó alakzat lenne, ha tényleg igazak a Sport értesülései. De legalább lenne Bolla és nincs Szalai.
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért szájba lehetne verni aki sípolgat
Gergőbácsi
Löflit?
Sixo
Persze, megint a kisebbet bántanád.
warr_b
Személyes találkozónk alapján úgy rémlik, hogy ő a magasabb.
Sixo
Ja, akkor izé... na mindegy 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 403 — Слава Україні! Героям слава!
első kör lement, nálam a top 3 meccs eddig:

1. Törökország-Georgia,

2. Lengyelország-Hollandia,

3. sokat vaciláltam, de legyen a Német-Skót.
Zsellér van de Vrij
Azért a német meccs max német szurkolóként lehet élvezetes, skótként vagy semlegesnként eléggé egyoldalú volt.
kapitnono
Azért is írtam hogy sokat vaciláltam. 😊 De írtam is, hogy nálam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
Azért szájba lehetne verni aki sípolgat
Gergőbácsi
Löflit?
Sixo
Persze, megint a kisebbet bántanád.
warr_b
Személyes találkozónk alapján úgy rémlik, hogy ő a magasabb.

3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
első kör lement, nálam a top 3 meccs eddig:

1. Törökország-Georgia,

2. Lengyelország-Hollandia,

3. sokat vaciláltam, de legyen a Német-Skót.
Zsellér van de Vrij
Azért a német meccs max német szurkolóként lehet élvezetes, skótként vagy semlegesnként eléggé egyoldalú volt.


3 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 403 — Слава Україні! Героям слава!
első kör lement, nálam a top 3 meccs eddig:

1. Törökország-Georgia,

2. Lengyelország-Hollandia,

3. sokat vaciláltam, de legyen a Német-Skót.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
3 hónapja
YoungZeeZee 8 393
Honnan szednek ilyen szar bírókat? Szögletet, bedobást meg minden szart elnéznek.. második portugál gól előtt mi köze volt az oldalvonalnál a portugál védőnek a labdához mikor kitette partvonalon túlra a cseh vitézt?
Szánalmas... cseh szabi helyett poresz győztes gól..
- JC6
ez engem is meglepett, leutkozi a cseh jatekost, majd abbol golt rugnak.
a var meg, ok mehet
szanalom

persze nem lehet mindent megnezni, de ez igy...
3 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 725
Asszonyt kérdeztem kutyaséta közben, hogy mi lesz az eredmény. Simán bemondta, hogy 2:1. Most ezt fogom hallgatni egész este hogy miért nem raktam meg... 😃
Hanni
A mixet vagy az asszonyt? 😁😁😁
ThundersNFL a Paraszt
esetleg a kutyát?
peach
keresési előzményeidet nem szívesen firtatnám
3 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 725
Honnan szednek ilyen szar bírókat? Szögletet, bedobást meg minden szart elnéznek.. második portugál gól előtt mi köze volt az oldalvonalnál a portugál védőnek a labdához mikor kitette partvonalon túlra a cseh vitézt?
Szánalmas... cseh szabi helyett poresz győztes gól..
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
és a Bernardószilva még mindig a pályán
slowmotion
Keretbe hogy kerül sosem értettem. Jó meccse ritka mint a fehér holló, többin alibikirály, mint ma is volt
kapitnono
Ennek a portugál csapatnak nagyon sok baja volt... de ha Bernardo Silva nem lett volna a pályán, biztos hogy nem dominálják így a possessiont.
Sőt, ha kiveszed ebből a csapatból, simán benne van hogy összeomlik az egész túlértékelt kártyavár.

Arról nem is beszélve, hogy nem egyszer ő mentett tizenhatoson belül uccsó 10 percben is... ő hajlandó volt visszamenni is. Bruno Fernandes is gyenge volt, a támadóembereket meg inkább hagyjuk... Silva legalább vázat adott a csapatnak. Ja, és ki adta be a labdát középre az első gólnál? Hiába van tele kb 6 szélsővel ez az egész csapat, se beadni, se lőni nem tud senki...

Nem egy nyolcadik Leao vagy Cancelo kell ebbe a csapatba, meg nem Vitinhák-nak kéne lövöldözni...

Én amúgy ki nem állhatom se a Cityt, se a portugálokat, de amit ma mutattak az édeskevés lenne/lesz komolyabb csapatok ellen... és pont nem BSilva-t kéne elővenni sztem.
Igor
ki ívelte át az első gólnál? Vitinha.
Silvánál én azt látom, hogy nem csak továbbpasszolja a labdát, hanem csinál egy 360 fokos kört a labdával, és csak aztán passzolja - ugyanoda. értem én, hogy kb ugyanazt kellene csinálnia, mint mondjuk Iniestának, csak nem jöttek a kulcspasszok. ha pedig azok nincsenek...
simán meg lehetne (lehetett volna) bontani ezt a védelmet kényszerítőzős körömpasszokkal, ehelyett körbe-körbe adogatták a labdát, széleken ez annyiban változott, hogy ott két cselt megcsináltak, és csak aztán adták tovább.

Leaonak legalább volt pár elfutása a szélen, még ha nem is lett belőle semmi.

szerintem a portugál csapat azért nem omlott össze, mert Vitinha meg a 19-es gyerek hatalmas mennyiségűt futott, Vitinha még próbált valamit mozgatni is, a 19-es meg mindenhol ott volt.

Szerkesztette: slowmotion
3 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
és a Bernardószilva még mindig a pályán
slowmotion
Keretbe hogy kerül sosem értettem. Jó meccse ritka mint a fehér holló, többin alibikirály, mint ma is volt
kapitnono
Ennek a portugál csapatnak nagyon sok baja volt... de ha Bernardo Silva nem lett volna a pályán, biztos hogy nem dominálják így a possessiont.
Sőt, ha kiveszed ebből a csapatból, simán benne van hogy összeomlik az egész túlértékelt kártyavár.

Arról nem is beszélve, hogy nem egyszer ő mentett tizenhatoson belül uccsó 10 percben is... ő hajlandó volt visszamenni is. Bruno Fernandes is gyenge volt, a támadóembereket meg inkább hagyjuk... Silva legalább vázat adott a csapatnak. Ja, és ki adta be a labdát középre az első gólnál? Hiába van tele kb 6 szélsővel ez az egész csapat, se beadni, se lőni nem tud senki...

Nem egy nyolcadik Leao vagy Cancelo kell ebbe a csapatba, meg nem Vitinhák-nak kéne lövöldözni...

Én amúgy ki nem állhatom se a Cityt, se a portugálokat, de amit ma mutattak az édeskevés lenne/lesz komolyabb csapatok ellen... és pont nem BSilva-t kéne elővenni sztem.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
cr 2003 óta válogatott. sergio conceicao 2003-ban volt utoljára. jáaszottak együtt egy mecccset legalább? mert az azért menő lenne, hogy cr most a kölökkel is együtt nyomja 😊
peach
Nem játszottak együtt


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
és a Bernardószilva még mindig a pályán
slowmotion
Keretbe hogy kerül sosem értettem. Jó meccse ritka mint a fehér holló, többin alibikirály, mint ma is volt
kapitnono
mert a Szitiben állandóan játszik, az meg a legerősebb bajnokságot húzza be szakmányban.
más kérdés, hogy ha a világ legjobb csapatában 33 meccsen 6 gólt és 9 asszisztot csinálsz támadóként, akkor az vajon elég-e...
slowmotion
ja de annak a felét a real ellen, ilyenkor meg akkora balfasz hogy nincsenek rá szavak. nyilván cr 40 évesen is bohózat, de még mindig hasznosabb nála, ami elég gáz azért
eaglesmcnabb
ez csak a bajnokság volt, 96 gólból ennyiben bírt benne lenni.
Foden 35/19+8, KDB 18/4+10.
3 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
és a Bernardószilva még mindig a pályán
slowmotion
Keretbe hogy kerül sosem értettem. Jó meccse ritka mint a fehér holló, többin alibikirály, mint ma is volt
kapitnono
mert a Szitiben állandóan játszik, az meg a legerősebb bajnokságot húzza be szakmányban.
más kérdés, hogy ha a világ legjobb csapatában 33 meccsen 6 gólt és 9 asszisztot csinálsz támadóként, akkor az vajon elég-e...
slowmotion
ja de annak a felét a real ellen, ilyenkor meg akkora balfasz hogy nincsenek rá szavak. nyilván cr 40 évesen is bohózat, de még mindig hasznosabb nála, ami elég gáz azért

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
és a Bernardószilva még mindig a pályán
slowmotion
Keretbe hogy kerül sosem értettem. Jó meccse ritka mint a fehér holló, többin alibikirály, mint ma is volt
kapitnono
mert a Szitiben állandóan játszik, az meg a legerősebb bajnokságot húzza be szakmányban.
más kérdés, hogy ha a világ legjobb csapatában 33 meccsen 6 gólt és 9 asszisztot csinálsz támadóként, akkor az vajon elég-e...
3 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Asszonyt kérdeztem kutyaséta közben, hogy mi lesz az eredmény. Simán bemondta, hogy 2:1. Most ezt fogom hallgatni egész este hogy miért nem raktam meg... 😃
Hanni
A mixet vagy az asszonyt? 😁😁😁
ThundersNFL a Paraszt
esetleg a kutyát?
peach
Íjjj.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!