EB 2024 - eredményközvetítő

25 feliratkozó

28 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 379 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Spanyolország: csi77, dande, Heisman
Franciaország: Bálesz, Drip, eaglesmcnabb, gamerkr, gyurczi, iktriad, Kampman, nagir, Negritis, petey, Reggio1914, rob3r7o, törölt kristof, Vrij, warr_b, YoungZeeZee, zacknorb (elődöntő)
Hollandia: JC6 (elődöntő)
Németország: alatriste, Bence94, briareos, csebi, dancogo, Löfli, Toto21 (negyeddöntő)
Portugália: beltazor, deyell, kapitnono, Kenny, miilann, r.baggio, Sebii, Stoki, zemanla (negyeddöntő)
Belgium: Tito05 (nyolcaddöntő)
Dánia: Fattyu (nyolcaddöntő)
Olaszország: Mikey, peach, steelwolf (nyolcaddöntő)
Horvátország: Tactful Cactus (csoportkör)
Magyarország: KoporShow, Sobri Jóska, ThundersNFL (csoportkör)


Ki nyerje? Magyarország: Bowl.hu mínusz mustaine (csoportkör)

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Franciaország: törölt kristof (elődöntő)
Hollandia: alatriste, Drip, peach, deyell, Stoki, Willie Parker (elődöntő)
Németország: beltazor, Bence94, briareos, iktriad, rob3r7o, Vrij (negyeddöntő)
Portugália: eaglesmcnabb, kapitnono, miilann, Toto21, zemanla (negyeddöntő)
Svájc: empty taxi, r.baggio (negyeddöntő)
Belgium: Tony Adams (nyolcaddöntő)
Georgia: Kampman, KoporShow, Löfli (nyolcaddöntő)
Olaszország: gyurczi, Mikey, petey, Reggio1914, Sixo, Tito05 (nyolcaddöntő)
Szlokia: Sobri Jóska (nyolcaddöntő)
Szlovénia: Sebii, YoungZeeZee (nyolcaddöntő)
Lengyelország: Tactful Cactus (csoportkör)
Skócia: Fattyu, JC6, warr_b (csoportkör)
Szerbia: dancogo, mustaine (csoportkör)
Ukrajna: Hanni (csoportkör)

Szerkesztette: Heisman nádor
24 napja
NB2 New England Patriots 23 132 — nabege2@yahoo.com
megint egy nagy gól
24 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 502 — WHO DAT!!!!
Sajnos szépeket lőnek a szőröstalpúak


24 napja
warr_b Washington Commanders 22 002 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ééédes faszom


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
24 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 829 — LIGHTS OUT!
minél több meccset látok annál lejebb csúszik a magyar team a power rankingban
Kúrfürst briareos
24ről lement 25re?

24 napja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 247 — StuG Life
Bírom ezek a taktikai rajzokat az m4, amikor nincs ott Hegedűs Henrik aki tudna azokkal valamit is kezdeni. Korsóstól meg Bozsiktól nem nagyon lehet ilyent elvárni.
Sixo
Minek kínozod magad ilyenek nézésével? Semmi értelmeset nem láttam még szünetben ezért sose nézem már.
Matthew99
Berkesi Juditot még akkor is nézném a stúdióban ha a háttérben egy kpop koncert menne.
Sixo
pedig azert o nem egy huu bazzeg no :d
YoungZeeZee
nekem nagy gyengém ez a kedves mosoly félhosszú szőke haj kombó
Sebii
mondjuk feje kicsit travi

24 napja
Toca Minnesota Vikings 18 928 — Vikings fan
Bírom ezek a taktikai rajzokat az m4, amikor nincs ott Hegedűs Henrik aki tudna azokkal valamit is kezdeni. Korsóstól meg Bozsiktól nem nagyon lehet ilyent elvárni.
Sixo
Minek kínozod magad ilyenek nézésével? Semmi értelmeset nem láttam még szünetben ezért sose nézem már.
Matthew99
Berkesi Juditot még akkor is nézném a stúdióban ha a háttérben egy kpop koncert menne.
Sixo
pedig azert o nem egy huu bazzeg no :d
YoungZeeZee
Tavozz innen! 😂
24 napja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 390
Bírom ezek a taktikai rajzokat az m4, amikor nincs ott Hegedűs Henrik aki tudna azokkal valamit is kezdeni. Korsóstól meg Bozsiktól nem nagyon lehet ilyent elvárni.
Sixo
Minek kínozod magad ilyenek nézésével? Semmi értelmeset nem láttam még szünetben ezért sose nézem már.
Matthew99
Berkesi Juditot még akkor is nézném a stúdióban ha a háttérben egy kpop koncert menne.
Sixo
pedig azert o nem egy huu bazzeg no :d
YoungZeeZee
nekem nagy gyengém ez a kedves mosoly félhosszú szőke haj kombó
24 napja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 247 — StuG Life
minél több meccset látok annál lejebb csúszik a magyar team a power rankingban

24 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 933
Bírom ezek a taktikai rajzokat az m4, amikor nincs ott Hegedűs Henrik aki tudna azokkal valamit is kezdeni. Korsóstól meg Bozsiktól nem nagyon lehet ilyent elvárni.
Sixo
Minek kínozod magad ilyenek nézésével? Semmi értelmeset nem láttam még szünetben ezért sose nézem már.
Matthew99
Berkesi Juditot azért lehet nézni, mert ő mondja a legértelmesebb dolgokat
24 napja
YoungZeeZee 8 162
Bírom ezek a taktikai rajzokat az m4, amikor nincs ott Hegedűs Henrik aki tudna azokkal valamit is kezdeni. Korsóstól meg Bozsiktól nem nagyon lehet ilyent elvárni.
Sixo
Minek kínozod magad ilyenek nézésével? Semmi értelmeset nem láttam még szünetben ezért sose nézem már.
Matthew99
Berkesi Juditot még akkor is nézném a stúdióban ha a háttérben egy kpop koncert menne.
Sixo
pedig azert o nem egy huu bazzeg no :d
24 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 829 — LIGHTS OUT!
Bírom ezek a taktikai rajzokat az m4, amikor nincs ott Hegedűs Henrik aki tudna azokkal valamit is kezdeni. Korsóstól meg Bozsiktól nem nagyon lehet ilyent elvárni.
Sixo
Minek kínozod magad ilyenek nézésével? Semmi értelmeset nem láttam még szünetben ezért sose nézem már.
Matthew99
Berkesi Juditot még akkor is nézném a stúdióban ha a háttérben egy kpop koncert menne.

24 napja
Kenny Atlanta Falcons 9 532 — Omar's Coming Yo!
kb ilyen mentalitással kellene nekünk is felmenni a németek ellen, mint ma a románok.

24 napja
Matthew99 New Orleans Saints 9 432 — Invisible man
Bírom ezek a taktikai rajzokat az m4, amikor nincs ott Hegedűs Henrik aki tudna azokkal valamit is kezdeni. Korsóstól meg Bozsiktól nem nagyon lehet ilyent elvárni.
Sixo
Minek kínozod magad ilyenek nézésével? Semmi értelmeset nem láttam még szünetben ezért sose nézem már.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
24 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 933
Bírom ezek a taktikai rajzokat az m4, amikor nincs ott Hegedűs Henrik aki tudna azokkal valamit is kezdeni. Korsóstól meg Bozsiktól nem nagyon lehet ilyent elvárni.
Sixo
Én vártam tőlük vmi olyasmit, h az "ukránokat megzavarta, hogy háborúban állnak"
24 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 829 — LIGHTS OUT!
Bírom ezek a taktikai rajzokat az m4, amikor nincs ott Hegedűs Henrik aki tudna azokkal valamit is kezdeni. Korsóstól meg Bozsiktól nem nagyon lehet ilyent elvárni.

24 napja
deyell Las Vegas Raiders 11 023
Miért ez a fogalmatlan Sudakov kezdett amikor ott van Malinovsky? Zubkov is jöhetne Tsigankov helyére.
Sixo
Zubkov amúgy pont olyan low IQ mint Mudryk csak jóval lassabb.

choose life
24 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 526
A lelátón ülő sárga mezes/pólós szurkolók romànok v ukránok, ez a nagy kérdés!
Willie Parker
Ami még annál is nagyobb kérdés, hogy a kék-sárga-piros zászlót tartók vajon román vagy csád szurkolók?
Sixo

24 napja
deyell Las Vegas Raiders 11 023
Miért ez a fogalmatlan Sudakov kezdett amikor ott van Malinovsky? Zubkov is jöhetne Tsigankov helyére.
Sixo
pedig erről a Sudakovról azt mondták az EB előtt, hogy nagy tehetség, akit 50 millió euróért fognak eladni a nyáron..

choose life
24 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 829 — LIGHTS OUT!
Azt hiszem, h az ukrán tippem kuka lesz
Willie Parker
Korai még lemondani róluk.

24 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 933
Azt hiszem, h az ukrán tippem kuka lesz
24 napja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 390
A lelátón ülő sárga mezes/pólós szurkolók romànok v ukránok, ez a nagy kérdés!
Willie Parker
Ne is mondd, állandóan azt hiszem, hogy az ukránok vannak sárgában...
warr_b
csak egy kis ablakban van megnyitva a laptopon munka mellett, nekem a 10. percben esett le hogy nem így van
24 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 829 — LIGHTS OUT!
Miért ez a fogalmatlan Sudakov kezdett amikor ott van Malinovsky? Zubkov is jöhetne Tsigankov helyére.

24 napja
deyell Las Vegas Raiders 11 023
De ötlettelen ez az ukrán csapat. Mondjuk ameddig ilyen Mudrykoktól várják a csodát, sokra ne is számítsanak...
kapitnono
Tsygankov is gyenge amúgy.

choose life
24 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 502 — WHO DAT!!!!
De ötlettelen ez az ukrán csapat. Mondjuk ameddig ilyen Mudrykoktól várják a csodát, sokra ne is számítsanak...


24 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 829 — LIGHTS OUT!
A lelátón ülő sárga mezes/pólós szurkolók romànok v ukránok, ez a nagy kérdés!
Willie Parker
Ami még annál is nagyobb kérdés, hogy a kék-sárga-piros zászlót tartók vajon román vagy csád szurkolók?