EB 2024 - eredményközvetítő

21 feliratkozó

1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 23 839 — Cowboys fan
a tréning, amin az Eb előtt izomsérülést szenvedő, az elmúlt napokban külön munkát végző Loic Nego nem vett részt és hiányzott az edzőtáborban bokasérülést szenvedett, a héten több tréninget is kihagyó Balogh Botond. Az ő játékukra a németek elleni szerdai mérkőzésen sem lehet számítani.

Ugyanakkor a korábban kisebb sérüléssel bajlódó Callum Styles, Dárdai Márton és Horváth Krisztofer már teljes értékű munkát végez.


Akkor ismételten Lang és Fityó lesz (és full busz, így legalább nem kell kreatívkodniuk)
zacknorb
ha nem kezdeti Dárdait és Bollát akkor elmegy a francba.
deyell
Lajos nagyon hiányzik ebből a csapatból.
Kenny
melyik? a Détári?
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 633 — Omar's Coming Yo!
a tréning, amin az Eb előtt izomsérülést szenvedő, az elmúlt napokban külön munkát végző Loic Nego nem vett részt és hiányzott az edzőtáborban bokasérülést szenvedett, a héten több tréninget is kihagyó Balogh Botond. Az ő játékukra a németek elleni szerdai mérkőzésen sem lehet számítani.

Ugyanakkor a korábban kisebb sérüléssel bajlódó Callum Styles, Dárdai Márton és Horváth Krisztofer már teljes értékű munkát végez.


Akkor ismételten Lang és Fityó lesz (és full busz, így legalább nem kell kreatívkodniuk)
zacknorb
ha nem kezdeti Dárdait és Bollát akkor elmegy a francba.
deyell
Lajos nagyon hiányzik ebből a csapatból.

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 346
Azért az elvakultabbaknak elég szarul kezdődik az EB. Minket elpicsázott simán a multikulti svájci válogatott, tegnap pedig nyertek a románok és a szlovákok is. Néhány szurkoló biztos a kardjába dőlt már.
Mikey
Te meg gondolom örülsz ennek, gratulálok
AlexIScrystal
Egyáltalán nem örültem, hogy nyert Svájc.
1 hónapja
AlexIScrystal 166
Azért az elvakultabbaknak elég szarul kezdődik az EB. Minket elpicsázott simán a multikulti svájci válogatott, tegnap pedig nyertek a románok és a szlovákok is. Néhány szurkoló biztos a kardjába dőlt már.
Mikey
Te meg gondolom örülsz ennek, gratulálok
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 10 100 — Kinek mit intézett a kormánya
a tréning, amin az Eb előtt izomsérülést szenvedő, az elmúlt napokban külön munkát végző Loic Nego nem vett részt és hiányzott az edzőtáborban bokasérülést szenvedett, a héten több tréninget is kihagyó Balogh Botond. Az ő játékukra a németek elleni szerdai mérkőzésen sem lehet számítani.

Ugyanakkor a korábban kisebb sérüléssel bajlódó Callum Styles, Dárdai Márton és Horváth Krisztofer már teljes értékű munkát végez.


Akkor ismételten Lang és Fityó lesz (és full busz, így legalább nem kell kreatívkodniuk)
zacknorb
ha nem kezdeti Dárdait és Bollát akkor elmegy a francba.
deyell
Dárdai-Szalai helyett fog kezdeni sztem. Bolla meg védekezése miatt túl veszélyes egy buszozós németek elleni meccsen (ellemben Skócia ellen így nálam fix kezdő)
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 164 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
a tréning, amin az Eb előtt izomsérülést szenvedő, az elmúlt napokban külön munkát végző Loic Nego nem vett részt és hiányzott az edzőtáborban bokasérülést szenvedett, a héten több tréninget is kihagyó Balogh Botond. Az ő játékukra a németek elleni szerdai mérkőzésen sem lehet számítani.

Ugyanakkor a korábban kisebb sérüléssel bajlódó Callum Styles, Dárdai Márton és Horváth Krisztofer már teljes értékű munkát végez.


Akkor ismételten Lang és Fityó lesz (és full busz, így legalább nem kell kreatívkodniuk)
zacknorb
ha nem kezdeti Dárdait és Bollát akkor elmegy a francba.
deyell
Stuttgartból az már nincs is messze


Liverpool Fc fan
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 307
a tréning, amin az Eb előtt izomsérülést szenvedő, az elmúlt napokban külön munkát végző Loic Nego nem vett részt és hiányzott az edzőtáborban bokasérülést szenvedett, a héten több tréninget is kihagyó Balogh Botond. Az ő játékukra a németek elleni szerdai mérkőzésen sem lehet számítani.

Ugyanakkor a korábban kisebb sérüléssel bajlódó Callum Styles, Dárdai Márton és Horváth Krisztofer már teljes értékű munkát végez.


Akkor ismételten Lang és Fityó lesz (és full busz, így legalább nem kell kreatívkodniuk)
zacknorb
ha nem kezdeti Dárdait és Bollát akkor elmegy a francba.

choose life
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 10 100 — Kinek mit intézett a kormánya
a tréning, amin az Eb előtt izomsérülést szenvedő, az elmúlt napokban külön munkát végző Loic Nego nem vett részt és hiányzott az edzőtáborban bokasérülést szenvedett, a héten több tréninget is kihagyó Balogh Botond. Az ő játékukra a németek elleni szerdai mérkőzésen sem lehet számítani.

Ugyanakkor a korábban kisebb sérüléssel bajlódó Callum Styles, Dárdai Márton és Horváth Krisztofer már teljes értékű munkát végez.


Akkor ismételten Lang és Fityó lesz (és full busz, így legalább nem kell kreatívkodniuk)

Szerkesztette: zacknorb
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 154
Amikor egy bokszoló a kidobóember, de a pia miatt erősebb vagy a kelleténél

#julius Francis

 twitter.com/footbalIfights/status/1802993313403879737/video/1

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
NB2 New England Patriots 23 651 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/foci-eb-2024/2024/06/ataludta-a-meccset-az-angol-szurkolo-hajnalban-ebredt-fel-a-stadionban-video
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 307
 i.ibb.co/pz1dvZx/scot.jpg

choose life
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 34 463 — LIGHTS OUT!
Kampman a tegnap esti meccsen:

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 34 463 — LIGHTS OUT!
Műtik a teknős orrát Düsseldorfban
Heisman nádor
A következő csoportmeccs ugrott a harmadikon meg már álarcban tolja
ThundersNFL a Paraszt
ilyenben? szerintem nem elég sötét a kék

slowmotion

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 719 — WHO DAT!!!!
Műtik a teknős orrát Düsseldorfban
Heisman nádor
 bleacherreport.com/articles/10125167-kylian-mbappe-suffers-apparent-nose-injury-subbed-off-for-france-vs-austria

Ezek szerint nem kell műteni, kórházból is kiengedték, és a meccs előtt fog kiderülni játszhat e a hollandok ellen.


1 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 031 — Lájkold a zsűrit!
Azért az elvakultabbaknak elég szarul kezdődik az EB. Minket elpicsázott simán a multikulti svájci válogatott, tegnap pedig nyertek a románok és a szlovákok is. Néhány szurkoló biztos a kardjába dőlt már.
Mikey
Duna-menti futballkultúra sikerei!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 346
Azért az elvakultabbaknak elég szarul kezdődik az EB. Minket elpicsázott simán a multikulti svájci válogatott, tegnap pedig nyertek a románok és a szlovákok is. Néhány szurkoló biztos a kardjába dőlt már.
1 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 207 — No 1 Zhang Yufei fan
Műtik a teknős orrát Düsseldorfban
Heisman nádor
A következő csoportmeccs ugrott a harmadikon meg már álarcban tolja
ThundersNFL a Paraszt
ilyenben? szerintem nem elég sötét a kék

slowmotion
Te mondd hogy rablótámadás, a te kéked sötétebb!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 23 839 — Cowboys fan
Műtik a teknős orrát Düsseldorfban
Heisman nádor
A következő csoportmeccs ugrott a harmadikon meg már álarcban tolja
ThundersNFL a Paraszt
ilyenben? szerintem nem elég sötét a kék
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 901 — !SuPeR6BoWL!
Műtik a teknős orrát Düsseldorfban
Heisman nádor
A következő csoportmeccs ugrott a harmadikon meg már álarcban tolja

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Műtik a teknős orrát Düsseldorfban

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 270
Nem akarok szemét lenni , de eddig nálam a top 3 legfosabb válogatott
A skót,ukrán és a magyar....
ThundersNFL a Paraszt
Szerintem ez korrekt, negyedikként én még a szerbeket is odaraknám.
De a horvátokat sem sok választotta el ettől.
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 901 — !SuPeR6BoWL!
Brekit úgy állítottam volna ki mint a huzat.....
dande2
Oszt miért?
ThundersNFL a Paraszt
Bocs èn láttam rosszul de nekem úgy tűnt csak azért sèrülten bement ès leült hogy húzza az időt. Ez nálam erősen kimeríti a súlyos sportszerűtlensèg fogalmát. De sorry ha rosszul láttam...
dande2
Deschamp küldte vissza,hogy tudjanak cserélni....mert kb kettős emberhátrányba voltak a gallok
ThundersNFL a Paraszt
Okkèè
dande2
egyébként tényleg. mint amikor mutogatnak NFL-ben az edzők, hogy valamelyik falember hirtelen sérüljön már meg, hogy megakasszák a no huddle offense-t. aztán a falember hirtelen összeesik.
slowmotion
Ismerős Pats meccsekről....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 23 839 — Cowboys fan
Brekit úgy állítottam volna ki mint a huzat.....
dande2
Oszt miért?
ThundersNFL a Paraszt
Bocs èn láttam rosszul de nekem úgy tűnt csak azért sèrülten bement ès leült hogy húzza az időt. Ez nálam erősen kimeríti a súlyos sportszerűtlensèg fogalmát. De sorry ha rosszul láttam...
dande2
Deschamp küldte vissza,hogy tudjanak cserélni....mert kb kettős emberhátrányba voltak a gallok
ThundersNFL a Paraszt
Okkèè
dande2
egyébként tényleg. mint amikor mutogatnak NFL-ben az edzők, hogy valamelyik falember hirtelen sérüljön már meg, hogy megakasszák a no huddle offense-t. aztán a falember hirtelen összeesik.
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 901 — !SuPeR6BoWL!
Nem akarok szemét lenni , de eddig nálam a top 3 legfosabb válogatott
A skót,ukrán és a magyar....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 275 — Csodabogár
A nap vesztesei a mindkét csapat szerez gólt fogadók
zacknorb
nem, a kollégám aki tegnap megrakta takkra az összes eredményt, és a pultban levő emberke a dán meccset 1-0-val írta meg, nem 1-1-gyel.

200k szevasz