Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de jó, hogy kiszedtem Mbappét a csapatból fantasyban 😀 😀 😀
shawnka
griezmannt raktam helyette, nyilván :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
remelem nem sokan valasztottak Mbappet fantasyban...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most sikerült hazaérnem...ahogy az első VB meccsen írtam a védelmünk is gól képes lesz...idoóta Fazio...bmeg innen nincs visszaút...nem is tudom mit reméltünk, hülye csigazabálók
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
na Mbappe-t megveszi 500er' a Real
Borbinho
a milliárd dolláros játékos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
de jó, hogy kiszedtem Mbappét a csapatból fantasyban 😀 😀 😀

Szerkesztette: shawnka
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Szar egy meccs.
dawyd728
bíztam benne, hogy a kettőből legalább az egyik azért nem lesz szar, na ha ezek után a portugál-uruguay se a várakozásoknak megfelelően alakul, akkor valami van az orosz levegőben
r.baggio
hát ugye Diego átrepült a permetezővel a város felett.
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Szar egy meccs.
dawyd728
bíztam benne, hogy a kettőből legalább az egyik azért nem lesz szar, na ha ezek után a portugál-uruguay se a várakozásoknak megfelelően alakul, akkor valami van az orosz levegőben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na Igor, kivel rugassuk a kövit?
Sebii
Maradonával.
kishaszi
ő az argentin Lisztes?
eaglesmcnabb
Fedőtevékenysége molnár, igen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ordas kapushiba.
Nah, ezzel ennyi.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
dawyd728 3 830
Szar egy meccs.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Heló szia, heló.

 twitter.com/bubbaprog/status/1013079280832733185
shawnka
A horvátok lőttek egy ilyen gólt az olaszoknak 2002-ben
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem értitek a jinxelés fő szabályát: direkt módon nem megy... hinni kell benne, hogy mascherano-t mindjárt kiállítják
r.baggio
marpedig Pogba eddig kurvaszar!
Borbinho
Mbappe-t akartál írni tudom én
r.baggio
😀 a meccs legjobbja eddig, az eros lett volna azert.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Jhézus.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
Ezzel eldolt😉
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Ilyen bànat meccset 😊
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na Mbappe-t megveszi 500er' a Real

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
nem értitek a jinxelés fő szabályát: direkt módon nem megy... hinni kell benne, hogy mascherano-t mindjárt kiállítják
r.baggio
marpedig Pogba eddig kurvaszar!
Borbinho
Mbappe-t akartál írni tudom én


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem értitek a jinxelés fő szabályát: direkt módon nem megy... hinni kell benne, hogy mascherano-t mindjárt kiállítják
r.baggio
marpedig Pogba eddig kurvaszar!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Heló szia, heló.

 twitter.com/bubbaprog/status/1013079280832733185
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na Igor, kivel rugassuk a kövit?
Sebii
Legyen még egy Pavardnak.
dawyd728
Mülleres mozgása van a gyereknek.... Ezek után tuti a mesterhármas

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na Igor, kivel rugassuk a kövit?
Sebii
Maradonával.
kishaszi
ő az argentin Lisztes?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
nem értitek a jinxelés fő szabályát: direkt módon nem megy... hinni kell benne, hogy mascherano-t mindjárt kiállítják


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Na Igor, kivel rugassuk a kövit?
Sebii
Az egyetlen fiatal argentin van nálam (Pavón), na ő tuti nem fog semmit csinálni.
Szerintem egy-egy Mascherano-Matuidi gól még odaverne...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 830
Na Igor, kivel rugassuk a kövit?
Sebii
Legyen még egy Pavardnak.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Na Igor, kivel rugassuk a kövit?
Sebii
Megpróbálom:
Griezman képtelen gólt lőni, csak 11-esből megy neki.