Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Lukaku nem kicsit gyors.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Na muszaj volt elugranom rakni meg kettot:
Mind3 meccsen hendis gyozelem
Borbinho
Tényleg van, aki semmiből nem tanul :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Megvan hogy melyik crc játékosnál volt tegnap legtöbbet a labda?

Navas.
Ez azért kemény.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na muszaj volt elugranom rakni meg kettot:
Mind3 meccsen hendis gyozelem (belga, mehiko, nemet)

Illetve:
Hazard gol, Borsocska gol, illetve nemetek nyernek es nem kapnak golt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
"Belgium - Tunezia felido D vege H"

Ez tetszik nekem is, bár a belgák nagyon ígérgetnek ugye...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Mai tippek:

Belgium-Tunézia 3-1

Dél-Korea-Mexikó 1-2

Németország-Svédország 2-0

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mara probaltam par picit randomabb szelot:
Belgium - Tunezia pontos eredmeny 2-0
Del-Korea - Mehiko pontos eredmeny 0-2
Svedorszag - Nemetorszag pontos eredmeny 0-2

Belga corner -4.5rol
Mehiko corner -1.5rol
Nemet corner -4.5rol

Belgium - Tunezia felido D vege H
Del-Korea - Mehiko felido D vege V
Svedorszag - Nemetorszag felido D vege V

😀 a lenyeg h legyenek jo meccsek es pusztuljon tovabbra is a 0-0!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
Shaqiri amúgy nemtom miért a Stoke-ban játszik 3 éve..
Szesze
Mert Shaqiri amellett, hogy egy rohadt nagy kiraly, egy onzo kis pocs, akinek a karaktere nem egy csapatban visszautott mar. Tulsagosan nagy az ego, es ez igazabol a Bayernnel siklott felre, tul fiatalon kialtottak ki csodagyereknek, mar akkor elszallt, evekig pedig igazabol szinte semmit sem tudott felmutatni a tehetsegen es a potencialon kivul.

Plusz meg bekerult egy olyan daraloba is, mint az Inter, ahova annyira nem passzolt az o jatekstilusa, hogyha beallitottak 20 percre, mar akkor latvanyosan szenvedett.

Angliaba tulajdonkeppen mar ugy igazolt el, hogy ez kb. az utolso eselye mutatni valamit, kellett jo tiz meccs, hogy belelenduljon, de palyafutasa elso csapata, ahol mar latszott, hogy erzi, pengeelen tancol, nemileg visszavett az arcabol, kuzdott es odarakta magat, jol is ment neki a jatek, a mostani szezonban meg mar tenyleg huzta is elore a csapatat.

Csak hogy erezd, a gyerektol konkretan faztak a csapatok, tenyleg kellett neki 2-3 ev kuzdes es hajtas, hogy ismet komolyan vegyek ot, es lassak, hogy „jo utra tert”.

Az arcbol nemileg visszavett, de azert meg most is eleg nagy van neki. Mindenesetre a Stoke kiesett a PL-bol, a nyar elejen pletykaltak, hogy Klopp elvinne a Liverpoolhoz, bar arra rakurna szerintem, mert ott csak csere lenne, aztan megint elcsuszna.

De a gyors, agressziv foci, amit jatszik, nagyon az nagyon illik a PL-hez, ugyhogy remelem, valami kozepcsapat elviszi kezdonek.
Stez
jah, tudom hogy nem könnyen kezelhető volt, de egyrészt még most is csak 26 éves, másrészt azért egy jó edzőnek ezt illik megoldania. Játéktudás alapján szerintem kb bármelyik csapatba beférne, vb után szinte biztos vagyok benne, hogy el is viszi valamelyik top klub.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Shaqiri amúgy nemtom miért a Stoke-ban játszik 3 éve..
Szesze
Mert Shaqiri amellett, hogy egy rohadt nagy kiraly, egy onzo kis pocs, akinek a karaktere nem egy csapatban visszautott mar. Tulsagosan nagy az ego, es ez igazabol a Bayernnel siklott felre, tul fiatalon kialtottak ki csodagyereknek, mar akkor elszallt, evekig pedig igazabol szinte semmit sem tudott felmutatni a tehetsegen es a potencialon kivul.

Plusz meg bekerult egy olyan daraloba is, mint az Inter, ahova annyira nem passzolt az o jatekstilusa, hogyha beallitottak 20 percre, mar akkor latvanyosan szenvedett.

Angliaba tulajdonkeppen mar ugy igazolt el, hogy ez kb. az utolso eselye mutatni valamit, kellett jo tiz meccs, hogy belelenduljon, de palyafutasa elso csapata, ahol mar latszott, hogy erzi, pengeelen tancol, nemileg visszavett az arcabol, kuzdott es odarakta magat, jol is ment neki a jatek, a mostani szezonban meg mar tenyleg huzta is elore a csapatat.

Csak hogy erezd, a gyerektol konkretan faztak a csapatok, tenyleg kellett neki 2-3 ev kuzdes es hajtas, hogy ismet komolyan vegyek ot, es lassak, hogy „jo utra tert”.

Az arcbol nemileg visszavett, de azert meg most is eleg nagy van neki. Mindenesetre a Stoke kiesett a PL-bol, a nyar elejen pletykaltak, hogy Klopp elvinne a Liverpoolhoz, bar arra rakurna szerintem, mert ott csak csere lenne, aztan megint elcsuszna.

De a gyors, agressziv foci, amit jatszik, nagyon az nagyon illik a PL-hez, ugyhogy remelem, valami kozepcsapat elviszi kezdonek.

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
És akkor most mindenki láthatta, hogy sajnos miért nem jó ha kitámadsz. A szerbek sanszosan a továbbjutást bukták emiatt. Persze utólag vagyok okos, de 1-1 is bőven jó lett volna nekik...
NB2
a vereségnél nyilván jobb, de reálisan akkor (is) kiestek volna
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
És akkor most mindenki láthatta, hogy sajnos miért nem jó ha kitámadsz. A szerbek sanszosan a továbbjutást bukták emiatt. Persze utólag vagyok okos, de 1-1 is bőven jó lett volna nekik...
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
A torna egyik legjobb meccse volt ez, nem gondoltam volna!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
Shaqiri amúgy nemtom miért a Stoke-ban játszik 3 éve..
több mint 5 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Szerintem is fasza, kiélezett meccs volt. Top3 eddig nálam a tornán.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
a szerbek maguknak és a bírónak köszönheti

de amúgy jó meccs volt, ilyennek kéne mindnek lenni 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 350 — #NoStress
A mutatott játék alapján kurva jo focit nyom Svájc.
Pörögnek, rohannak, lőnek, lövéssel fejeznek be egy csomó támadást.
Sobri Jóska
és most már eredményesek is
Szesze
Imádom, hogy mindent rálőnek.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem gondoltam volna!

Így viszont sanszosan kiesnek a szerbek.
Vrij6
Vagy a brazilok...
Igor
Neymar sokat fog picsogni, az biztos! 😀
Vrij6
Majd Matic "megbeszéli" vele.. :droool:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Nem gondoltam volna!

Így viszont sanszosan kiesnek a szerbek.
Vrij6
Vagy a brazilok...
Igor
Neymar sokat fog picsogni, az biztos! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem gondoltam volna!

Így viszont sanszosan kiesnek a szerbek.
Vrij6
Vagy a brazilok...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
A mutatott játék alapján kurva jo focit nyom Svájc.
Pörögnek, rohannak, lőnek, lövéssel fejeznek be egy csomó támadást.
Sobri Jóska
és most már eredményesek is
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Nem gondoltam volna!

Így viszont sanszosan kiesnek a szerbek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
affracnba


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Faszba

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
Az első fordítàs!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ha minden így marad piszok jó utolsó fordulónk lenne
de ha jól számolom mondjuk Svájc nyer 3-0-ra a másik meccsen bármi történik, ők továbbmennek, kérdés be tudnak-e passzírozni 3-at CRC-nek
NB2
szerintem kizárt, h 3-0-ra nyerjenek, nehéz meccs lesz nekik főleg, h még nyomás is lesz rajtuk (persze ha ezt a szerbek ellenit behúzzák a végén akkor más a helyzet)
Szesze
Eljinxelted...

Mondjuk a leseket lehetne hamarabb inteni... ez milyen már hogy fut vele?
És nem először van ilyen.
Igor
Ez a hivatalos irányelv/elvárás a taccsbírók felé.
Fusson végig az akció, aztan majd kiértékelik les volt e.
Szerintem a sok “majdnem egyvonal” miatt ez jól van így.
Sobri Jóska
Ez attól még baromság,... és láthatóan a játékosok nem kapták meg a memót, mert csomó reklamálás van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)