Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezaz. A belgakat nagyon szeretem, az angolokat imadom. Johet a belga-angol donto es egy 6:9-es meccs, Kane lo hetet.
Stez
Sajnos a belgáknál van néhány embsr akik miatt nehéz lenne nekik drukkolnom, de a francicák se sokkal jobb....
dande
Sőt.
Meg hát európa.uralja ja névben, csak már alig van nem gyarmati 😛
kishaszi
De legalabb nem utaljak a belgak egymast mint 98-ban a holland jatekosok...Soha nem felejtem el, mikor van der sar a jugok elleni unnepleskor meguti a "fekete" csapattarsat.
ZoliMP
Amugy azok utan durva ez az osszhang, hogy Courtois peldaul megbaszta De Bruyne csajat, meg ott voltak szep sztorik... megis fejben most nagyon egyutt van latszolag ezba csapat.
Stez
Legjobb családban is előfordul.
Gordon Ramsay Effenberg is cicázott Strunz oldalbordájával.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ezaz. A belgakat nagyon szeretem, az angolokat imadom. Johet a belga-angol donto es egy 6:9-es meccs, Kane lo hetet.
Stez
Sajnos a belgáknál van néhány embsr akik miatt nehéz lenne nekik drukkolnom, de a francicák se sokkal jobb....
dande
Sőt.
Meg hát európa.uralja ja névben, csak már alig van nem gyarmati 😛
kishaszi
De legalabb nem utaljak a belgak egymast mint 98-ban a holland jatekosok...Soha nem felejtem el, mikor van der sar a jugok elleni unnepleskor meguti a "fekete" csapattarsat.
ZoliMP
Ő nyűgük, de Van De Szar menjen a picsába a.Juvés mutatványa óta rühelltem.
kishaszi
Nála tépősebb fejű fehér sportólót én életemben nem láttam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Martínez nagy arc 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezaz. A belgakat nagyon szeretem, az angolokat imadom. Johet a belga-angol donto es egy 6:9-es meccs, Kane lo hetet.
Stez
Sajnos a belgáknál van néhány embsr akik miatt nehéz lenne nekik drukkolnom, de a francicák se sokkal jobb....
dande
Sőt.
Meg hát európa.uralja ja névben, csak már alig van nem gyarmati 😛
kishaszi
De legalabb nem utaljak a belgak egymast mint 98-ban a holland jatekosok...Soha nem felejtem el, mikor van der sar a jugok elleni unnepleskor meguti a "fekete" csapattarsat.
ZoliMP
Ő nyűgük, de Van De Szar menjen a picsába a.Juvés mutatványa óta rühelltem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezaz. A belgakat nagyon szeretem, az angolokat imadom. Johet a belga-angol donto es egy 6:9-es meccs, Kane lo hetet.
Stez
Sajnos a belgáknál van néhány embsr akik miatt nehéz lenne nekik drukkolnom, de a francicák se sokkal jobb....
dande
Sőt.
Meg hát európa.uralja ja névben, csak már alig van nem gyarmati 😛
kishaszi
De legalabb nem utaljak a belgak egymast mint 98-ban a holland jatekosok...Soha nem felejtem el, mikor van der sar a jugok elleni unnepleskor meguti a "fekete" csapattarsat.
ZoliMP
Amugy azok utan durva ez az osszhang, hogy Courtois peldaul megbaszta De Bruyne csajat, meg ott voltak szep sztorik... megis fejben most nagyon egyutt van latszolag ezba csapat.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 950
Ezaz. A belgakat nagyon szeretem, az angolokat imadom. Johet a belga-angol donto es egy 6:9-es meccs, Kane lo hetet.
Stez
Sajnos a belgáknál van néhány embsr akik miatt nehéz lenne nekik drukkolnom, de a francicák se sokkal jobb....
dande
Sőt.
Meg hát európa.uralja ja névben, csak már alig van nem gyarmati 😛
kishaszi
De legalabb nem utaljak a belgak egymast mint 98-ban a holland jatekosok...Soha nem felejtem el, mikor van der sar a jugok elleni unnepleskor meguti a "fekete" csapattarsat.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Ferencvaros-Belgium elodonto.
Stez
az a baj, hogy a Grupiba csak szurkolói kártyával lehet bemenni 😕
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Úgy voltam vele, hogy aki ezt a mait behúzza, az meg is nyeri a tornát.

Örülnék neki.
Vrij6
Anglia nyeri a tornat.
Stez
melyik szeren? lólengés, felemás korlát, gyűrű, nyújtó, ugrás, talaj?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezaz. A belgakat nagyon szeretem, az angolokat imadom. Johet a belga-angol donto es egy 6:9-es meccs, Kane lo hetet.
Stez
Sajnos a belgáknál van néhány embsr akik miatt nehéz lenne nekik drukkolnom, de a francicák se sokkal jobb....
dande
Sőt.
Meg hát európa.uralja ja névben, csak már alig van nem gyarmati 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Úgy voltam vele, hogy aki ezt a mait behúzza, az meg is nyeri a tornát.

Örülnék neki.
Vrij6
Anglia nyeri a tornat.
Stez
egyébként az oroszok fogják, vagy jön a purhab
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ferencvaros-Belgium elodonto.

több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 689 — Amerikai sportok rajongója
Sajnáltam ezt a brazil csapatot mert nagyon jól ki volt találva, de le a kalappal a belgák előtt, most már akkor legyen tényleg egy horvát-belga döntő, nagy feeling lenne!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy voltam vele, hogy aki ezt a mait behúzza, az meg is nyeri a tornát.

Örülnék neki.
Vrij6
Anglia nyeri a tornat.

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 547
Szerintem innen már európai csapat lesz a világbajnok, mert rutinból behúzzák
Fast Willie
Na ne Witselj 😊
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 777 — Слава Україні! Героям слава!
Úgy voltam vele, hogy aki ezt a mait behúzza, az meg is nyeri a tornát.

Örülnék neki.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Szerintem innen már európai csapat lesz a világbajnok, mert rutinból behúzzák
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nincs Casemiro, persze hogy ez a nyugdíjas balfasz fernandinho megcsinálja a belga győzelmet rögtön az elején. Nem hiába szar a city, ha ilyenek szűrnek...

Neymar, terített betli, folyamatosan beleviszi 4 emberbe, miközben szerintem embert nem vert meg, nulla esze van ehhez a játékhoz. Felmegy Marcelo, megcsinálja a kényszerítőt, megveri az emberét, befut középre lyukra, ez a majom meg kivezeti.... Kurvára remélem, hogy ez a ficsúr még Spanyolország közelébe sem jön, nemhogy Madridba.

Augustot nem szidom hogy nem találja el a kaput a tizenhatosól, kapussal szemben, mert ő legalább lőtt egy gólt, de ez a coutinho is, 10 méterről luftot rúg, elmehet a picsába az összes fogalmatlan szar.
Cserébe ott lenne marquinhos, egész évben silvával játszik, erre a tetűlassú mirandát kb minden ötpercben megkerülte hazrd. Szánalmas egy meccs volt.
Paulinho csak kétszer lőtt luftot az ötösön kapuval szemben, cserébe majd jön az el clasico, és mindkét barcás brazil basz egyet 30-ról, az kurvaélet.

innentől remélem összejön a francia-horvát döntő, legalább szimpatikus csapat nyerje, ha már megint 4 év kínszenvedés...

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Hazard azért beárazta a "Coutinho a világ legdrágább játékosa" kérdést szépen 😀 Courtois meg szerintem élete meccsét hozta.
MarioAna
nem árazta be.
Cou soha nem is volt a legdrágább játékos.
slowmotion
valóban, csak közül volt hozzá. Ellenben konkrétan miatta (is) csomagolnak most a brazilok haza.
MarioAna
most valóban szarul tolta.
viszont az első két meccsen mégis ő húzta ki a szarból a csapatot.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A francia belga meccs kicseszett jó lesz 😊
VB döntőt le is meccselik

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
No jöhet a migránssimogatók csatája az elődöntőben, hová süllyedtünk 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
amúgy a brazilok kiesése a PSG hibája. ha nem hitetik el Neymarral, hogy annyit ér amennyit, akkor lehet hogy kettővel jobban érdekelte volna a meccs.
shawnka
majd Buffon beárazza

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
amúgy a brazilok kiesése a PSG hibája. ha nem hitetik el Neymarral, hogy annyit ér amennyit, akkor lehet hogy kettővel jobban érdekelte volna a meccs.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hazard azért beárazta a "Coutinho a világ legdrágább játékosa" kérdést szépen 😀 Courtois meg szerintem élete meccsét hozta.
MarioAna
Courtoisnál ez a szokásos, vicc nélkül.
empty taxi
azért idén ő se brillírozott a bajnokságban, bl-ben.

látszik, hogy fejben nagyon össze van rakva ez a belga csapat, tetszik. jó lesz a francia-belga is


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Hazard azért beárazta a "Coutinho a világ legdrágább játékosa" kérdést szépen 😀 Courtois meg szerintem élete meccsét hozta.
MarioAna
nem árazta be.
Cou soha nem is volt a legdrágább játékos.
slowmotion
egyrészt....másrészt f@szság így összehasonlítani őket...ezen a meccsen egy szerencsés gól miatt a belgák végig azt játszhatták, amit szeretnek...de ettől még mindkét játékos jó és hogy melyik drágább csak attól függ eladják e egyáltalán őket...Cou-t most éppen eladták, de Hazardot nem, így nincs ára
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ez a Fernardinho hogy kerül ide???
Matthew99
ilyen nem volt a pályán. Csak a kommentátor segg hülye.
A nap beszólása pedig: "a brazilok spriccelhetnek vissza" (még az első félidőből)
shagi0206
ezt követte empty videója? már értem.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!