Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Viszont amikor Neymar terult el az 1.felidoben a 16os sarkanal Menuier mellett, az sztem az volt |  www.footbie.com/video/full-match-brazil-vs-belgium-world-cup-2018-06-07-2018-watch-replay a videon 53:13korul, a meccsen 44:31 korul. Felido vegen ismetlik is lassitva | A spori 5 meterre alt, megsem fujt. 16oson kivul mar megy a kezfogo, de Menuier hatranyba kerul es hatulrol loki kezzel Neymart, utana megprobal belepni ele hogy elvegye a lasztit, csak hogy nem eri el. Neymart se rugja telibe, de volt kontakt. Ott fura volt nekem h nem is jott szoba a VAR.
Borbinho
azért, meg megtol az ellenfél, még nem kell elfelejteni futni.
a Dzsunior pont annyit játszott rá az esetekre, hogy onnantól a bíró minden tizenegyesgyanús helyzetnél felezte a röppálya magasságát, és az alapján egyik sem ütötte meg az ingerküszöbét.

szerintem ha valamit érdemes lett volna visszanézni, az az volt, amikor (első félidőben) a védő kilökte Dzsuniort a labda alól a bal kapufánál, de azt se nézték vissza.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Valahogy azt érzem, hogy ezek a svédek ugyanúgy fogják a vb-t nyerni mint 2004-ben a görögök az eb-t....

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sima 1-0 lesz a svédeknek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Index baszki, és a tényújságírás...

 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/06/meg_a_vak_is_latta_volna_a_brazilok_elmaradt_buntetojet_csak_a_var_nem/

Belgium 2-0-s vezetésénél történt az eset, Gabriel Jesus a tizenhatoson belül csodásan felbőrözte védőjét, majd Kompanyval szembekerülve az alapvonal felé tolta meg a labdát, a belga pedig egy jócskán elkésett becsúszással felrúgta.

...nehéz ennél egyértelműbb szabálytalanságot elkövetni, mégsem követte az esetet büntető.
A videón, amit nekünk mutattak Kompany jól láthatóan eltalálta Jesus bokáját, ráadásul talppal, majd azzal a lendülettel le is tarolta a brazilt. Csak azért nem volt kristálytisztán piros lapot érő szabálytalanság, mert a védő a találkozás pillanatában kicsit visszahúzta a lábát. Azzal kapcsolatban viszont még csak kérdés sem merülhetett fel, hogy a braziloknak tizenegyes jár.

Sobri Jóska
biztos fogadott a brazilokra.
mondjuk még a vébé előtt én is, de ettől még egyáltalán nem láttam tizenegyesnek a dolgot.
hozzáért Kompany, de attól még a nagy részét hozzáköltötte jézus.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 984
svedek rogbis kezdese jo volt😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Hajdúbé jó meccseket kap. Jenő este lesz vagy màr hazajött?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Szerintem a legvalószínűbb most a Franciaország-Anglia döntő, hogy tipikus módon az addigra megrészegült angolok, akik elhiszik, hogy akár nyerhetnek is, belefussanak egy csúnya pofonba (3:0 mondjuk, de már a szünetben ennyi lenne az állás)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 560
Az Eurosport viszi a VBt ezekkel a Cantona szösszenetekkel. 😀

Már tudják az angolok, mit éreztünk 2016 nyarán a Náksiék féle "focihimnusz" ezredik lejátszásával, az itscominghome-ot énekli már sztem a WCs néni is. 😊
Tony Adams
pedig ez az igazi angol focihimnusz


choose life
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az Eurosport viszi a VBt ezekkel a Cantona szösszenetekkel. 😀

Már tudják az angolok, mit éreztünk 2016 nyarán a Náksiék féle "focihimnusz" ezredik lejátszásával, az itscominghome-ot énekli már sztem a WCs néni is. 😊
Tony Adams
Csak mondjuk vicces, hogy az It's coming home alapvetoen a sajat csapatuk froclizasaert keszult el anno. Aztan igazabol nehany evente, egy-egy jobb eredmeny utan mindig elojon, elsopor mindent, aztan meg eltunik a semmibe. Majd ismet elojon. 8-)
Stez
Az angolok vicces nemzet ilyen szempontból - az önkritikát hihetetlen szinten művelik (a PL-es chant-ek az abszolút kedvenceim), de az igazság az, hogy minden szarkasztikus máz mögött a lelkük mélyén hihetetlen szinten vágynak a sikerre... ezért tör elő 2-4 évente ez a dal + ugye idén mindenki úgy ment neki, hogy szarok vagyunk/úgyse lesz semmi, aztán mikor kijött a kieséses szakasz párosítása, legkésőbb ott többszörös erővel tört elő a remény mindenkiből...

Amúgy meg, 6 éve Kijevben 😀



Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Érdekes volt tegnap este mennyire működött Martineznek az Evertonos focija, és Fellaini is több jó dolgot csinált, mint rosszat---> a franciák ellen csinál valami rá jellemző hülyeséget.😊
96' óta vagyok angol drukker, mindig voltak aktuális sztárjaink a maguk sztárallűrjeikkel de ez vére egy kellően színtelen-szagtalan csapat, hogy fegyelmezetten betartsa a taktikát.
Ettől függetlenül örülnék a svédek sikerének is, mert azon kevés csapat közé tartoznak ezen a VBn, akik iránt szimpátiát tudok érezni.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 817 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/07/brazilia_belgium_elemzes_roberto_martinez/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Sőt, 4-6 évvel ezelőtt még hidegrázósan énekelték a nagy tornákon, de pl a VB n bár figyeltem, nem hallottam.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Eurosport viszi a VBt ezekkel a Cantona szösszenetekkel. 😀

Már tudják az angolok, mit éreztünk 2016 nyarán a Náksiék féle "focihimnusz" ezredik lejátszásával, az itscominghome-ot énekli már sztem a WCs néni is. 😊
Tony Adams
Csak mondjuk vicces, hogy az It's coming home alapvetoen a sajat csapatuk froclizasaert keszult el anno. Aztan igazabol nehany evente, egy-egy jobb eredmeny utan mindig elojon, elsopor mindent, aztan meg eltunik a semmibe. Majd ismet elojon. 8-)

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Az Eurosport viszi a VBt ezekkel a Cantona szösszenetekkel. 😀

Már tudják az angolok, mit éreztünk 2016 nyarán a Náksiék féle "focihimnusz" ezredik lejátszásával, az itscominghome-ot énekli már sztem a WCs néni is. 😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Sztem azért nem adott tizit, mert jesus már a lebegőben úszott mikor a kontakt megtörtént. Ha nem dobja magát már előre sima tizenegyes.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, valami van a fórummal, újra (főleg a videó miatt)

Szerintem egyik se volt tizi (amúgy is Neymarnak már a pályán se kellett volna lennie, két színészkedés miatt 😛), a Jesus esetnél már kint volt a labda a pályán kívül(!), mikor odaért Kompany 😀

De a legfontosabb, hogy az összkép szempontjából se lenne baj, hogyha nem osztanak minden szarra tizenegyest... jó lenne kicsit visszafogni az iramot, és nem ezt tartani követendő trendnek a jövőre előretekintve.

Amúgy meg 😀

 www.youtube.com/watch?v=qG5kJiniTmg

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szabály szerint nem merlegelhet a spori, a labda a pályán volt,
eaglesmcnabb
Mutass erre nekem egy képkockát, hogy a labda még a pályán van, és kontakt van... nekem nem így tűnt.
Pl 1/3. kép
 www.mirror.co.uk/sport/football/news/fans-think-know-reason-brazil-12868803

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Szabály szerint nem merlegelhet a spori, a labda a pályán volt, es volt kontakt, az a szabályok szerint tizi.

Valószínűleg nem erte volna el a labdat, de ez csak feltételezés, ha a labda kint lett volna a rugas pillanataban, akkor viszont egyertelmu, hogy nincs tizi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ha a PSG-be marad, valtozni nem fog. De most CR elhuz a Realtol, igy egy even belul szvsz tuti, hogy megy is Neymar
Stez
De most komolyan? A Reklámértéken kívül mi az amit bárki is láthat benne?
eaglesmcnabb
Minden haterre jut 10 olyan, aki örülne egy Neymar igazolásnak.
Sobri Jóska
 www.sportkorkep.hu/szavazast-inditottak-a-real-drukkerek-ronaldo-utodjarol/

Ez alapjan kb. Pont fordítva. Üzleti szempontból mbappe sokkal nagyobb üzlet lenne. 7 evvel fiatalabb, sokkal nagyobb potenciallal.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Teljesen egyertelmu h semmi eselye nem volt Jesusnak ott elvinni a labdat. 5 meterre megtolta maganak 30cm-re a vonaltol, mert latta h Kompany mar csuszik. Nem tudom mi a szabaly, merlegelhet-e ilyenkor a spori. Az, hogy Kompany eltalalta, raadasul nem is kicsit, teny. A labdat tuti nem. En nem adnek ilyenre, mert nem volt mas szandeka a csatarnak kb mint hogy felrugassa magat, onnan nem tudott volna veszelyeztetni abban a helyzetben.

Viszont amikor Neymar terult el az 1.felidoben a 16os sarkanal Menuier mellett, az sztem az volt |  www.footbie.com/video/full-match-brazil-vs-belgium-world-cup-2018-06-07-2018-watch-replay a videon 53:13korul, a meccsen 44:31 korul. Felido vegen ismetlik is lassitva | A spori 5 meterre alt, megsem fujt. 16oson kivul mar megy a kezfogo, de Menuier hatranyba kerul es hatulrol loki kezzel Neymart, utana megprobal belepni ele hogy elvegye a lasztit, csak hogy nem eri el. Neymart se rugja telibe, de volt kontakt. Ott fura volt nekem h nem is jott szoba a VAR.
2000 belga kozott neztem egy teren, es picit fura volt, mert inkabb a braziloknak szurkoltam ezen a meccsen. A belgak annyit adtak a 2.felidoben ami pont eleg. Martinezt mindenki utalja kb, most azert sztem befoghatja a pofajat a sok karogo. Big Thibaut vmi zsenialis volt, bar olyan hu de nagy bravurt csak 1-2t kellett bemutatnia. Viszont a brazilok csak magukat okolhatjak, mert 0-2 utan, foleg a 2.felidoben kb meg is nyerhettek volna. Annyi helyzetet alakitottak ki, kussolt is a sok belga minden tamadasnal 😀 a franciaknal nem latom Dechampes hogy tudna meglepni Martinezt, max ha tobb egyeni villanasuk lesz. jatekban sokkal jobbak a belgak sztem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 473
Index baszki, és a tényújságírás...

 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/06/meg_a_vak_is_latta_volna_a_brazilok_elmaradt_buntetojet_csak_a_var_nem/

Belgium 2-0-s vezetésénél történt az eset, Gabriel Jesus a tizenhatoson belül csodásan felbőrözte védőjét, majd Kompanyval szembekerülve az alapvonal felé tolta meg a labdát, a belga pedig egy jócskán elkésett becsúszással felrúgta.

...nehéz ennél egyértelműbb szabálytalanságot elkövetni, mégsem követte az esetet büntető.
A videón, amit nekünk mutattak Kompany jól láthatóan eltalálta Jesus bokáját, ráadásul talppal, majd azzal a lendülettel le is tarolta a brazilt. Csak azért nem volt kristálytisztán piros lapot érő szabálytalanság, mert a védő a találkozás pillanatában kicsit visszahúzta a lábát. Azzal kapcsolatban viszont még csak kérdés sem merülhetett fel, hogy a braziloknak tizenegyes jár.

Sobri Jóska
Csak azt fordították le amit a linkelt BBC videóban is mondtak.
Tegnap a meccs közben úgy tűnt a lassításból, hogy nem ért hozzá ill. a támadó próbálta elkerülni, hogy elkaszálják, de ebből a szögből viszont látszik, hogy nem labdát ért Kompany.
Lehet azért nem fújták be, mert úgy ítélték meg, hogy a labdát már nem érte volna el, de szerintem ezt be lehetett volna fújni.
Solymi
Én is azt írtam a meccs közben, hogy meg fogja adni.
Nem találtam el.

De ez elvileg Magyarország vezető internetes hírportálja.
Ez a "fordítás" (amit én elhiszek, de tudnom honnan kellene, hogy az? sehonnan. még forrás sincs megjelölve) pedig egy szurkolói attitűd írásba foglalása.
Tele valótlan, hamis állítással, gáz szóhasználattal, sugalmazásokkal, érzelemmel.
Amiből amit ki is emeltem a leggázabb az, hogy "Azzal kapcsolatban viszont még csak kérdés sem merülhetett fel, hogy a braziloknak tizenegyes jár."
A valóságban nemhogy kérdés merült fel, hanem annyira nem volt egyértelmű, hogy meg sem adták.
Engem maga az eset nem érdekel, ez a fajta tálalás az, ami ótvar, újságírás, tájékoztatás alja, ráadásul reggel ugye úgy nyitja meg az ember, hogy bár látta a meccset, de hátha előkerült valami új felvétel, keletkezett valami plusz infó, vagy bármi újdonság. Hát nem. Ergya clickbait, gyermeteg szerző.
Sobri Jóska
Nem voltál teljesen egyértelmű 😛
Amúgy meg számodra Magyarország vezető hírportálja nem az Origo meg az M1? 😛

Valszeg azért nincs forrásmegjelölés, mert csak egy részt "kölcsönzött" a linkelt videóból vagy máshonnan, a többit ő írta hozzá.

De kár azon fennakadni, hogy az indexen egyesek hogy írnak.
Van ez a pongyolább stílus (nem mintha az NSO oly sokszor érne el magas színvonalat) meg vannak a normálisabb cikkek.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent errol a tizenegyesrol most is megy a vita, mert tobb kulfoldi musorban is allitolag elmagyaraztak es levezettek, hogy miert nem lehetett buntetot adni, de amugy meg megoszto, csomo helyen ezt, mashol azt mondjak. Ki szerint tizi volt, ki szerint nem.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Index baszki, és a tényújságírás...

 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/06/meg_a_vak_is_latta_volna_a_brazilok_elmaradt_buntetojet_csak_a_var_nem/

Belgium 2-0-s vezetésénél történt az eset, Gabriel Jesus a tizenhatoson belül csodásan felbőrözte védőjét, majd Kompanyval szembekerülve az alapvonal felé tolta meg a labdát, a belga pedig egy jócskán elkésett becsúszással felrúgta.

...nehéz ennél egyértelműbb szabálytalanságot elkövetni, mégsem követte az esetet büntető.
A videón, amit nekünk mutattak Kompany jól láthatóan eltalálta Jesus bokáját, ráadásul talppal, majd azzal a lendülettel le is tarolta a brazilt. Csak azért nem volt kristálytisztán piros lapot érő szabálytalanság, mert a védő a találkozás pillanatában kicsit visszahúzta a lábát. Azzal kapcsolatban viszont még csak kérdés sem merülhetett fel, hogy a braziloknak tizenegyes jár.

Sobri Jóska
Igen? Talán nem igaz?
Nyilván ezt Neymarnak köszönhetik, hogy így viselkednek velük a bírók, de a VAR ezt elnézi?
csi77
Én a cikkről írtam, nem a tiziről. 😊
Ami technikailag egy béna publicisztika, max. egy fos véleménycikk, nem hírközlés, nem tudósítás a lentebb írt szóhasználat, hamis tényállítások, érzelemdús kifejezésmód miatt.
Biztos az okozta bennem a disszonanciát, hogy elég ritka, hogy olyan soccermeccsről olvasok, amit saját szememmel láttam ugyebár.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Index baszki, és a tényújságírás...

 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/06/meg_a_vak_is_latta_volna_a_brazilok_elmaradt_buntetojet_csak_a_var_nem/

Belgium 2-0-s vezetésénél történt az eset, Gabriel Jesus a tizenhatoson belül csodásan felbőrözte védőjét, majd Kompanyval szembekerülve az alapvonal felé tolta meg a labdát, a belga pedig egy jócskán elkésett becsúszással felrúgta.

...nehéz ennél egyértelműbb szabálytalanságot elkövetni, mégsem követte az esetet büntető.
A videón, amit nekünk mutattak Kompany jól láthatóan eltalálta Jesus bokáját, ráadásul talppal, majd azzal a lendülettel le is tarolta a brazilt. Csak azért nem volt kristálytisztán piros lapot érő szabálytalanság, mert a védő a találkozás pillanatában kicsit visszahúzta a lábát. Azzal kapcsolatban viszont még csak kérdés sem merülhetett fel, hogy a braziloknak tizenegyes jár.

Sobri Jóska
Csak azt fordították le amit a linkelt BBC videóban is mondtak.
Tegnap a meccs közben úgy tűnt a lassításból, hogy nem ért hozzá ill. a támadó próbálta elkerülni, hogy elkaszálják, de ebből a szögből viszont látszik, hogy nem labdát ért Kompany.
Lehet azért nem fújták be, mert úgy ítélték meg, hogy a labdát már nem érte volna el, de szerintem ezt be lehetett volna fújni.
Solymi
Én is azt írtam a meccs közben, hogy meg fogja adni.
Nem találtam el.

De ez elvileg Magyarország vezető internetes hírportálja.
Ez a "fordítás" (amit én elhiszek, de tudnom honnan kellene, hogy az? sehonnan. még forrás sincs megjelölve) pedig egy szurkolói attitűd írásba foglalása.
Tele valótlan, hamis állítással, gáz szóhasználattal, sugalmazásokkal, érzelemmel.
Amiből amit ki is emeltem a leggázabb az, hogy "Azzal kapcsolatban viszont még csak kérdés sem merülhetett fel, hogy a braziloknak tizenegyes jár."
A valóságban nemhogy kérdés merült fel, hanem annyira nem volt egyértelmű, hogy meg sem adták.
Engem maga az eset nem érdekel, ez a fajta tálalás az, ami ótvar, újságírás, tájékoztatás alja, ráadásul reggel ugye úgy nyitja meg az ember, hogy bár látta a meccset, de hátha előkerült valami új felvétel, keletkezett valami plusz infó, vagy bármi újdonság. Hát nem. Ergya clickbait, gyermeteg szerző.