Filmek

40 feliratkozó

10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az Amazon/MGM filmjében Will Ferrell lesz John Madden. A rendező David O. Russel, és a játékosról, edzőről, kommentátorról szól.
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
John Wick 4:
Oké, már a harmadik rész is túltolta sokszor, de ez...a koreo, látványvilág, sztori rendben, de a minél több ellenfél, harc, stb. már túl volt a "kvázi-hihető" mértéken. Egyszerűen agyzsibbasztóan sok volt a harcjelenet és felesleges. John Wick mindent is túlélt és az autós jelenet is komolytalan volt.
Kaszkadőrileg meg látványban oké, de a világhoz képest is túl hiteltelen több jelenettel együtt.
Egynek elment, egy-egy részt a koreo meg a díszlet miatt megnéznék újra, de mégegyszer ezen nem mennék végig.
Lúdas Solymi
a vak fickót magyarázza meg nekem valaki legyen kedves. nekem messze rontott a film élvezhetőségén.
Fontos_Vidra
mire vagy kiváncsi?
aki beül a 4. john wickre a 2. és 3. után az nemtom milyen realitást várt?
sztem ez jobb mint az előző, viszont kibaszott hosszú
hiába van ott az év egyik ha nem a legjobb jelenete a hotline miamival

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 270
John Wick 4:
Oké, már a harmadik rész is túltolta sokszor, de ez...a koreo, látványvilág, sztori rendben, de a minél több ellenfél, harc, stb. már túl volt a "kvázi-hihető" mértéken. Egyszerűen agyzsibbasztóan sok volt a harcjelenet és felesleges. John Wick mindent is túlélt és az autós jelenet is komolytalan volt.
Kaszkadőrileg meg látványban oké, de a világhoz képest is túl hiteltelen több jelenettel együtt.
Egynek elment, egy-egy részt a koreo meg a díszlet miatt megnéznék újra, de mégegyszer ezen nem mennék végig.
Lúdas Solymi
a vak fickót magyarázza meg nekem valaki legyen kedves. nekem messze rontott a film élvezhetőségén.
10 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 394
Bullet Train
Komolyan vehetetlen agymenés a jobbik fajtából.
Van egy kis Guy Ritchie beütése meg sok bunyó és változatosabbnál-változatosabb kivégzések, utóbbit sztem mostanában túltolják, inkább zavaró.
De el lehetett szórakozni rajta.

11 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 394
Most nézem csak a Csernobil minit....
Totál agyfaszt kapok a szovjet vezetéstől meg egótól....
ThundersNFL a Jobbágy
Pár dolog túl van dramatizálva a sorozatban a hatás kedvéért, szóval érdemes lesz utánaolvasni a tényeknek.
Ettől függetlenül a valóságból is tudjuk, hogy ezen a téren nem sok változás történt, lásd Kurszk.

11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Most nézem csak a Csernobil minit....
Totál agyfaszt kapok a szovjet vezetéstől meg egótól....
ThundersNFL a Jobbágy
Te nagyon le vagy maradva tesó 😃
jobbágy#JC6
Ez van...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 313
Most nézem csak a Csernobil minit....
Totál agyfaszt kapok a szovjet vezetéstől meg egótól....
ThundersNFL a Jobbágy
Te nagyon le vagy maradva tesó 😃
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Most nézem csak a Csernobil minit....
Totál agyfaszt kapok a szovjet vezetéstől meg egótól....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 394
John Wick 4:
Oké, már a harmadik rész is túltolta sokszor, de ez...a koreo, látványvilág, sztori rendben, de a minél több ellenfél, harc, stb. már túl volt a "kvázi-hihető" mértéken. Egyszerűen agyzsibbasztóan sok volt a harcjelenet és felesleges. John Wick mindent is túlélt és az autós jelenet is komolytalan volt.
Kaszkadőrileg meg látványban oké, de a világhoz képest is túl hiteltelen több jelenettel együtt.
Egynek elment, egy-egy részt a koreo meg a díszlet miatt megnéznék újra, de mégegyszer ezen nem mennék végig.

11 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
 hu.ign.com/cannes-i-filmfesztival/86764/news/ismet-buszkek-lehetunk-magyar-rendezo-filmje-nyerte-el-az-egyik-legrangosabb-dijat-a-cannes-i-filmfe
Negritis, a vajda
 m.hvg.hu/kultura/20230528_Jakab_Juli_Az_Arany_Palmat_nyert_rovidfilm_nyert_semmilyen_magyar_tamogatast


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
 twitter.com/meJat32/status/1662628259165777920?s=20

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
 hu.ign.com/cannes-i-filmfesztival/86764/news/ismet-buszkek-lehetunk-magyar-rendezo-filmje-nyerte-el-az-egyik-legrangosabb-dijat-a-cannes-i-filmfe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Sisu: a második vh-s John Wick. néha volt olyan wtf jelenet, hogy röhögtem 😀

The Covenant: ez viszot nagyon adja
jobbágy#JC6
Sisu néhány jelenete azt mondják totál gebasz
ThundersNFL a Jobbágy
Nézd meg, garantálom besírsz 😃
jobbágy#JC6
Keményebb mint John Wick 😁😁😁
ThundersNFL a Jobbágy
Láttad?
jobbágy#JC6
Csak egy részletet ,de az is wtf volt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 313
Sisu: a második vh-s John Wick. néha volt olyan wtf jelenet, hogy röhögtem 😀

The Covenant: ez viszot nagyon adja
jobbágy#JC6
Sisu néhány jelenete azt mondják totál gebasz
ThundersNFL a Jobbágy
Nézd meg, garantálom besírsz 😃
jobbágy#JC6
Keményebb mint John Wick 😁😁😁
ThundersNFL a Jobbágy
Láttad?
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Sisu: a második vh-s John Wick. néha volt olyan wtf jelenet, hogy röhögtem 😀

The Covenant: ez viszot nagyon adja
jobbágy#JC6
Sisu néhány jelenete azt mondják totál gebasz
ThundersNFL a Jobbágy
Nézd meg, garantálom besírsz 😃
jobbágy#JC6
Keményebb mint John Wick 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 313
Sisu: a második vh-s John Wick. néha volt olyan wtf jelenet, hogy röhögtem 😀

The Covenant: ez viszot nagyon adja
jobbágy#JC6
Sisu néhány jelenete azt mondják totál gebasz
ThundersNFL a Jobbágy
Nézd meg, garantálom besírsz 😃
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Sisu: a második vh-s John Wick. néha volt olyan wtf jelenet, hogy röhögtem 😀

The Covenant: ez viszot nagyon adja
jobbágy#JC6
Sisu néhány jelenete azt mondják totál gebasz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
Szerintem az alapvető probléma az, hogy ezeknek a filmeknek az ideje lejárt. Pideone filmek se készülnek már, és Chuck Norris utódokat se nagyon látni. Manapság a Mátrixban kung-fu-znak (lassan már ott se, hanem csak Marvel herok verekszenek). Én is szerettem ezeket a filmeket egyébként. Az már más kérdés, hogy az újakat megnézném-e. Valószínűleg nem. Ahogy a huszonhatodik bullet time megállítom a golyókat is sci-fi akciófilmet se. Bár ki tudja, nézőpont kérdése, hogy utóbbiakat nézzük-e ma is. 😊
peterk2005 udvari bolond
Raidből lett ugye a John Wick, Nobody ... (raidnek is volt előzménye)
és az egész "gunfu" dolog
szóval van igény ezekre a filmekre
egyszerűen akiből igazán sztár lehetne nyugaton is azt otthon jobban megfizetik egy Wuxia,Xianxia filmért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem az alapvető probléma az, hogy ezeknek a filmeknek az ideje lejárt. Pideone filmek se készülnek már, és Chuck Norris utódokat se nagyon látni. Manapság a Mátrixban kung-fu-znak (lassan már ott se, hanem csak Marvel herok verekszenek). Én is szerettem ezeket a filmeket egyébként. Az már más kérdés, hogy az újakat megnézném-e. Valószínűleg nem. Ahogy a huszonhatodik bullet time megállítom a golyókat is sci-fi akciófilmet se. Bár ki tudja, nézőpont kérdése, hogy utóbbiakat nézzük-e ma is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=hI02NuWS0Z4
Negritis, a vajda
Gondolom valamennyit az is hozzájárul, ha nem nagyon vannak ilyen jellegű filmek, amikből kinőnének ezek a harcművészek. Van egy 2021-es jó kis dokumentumfilm a Hongkongi kaszkadőrökről, amiből kiderül többek közt az is, hogy próbálkoznak utánpótlást nevelni, csak nem megy valami jól. Régen futószalagon gyártották a filmeket és rengeteg kaszkadőr foglalkoztatva volt, plusz azért olyan "kiképzést" sem kapnak, amilyen Jackie Chanék idejében jutott sokaknak. (Meg nyilván szükség sincs már olyan "skillekre". Ami persze logikus, csak nekem másfelől szomorú is egyben mert a kedvenc filmjeim ilyenek 😀)
Peszinter Ferenc
ha végignézted akkor pont hogy hoz példákat is akik ott vannak és lehetnének, de mégse sikerül az áttörés
Uko Iwais pl a Raidben iszonyat jó volt mégse sikerült pár kisebb szerepnél többet kapnia hollywoodban
a Stuber mondjuk egy egész jó film
Tony Jaa meg lett áldva egy Monster Hunterrel
többiről ne is beszéljünk
akinek igazán lehetett volna esélye az pl sztem Stephen Chow, de ő kicsit visszább lépett

a probléma onnan jön hogy mivel biztosra akarnak menni ezért vagy egy szép noname ázsiait hoznak, vagy nem is próbálkoznak ázsiaival mert az önmagában túl rizikós az anyagi sikerre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
 www.youtube.com/watch?v=hI02NuWS0Z4
Negritis, a vajda
Gondolom valamennyit az is hozzájárul, ha nem nagyon vannak ilyen jellegű filmek, amikből kinőnének ezek a harcművészek. Van egy 2021-es jó kis dokumentumfilm a Hongkongi kaszkadőrökről, amiből kiderül többek közt az is, hogy próbálkoznak utánpótlást nevelni, csak nem megy valami jól. Régen futószalagon gyártották a filmeket és rengeteg kaszkadőr foglalkoztatva volt, plusz azért olyan "kiképzést" sem kapnak, amilyen Jackie Chanék idejében jutott sokaknak. (Meg nyilván szükség sincs már olyan "skillekre". Ami persze logikus, csak nekem másfelől szomorú is egyben mert a kedvenc filmjeim ilyenek 😀)
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
AIR
10/10

11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 313
Sisu: a második vh-s John Wick. néha volt olyan wtf jelenet, hogy röhögtem 😀

The Covenant: ez viszot nagyon adja
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
 index.hu/kultur/cinematrix/2023/05/22/free-guy-teve-disney-plus-streaming-film-ryan-reynolds-videojatek-parodia-ajanlo/

Disney+-on is jön némi sika
warr_b
szánalmas ez a "tax break" stratégia ..,.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!