Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
A Dűne bevallom nekem kimaradt mint könyv, de ettől függetlenül megfogom nézni. Mihelyst barátnőm kiolvassa az első könyvet, megyünk is a moziba. 😀

Aztán, ha nem tetszik, még mindig beülhetünk utána az Elk*rtuk-ra, ott legalább nem lesz zsákbamacska a minőséggel kapcsolatban.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
inkább a Dűnéről beszélgessünk 😊

szerintem eléggé semmilyen lett, ugyanolyan blockbuster, mint a többi. nem olvastam a könyvet, de a sztori sem tűnt semmi extrának (főleg így lefelezve), a látvány cserébe kurvajó, Csalamádé is jó volt főszereplőnek, viszont ha a Warner nem rendeli be a 2. részt, akkor ez egy tök felesleges 2,5 órás petting volt
Löfli
szerdán reagálok majd 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
inkább a Dűnéről beszélgessünk 😊

szerintem eléggé semmilyen lett, ugyanolyan blockbuster, mint a többi. nem olvastam a könyvet, de a sztori sem tűnt semmi extrának (főleg így lefelezve), a látvány cserébe kurvajó, Csalamádé is jó volt főszereplőnek, viszont ha a Warner nem rendeli be a 2. részt, akkor ez egy tök felesleges 2,5 órás petting volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!

Vrij6
oda mész? 😀
amúgy meglepően sok jegy fogyott amikor néztem
Negritis
😀 😀 Neeem, egy haverom küldte.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
a vadászkiállításra is vitték buszokkal a gyerekeket, itt is államilag intézett nézőközönség lesz
NB2
lesz az is, de sztem van egy közönség akit vagy ezért vagy azért, de érdekli

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

Vrij6
oda mész? 😀
amúgy meglepően sok jegy fogyott amikor néztem
Negritis
a vadászkiállításra is vitték buszokkal a gyerekeket, itt is államilag intézett nézőközönség lesz
NB2
Igen, megfordult a fejemben hogy mit adnak az ingyenjegy mellé, ha valaki beül rá 😀

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 020 — nabege2@yahoo.com

Vrij6
oda mész? 😀
amúgy meglepően sok jegy fogyott amikor néztem
Negritis
a vadászkiállításra is vitték buszokkal a gyerekeket, itt is államilag intézett nézőközönség lesz
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

Vrij6
oda mész? 😀
amúgy meglepően sok jegy fogyott amikor néztem
Negritis
Azt az 1 zöld helyet le is foglalta 😊
De mit csodálkozunk, "az év legjobban várt filmje"

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician

Vrij6
oda mész? 😀
amúgy meglepően sok jegy fogyott amikor néztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
Last Duel
Scott megint jó filmet csinált, bár a középkor a cukormaz nélkül sokaknak nehezen lesz emészthető és tuti hogy megy majd a hiszti a feminista felhang miatt
Driver, Affleck és Damon kurvajol hozza amit várhatunk
Jodie Comer is jól alakít
Aki nekem kicsit meglepetés volt az Harriet Walter aki hozza a tipikus anyost egy nagyon erős jelenetig ahol Jodiet teljesen lejátsza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ez Dűne nagy kibaszás így
De nekem bejövő
Bár fingom nincs az egészről
De várom a folytatást
Tényleg aki otthon van a témában írjon már pár sort hogy milyen a film a könyv interpetációjában
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
És tényleg, a Dűne film csak a fél könyv. :/
Sobri Jóska
nem akartam elrontani a várakozásodat.

az igazi dűne rajongók már megnézték 1 hónapja Bécsben 😀
shawnka
Én most már megvárom, hogy az egész elkészüljön.
Eddig valójában nem hittem el, hogy tényleg csak a felét csinálták meg ebben a filmben, illetve a könyvnek vagyok a "rajongója", nem a Dűnének. 😊

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
És tényleg, a Dűne film csak a fél könyv. :/


Sobri Jóska
nem akartam elrontani a várakozásodat.

az igazi dűne rajongók már megnézték 1 hónapja Bécsben 😀
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
És tényleg, a Dűne film csak a fél könyv. :/


több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Na, tegnap megneztem a Venom 2-t is. Imadom a karaktert, Carnage egyebkent nagyon gizdan meg lett csinalva, de szamomra kimerult ennyiben a film pozitivuma. Osszecsapott, sok helyen kaosz lett szerintem, a legkisebb mertekig sem jo tortenettel. Komolyan mondom, szerintem evek ota nem volt ennyire gyenge Marvel-film, a Marvel Kapitany is siman veri szerintem ezt. Kicsit meglepett, hogy ez ennyire gyenge lett. Gondolom, nagy koze van hozza a Sonynak, ettol fuggetlenul viszont nekem nagyon meh ez a film.
Stez
ez a film Sony, nem Marvel. az after creditstől függetlenül.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Quiet place 1-2

Nagyon bejött, a 2. rész sem vett vissza! A karakterk a sztori, a szinészek, a megvalósítás! Emily Blunt kurvajó volt!
Kár h nem moziban láttam 😔
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 337
Na mondom pénteken, filmes hétvége jön. Nagy várakozásokkal ültem gép elé.

Seregély
Erős a sztori, de nagyon nyomasztó az egész film. A végén ki akartam magam csinálni.

Az utazás
Ajnározták a kommentek, a 30-40. perc körül már könyörögtem, hogy legyen vége, annyira szar.

Behatolás
Kalap szart nem ér.

Itt már úgy voltam vele, hogy ennél szarabb a hétvége nem lehet, mivel utolsónak hagytam a nagyon várt “Elfelejtett háború”-t.
Aha.
Pici csata az elején, meg a végén egy 8-10 perc és ennyi. A trailerben minden benne van 😀 unalmas, semmitmondó, komor, tele párbeszéddel, azt sem tudom ki kicsoda, talán egy szereplőt “bontanak” ki, semmi más.
Érthetetlen…

Szóval ennyit a filmes hétvégémről😂😂😂
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
Az rohadtul szomorú lesz. Viszont akkor szerintem az első támadást látjuk majd "nagyban", onnan vannak a hajók. Minden bizonnyal a sardaukarokat szállító hajók csak. Én a trailerben nem láttam, hogy Paul támadna. Viszont a casting azért azt már lelőtte, hogy Idaho megmenekül...

Nem baj, már majdnem végeztem az újraolvasással, a könyv még mindig fantasztikus, sci-fi világépítésben a kedvencem.
Gyurma Pappa
Lehet, hogy 1-1 könyv végére tehető jelenet a filmben Paul látomásaiként lesznek benne.
winston
Aki nagyon nem bír várni, annak kb 1 órája feltették az ncore-ra SD-ben. Szerintem még ma fent lesz a HD-s verzió is.
bcsarli
nyilván ugye HBO max release

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az rohadtul szomorú lesz. Viszont akkor szerintem az első támadást látjuk majd "nagyban", onnan vannak a hajók. Minden bizonnyal a sardaukarokat szállító hajók csak. Én a trailerben nem láttam, hogy Paul támadna. Viszont a casting azért azt már lelőtte, hogy Idaho megmenekül...

Nem baj, már majdnem végeztem az újraolvasással, a könyv még mindig fantasztikus, sci-fi világépítésben a kedvencem.
Gyurma Pappa
Lehet, hogy 1-1 könyv végére tehető jelenet a filmben Paul látomásaiként lesznek benne.
winston
Aki nagyon nem bír várni, annak kb 1 órája feltették az ncore-ra SD-ben. Szerintem még ma fent lesz a HD-s verzió is.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, tegnap megneztem a Venom 2-t is. Imadom a karaktert, Carnage egyebkent nagyon gizdan meg lett csinalva, de szamomra kimerult ennyiben a film pozitivuma. Osszecsapott, sok helyen kaosz lett szerintem, a legkisebb mertekig sem jo tortenettel. Komolyan mondom, szerintem evek ota nem volt ennyire gyenge Marvel-film, a Marvel Kapitany is siman veri szerintem ezt. Kicsit meglepett, hogy ez ennyire gyenge lett. Gondolom, nagy koze van hozza a Sonynak, ettol fuggetlenul viszont nekem nagyon meh ez a film.

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az rohadtul szomorú lesz. Viszont akkor szerintem az első támadást látjuk majd "nagyban", onnan vannak a hajók. Minden bizonnyal a sardaukarokat szállító hajók csak. Én a trailerben nem láttam, hogy Paul támadna. Viszont a casting azért azt már lelőtte, hogy Idaho megmenekül...

Nem baj, már majdnem végeztem az újraolvasással, a könyv még mindig fantasztikus, sci-fi világépítésben a kedvencem.
Gyurma Pappa
Lehet, hogy 1-1 könyv végére tehető jelenet a filmben Paul látomásaiként lesznek benne.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
Queenpins
kellemes kis film kicsit a hustlers mentén érdekes történettel és jó színészi alakításokkal
mondjuk paul walter hausertől néznék kicsit más alakítást mint ezt a nerd-losert
akinek van kedve/ideje sztem tegyen vele egy próbát

Dead dont die
huhh, ezt nagyon felhájpolták de nekem nem jött be
a színészek jók kisebb senior all star van + adam driver, de valahogy az egész nem működik

Crouching Tiger, hidden Dragon
huhh de bánom hogy eddig vártam vele hogy egybe nézzem, részleteket láttam korábban, de
a koreográfia és a kosztümök zseniálisak, első osztály
a karakterek passzolnak

ami kicsit gondom volt hogy közepén a "love story" közben kicsit leül a film és az a rész kicsit túl is van húzva szerintem

mindenesetre jöhet a repülő tőrök klánja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Duncant meg miért öljék meg ugye, ha a könyvben is visszaklónozza Herbert. Itt meg se ölik, aztán jónapot. 😊
Sobri Jóska
Ja, a trailer alapján is (szószerint) kivágja magát. Kisgatyában 😀

A többivel is egyetértek, amit írsz, lehetetlen visszaadni könyvet.