Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
egyébként amit észrevettem hogy az utóbbi 2-3 hónapban egy csomóan mennek ki filmekről úgy hogy vissza se jönnek

nyilván egy wes anderson film esetén mikor 10 perc után ki megy valaki azt értem
mikor a last duel bizonyos jeleneténél kimennek néhányan értem, mert tényleg nehéz

de sokszor teljesen random pillanatokban mennek ki emberek tök standard filmekről ami nekem fura
nem az hogy néha-néha megesik hanem hogy kb 10ből 1 fő mindig lelép amit én furcsállok-sokallok és nem ehhez szoktam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Millio dollaros bébi még mindig kemény film.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 106
Eternals.

Feltem, hogy igazuk lesz a kritikusoknak. Sajnos igazuk lett. Elkepesztoen gyenge szerintem. Rengeteg karakter szorult hatterbe, akiktol semmit sem kaptam, nem lettek kibontva, bemutatva. Feluletes minden es mindenki. A tortenet egyaltalan nem fogott meg. Tucatsztori. Az akciok... Valahogy azok sem ragadtak magukkal.

Eskuszom, nalam a masodik post credit scene kb. a film legertekesebb jelenete, ami eleg erosen utal a kovetkezo fo villanre, bar igazabol az mar a Lokibol is sejtheto volt.

Na mindegy. Nekem nem jott be. Es oszinten, eddig ez a fazis szerintem eleg gagyi. Rendben, az elozo feladta a lecket, de na. Bizom benne, hogy a Spider-Man megmenti az evet ugymond, de kezdek felni. Abba is mindent bele akarnak suriteni, a hirek alapjan mar most ettol tartok. Meglatjuk. Kivancsi leszek.
Stez
Számomra az eddigi leggyengébb Marvel film, pedig a Captain Marvel nem tette magasra a lécet. Számomra az egész teljesen súlytalan és nem passzol az eddigi Marvel világba, a karakterek nem kerültek kibontásra , nincs miért kötődni hozzájuk és így a haláluk, drámájuk teljesen semleges. Az "ellenségek" súlytalanok voltak és a film a Marvel univerzumban számomra súlytalan annak ellenére is , amit próbálnak ráerőszakolni a filmre Arishem által. Gyenge 6-os film és semmi több ha ilyen lesz a jövő amit kétlek , akkor ez már nem az én világom. Ez egy bukta és remélem nem fogják túlzásba vinni a folytatást és a film következményeit.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
westendbe voltunk ma haverral mert elég sok midnent kellene nézni (soho és eternals maradt jövő hétre)
és kicsit dejavum volt 10 évvel ezelőttről a sztar élményekkel

The French Dispatch
Wes Anderson, nem mondom hogy esszenciálisan de eléggé
meglepő módon csak 12es karikát kapott pedig volt csecs bőven
a színészek szokás szerint zseniálisak, a történet elvont/elborult amennyire kell
a jelenetek csak lazán függenek össze de nem is kell nekik, és mindegyiknek megvan a maga kis vonatkozása
Lyna Khoudri nagyon szeretni való

Az Igazság bajnokai (kurva nehéz lehetett szarul fordítani a riders of justice-t....)
egy film a valószínűségről, tragédia feldolgozásáról és arról hogy mennyire könnyű 1-1 ember lenyomozni az online térben
nameg | mennyire fontos a pontosság az arcfelismerő rendszereknél |
az Otto-Lennart duó akár a TBBT Leonard-Sheldon duója is lehetne kiegészülve a kövér Howarddal 😊
az abszurd humor jól működik, de ez nagyon kemény hangvételű és témájú film (az ádám almáihoz képest is sztem)
a szinkronnal nem voltam elégedett, de ez jutott
jah és Steiner Kristóf klónja is szerepel a filmben 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
szombati double headerre (francia kiadás + igazság bajnokai) hangolódásból megnéztem az Ádám Almáit
nemtom mi a faszom történt, de letalgózó élmény
sztem látni kell még1x hogy rendesen el tudjam helyezni
mindenesetre bárkinek szivesen javaslom aki wtf filmre kiváncsi
Negritis
az egyik legviccesebb komoly film.
meg lehet nézni sokszor mindig felfedezhetsz benne egy új üzenetet. A karakterek zseniálisak.

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Anders Thomas Jensen összes filmje kötelező (Gengszerek fogadója, zöld hentesek, stb)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
szombati double headerre (francia kiadás + igazság bajnokai) hangolódásból megnéztem az Ádám Almáit
nemtom mi a faszom történt, de letalgózó élmény
sztem látni kell még1x hogy rendesen el tudjam helyezni
mindenesetre bárkinek szivesen javaslom aki wtf filmre kiváncsi
Negritis
Szerintem ez is tetszene:  www.netflix.com/hu/title/81342665

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
szombati double headerre (francia kiadás + igazság bajnokai) hangolódásból megnéztem az Ádám Almáit
nemtom mi a faszom történt, de letalgózó élmény
sztem látni kell még1x hogy rendesen el tudjam helyezni
mindenesetre bárkinek szivesen javaslom aki wtf filmre kiváncsi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
minden moziban maszkot kell viselni ? büfék bezártak ,vagy maszkon keresztül kell popcornt enni ?
Janek
Tegnap voltam moziban, senkin sem volt maszk, a film elott, kint sem, kozben, es utana sem.
Stez
Elkxrtuk, te is fiam Brutus?
#JC6
Hogyne. 😂
Eternalst neztem, mondjuk kaksi volt.
Stez
na ez meglepő

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nincs valakinek valami insider infója, hogy milyen filmet forgatnak az Alsó erdősor utcában? Napok óta nagyon komoly apparátus van kint, és eléggé angolul beszélgetnek sokszor az ott bóklászók.
Hanni
sorozatot, és már nem leszünk ott sokáig 😊
Löfli
Mondd hogy nem a Besúgó 😆
warr_b
azt már rég leforgatták 😊
Löfli
Sejtettem. Remélem nincs közöd hozzájuk 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nincs valakinek valami insider infója, hogy milyen filmet forgatnak az Alsó erdősor utcában? Napok óta nagyon komoly apparátus van kint, és eléggé angolul beszélgetnek sokszor az ott bóklászók.
Hanni
sorozatot, és már nem leszünk ott sokáig 😊
Löfli
Mondd hogy nem a Besúgó 😆
warr_b
azt már rég leforgatták 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nincs valakinek valami insider infója, hogy milyen filmet forgatnak az Alsó erdősor utcában? Napok óta nagyon komoly apparátus van kint, és eléggé angolul beszélgetnek sokszor az ott bóklászók.
Hanni
sorozatot, és már nem leszünk ott sokáig 😊
Löfli
Mondd hogy nem a Besúgó 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nincs valakinek valami insider infója, hogy milyen filmet forgatnak az Alsó erdősor utcában? Napok óta nagyon komoly apparátus van kint, és eléggé angolul beszélgetnek sokszor az ott bóklászók.
Hanni
sorozatot, és már nem leszünk ott sokáig 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
minden moziban maszkot kell viselni ? büfék bezártak ,vagy maszkon keresztül kell popcornt enni ?
Janek
Tegnap voltam moziban, senkin sem volt maszk, a film elott, kint sem, kozben, es utana sem.
Stez
Elkxrtuk, te is fiam Brutus?
#JC6
Hogyne. 😂
Eternalst neztem, mondjuk kaksi volt.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
minden moziban maszkot kell viselni ? büfék bezártak ,vagy maszkon keresztül kell popcornt enni ?
Janek
Tegnap voltam moziban, senkin sem volt maszk, a film elott, kint sem, kozben, es utana sem.
Stez
ha cinema city ott nem kötelező
"csak" a fővárosi üzemeltetésűekben pl mint a corvin ahol én voltam tegnap
de bent a terembe ott se volt senkin (mi is levettük miután leültünk) de nem szóltak érte
viszont az előtérbe kellett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 337
minden moziban maszkot kell viselni ? büfék bezártak ,vagy maszkon keresztül kell popcornt enni ?
Janek
Tegnap voltam moziban, senkin sem volt maszk, a film elott, kint sem, kozben, es utana sem.
Stez
Elkxrtuk, te is fiam Brutus?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
minden moziban maszkot kell viselni ? büfék bezártak ,vagy maszkon keresztül kell popcornt enni ?
Janek
Tegnap voltam moziban, senkin sem volt maszk, a film elott, kint sem, kozben, es utana sem.

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
minden moziban maszkot kell viselni ? büfék bezártak ,vagy maszkon keresztül kell popcornt enni ?
Janek
amíg eszel leveheted, ez vonaton is így van
Negritis
érdekes egy film közben.
Köszi a helpet

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
minden moziban maszkot kell viselni ? büfék bezártak ,vagy maszkon keresztül kell popcornt enni ?
Janek
amíg eszel leveheted, ez vonaton is így van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
minden moziban maszkot kell viselni ? büfék bezártak ,vagy maszkon keresztül kell popcornt enni ?

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nincs valakinek valami insider infója, hogy milyen filmet forgatnak az Alsó erdősor utcában? Napok óta nagyon komoly apparátus van kint, és eléggé angolul beszélgetnek sokszor az ott bóklászók.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
én most a Venom 2-re jutottam el és nah ez gyenge
karaktert építeni és ábrázolni nem sikerült benne
az akciók koreográfiája sztem nagoyn gyenge lett
venom és carnage mérete teljesen random és emiatt az egész röhejes
| konkrétan carnage hol ugyanakkora hol 5x akkora aztán megint ugyanakkorák ... |
a párbeszédek nevetségesek, de legalább rövid
ami tetszett az továbbra is a szimbioták designja az jó lett, de minden más fos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eternals.

Feltem, hogy igazuk lesz a kritikusoknak. Sajnos igazuk lett. Elkepesztoen gyenge szerintem. Rengeteg karakter szorult hatterbe, akiktol semmit sem kaptam, nem lettek kibontva, bemutatva. Feluletes minden es mindenki. A tortenet egyaltalan nem fogott meg. Tucatsztori. Az akciok... Valahogy azok sem ragadtak magukkal.

Eskuszom, nalam a masodik post credit scene kb. a film legertekesebb jelenete, ami eleg erosen utal a kovetkezo fo villanre, bar igazabol az mar a Lokibol is sejtheto volt.

Na mindegy. Nekem nem jott be. Es oszinten, eddig ez a fazis szerintem eleg gagyi. Rendben, az elozo feladta a lecket, de na. Bizom benne, hogy a Spider-Man megmenti az evet ugymond, de kezdek felni. Abba is mindent bele akarnak suriteni, a hirek alapjan mar most ettol tartok. Meglatjuk. Kivancsi leszek.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
 hu.ign.com/rocky-iv-rocky-vs-drago-the-ultimate-directors-cut/71994/news/hulyenek-erzem-magam-duhos-vagyok-stallone-meglehetosen-furan-reagalt-arra-hogy-elkeszult-a-rocky-iv

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!