Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Nemtom mi van velem.
De, ha bárki egyszer azt akarná, hogy bevalljak valamit, amit nem követtem el és lekötözne, hogy nézzem végig a "Kutya karmai között" c. "alkotást", akkor nem csak azt, hanem minden egyebet, amit nem követtem el, simán, szemrebbenés nélkül magamra vállalnék...
Vagy, ha valakit ki akarnék nyírni, levetíteném neki és adnék egy kést, majd bezárnám az ajtót...
Kb ez a véleményem a filmről. Iszonyat.
#JC6
Nézd meg a TiTAn filmet
(Idei Cannes Arany Pálma győztes)
ès átértékeled a filmekről alkotott véleményeidet 😊 😊
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nemtom mi van velem.
De, ha bárki egyszer azt akarná, hogy bevalljak valamit, amit nem követtem el és lekötözne, hogy nézzem végig a "Kutya karmai között" c. "alkotást", akkor nem csak azt, hanem minden egyebet, amit nem követtem el, simán, szemrebbenés nélkül magamra vállalnék...
Vagy, ha valakit ki akarnék nyírni, levetíteném neki és adnék egy kést, majd bezárnám az ajtót...
Kb ez a véleményem a filmről. Iszonyat.
#JC6
szerintem fantasztikus 😊 lassan építkezik, de végére gyönyörűen összeáll 😊
Löfli
Spoiler-ben kérdehetek magyarázatot hogy mégis miért? Biztos, hogy nem ülök le megint, az hótziher, a világ összes pénzéért sem, esküszöm 😀

szerk: nem kell 😀 ez tuti nem az én filmem 😀 IGN le is írta miért... 😀 😀 😀
#JC6
nem kell minden művészfilmre rákattintani, amit feldob a netflix 😊 én pl nem nézek ilyen Red Notice-t és társait, mert tudom mire számítsak


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Nemtom mi van velem.
De, ha bárki egyszer azt akarná, hogy bevalljak valamit, amit nem követtem el és lekötözne, hogy nézzem végig a "Kutya karmai között" c. "alkotást", akkor nem csak azt, hanem minden egyebet, amit nem követtem el, simán, szemrebbenés nélkül magamra vállalnék...
Vagy, ha valakit ki akarnék nyírni, levetíteném neki és adnék egy kést, majd bezárnám az ajtót...
Kb ez a véleményem a filmről. Iszonyat.
#JC6
szerintem fantasztikus 😊 lassan építkezik, de végére gyönyörűen összeáll 😊
Löfli
Spoiler-ben kérdehetek magyarázatot hogy mégis miért? Biztos, hogy nem ülök le megint, az hótziher, a világ összes pénzéért sem, esküszöm 😀

szerk: nem kell 😀 ez tuti nem az én filmem 😀 IGN le is írta miért... 😀 😀 😀

Szerkesztette: - JC6
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nemtom mi van velem.
De, ha bárki egyszer azt akarná, hogy bevalljak valamit, amit nem követtem el és lekötözne, hogy nézzem végig a "Kutya karmai között" c. "alkotást", akkor nem csak azt, hanem minden egyebet, amit nem követtem el, simán, szemrebbenés nélkül magamra vállalnék...
Vagy, ha valakit ki akarnék nyírni, levetíteném neki és adnék egy kést, majd bezárnám az ajtót...
Kb ez a véleményem a filmről. Iszonyat.
#JC6
szerintem fantasztikus 😊 lassan építkezik, de végére gyönyörűen összeáll 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Nemtom mi van velem.
De, ha bárki egyszer azt akarná, hogy bevalljak valamit, amit nem követtem el és lekötözne, hogy nézzem végig a "Kutya karmai között" c. "alkotást", akkor nem csak azt, hanem minden egyebet, amit nem követtem el, simán, szemrebbenés nélkül magamra vállalnék...
Vagy, ha valakit ki akarnék nyírni, levetíteném neki és adnék egy kést, majd bezárnám az ajtót...
Kb ez a véleményem a filmről. Iszonyat.
#JC6
Ettől fog megbokrosodni a lovunk is, avagy megéri a pénzét?
Ha megvadulni nem is fogunk A kutya karmai közttől, mert alapvetően csendes, lírai dráma, nem pedig harsány, felkavaró alkotás, ám kétségtelenül nehéz szabadulni tőle, garantáltan velünk marad még napokig, már amennyiben megérint a témája, valamint Benedict Cumberbatch egyszerre megkapó és taszító karakterének a sztorija. Így ha nem bírjuk a lassan kibontakozó és felszívódó, epizodikus alkotásokat, akkor Jane Campion művét nem nekünk találták ki. Ellenkező esetben viszont nagy eséllyel az év egyik legjobb filmjeként fogunk emlékezni erre az elégikus western-drámára.ign
Finch-t nézd meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Nemtom mi van velem.
De, ha bárki egyszer azt akarná, hogy bevalljak valamit, amit nem követtem el és lekötözne, hogy nézzem végig a "Kutya karmai között" c. "alkotást", akkor nem csak azt, hanem minden egyebet, amit nem követtem el, simán, szemrebbenés nélkül magamra vállalnék...
Vagy, ha valakit ki akarnék nyírni, levetíteném neki és adnék egy kést, majd bezárnám az ajtót...
Kb ez a véleményem a filmről. Iszonyat.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
A gucci-házat érdemes megnézni (moziban)?
r.baggio
eddig nem sok jót hallottam róla, én mondjuk holnap este tervezem 😀
Löfli
Megnéztük anyway, de szerintem inkább hagyd ki 😊 ha csak nem vagy oda Jared Letoért (ladygaga borzalmas volt persze)
r.baggio
én miatta kerülöm messzire

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A gucci-házat érdemes megnézni (moziban)?
r.baggio
eddig nem sok jót hallottam róla, én mondjuk holnap este tervezem 😀
Löfli
Megnéztük anyway, de szerintem inkább hagyd ki 😊 ha csak nem vagy oda Jared Letoért (ladygaga borzalmas volt persze)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A gucci-házat érdemes megnézni (moziban)?
r.baggio
eddig nem sok jót hallottam róla, én mondjuk holnap este tervezem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A gucci-házat érdemes megnézni (moziban)?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
ez a megtörtént eset az amcsi csajjal olaszban, amit áttettek francia környezetbe. szegény lehet nem érezte mennyire elcsépelt sztori az élete 😊
ozibozi
tudod hogy értettem ozi. nem egy ilyen filmet láttunk már, ahol a bűnös/ártatlan gyereket kellett így vagy úgy, de megmenteni külföldről a jófej jenkiknek 😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 562
ez a megtörtént eset az amcsi csajjal olaszban, amit áttettek francia környezetbe. szegény lehet nem érezte mennyire elcsépelt sztori az élete 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Megtekintettem a Stillwater c. filmet.
Hát ez... 2/10 kb.
#JC6
komoly vitaindító kritika 😊

emlékeim szerint a kritikusok szerették

edit:
Dark Waters-szel kevertem 😊
de a stillwater is 6.6 imdb-n
Negritis
Végig francia lobbit éreztem a filmem, szóltak Holly-ba, hogy kellene egy sztár mert mostanság nem komázzák Fo-t az emberek. Történet lerágott csont, semmi csavar, depressziós vacak, Damon meg végig egy robot…

DW nagyot szólt, tetszett is. Ez nem, nagyon nem.
#JC6
ha láttam volna vagy érdekelne akkor ebből már ki lehetne indulni 😊
amúgy érdekes mer Matt Damon nem épp húzónév az utóbbi időben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Megtekintettem a Stillwater c. filmet.
Hát ez... 2/10 kb.
#JC6
komoly vitaindító kritika 😊

emlékeim szerint a kritikusok szerették

edit:
Dark Waters-szel kevertem 😊
de a stillwater is 6.6 imdb-n
Negritis
Végig francia lobbit éreztem a filmem, szóltak Holly-ba, hogy kellene egy sztár mert mostanság nem komázzák Fo-t az emberek. Történet lerágott csont, semmi csavar, depressziós vacak, Damon meg végig egy robot…

DW nagyot szólt, tetszett is. Ez nem, nagyon nem.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Megtekintettem a Stillwater c. filmet.
Hát ez... 2/10 kb.
#JC6
komoly vitaindító kritika 😊

emlékeim szerint a kritikusok szerették

edit:
Dark Waters-szel kevertem 😊
de a stillwater is 6.6 imdb-n

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Megtekintettem a Stillwater c. filmet.
Hát ez... 2/10 kb.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
nem tudom, volt-e már:
Denis Villeneuve: Incendies (Felperzselt föld)
D.V. bemutatkozása volt anno filmügyileg. Ha valaki szeretne két órát megmerítkezni depresszióban, elgondolkodni Libanonon, a Közel-Kelet egykori Svájcán, mivé tehet az etnikai, vallási gyűlölet (ill. a gyűlölet maga) egy országot és embereket, családokat, milyen sorsokat hozhat az Élet. Nem egy felemelő, inkább megrázó, nagyon kemény, de egyben nagyon szép, s egyben sokkoló film, és katarzissal jár.
 www.rottentomatoes.com/m/incendies
Fungus
volt neki még 3 filmje ezelőtt 😊
Löfli
sőt még több is 😀
D.V. bemutatkozása volt anno filmügyileg.
😀
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem tudom, volt-e már:
Denis Villeneuve: Incendies (Felperzselt föld)
D.V. bemutatkozása volt anno filmügyileg. Ha valaki szeretne két órát megmerítkezni depresszióban, elgondolkodni Libanonon, a Közel-Kelet egykori Svájcán, mivé tehet az etnikai, vallási gyűlölet (ill. a gyűlölet maga) egy országot és embereket, családokat, milyen sorsokat hozhat az Élet. Nem egy felemelő, inkább megrázó, nagyon kemény, de egyben nagyon szép, s egyben sokkoló film, és katarzissal jár.
 www.rottentomatoes.com/m/incendies
Fungus
volt neki még 3 filmje ezelőtt 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
nem tudom, volt-e már:
Denis Villeneuve: Incendies (Felperzselt föld)
D.V. bemutatkozása volt anno filmügyileg. Ha valaki szeretne két órát megmerítkezni depresszióban, elgondolkodni Libanonon, a Közel-Kelet egykori Svájcán, mivé tehet az etnikai, vallási gyűlölet (ill. a gyűlölet maga) egy országot és embereket, családokat, milyen sorsokat hozhat az Élet. Nem egy felemelő, inkább megrázó, nagyon kemény, de egyben nagyon szép, s egyben sokkoló film, és katarzissal jár.
 www.rottentomatoes.com/m/incendies
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ikrekkel megnéztem az örökkévalókat.
Nekik lassú volt a film semmi extrat nem adott.
Még nekik is volt benne logikai bukfenc.... a harcok látványosak de rövidek és kevés is van.
Történet kb semmi.
szájbarágós nem tul bonyolult.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi most a Sleepers-Pokoli leckét néztük meg újra, még mindig kemény...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Netflix: Ébredő düh

Kellemeset csalódtam, nagyon jó kis szombat esti kikapcsolódást hozott ez a koreai film!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Disconnect

Meglepődtem hogy 2012-es film, nem értem hogy nem találtam eddig rá. Hosszú ideje nem láttam ilyen jó drámát, szerintem még napokig a fejemben fog kavarogni. Nagyon jól megkomponált film, remek alakításokkal. Talán az Ütközések volt ehhez hasonló, de azt már rég láttam. Lehet hogy újra kell majd azt is néznem.
Szóval ez egy kiváló film, ha tudtok hasonlót írjátok meg.
bcsarli
Nekem a Buried nagyon bejött.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Disconnect

Meglepődtem hogy 2012-es film, nem értem hogy nem találtam eddig rá. Hosszú ideje nem láttam ilyen jó drámát, szerintem még napokig a fejemben fog kavarogni. Nagyon jól megkomponált film, remek alakításokkal. Talán az Ütközések volt ehhez hasonló, de azt már rég láttam. Lehet hogy újra kell majd azt is néznem.
Szóval ez egy kiváló film, ha tudtok hasonlót írjátok meg.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Finch
egy szeretnivaló road movie egy kutyával, egy újszülött robottal és Tom Hanks-szel
sok a klisé és újat nem mutat, de egy nézésre elmegy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!