Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert en meg emesztgetem ezt a No way home-ot. Tobbet vartam, hogy oszinte legyek. Mindenhol csak azt olvasom, hogy ez egy Endgame-szeru durranas film, igy is alltam hozza, foleg a siralmasan szar Eternals utan, de vegyes erzeseim vannak.

Foleg egy ilyen szineszgardatol, | akik kozul igy utolag azt mondanam, hogy Dafoe-n kivul kb. fel sem tunik, ha nincs ott a masik par, annyira nem adtak hozza az egvilagon semmit, tulajdonkeppen csak mindegyik kepeben odavagtak egy 3-3 perces fan service-t, hogy elelvezzen a homer rajongo. Azt hittem, hogy jon a Sinister Six peldaul, vagy valami hasonlo badassel durrantanak, ebbol a szempontbol meg kb. semmit sem kaptam. Es en ezt hianyolom. Ja, oke, hogy a film egy gyerek felnottevalasarol szol, es ebben segitett neki a tobbi spider man, ennek is az eredmenye az volt, hogy ket oran at faszsagot csinal, ami miatt mindenki mas szopik, majd amikor okosnak kene lennie, ha rajta mulik, tok siman felnyarsalja Osbornt. Aztan szepen fejlodott a karakter a vegen ot percen at, hogy kussolt a korabbi szerettei elott inkabb. 😀 |

Nem mondom, hogy rossz, sot, ha IMDB-s szintezeseket akarnek, azert 7.5 korulinel rosszabbat biztos nem kapna, csak en ezt a filmet az Infinity Warhoz es az Endgame-hez mertem, azoknak meg szerintem a kozeleben sincs. De meg a top5-be sem biztos, hogy be mernem tenni a Winter Soldier és a Civil War mellett.

De valoszinuleg az a gond, hogy tenyleg mast vartam, igy pedig meg nem igazan baratkoztam meg a vegkifejlettel. Csak annyira fan service erzes van bennem, tulsagosan sok mindenben. Kicsit mintha at lennek verve.

(viszont megjott a kedvem a Spider Manhez, ugyhogy ki is tolom gyorsan ujra a PS4-es jatekot. 😀

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
spiderman rajongóknak kb kötelező az új film sztem 😊
Negritis
mondjuk fura lenne, ha egy Spiderman rajongót nem érdekelne egy új Spiderman film 😀
Löfli
igen és nem 😊
azért a 2. garfield meg a far from home esetében se mondanáma "kötelező" jelzőt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
spiderman rajongóknak kb kötelező az új film sztem 😊
Negritis
mondjuk fura lenne, ha egy Spiderman rajongót nem érdekelne egy új Spiderman film 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
spiderman rajongóknak kb kötelező az új film sztem 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
szakadjak meg várom!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Drunk (Még egy kört mindenkinek)

Hú, ez nagyon bejött. Mads Mikkelsen hatalmas zseni. Pár jelenetnél szinte éreztem én is az alkoholt a véremben. Pl. a végén 😀

Többször nézős lesz nálam.
bcsarli
Druk az nem Drunk 😊
de amúgy zseniális film
Negritis
Ja igen, az eredeti címe valóban ez. Angolosítottam 😊
Áááááá, folyamatosan azt érzem hogy meg kéne inni valamit 😊 😊 😊
45 percnél a részeg politikusos scene Viktorral, meg a tánc a végén...

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Drunk (Még egy kört mindenkinek)

Hú, ez nagyon bejött. Mads Mikkelsen hatalmas zseni. Pár jelenetnél szinte éreztem én is az alkoholt a véremben. Pl. a végén 😀

Többször nézős lesz nálam.
bcsarli
Druk az nem Drunk 😊
de amúgy zseniális film

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Drunk (Még egy kört mindenkinek)

Hú, ez nagyon bejött. Mads Mikkelsen hatalmas zseni. Pár jelenetnél szinte éreztem én is az alkoholt a véremben. Pl. a végén 😀

Többször nézős lesz nálam.

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Megbocsáthatatlan:

Semmit nem tudtam a filmről, csak a borító alapján hogy Sandra Bullock játszik benne. Számomra az elmúlt hónapok legjobb filmje, lehet hogy pont jókor talált meg. Aki szereti a drámát, annak csak ajánlani tudom. Sandra Bullock játékáról nincsenek maradandó élményeim, de itt nagyot alakít.
Nomac
Csatlakozom. Ez Oscar-díjas alakítás volt. Kegyetlen jó film.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
aki esetleg gondolkozna a Home Sweet Alone-n annak üzenem hogy NE
Negritis
Ebbe ne keverjuk bele a Patset, ha kerhetnem!

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
aki esetleg gondolkozna a Home Sweet Alone-n annak üzenem hogy NE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megbocsáthatatlan:

Semmit nem tudtam a filmről, csak a borító alapján hogy Sandra Bullock játszik benne. Számomra az elmúlt hónapok legjobb filmje, lehet hogy pont jókor talált meg. Aki szereti a drámát, annak csak ajánlani tudom. Sandra Bullock játékáról nincsenek maradandó élményeim, de itt nagyot alakít.
Nomac
Akkor ma este meg is nézem, úgyis meg akartam.

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 670 — balazs.t85@gmail.com
Megbocsáthatatlan:

Semmit nem tudtam a filmről, csak a borító alapján hogy Sandra Bullock játszik benne. Számomra az elmúlt hónapok legjobb filmje, lehet hogy pont jókor talált meg. Aki szereti a drámát, annak csak ajánlani tudom. Sandra Bullock játékáról nincsenek maradandó élményeim, de itt nagyot alakít.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 24.hu/kultura/2021/12/10/rami-malek-christopher-nolan-j-robert-oppenheimer-eletrajzi-film-benny-safdie/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
szar filmek előtt toltunk egy minőségibb estét

The Art of self defense:
az egész film elég abszurd, elbaszott karakterekkel de van egy hipnotikus hangulata ami leköt
sokszor nehéz eldönteni hogy ez most vicces vagy tragikus
nem szeretem Jessie Eisenberget, de a filmben jó volt

Fist of the north Star(1986):
nem tudom hogy ez a világ és a mad max milyen hatással volt egymásra, de elég sok a hasonlóság
a rajz sztem szép, de megfogta az idő
tippre ez a sorozat kivonata, valszeg úgy jobb lenne
a teknikák néha wtf-ek és a bruce lee-s sikongatás inkább zavaró valahogy mégis van egy varázsa, főleg ilyen pillanatokban:


Pig:
Nick Cage malacát ellopják ő pedig útra kél hogy megtalálja
NEM bosszúfilm, hanem karakter dráma abból viszont nagyon jó
a Finway-es jelenetet szivesen ajánlom bárkinek akár önmagában is

Bill és Ted 3:
nosztalgia trip főként, és érződött is hogy néha a karakterek fejlődtek ami tök jó lett volna
aztán jött az erőltetett nosztalgikus viselkedés a semmiből
Samara Weaving meglepett hogy benne van és sztem nem is volt túl jó
összességében aki szerette az első kettőt sztem ebben sem fog csalódni, aki meg nem az minek nézné meg?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Cry Macho.

Nagyon szeretem az öreget. Egy legenda.
De nem kellett volna elkészíteni a Csempész kettőt.
Azt hiszem az utolsó 3 filmje vagy Mexikóban vagy mexikóiakkal játszódik. Nem tudom hova tenni.
Nem rossz, tényleg, de 91 évesen annyira be van már lassulva, hogy néha fáj nézni a szenvedését. Tudnia kellene abbahagyni, hiszen fantasztikus az, amit elért és szerintem kevesen - sőt, lehet senki - nem fogja egy darabig utánozni, illene a csúcson visszavonulni, nem elkezdeni lerombolni a nimbuszát.
#JC6
Munka mániás, mint Bruce Willis, csak Ő előbb kezdett el szart gyártani! ... Sajnos nem tudják elengedni, hogy már nem róluk szól a szakma.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Cry Macho.

Nagyon szeretem az öreget. Egy legenda.
De nem kellett volna elkészíteni a Csempész kettőt.
Azt hiszem az utolsó 3 filmje vagy Mexikóban vagy mexikóiakkal játszódik. Nem tudom hova tenni.
Nem rossz, tényleg, de 91 évesen annyira be van már lassulva, hogy néha fáj nézni a szenvedését. Tudnia kellene abbahagyni, hiszen fantasztikus az, amit elért és szerintem kevesen - sőt, lehet senki - nem fogja egy darabig utánozni, illene a csúcson visszavonulni, nem elkezdeni lerombolni a nimbuszát.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Spotlight – Egy nyomozás részletei 2015-ös. Csak mostanában sikerült megnéznem, de nagyon jó volt. Mondjuk én csípem ezt a Ruffalo gyereket (Dark Waters a kedvencem tőle) lehet azért.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
2021.12.04

Eljött ez a nap is, tetszett egy magyar film.

“Becsúszó szerelem”

Csak kicsit felpörgethették volna az embereket, mert iszonyat lassúak, amúgy szerintem jó lett.
#JC6
Pont a héten néztem meg és nagyon tetszett! Ráadásul Édesapámat u.u. híjvak mint a filmbéli főszereplőt!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
2021.12.04

Eljött ez a nap is, tetszett egy magyar film.

“Becsúszó szerelem”

Csak kicsit felpörgethették volna az embereket, mert iszonyat lassúak, amúgy szerintem jó lett.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Dívák

Meglepően nezheto vizsgafilm.
Nekem teljesen egy más világ nem ismerek 20-as fiatalokat egy jegkorongos csapattarsam van de ő fiu es 25.
A sok gond ellenére azért van remény és azt kell hinnem hogy más fiataloknak azért nem ennyire nehéz az élet.
Nosztalgikus is egyben nekem mert nekem is elég nyavajás volt a gyermekkorom .
Nem lesz divatfilm az tuti

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Nemtom mi van velem.
De, ha bárki egyszer azt akarná, hogy bevalljak valamit, amit nem követtem el és lekötözne, hogy nézzem végig a "Kutya karmai között" c. "alkotást", akkor nem csak azt, hanem minden egyebet, amit nem követtem el, simán, szemrebbenés nélkül magamra vállalnék...
Vagy, ha valakit ki akarnék nyírni, levetíteném neki és adnék egy kést, majd bezárnám az ajtót...
Kb ez a véleményem a filmről. Iszonyat.
#JC6
Nézd meg a TiTAn filmet
(Idei Cannes Arany Pálma győztes)
ès átértékeled a filmekről alkotott véleményeidet 😊 😊
ozibozi
Már a plakátjától hánytam
😂
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Nemtom mi van velem.
De, ha bárki egyszer azt akarná, hogy bevalljak valamit, amit nem követtem el és lekötözne, hogy nézzem végig a "Kutya karmai között" c. "alkotást", akkor nem csak azt, hanem minden egyebet, amit nem követtem el, simán, szemrebbenés nélkül magamra vállalnék...
Vagy, ha valakit ki akarnék nyírni, levetíteném neki és adnék egy kést, majd bezárnám az ajtót...
Kb ez a véleményem a filmről. Iszonyat.
#JC6
Nézd meg a TiTAn filmet
(Idei Cannes Arany Pálma győztes)
ès átértékeled a filmekről alkotott véleményeidet 😊 😊
ozibozi
nem biztos hogy ajánlanám neki 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!