Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Már hogy érted? Neked már megvan, vagy van eladó, vagy mi? 😊 Amúgy nyilván sokakat érdekel, köztük engem is.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mad Max erdekel valakit? :-p
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fair enough 😊 bar engem legjobban a hetfoi szam sarkallt erre a korai tippre: az Av1 ott 18.9-et kaszalt, mig ez most csak 13.3-at.

A jovo hetvegen persze meg dolni fog a le, az lesz a nagy kerdes hogy a 3. hetvegen a Mad Max reboot ellen mennyire esik vissza.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
nemzetkozileg jobb lehet mint az elso, de a domestic 623mm valszeg nem lesz megIgor
Ezzel azért még várjunk, mert igaz hogy gyengébben kezdett mint az első rész, de ebbe nem árt bele kalkulálni a Super Sports Saturdayt (Yankees-Red Sox, Kentucky Derby, Clippers-Spurs Game 7, Mayweather-Pacquiao), ami miatt szombat délutántól teljesen leálltak a mozik, hisz az amerikaiak jelentős része ezeket nézte. Egyébként szombatig erősebb volt, mint az első rész nyitása. 😉

Mellesleg a ZoliZoltán által linkelt cikk pontatlan is, ugyanis 191,3 millió volt a bevétel. 😉
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 www.hirado.hu/2015/05/03/1878-millio-dollaros-bevetelt-hozott-a-bosszuallok-ultron-kora/ZoliZoltán
Ezzel az Ultron ki is szallt a versenybol 😉

Es a kulfoldi nyitasok se rosszak, de nem kiugro elegge... AUS, UK, KOR - mindenhol 6-7-8-as multiplier kene.
Ha esetleg Kinaban zuzna, akkor 1.5-1.7bn kornyeken zarhat majd, es talan meguti az elso reszt (nemzetkozileg jobb lehet mint az elso, de a domestic 623mm valszeg nem lesz meg)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
dumb&dumber to letudva
nálam 6,5/10 az egy szintjére nem ér fel de a 2nél bőven jobb
1 nézést megér de tömény a hülyeség és hiányoznak fontos "pihenő" részek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 www.hirado.hu/2015/05/03/1878-millio-dollaros-bevetelt-hozott-a-bosszuallok-ultron-kora/
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Feljött a draft show-n, hogy mennyire sikeres, így én is megtekintettem a Liza, a rókatündért. Nem csalódtam, ez a film egyszerűen zseniális, nem emlékszem mikor szórakoztam utoljára ennyire jól egy magyar filmen. Szóval csak így tovább és öööö... | a kurva anyját |

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A 3D, az 2-3 USD kulonbseg jegyenkent.. Angliaban meg fontban volt kb ennyi. Itthon is kb 300 Ft talan?

A technikai reszevel egyetertek (en is IMAX-ben neztem direkt Avatart, inkabb varva masfel hetet..) de penzugyileg/bevetel szempontjabol nem elhanyagolhato.

Abbahagyom a korteskedest. 😊
En is nagyon varom a filmet higyjetek el.. a karacsonyi idopont amugy tokeletes, 4-5 heten at ott kaszalni fog.. de sztem igyse lesz meg.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Szerintem pont ezert kaszalt nagyon.. mert sablonos, semleges sztori volt - es a nagymamat is el tudtad vinni ra, a noi es a 50+ generaciot is megszolitotta.
Ez volt a Titanic-kal is.

Abban egyetertek, hogy 50+ ferfiak is omleni fognak ra... de nehez lesz a holgyeket is berantani a moziba, szvsz.
Illetve nem 3D-ben jon ki, tudomasom szerintem.. csak IMAX-ben.

Egyebkent szerintem is kaszalni fog 1.8-2.0bn meglehet szvsz.Igor
IMAX>3D
Persze ezzel az emberek nagy része nem ért egyet, sőt a legtöbben azt sem tudják, hogy mit ad pluszban az IMAX.

Mondjuk én alapból gyűlölöm a 3D-t. Idegesítő, kiforratlan technika.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Abban egyetertek, hogy 50+ ferfiak is omleni fognak ra... de nehez lesz a holgyeket is berantani a moziba, szvsz.
Illetve nem 3D-ben jon ki, tudomasom szerintem.. csak IMAX-ben.Igor
Sztem meg nem, anyám annó han soloba, a bnője meg lukeba volt szerelmes 😀 azmeg, hogy bem 3 Dben jön ki sztem most 2015ben nem sokat számít.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem pont ezert kaszalt nagyon.. mert sablonos, semleges sztori volt - es a nagymamat is el tudtad vinni ra, a noi es a 50+ generaciot is megszolitotta.
Ez volt a Titanic-kal is.

Abban egyetertek, hogy 50+ ferfiak is omleni fognak ra... de nehez lesz a holgyeket is berantani a moziba, szvsz.
Illetve nem 3D-ben jon ki, tudomasom szerintem.. csak IMAX-ben.

Egyebkent szerintem is kaszalni fog 1.8-2.0bn meglehet szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Amikor az Avatar kijött, akkor az volt a film, melyért az emberek moziba mentek kipróbálni a 3D-t, mára viszont újra leáldozott ennek a technológiának, legalábbis komoly vonzerőt nem jelent (sőt egyes filmeknél kifejezetten zavaró)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Szerintem nem erzitek at azt a kulonbseget, ami az 1-1.2bn (amit egy normal blockbusternek illik hoznia), es a 2.8bn kozott.. illetve hogy az Avatar mennyit profitalt a pozitiv szajhagyomanybol, a szeles demografiai korbol es a 3D arakbol.Igor
És szerinted mi gátolja meg az SW hetedik részét abban, hogy profitáljon a "pozitiv szajhagyomanybol, a szeles demografiai korbol es a 3D arakbol"? 😊
Szerintem az SW 7 az utóbbi évek fő esélyese, hogy trónt fosszon, főleg ha nem valami elcsépelt sztorija lesz, mint volt az Avatarnak (ami egy az egyben a Pocahontas csak átírták benne a neveket és áthelyezték a jövőbe).
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Igor!

A sw7 azért fog tarolni, mert világ legnépszerűbb története aminek az idő múlása csak még nagyobb kultuszt varázsolt. ráadásul az episode 6 bemutatása óta eltelt 33 évben felnőtt jópár generáció ami még jobban bővítette a rajongói bázisát, ismertségét az eposznak. A most készülő rész szorosan a 4-5-6hoz fog kapcsolódni úgy, hogy a régi megismert legendás karakterek is visszatérnek akiket hálistennek ugyanazok is fognak eljátszani mint a trilógiában. Szóval szvsz ez a világ talán legismertebb története borzasztó méretű rajongói bázissal aminek a folytatására majd mindenki kiváncsi, aki valaha is érintkezett vele. erre még azon idősebb generációk tagjai is befognak ülni a moziba, akik amúgy már nem járnak, de annó a hetvenes években ott izgultak soloékért. mert a messzi-messzi galaxis újra hívja őket... ( de szép lett a vége 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
én meg bold pred és az SW7 nem sokkal marad el az Avatar mögött de a Rouge lenyomja 😀

amúgy az Avatart annyira nem élveztem moziba hogy hihetetlen pedig 3d meg miegyfaszom megvolt társaság is, de valahogy annyira sablonos összelopott a sztorija hogy engem felmérgelt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szivesen fogadok barkivel.. es erdekelnenek a pro oldalrol is az ervek, mert eddig azt nem nagyon lattam. :p

Szerintem nem erzitek at azt a kulonbseget, ami az 1-1.2bn (amit egy normal blockbusternek illik hoznia), es a 2.8bn kozott.. illetve hogy az Avatar mennyit profitalt a pozitiv szajhagyomanybol, a szeles demografiai korbol es a 3D arakbol.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az!Tuttttttiiii 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Szavazok én is, az új rekorder az episode VII lesz szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
pont nem jókor van a jegyár botrány amúgy
 index.hu/kultur/cinematrix/2015/04/27/193_nemet_mozi_beintett_a_bosszuallok_2-re/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Holnap uj SW traileeeer !!!yepyeppp 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Nem fogjak.
Ahogy Mr. Kornheiser mondana - 0% chance.

Meg ha az Avengers2 esetleg 250+ millios domestic hetvegevel nyit, vagy akar 500-550 millioval vilagszerte.. akkor se fogja.
Egyszeruen nincs olyan szeles demografiai bazisa, es nem tud olyan "labakat", ergo olyan 5-6-7-8.... hetveget produkalni, mint az Avatar es a Titanic anno.

Pedig az Avengers 1-nek kepregenyfilmekhez kepest is remek multiplikatora volt.. de a 2.78 milliard dollar egyelore mas sulycsoport.

A kepregenyfimeknek pedig nemzetkozi piacon amugy sincs relative akkor sikere.. Avengers is bevetel 40+ szazalekat USA-ban hozta, kulfolfon "csak" 895 misit.
Avatar csak nemzetkozi piacokon hozott tobb mint 2 milliard dollart.. ami 500 millioval tobb mint az Avengers teljes bevetele 😊

Ha pazar kritikakat kap, nagyon kis esely van a 760 millios domestic rekordra.. de sztem az se lesz meg.. a 700 azert talan igen.

A Star Warsnak elmeleti eselye van.. ugye az Episode 1 a hype-pal ugye erosen nyitott, aztan Ep2/3 mar gyengebb volt.
Ha odaraknanak egy 10/10-es filmet.. esetleg szinten az USA domestic rekordra lenne esely.. de nemzetkozire igy sem.Igor
A Star Wars 7 megüti az Avatart.
Erre fogadhatunk is 1:1-hez.Sobri Jóska
A nemzetkozit, a 2.78 milliard dollart?

Oke.Igor
Azt. Találd ki, mennyit mersz rátenni, aztán majd kezet rázunk rá.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem fogjak.
Ahogy Mr. Kornheiser mondana - 0% chance.

Meg ha az Avengers2 esetleg 250+ millios domestic hetvegevel nyit, vagy akar 500-550 millioval vilagszerte.. akkor se fogja.
Egyszeruen nincs olyan szeles demografiai bazisa, es nem tud olyan "labakat", ergo olyan 5-6-7-8.... hetveget produkalni, mint az Avatar es a Titanic anno.

Pedig az Avengers 1-nek kepregenyfilmekhez kepest is remek multiplikatora volt.. de a 2.78 milliard dollar egyelore mas sulycsoport.

A kepregenyfimeknek pedig nemzetkozi piacon amugy sincs relative akkor sikere.. Avengers is bevetel 40+ szazalekat USA-ban hozta, kulfolfon "csak" 895 misit.
Avatar csak nemzetkozi piacokon hozott tobb mint 2 milliard dollart.. ami 500 millioval tobb mint az Avengers teljes bevetele 😊

Ha pazar kritikakat kap, nagyon kis esely van a 760 millios domestic rekordra.. de sztem az se lesz meg.. a 700 azert talan igen.

A Star Warsnak elmeleti eselye van.. ugye az Episode 1 a hype-pal ugye erosen nyitott, aztan Ep2/3 mar gyengebb volt.
Ha odaraknanak egy 10/10-es filmet.. esetleg szinten az USA domestic rekordra lenne esely.. de nemzetkozire igy sem.Igor
A Star Wars 7 megüti az Avatart.
Erre fogadhatunk is 1:1-hez.Sobri Jóska
A nemzetkozit, a 2.78 milliard dollart?

Oke.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Nem fogjak.
Ahogy Mr. Kornheiser mondana - 0% chance.

Meg ha az Avengers2 esetleg 250+ millios domestic hetvegevel nyit, vagy akar 500-550 millioval vilagszerte.. akkor se fogja.
Egyszeruen nincs olyan szeles demografiai bazisa, es nem tud olyan "labakat", ergo olyan 5-6-7-8.... hetveget produkalni, mint az Avatar es a Titanic anno.

Pedig az Avengers 1-nek kepregenyfilmekhez kepest is remek multiplikatora volt.. de a 2.78 milliard dollar egyelore mas sulycsoport.

A kepregenyfimeknek pedig nemzetkozi piacon amugy sincs relative akkor sikere.. Avengers is bevetel 40+ szazalekat USA-ban hozta, kulfolfon "csak" 895 misit.
Avatar csak nemzetkozi piacokon hozott tobb mint 2 milliard dollart.. ami 500 millioval tobb mint az Avengers teljes bevetele 😊

Ha pazar kritikakat kap, nagyon kis esely van a 760 millios domestic rekordra.. de sztem az se lesz meg.. a 700 azert talan igen.

A Star Warsnak elmeleti eselye van.. ugye az Episode 1 a hype-pal ugye erosen nyitott, aztan Ep2/3 mar gyengebb volt.
Ha odaraknanak egy 10/10-es filmet.. esetleg szinten az USA domestic rekordra lenne esely.. de nemzetkozire igy sem.Igor
A Star Wars 7 megüti az Avatart.
Erre fogadhatunk is 1:1-hez.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem fogjak.
Ahogy Mr. Kornheiser mondana - 0% chance.

Meg ha az Avengers2 esetleg 250+ millios domestic hetvegevel nyit, vagy akar 500-550 millioval vilagszerte.. akkor se fogja.
Egyszeruen nincs olyan szeles demografiai bazisa, es nem tud olyan "labakat", ergo olyan 5-6-7-8.... hetveget produkalni, mint az Avatar es a Titanic anno.

Pedig az Avengers 1-nek kepregenyfilmekhez kepest remek multiplikatora volt.. de a 2.78 milliard dollar egyelore mas sulycsoport.

A kepregenyfimeknek pedig nemzetkozi piacon amugy sincs relative akkor sikere.. Avengers is bevetel 40+ szazalekat USA-ban hozta, kulfolfon "csak" 895 misit.
Avatar csak nemzetkozi piacokon hozott tobb mint 2 milliard dollart.. ami 500 millioval tobb mint az Avengers teljes bevetele 😊

Ha pazar kritikakat kap, nagyon kis esely van a 760 millios domestic rekordra.. de sztem az se lesz meg.. a 700 azert talan igen.

A Star Warsnak elmeleti eselye van.. ugye az Episode 1 a hype-pal ugye erosen nyitott, aztan Ep2/3 mar gyengebb volt.
Ha odaraknanak egy 10/10-es filmet.. esetleg szinten az USA domestic rekordra lenne esely.. de nemzetkozire igy sem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)