Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 940
Nem lattam a filmet es igazabol nem is tudom mi ez az ugy,de ha az ember nyitott szemmel jar a vilagban kb.semmin nem lepodik meg.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Paranoias azert nem lettem, es pont ez a lenyeg hogy nem szabad atesni habzo szajjal a masik oldalra sem.. (pont Snowdent latva /megnezve ugye. hogy o mit es hogyan magyarazott sajat szemszogebol)Igor
Ok, kicsit hatásvadász volt a hszem az a része. 😀 De azért elég durva dolgokról volt benne szó. Ha csak a fele úgy van, ahogy ES állítja, már akkor is elég ijesztő a dolog.

És maximálisan egyetértek az ízléses ábrázolásmódon. Simán lehetett volna ez egy szenzációhajhász valami, ehhez képes Poitras teljesen tárgyilagosan tálalta a témát, ami nagy szó ahhoz képest, hogy ő is nyakig benne volt a dologban. Ez nagyon becsülendő benne.

És én is mindenkinek csak ajánlani tudom a filmet. Most látható pár (főleg art)moziban!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Látta itt valaki a CitizenFourt(az Edward Snowden doksit)? Tegnap volt szerencsém megtekinteni. Huh, hát ha előtte nem voltál paranoiás, utána biztos egy picit az leszel. Le a kalappal Glenn Greenwald meg Laura Poitras előtt. "Szép" új világban élünk...iktriad
En Titanic alatt lattam, foleg Poitras elott le a kalappal, ahogy a portret sikerult felrakniuk, kifejezetten ugyesen/izlesesen, es igy megmutatni ES-t. (Speciel meg egy picit tobb Snowden/kevesebb Greenwald lett volna nekem az idealis.)

De ettol fuggetlenul mindenkepp megnezendo film.

Paranoias azert nem lettem, es pont ez a lenyeg hogy nem szabad atesni habzo szajjal a masik oldalra sem.. (pont Snowdent latva /megnezve ugye, hogy o mit es hogyan magyarazott sajat szemszogebol)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látta itt valaki a CitizenFourt(az Edward Snowden doksit)? Tegnap volt szerencsém megtekinteni. Huh, hát ha előtte nem voltál paranoiás, utána biztos egy picit az leszel. Le a kalappal Glenn Greenwald meg Laura Poitras előtt. "Szép" új világban élünk...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
A Saul fia nagyon pozitív kritikákat kap Cannes-ban. Benne van a pakliban valami komolyabb díj is.Schleck
azt szerintem borítékolhatjuk, hogy a következő Oscaron ott lesz a legjobb idegen nyelvű filmek jelöltjei között
elég ígéretes, amiket írnak róla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 940
Erdekes...nekem az elso resz unalmas volt.A 2. a legjobb sztem.A 3.a masodik legjobb.😀
A tobbit kihagytam.Tulhuzzak.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Saul fia nagyon pozitív kritikákat kap Cannes-ban. Benne van a pakliban valami komolyabb díj is.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
nekem a CGI Alien nagyon elrontotta az élményt
az 1-2ben sokkal jobban lehet fosni a lénytől mint a 3ban pedig azért jópár év és technikai minőség van köztük
maga az alapsztori nekem az 1ben jön be leginkább de utána 3 jönne, HA nem lenne ennyire elbaszott CGI benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Alien3 magasan a legjobb az egész mitológiából.
Bár Tywin Lannister ott is rábaszik. 😊Sobri Jóska
Én is valahogy azt szeretem a legjobban az Alien filmekből. Pedig állítólag Fincher nem büszke rá. Szerintem teljesen rendben van.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Az Alien3 magasan a legjobb az egész mitológiából.
Bár Tywin Lannister ott is rábaszik. 😊

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
az elmúlt pár napba végignéztem az Alien filmeket
az első 2nek van hangulata és tetszett is
a 3.ban agyf#szt kaptam a cgi lénytől
a 4. meg úgy ahogy van katasztrófa
ezeket figyelembe véve a Prometheus egész korrekt film valahol a 2-3 között félútona színvonallal

valamint megnéztem a legújabb Transzformerszt ami nem lett volna rossz ha nincs tele kreténséggel és elbaszott castinggal és karakterekkel
de legalább látványos

Robotzsaru és Hercules van most tervbe de nem tudom nekiálljak-e 😀Negritis
Alient én is most próbálom újra nyomni. Az első már megvolt, viszont lehet meg is állok kettő után.. 😀dugo1993
Pár hete néztem meg őket!Alien,Aliens,Prometheus.
Nálam ennyi a franchise! 😊
A többi gáz.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
az elmúlt pár napba végignéztem az Alien filmeket
az első 2nek van hangulata és tetszett is
a 3.ban agyf#szt kaptam a cgi lénytől
a 4. meg úgy ahogy van katasztrófa
ezeket figyelembe véve a Prometheus egész korrekt film valahol a 2-3 között félútona színvonallal

valamint megnéztem a legújabb Transzformerszt ami nem lett volna rossz ha nincs tele kreténséggel és elbaszott castinggal és karakterekkel
de legalább látványos

Robotzsaru és Hercules van most tervbe de nem tudom nekiálljak-e 😀Negritis
Alient én is most próbálom újra nyomni. Az első már megvolt, viszont lehet meg is állok kettő után.. 😀

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
az elmúlt pár napba végignéztem az Alien filmeket
az első 2nek van hangulata és tetszett is
a 3.ban agyf#szt kaptam a cgi lénytől
a 4. meg úgy ahogy van katasztrófa
ezeket figyelembe véve a Prometheus egész korrekt film valahol a 2-3 között félútona színvonallal

valamint megnéztem a legújabb Transzformerszt ami nem lett volna rossz ha nincs tele kreténséggel és elbaszott castinggal és karakterekkel
de legalább látványos

Robotzsaru és Hercules van most tervbe de nem tudom nekiálljak-e 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Argo 2

Vérprofi, minőségi magyar suttyófilm, imádtam. Ugyanazt tudja amit az első rész de talán még túl is tesz rajta picit. A "finálén" konkrétan sírva röhögtem 5 percig.JayB
Én nagyon vártam, nem is volt rossz, de az első résztől szerintem messze elmarad.dugo1993
Szerintem profibb lett, és kevesebb benne az üresjárat. Az egynek is idő kellett mire kultusz film lett, ebből is az lesz mert minden pozitív tulajdonságát megtartotta csak sokkal "készebb" film lett.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 hu.ign.com/batman-v-superman-dawn-of-justice/3150/news/exkluziv-a-batman-superman-ellen-elso-magyar-eloze
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
2016
Március 25: Batman V Superman: Dawn of Justice (Rendező: Zack Snyder)
Augusztus 5: Suicide Squad (Rendező: David Ayer)
2017
Június 23: Wonder Woman (Főszerepben: Gal Gadot)
November 17: Justice League (Rendező: Zack Snyder)
2018
Március 23: The Flash (Főszerepben: Ezra Miller)
Július 27: Aquaman (Főszerepben: Jason Momoa)
2019
Április 5: Shazam (Főszerepben: Dwayne Johnson)
Június 14: Justice League 2 (Rendező: Zack Snyder)
2020
Április 3: Cyborg (Főszerepben: Ray Fisher)
Június 19: Green Lantern (reboot)
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
őőő...igen,a 4. elég érdekes lett!
Egyszer láttam....de majd egyszer ha újra nekiülünk az Indy filmeknek,úgy is megnézzük újra! 😊
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
 mozi.hir24.hu/hirek/20150506/nem-kizart-egy-uj-indiana-jones-filmZoliZoltán
viszont kizárt hogy megnézzem 😀
már a 4.et is kihagytam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 mozi.hir24.hu/hirek/20150506/nem-kizart-egy-uj-indiana-jones-film
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Argo 2

Vérprofi, minőségi magyar suttyófilm, imádtam. Ugyanazt tudja amit az első rész de talán még túl is tesz rajta picit. A "finálén" konkrétan sírva röhögtem 5 percig.JayB
Én nagyon vártam, nem is volt rossz, de az első résztől szerintem messze elmarad.

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Argo 2

Vérprofi, minőségi magyar suttyófilm, imádtam. Ugyanazt tudja amit az első rész de talán még túl is tesz rajta picit. A "finálén" konkrétan sírva röhögtem 5 percig.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Az miért puszítás, ha kikérem magamnak, hogy egy - jelen esetben ezek szerint jó - popcornmozit egy filmes kritikus komplett FILMÉLMÉNYnek tituláljon?* Ez az egész műfaj olyan szintű lealjasítása, ami ellen fel kell szólalni. Ahogy ott is írtam, illene helyén kezelni a dolgokat, ha pedig pusztán a látvány az, ami ütős, akkor beszéljünk kielégítő audiovizuális élményről, egy emlékezetes filmnek ennél bizony magasabban van a mérce.

* vagy ilyen alapon a kritikusi szakmának végképp nincs létjogosultsága, sőt mondhatni a véleménynyilvánításnak se, hiszen még Ed Woodnak is biztos voltak (vannak...) fanboyai, akik nyilvánvalóan helyén tudják kezelni a mester munkásságát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
látom Robi már pusztít aeonfluxon, de úristen mennyire jó érzés volt szétfanboykodni a termet 2 és fél órán keresztül tegnap az Ultronon. 😀
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A MÁSODIK 'ANTHOLOGY' FILM BOBA FETTRŐL SZÓL MAJD

Nyomtatóbarát változat Hír létrehozása pdf formátumban
2018-ra tervezték a második különálló Star Wars filmet, amelynek nemrég menesztették a rendezőjét, Josh Tranket (állítólag azért, mert a Fantasztikus Négyes forgatásán botrányosan viselkedett, így inkább elkerülték a hasonló kellemetlenségeket). Egyelőre nincs meg az utódja, viszont a produkció előkészítése továbbra sem állt le. A The Wrap pedig most megszellőztette, hogy ez a film majd egy Boba Fett-eredettörténet lesz. Ez egyelőre pletyka, nem érkezett hivatalos megerősítés a Disney-től.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az 1. reszben sem ertettem mitol Mad...a 2. tetszett.
A 3. szodaval...

2Pac miatt emlekezetes,max. 😀

Amugy ez az uj total folosleges...ebbol is lesz egy latvany film.yepp