Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 www.youtube.com/watch?v=tvIg12j3cTI
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Mondjuk a jogdíjak miatt még élő színészeknél, zenészeknél, stb. is kérdéses, hogy kit támogatsz egyáltalán a vásárlással, hát még elhunyt személy esetén, mikor sok esetben már nem is a közvetlen rokonhoz kerülnek a bevételek (pl. Jim Morrison esetében a nője rögtön elpasszolta ezeket Paul McCarthy-nak, aki meg tovább adta Michael Jacksonnak és így tovább...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Tegnap sikerült szereznem egy pakkot: Halálsoron,Tango és Cash,Die Hard 1-2 díszdobozban egybecsomagolva,mindkettő dupla lemezes,millió extrával.Mindez összesen 1800Ft-ba fájt. Megérte? 😊Nelson87
Öreg vagy. 😊Sobri Jóska
Ha arra érted,hogy nem letöltöm a filmeket,akkor az azért van,mert jobb' szeretek ránézni a polcon lévő dobozokra,mint néhány Verbatim lemezre,amin filctollal van ráfirkálva a cím. 😀
A legfontosabb szempont pedig az eredeti nyelv,mivel minden egyes filmet úgy érdemes nézni(Oldboyt is koreaiul néztem,felirattal persze).Nem beszélve a sok extráról(audiokommentárok,kisfilmek,hogy készült videók,melyek csak az eredetin vannak.Nelson87
Ja arra gondoltam. 😊
És azt se értem, hogy miért kell a polcra tenni.
Egy 3TB-os vinyóra rámegy vagy 2500 film, bár sose értettem minek a filmeket gyűjtögetni, de ezen már többekkel is összevitáztam.
Szerintem kb. 5 év múlva egy 100 dollár/év díjért minden film korlátlanul nézhető lesz egy itunesstore/youtube szerű oldalon.Sobri Jóska
Hidd el,jó az,amikor a Mediában sétálsz a polcok között,és jobbnál jobb filmeket látsz 1000Ft-ért.
Mint említettem,a legfontosabb az eredeti nyelv,a másik pedig,hogy ha van egy klasszikus film,amit imádok,akkor megtisztelem annyival a rendezőt,vágót,színészeket,hogy eredetiben vásárolom meg. 1000Ft nem sok egy Charles Bronson,Steve McQueen,Gregory Peck,Robert De Niro stb. filmért. 😊
Sokkal jobb érzés levenni a polcról,berakni a lejátszóba(ami nekem az Xbox),mint egy telepakolt vinyón keresgélni a xc4675ponyvaregény.mp4 fájlt. 😀 Nem beszélve,a már szintén említett extrákról: Audiokommentárok,kimaradt jelentek,mozielőzetesek,bakik.Én imádom ezeket is,tegnap pl. egy másfél órás dokumentumfilmet néztem Steve McQueen(R.I.P) életéről,ami a Bullitt kétlemezes kiadásán van rajta.

Egy szó,mint száz,nekem eszembe sem jut emiatt vitatkozni,megértem azokat is akik így csinálják.Ezt csak mi érthetjük,akik a Media polcait túrják át. 😊
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Nem mellesleg a cd-knek, dvd-knek (de persze a merevlemezeknek is) van lejárati ideje... A digitalizált adattárak érdekes problémája lesz majd ez hamarosanbaggio
Majd átmásolják egy újabb szerverre.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Nem mellesleg a cd-knek, dvd-knek (de persze a merevlemezeknek is) van lejárati ideje... A digitalizált adattárak érdekes problémája lesz majd ez hamarosan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tegnap sikerült szereznem egy pakkot: Halálsoron,Tango és Cash,Die Hard 1-2 díszdobozban egybecsomagolva,mindkettő dupla lemezes,millió extrával.Mindez összesen 1800Ft-ba fájt. Megérte? 😊Nelson87
Öreg vagy. 😊Sobri Jóska
Ha arra érted,hogy nem letöltöm a filmeket,akkor az azért van,mert jobb' szeretek ránézni a polcon lévő dobozokra,mint néhány Verbatim lemezre,amin filctollal van ráfirkálva a cím. 😀
A legfontosabb szempont pedig az eredeti nyelv,mivel minden egyes filmet úgy érdemes nézni(Oldboyt is koreaiul néztem,felirattal persze).Nem beszélve a sok extráról(audiokommentárok,kisfilmek,hogy készült videók,melyek csak az eredetin vannak.Nelson87
Ja arra gondoltam. 😊
És azt se értem, hogy miért kell a polcra tenni.
Egy 3TB-os vinyóra rámegy vagy 2500 film, bár sose értettem minek a filmeket gyűjtögetni, de ezen már többekkel is összevitáztam.
Szerintem kb. 5 év múlva egy 100 dollár/év díjért minden film korlátlanul nézhető lesz egy itunesstore/youtube szerű oldalon.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
(érdemes néha áttúrni a media markt, tesco meg hasonlók halomba öntött lemezeit)baggio
En kethavonta egyszer meg szoktam ejteni.. 1000 a lelektani hatar nalam, azon az aron pedig mar boseg zavara gyakorlatilag. Legerosebb Hollywood-korszak (70-80-as evek), film noir, olasz/francia/japan, stb
Mindig tobb filmmel jovok haza mint szeretnek...

500-700 kozott azert altalaban inkabb B-ZS kategorias akcio/C-ZS kategorias vigjatek van foleg.. joval rosszabb az arany, persze 1-1 gyemant akadhat.. de nekem ott ritkan volt szerencsem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnap sikerült szereznem egy pakkot: Halálsoron,Tango és Cash,Die Hard 1-2 díszdobozban egybecsomagolva,mindkettő dupla lemezes,millió extrával.Mindez összesen 1800Ft-ba fájt. Megérte? 😊Nelson87
Öreg vagy. 😊Sobri Jóska
Ha arra érted,hogy nem letöltöm a filmeket,akkor az azért van,mert jobb' szeretek ránézni a polcon lévő dobozokra,mint néhány Verbatim lemezre,amin filctollal van ráfirkálva a cím. 😀
A legfontosabb szempont pedig az eredeti nyelv,mivel minden egyes filmet úgy érdemes nézni(Oldboyt is koreaiul néztem,felirattal persze).Nem beszélve a sok extráról(audiokommentárok,kisfilmek,hogy készült videók,melyek csak az eredetin vannak.Nelson87
1800 forintért bőven megérte, mit veszel ma 1800 forintért?davemayer
Azsiaban vehetsz egy not, bonuszba megy veled az egesz csaladja is.. 😀

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
I origins: Imádom az ilyen hangulatú filmeket. Ráadásul elég érdekes témát boncolgat, pár csavarral megfűszerezve. Bátran ajánlom bárkinek.

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Leviathán: egy talán kevésbé ismert orosz film 2014-ből! elgondolkodtató történet , kisember és a hatalom "küzdelméről" az Isten háta mögött...hosszú és lassú folyású a film, de egy pillanatra sem lesz unalmas mert mindig ad valami átgondolni valót a következő párbeszédig, vagy csattanóig...

 www.port.hu/leviatan_leviathan/pls/w/films.film_page?i_film_id=151116
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 player.hu/kult/star-wars-eredeti-latvanytervek/
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nekem a legjobb vételem talán a Batman: Begins volt, az extrákkal telipakolt DVD a megjelenés után kb. egy évvel 500 forintért 😊 (érdemes néha áttúrni a media markt, tesco meg hasonlók halomba öntött lemezeit)baggio
Az sem rossz vétel,bár bevallom nem láttam a filmet. Az új Batman mozik közül csak a Sötét Lovag van meg.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Nekem a legjobb vételem talán a Batman: Begins volt, az extrákkal telipakolt DVD a megjelenés után kb. egy évvel 500 forintért 😊 (érdemes néha áttúrni a media markt, tesco meg hasonlók halomba öntött lemezeit)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Tegnap sikerült szereznem egy pakkot: Halálsoron,Tango és Cash,Die Hard 1-2 díszdobozban egybecsomagolva,mindkettő dupla lemezes,millió extrával.Mindez összesen 1800Ft-ba fájt. Megérte? 😊Nelson87
Öreg vagy. 😊Sobri Jóska
Ha arra érted,hogy nem letöltöm a filmeket,akkor az azért van,mert jobb' szeretek ránézni a polcon lévő dobozokra,mint néhány Verbatim lemezre,amin filctollal van ráfirkálva a cím. 😀
A legfontosabb szempont pedig az eredeti nyelv,mivel minden egyes filmet úgy érdemes nézni(Oldboyt is koreaiul néztem,felirattal persze).Nem beszélve a sok extráról(audiokommentárok,kisfilmek,hogy készült videók,melyek csak az eredetin vannak.Nelson87
1800 forintért bőven megérte, mit veszel ma 1800 forintért?davemayer
Szerintem is nagy üzlet volt,általában 1000Ft egy film,de a neten bele lehet futni ilyenekbe is.
Boltban eddig a legnagyobb fogás a 3 filmet tartalmazó De Niro gyűjtemény volt(Ez a fiúk sorsa,Szia anyu és Huszadik század,utóbbi egy 5 órás film) mindössze 990Ft-ért,vagy az eredeti Walter Mattheu-féle Hajsza a föld alatt 400Ft-ért,nem beszélve az ugyanilyen áron futó Öreg halász és a tenger(Hemingway kisregénye alapján).
Néha egészen furcsa módon árazzák a filmeket. 😊
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Tegnap sikerült szereznem egy pakkot: Halálsoron,Tango és Cash,Die Hard 1-2 díszdobozban egybecsomagolva,mindkettő dupla lemezes,millió extrával.Mindez összesen 1800Ft-ba fájt. Megérte? 😊Nelson87
Öreg vagy. 😊Sobri Jóska
Ha arra érted,hogy nem letöltöm a filmeket,akkor az azért van,mert jobb' szeretek ránézni a polcon lévő dobozokra,mint néhány Verbatim lemezre,amin filctollal van ráfirkálva a cím. 😀
A legfontosabb szempont pedig az eredeti nyelv,mivel minden egyes filmet úgy érdemes nézni(Oldboyt is koreaiul néztem,felirattal persze).Nem beszélve a sok extráról(audiokommentárok,kisfilmek,hogy készült videók,melyek csak az eredetin vannak.Nelson87
1800 forintért bőven megérte, mit veszel ma 1800 forintért?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Tegnap sikerült szereznem egy pakkot: Halálsoron,Tango és Cash,Die Hard 1-2 díszdobozban egybecsomagolva,mindkettő dupla lemezes,millió extrával.Mindez összesen 1800Ft-ba fájt. Megérte? 😊Nelson87
Öreg vagy. 😊Sobri Jóska
Ha arra érted,hogy nem letöltöm a filmeket,akkor az azért van,mert jobb' szeretek ránézni a polcon lévő dobozokra,mint néhány Verbatim lemezre,amin filctollal van ráfirkálva a cím. 😀
A legfontosabb szempont pedig az eredeti nyelv,mivel minden egyes filmet úgy érdemes nézni(Oldboyt is koreaiul néztem,felirattal persze).Nem beszélve a sok extráról(audiokommentárok,kisfilmek,hogy készült videók,melyek csak az eredetin vannak.
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 351
a bakancsos piacon ötszázért megkapod, a többit add a szegényeknek, MERT az artisjustisnak minden üres cédé és adathordozó után kifizeted a tizedet, ha akarod, ha nem(jogdíj)
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Tegnap sikerült szereznem egy pakkot: Halálsoron,Tango és Cash,Die Hard 1-2 díszdobozban egybecsomagolva,mindkettő dupla lemezes,millió extrával.Mindez összesen 1800Ft-ba fájt. Megérte? 😊Nelson87
Öreg vagy. 😊Sobri Jóska
nagyvonalú??? 😕
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tegnap sikerült szereznem egy pakkot: Halálsoron,Tango és Cash,Die Hard 1-2 díszdobozban egybecsomagolva,mindkettő dupla lemezes,millió extrával.Mindez összesen 1800Ft-ba fájt. Megérte? 😊Nelson87
Öreg vagy. 😊

több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Tegnap sikerült szereznem egy pakkot: Halálsoron,Tango és Cash,Die Hard 1-2 díszdobozban egybecsomagolva,mindkettő dupla lemezes,millió extrával.Mindez összesen 1800Ft-ba fájt. Megérte? 😊
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megvolt a Snowpiercer - eros 7-7.5 pont.
Tobben is ajanlottak, es mint Hollywood-alternativa valoban nem volt rossz, de volt egy-ket aprobb bosszanto elem (nem volt eleg "dark" nekem/nem mindig volt jo helyen a komikus pillanat + egy aprobb szerkezeti/dramaturgiai problemam a vegevel is volt) miatt nem tudok aradozni rola, inkabb csak szolid dicseret.

Evans egesz jo volt, a 3 veteran jutalomszerepet kapott, foleg Swinton es a koreaiak is hoztak amit kellett (mellekszerep+latvany) - fura, hogy nem hoztak be anno a moziba..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
mondjuk én a Kingsmant nemrég láttam és nekem az a film rendben volt
megvolt a hálivúdi marhaság alapvetően, de egy jó hangulatú humoros "bond jellegű" film volt
persze nyílván nincs olyan esernyő mint amit ott mondtak, vagy mikor fellebegtek a rakétaszékkel is vicces volt

de a templomi zúzás az rendbe volt, vagy mikor tolattak az úton az elején

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
amúgy az új Die Hardokat szétszedik a "fiction" jelenetek miatt ezt meg magasztalják ugyanazért 😀Negritis
Számomra egy szinten vannak, mindkettőben vannak olyanok, hogy az ember haja égnek áll. F&F 6. részében is csak lestem mekkora marhaságok szerepelnek (páncélszekrény vontatás, métereket repülő emberke sértetlenül lemászik a motorháztetőről stb.). Igazából nem is nagyon tudnék olyan akciót mondani, amibe ne lettek volna képtelenségek.
Persze más ha egy film eleve fikcióra hajt, szuperhősökkel vagy szuper képességű emberekkel és más az, ha a "valóságot" ferdítik el. Eddig a "legreálisabb" film talán a 3:10 to Yuma volt, ott a hatlövetűvel hatot lőttek, aztán rendesen töltöttek ahogy kell és abban a single action fegyverek sem sorozatlövők voltak.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
a Terminator azért kicsit más kérdés az inkább sci-fi mint akció
ami kicsit más megvilágításba helyezi a történet esetleges hibáit

amúgy az új Die Hardokat szétszedik a "fiction" jelenetek miatt ezt meg magasztalják ugyanazért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Sok értelme nincs egy kalap alá venni és egységesen értékelni különböző műfajú filmeket.
Nem ugyanazt az élményt nyújtja egy Terminator, Die Hard, Börtönvonat Yumába, mint egy Remény rabjai, Halálsoron, Az élet szép, vagy épp a The Mist (A köd), esetleg Kutyaszorítóban, Ponyvaregény.
Az F&F 7 meg nem nagyobb marhaság, mint mondjuk a Rambo, de a Terminator történetét is megérné "elemezni".