Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Bizony, nem egy pályán játszik a két film.
A Gravity eredetibb alkotás szerintem, az Interstellar meg nagyon sokat markol, de keveset fog. De nem annyira keveset, hogy a Gravity egyértelműen jobb film legyen nála.

több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Biztos voltam egy újabb túlmagyarázós válaszban.dugo1993
Nekem ez farokméregetős válasznak tűnik 😀
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 038
Megesik, hogy a kígyó is elesik.

De sose késő pótolni Bergmant, Bunuelt, Kubrickot, Tarkovszkijt, Lumet-t, Antonionit, Bresson-t, Truffaut-t, Godard-t, Fellinit, Peckinpah-t, Leone-t, Kuroszavát, Miyazakit, Altmant, Burtont, Wenders-t, Langot, Welles-t, Woody Allent, Wildert, Menzelt, Formant, Polanskit, Chaplint, Keatont, Kazant, Eisensteint, Almodovart, Inarritut, Haneke-t, Linklatert, Hitchkockot, Richardsont, Cassavetes-t, Fábryt, venni pár filmművészeti alapozó órát, kicsit jobban beleásni magad a témába (szívesen kölcsönadom pl. bárkinek A modern film irányzatai és a Mozgóképelemzés könyveimet), és akkor talán, esetleg néha egyezni is fog a véleményünk valamiben.baggio
Biztos voltam egy újabb túlmagyarázós válaszban.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 726 — No es importante
Megesik, hogy a kígyó is elesik.

De sose késő pótolni Bergmant, Bunuelt, Kubrickot, Tarkovszkijt, Lumet-t, Antonionit, Bresson-t, Truffaut-t, Godard-t, Fellinit, Peckinpah-t, Leone-t, Kuroszavát, Miyazakit, Altmant, Burtont, Wenders-t, Langot, Welles-t, Woody Allent, Wildert, Menzelt, Formant, Polanskit, Chaplint, Keatont, Kazant, Eisensteint, Almodovart, Inarritut, Haneke-t, Linklatert, Hitchkockot, Richardsont, Cassavetes-t, Fábryt, venni pár filmművészeti alapozó órát, kicsit jobban beleásni magad a témába (szívesen kölcsönadom pl. bárkinek A modern film irányzatai és a Mozgóképelemzés könyveimet), és akkor talán, esetleg néha egyezni is fog a véleményünk valamiben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 038
Nem tudom Baggio, hogy ebben a topicban mi valaha is egyetértettünk-e már valamiben 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 726 — No es importante
Szerintem ugyanazok az erényei mindkét filmnek, de a Gravity legalább földhöz ragadtabb, bár persze nem is akart Űrodüsszeia lenni, így nyilván nem is egy pályán játszanak. Viszont Nolannek nem tudom megbocsátani egy ilyen témánál az ezotérikus és emocionális humbugot (melyet amúgy is mindig rettentő károsnak ítéltem a filmművészetben, komoly agymosást vitt véghez), meg hogy olyan rengeteget lop innen-onnan, most már saját magától is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Haat.. itt most nagyon nem ertunk egyet.

De egyebkent sztem nincs sok ertelme hasonlitagatni oket, mert nem egy al-mufajban jatszanak.. az egyik egy harom oras space opera, a masik meg 90 perces akcio/doku-valami. (Mar ha sci-finek tekintjuk az utobbit es nem pszichologiai kamaradramanak mondjuk..)

Az Interstellar egy (2000-es evekhez kepest) viszonylag hasznalhatora sikerult Urodusszeia-Contact egyveleg, a Gravity meg gyakorlatilag Speed 3 es az IMAX-es Apollo mozi kevereke, a negyedorankenti latvanyozont pedig 3-4 perces szunetekkel /monologokkal tagolja.

De Cuarontol en azert tobbet vartam.. plane a Children of Men utan.
(Na, Lubezki viszont... bar budzse volt ra.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 726 — No es importante
Gravity > Interstellar

de egy modern vizuális sci-finek megteszi utóbbi is (mondjuk az Időhurok ugyanilyen mindfuck csak kisebb költségvetésből, ott érdekes módon sokkal kevesebben is bocsátották meg az esti mesét)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 215 — a new hope (again)
Könnyed kis zenés filmek közül nagyon ajánlom a begin again c. alkotást. Aranyos, kicsit bugyuta story, de az szinte tökéletesen kivitelezve, szerethető karakterek jó szereposztással, könnyed hangulat miközben az ember élvezi amit néz és hall. Nekem nagyon beadta, mindenképpen ajánlom ha szereted ( meg másoknak is természetesen ) a zenés filmeket, bár ez azoknak is élvezhető akik nem ugrálnak az ilyen jellegű filmekért. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 028 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megnéztem tegnap én is a whiplash-t. A film jó volt, a zene alatta még jobb, rég tetszett ennyire egy filmben majd az összes zene (1-2 jó musical de azok kivételek).
A story is jól folyt, de a végére még 10p-nyi befejezés jöhetett volna. Illett a filmhez ez a zene közben elvágott snitt, és nem is volt rossz így, tetőponton lett vége. De valahogy még 10 percet tudtam volna nézni, mi sül ki a koncert után stb.

Láttam már jobbat is, de szeretem a hasonló kategóriájú filmeket, tetszett.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
interstellar 1080p-ben a kalózkikötőben!baggio
Végre valami jó hír! 😀
több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
interstellar 1080p-ben a kalózkikötőben!baggio
végre. bazz, már mióta vártam 😀ghstzR
Én láttam moziban, de így is majd meghaltam mire kiadták 😀dugo1993
én néztem volna moziban, de nem volt feliratos verzió (nagyothalló vagyok, oszt nem értem mit motyognak feliratok nélkül 😀), szal nekem jó sokat kellett várnom, meg a spoilereket messziről elkerülni 😀


több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 038
interstellar 1080p-ben a kalózkikötőben!baggio
végre. bazz, már mióta vártam 😀ghstzR
Én láttam moziban, de így is majd meghaltam mire kiadták 😀

több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
interstellar 1080p-ben a kalózkikötőben!baggio
végre. bazz, már mióta vártam 😀


több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 726 — No es importante
interstellar 1080p-ben a kalózkikötőben!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sikerült végre megnéznem a Liza, a rókatündért és még a szinte egyöntetűen pozitív kritikákhoz képest is meglepett, hogy mennyire jó volt. Az elején kellett egy 15 perc, hogy berántson, de utána nem volt megállás, teljesen beszippantott. Egyszerűen minden egyben van, csodálatosan kidolgozott a világa, a színészek (főleg Balsai Móni és Bede Fazekas Szabolcs) zseniálisak, szuper a zene és a történet is érdekes. Nagyon ajánlom mindenkinek.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 793 — Deion Sanders for president!
Chuck Norris 75 éves!!!
Isten éltesse sokáig! (Y)gaben
volt tegnap. és csak addig, amíg nem szól, hogy ezentúl 730 napos lesz egy év. és akkor jövőre csak 38 lesz.slowmotion
Ja még 75 lesz 1 évig.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 438 — Cowboys fan
Chuck Norris 75 éves!!!
Isten éltesse sokáig! (Y)gaben
volt tegnap. és csak addig, amíg nem szól, hogy ezentúl 730 napos lesz egy év. és akkor jövőre csak 38 lesz.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 793 — Deion Sanders for president!
Chuck Norris 75 éves!!!
Isten éltesse sokáig! (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Azt a mindenit, ez az éjjeli féreg rendesen a képernyőhöz szegez.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 202 — #NoStress
Baggio szeretni fogja ezt a cikket:

 www.parkatt.hu/rolunk/legfrissebb-hireink/aktualis/cikk/egy-pszichiater-levele-a-fiatalokhoz-a-szuerke-oetven-arnyalatarol.html

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 451 — The Mathematician
nah vonaton hazafelé megnéztem a Maze Runnert és ezt volt az érzésem a film során
 www.slideshare.net/kras33/majom-elmlet
+ eléggé Resident Evil 1es feelingje volt a végének

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 451 — The Mathematician
megnéztem az ismeretlen drakulát, sajnálom hogy megismertem
nem azért mert rossz lenne hanem mert semmit nem adott nekem ami miatt nem elpazaroltnak tekinteném az időt

az amerika kapitány 2 sem rossz, csak a főszereplő karakter annyira érdektelen hogy innentől a film bukta hogy szerethessem
de legalább Black Widow-t jó volt nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 726 — No es importante
Oscar-jelölt volt a külföldi kategóriában, zseniális film, szerintem Bunuel is büszke lenne rá 😊
Relatos Salvajes:  www.imdb.com/title/tt3011894/

Rövid történetek gyűjteménye laza kötelékkel, igazából még a hivatalos poszter is spoiler, nagyobbat üt az egész, ha semmit nem tudtok előzetesen róla. Különösen Sobrinak és a vele vitatkozóknak ajánlom :cool:

Amúgy a The Imitation Game (Kódjátszma) is elérhető már jó minőségben a videótékában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Svarci és Sztallóné is egész fiatalos hatású.... szóval van az a CGI 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!