Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Whiplashnek szerintem pont, hogy ez volt a jó vég.
| Én konkrétan már akkor sejtettem, hogy Simmons beszopatja a gyereket, amikor elindultak fel a színpadra, adta magát nagyon, hogy nem lett hirtelen ennyire rendes a faszi, tehát nekem a geciskedések után pont az volt a csattanó, hogy az amúgy rohadék faszinál változás állt be, amikor látta, hogy a gyerek mennyire jól játszik. Igen, kicsit a hálivúdi szokásos happy end, mindenki ölelkezhet befejezés, de ebben az esetben szerintem ez volt a jó választás. Szvsz ez a film pont így volt jó, hogy nem lett túlbonyolítva, de mégis volt hatása. |

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 037
Whiplash: Nekem tetszett, de ha már | ennyire jól megcsinálták, hogy a színpadon belövi neki, hogy tudja, hogy ő nyomta fel, sokkal nagyobb csattanóval is le lehetett volna ezt zárni |

Ja és Neyman a fejmozgásaival, végig Eli-ra emlékeztetett 😀

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Az a lényeg, hogy a Boyhood nem jött be sokaknak, nem vagyok egyedül 😀 ja bocs, csak a business miatt nem nyert, amúgy az év filmje 😀 hehe
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Fura, számomra talán ez az első oscar, amikor szinte mindegyik díjazottal egyet tudok érteni (az általam eddig látottak filmek közül)

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Olyan díj sosem lesz, amire mindenki azt mondja, hogy az kapta, akinek/aminek kellett. Az, hogy kinek melyik film tetszik, az meg ízlés dolga, még ha a zsűri szakmai is esetleg, mert nincs objektív mérce, amihez hasonlítani lehet.Tony
A "legjobb film" díja mellett vannak más elismerések is, amiket bizony lehet mihez mérni és objektív szempontok alapján megítélni (ha nem is minden tekintetben, mert a stílus is ízlésfüggő). Ha valakinek viszont az érvrendszere annyiban kimerül, hogy "ez nem tetszett" vagy "szar volt", azzal tényleg kár vitatkozni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Olyan díj sosem lesz, amire mindenki azt mondja, hogy az kapta, akinek/aminek kellett. Az, hogy kinek melyik film tetszik, az meg ízlés dolga, még ha a zsűri szakmai is esetleg, mert nincs objektív mérce, amihez hasonlítani lehet.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
SZERINTED, mert nem értetted/nem volt fontos számodra a mondanivalója. De a rendezést és a forgatókönyvet kritizálni olyan, mint a Transformers vagy a Marvel filmekre azt mondani, hogy nem látványosak. Röhejes érvelés.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 037
Nem a kedvenc filmem nyert = vicc kategória az Oscar. 😀Maka
Már kb 2 hete is mondtam, hogy talán a legtúlértékeltebb film. Mondjuk gondoltam, hogy odaadják neki..😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
If your choice lost, remember that the Oscars are a business. If your choice won, remember that the Oscars are a business.

de ez is óriási:
 twitter.com/williamfleitch/status/569673381538213888

mondjuk hogy a Birdman "rettentő gyenge" lenne a rendezésben és az eredeti forgatókönyvben, az azért vérlázító kijelentés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Nem a kedvenc filmem nyert = vicc kategória az Oscar. 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 037
Ezek a díjak amiket a Birdman besöpört...ugyan máááár. Mekkora vicc 😀

Az operatőri díjat leszámítva mind olyan, amiben rettentő gyenge a film. Mondjuk nem is értem miért zavar. Idén is vicc kategória kb az egész.

több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Oscar összefoglalóm.

 www.stylemagazin.hu/hir/Birdman-a-csucson-az-Oscar-gala-osszefoglaloja-es-dijazottjai/12564/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 450 — The Mathematician
háát kb 1 díj van aminél csóválom a fejem ez pedig az animációs film
a többinél vagy nem láttam eleget, vagy nem tudom megítélni hogy kinek kellett volna nyernie

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
| Birdman | behúzta a legjobb filmet. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 168 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Eddie Redmayne cmon man...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
mindenképpen meg akartam nézni, hogy mitől van ez a nagy őrület.shawnka
Na pont ezért volt olyan nagy őrület :p
az "igényes" kameramunka pedig nem nagy kunszt már a mai technológiával, a lényeg a lecsupaszított, szimmetrikus-szögletes-nagy terekre való fókusz, élénk és egyben egyszerű színskálával, könnyed plánozás, minimális kameramozgás

na de drukkoljunk a Whipbirdhood-ért, ahogy az aeon fluxon ma olvastam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 102 — Tyrone Creek
de viccen kívül. mindenképpen meg akartam nézni, hogy mitől van ez a nagy őrület, meg a nézőszám, amit produkálunk. nevetségesen megírt párbeszédek, unalmas jelenetek tömkelege. a karaktereknek semmi mélysége, nem tudjuk ki mit miért csinál, csapong a sztori össze-vissza.

viszont a kameramunka nagyon igényes volt, talán az tetszett valóban.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Éljen a szociopátia! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 202 — #NoStress
Egy olyan világban, mint a mai, ahol a pénz az isten, kétségtelen, hogy nincs különbség.baggio
A mai világban, már pont el kellett volna már jutni oda, hogy az embereket ne az alapján ítéljük meg, hogy mivel teszik a betevőt az asztalra, amíg azt nem mások megkárosításával keresik meg.Tony
Pontosan, tehát ha Sztázia és szürke sztorija az írónő agyában marad (vagy máshol épp a nem érintettek tudtán kívül megtörténik), nem is zavart volna senkit, de sajnos nem így alakult. Nem mellesleg több esetben megkárosításról beszélünk, mint pl. behatolás a másik házába, amit csak az odaszórt pénzmag kendőz el. A "szeressük egymást gyerekek" és a "ne ítélj, hogy ne ítéltess" magyarázatok itt buknak meg.baggio
megnéztem ma én is. nagyon régen szórakoztam ennyire jól moziban 😀

-Most szeretkezni fogunk?
-Nem. Én baszok. Keményen.
shawnka
Magadra ismertél, mi?

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 102 — Tyrone Creek
Egy olyan világban, mint a mai, ahol a pénz az isten, kétségtelen, hogy nincs különbség.baggio
A mai világban, már pont el kellett volna már jutni oda, hogy az embereket ne az alapján ítéljük meg, hogy mivel teszik a betevőt az asztalra, amíg azt nem mások megkárosításával keresik meg.Tony
Pontosan, tehát ha Sztázia és szürke sztorija az írónő agyában marad (vagy máshol épp a nem érintettek tudtán kívül megtörténik), nem is zavart volna senkit, de sajnos nem így alakult. Nem mellesleg több esetben megkárosításról beszélünk, mint pl. behatolás a másik házába, amit csak az odaszórt pénzmag kendőz el. A "szeressük egymást gyerekek" és a "ne ítélj, hogy ne ítéltess" magyarázatok itt buknak meg.baggio
megnéztem ma én is. nagyon régen szórakoztam ennyire jól moziban 😀

-Most szeretkezni fogunk?
-Nem. Én baszok. Keményen.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Oscar-beharangozó cikkem.

 www.stylemagazin.hu/hir/Oscar-kisokos-avagy-minden-amit-tudnod-kell-a-vasarnapi-filmgalarol/12546/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 544 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem is nekünk készült hanem az amerikaiaknak, ők imádják. PipaJayB
Ja hát ők mindent imádnak ami jó fényben tünteti fel őket.Shawn84
Ami viszont rosszban, az lehet bármennyire jó, leveszik a képernyőről. (Last Resort)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
American Sniper

Ha ezt a filemt úgy nézed ahogy Chris Kyle látta a háborút és a világot zseniális, ha reálisan nézed erősen propaganda film. Ha Eastwood az előzőt akarta bemutatni akkor szép munka de minden bizonnyal inkább az amerikai pátosz volt a cél. Bradley Cooper melákká válása és a tanult texasi akcentusa egyébként parádés.JayB
Zseniális film.Eltekintve azoktól amiket felsoroltál.
Oscart neki.

szerk: Közben azt olvasom,hogy sehol egy pozitív kritika.Nem nagyon jött be a nézőknek.Kenny
Nekem sem. Ez maximum egy közepes film. Ha nem Chris Kyleról szólna hanem mondjuk egy francia katonáról, a büdös életben nem kerül Oscar közelbe.Shawn84
A Farkasok völgye: Irak valamiért nem kapott Oscar-jelölést sem 😊 A legnevetségesebb az amerikai mesterlövés háborúsz propagandájában, hogy egy mondattal képesek voltak benne elintézni Kyle - nem kicsit ironikus - halálát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nem is nekünk készült hanem az amerikaiaknak, ők imádják. PipaJayB
Ja hát ők mindent imádnak ami jó fényben tünteti fel őket.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 600
Nem is nekünk készült hanem az amerikaiaknak, ők imádják. Pipa