Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem fogjak.
Ahogy Mr. Kornheiser mondana - 0% chance.

Meg ha az Avengers2 esetleg 250+ millios domestic hetvegevel nyit, vagy akar 500-550 millioval vilagszerte.. akkor se fogja.
Egyszeruen nincs olyan szeles demografiai bazisa, es nem tud olyan "labakat", ergo olyan 5-6-7-8.... hetveget produkalni, mint az Avatar es a Titanic anno.

Pedig az Avengers 1-nek kepregenyfilmekhez kepest remek multiplikatora volt.. de a 2.78 milliard dollar egyelore mas sulycsoport.

A kepregenyfimeknek pedig nemzetkozi piacon amugy sincs relative akkor sikere.. Avengers is bevetel 40+ szazalekat USA-ban hozta, kulfolfon "csak" 895 misit.
Avatar csak nemzetkozi piacokon hozott tobb mint 2 milliard dollart.. ami 500 millioval tobb mint az Avengers teljes bevetele 😊

Ha pazar kritikakat kap, nagyon kis esely van a 760 millios domestic rekordra.. de sztem az se lesz meg.. a 700 azert talan igen.

A Star Warsnak elmeleti eselye van.. ugye az Episode 1 a hype-pal ugye erosen nyitott, aztan Ep2/3 mar gyengebb volt.
Ha odaraknanak egy 10/10-es filmet.. esetleg szinten az USA domestic rekordra lenne esely.. de nemzetkozire igy sem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Holnapután kijön az Avengers: Age of Ultron (nálunk meg jövő hét csütörtökön), úgyhogy még gyorsan kérdezek kettőt, mert szerintem érdekes lesz 😊 :

Melyiknek lesz nagyobb bevétele az Avengersnek vagy a Star Warsnak?

Megfogja-e dönteni bármelyik az Avatar rekordját (esetleg mindkettő?)?Jughead
mindkettő.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Holnapután kijön az Avengers: Age of Ultron (nálunk meg jövő hét csütörtökön), úgyhogy még gyorsan kérdezek kettőt, mert szerintem érdekes lesz 😊 :

Melyiknek lesz nagyobb bevétele az Avengersnek vagy a Star Warsnak?

Megfogja-e dönteni bármelyik az Avatar rekordját (esetleg mindkettő?)?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Csütörtökön mindenkinek "kurvára fontos lenne" elmennie moziba 😀dugo1993
Ez árpának a pár nappal ezelőtti sajtóvetítésen elhangzott "leszarom, hogy mit írtok, úgyis a nézőszám dönt" mondatára reflekció legalább? Mert ez esetben kurvára remélem, hogy senki nem vált rá jegyet, mondjuk több száz milliós állami támogatással ők már rosszul nem jöhetnek ki a történetből. Magyar közönségfilm, 2015, mintha a Furious 7 az amerikai kormány felkérésére készült volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Draft napján???Janek
Az péntek. 😉

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Draft napján???

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Csütörtökön mindenkinek "kurvára fontos lenne" elmennie moziba 😀dugo1993
Miért, letölteni nem lehet majd? 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Argo 2? 😀Negritis
Úgy biz 😀

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Argo 2? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Csütörtökön mindenkinek "kurvára fontos lenne" elmennie moziba 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szerintem kegyetlen szar...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek


több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Isten éltesse
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azért ez jól néz ki. 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az úrgolyhók mindenhol ott vannak! 😀

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Star Wars Rogue One Teaser:
https://i.ytimg.com/vi/ivv51UmwTrw/maxresdefault.jpg
Star Wars Rogue One Teaser CLEAR HD VERSION
CLEAR HD version of the new Star Wars Anthology: Rogue Teaser.Let us know what you think in the comments below! Please Subscribe for more videos!

Sok info nincs benne, de számomra már most érdekesebb elgondolás, mint a VII.
Jedik nélküli akciózás, olyan készítőktől akiknek a Ryan közlegény megmentését vagy a Sólyom végveszélybent köszönhetjük. Sajnos a 3. és a 4. rész közt játszódik, így valószínűleg ismét a lázadók győzelmét élhetjük át.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
A mindenség elmélete

Ritka film márpedig az unalom terén.
Ennyire sablonos életrajzi filmet sosem láttam.
Semmi izgalom,dráma feszültség,minden megy sorban egymás után...
Áradoztak a színészekről én semmi extrát nem láttam.
Vannak rossz filmek amikben jók a színészi alakítások de ez nem az volt.Janek
és a kódjátszma sem jobb, csalódás volt mindkettő.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
A mindenség elmélete

Ritka film márpedig az unalom terén.
Ennyire sablonos életrajzi filmet sosem láttam.
Semmi izgalom,dráma feszültség,minden megy sorban egymás után...
Áradoztak a színészekről én semmi extrát nem láttam.
Vannak rossz filmek amikben jók a színészi alakítások de ez nem az volt.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A Teaser teljesen jó volt, nekem alapvetően tetszett.

Elég sok apróságra utalgatott, amivel lehet valamit kezdeni sztori szempontból...Igor
Nagy az esély rá, hogy kihagyják a helyzeteket és ezekkel a finomságokkal sz.rt sem kezdenek. Sajnos ez az általános, főleg (szerintem) a Disney esetében.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
És valószínűleg a szori is egy kalap szar lesz.Sobri Jóska
I find your lack of faith disturbing.

A Teaser teljesen jó volt, nekem alapvetően tetszett.

Elég sok apróságra utalgatott, amivel lehet valamit kezdeni sztori szempontból - a "Force Monologue" + a kézből kézbe adott light saber, az R2-s jelenet - ez a Skywalker oldalon... vagy Solo mondata.. vagy mondjuk a szimbólum az új stormtrooperek mögött, ami engem kifejezetten érdekel, hogy mi lett az Empire-ből és hogyan.
Illetve a Chrome Trooper eléggé bejövős.

Én kicsit a western/sivatagi bolygó elemtől tartok picit, nehogy abból túl sok legyen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 index.hu/mindekozben/poszt/2015/04/18/itt_a_net_uj_sztarja_a_pap_aki_ugy_orul_a_star_wars_7_trailerenek_mint_az_unokaocsem_a_karacsonyra_kapott_star_wars_legonak/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=index
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
star wars trailer alatti komment, sírok 😀😀

-a vukin nem fog az idő,vagy festet?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Helyén kezelni egy olyan filmet, ami torzítja a valóságot, imádom az ilyen egocentrikus nézőpontokat 😊 (és megint úgy vádaskodsz, hogy fogalmad nincs az SW-ről kapcsolatos vélemenyemről - miközben te magad sem tudod, milyen lesz a film - de legalább már az előre bekészített ellenreakció is megvan, helyes)

Szebben nem is bizonyíthatnád, hogy veszi meg előre a népet a marketing, de nyilván a te nézőpontod az objektív, hiszen már akkor tudod, hogy jól és megfelelően fogod fogadni az alkotást, mikor még nem is láttad.baggio
nem baszogatni akartalak ezzel, de akkor majd a draftközvetítés előtt megvitatjuk a témát 😊shawnka
csak hogy tudd mennyire mellélőttél ezzel, nézd vissza, milyen pólóban is ültem ott melletted a két évvel ezelőtti közvetítésen :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Helyén kezelni egy olyan filmet, ami torzítja a valóságot, imádom az ilyen egocentrikus nézőpontokat 😊 (és megint úgy vádaskodsz, hogy fogalmad nincs az SW-ről kapcsolatos vélemenyemről - miközben te magad sem tudod, milyen lesz a film - de legalább már az előre bekészített ellenreakció is megvan, helyes)

Szebben nem is bizonyíthatnád, hogy veszi meg előre a népet a marketing, de nyilván a te nézőpontod az objektív, hiszen már akkor tudod, hogy jól és megfelelően fogod fogadni az alkotást, mikor még nem is láttad.baggio
nem baszogatni akartalak ezzel, de akkor majd a draftközvetítés előtt megvitatjuk a témát 😊